Otrzymaj obudowę ochronną do DJI Action 2!

Magnetyczna obudowa ochronna do DJI Action 2.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej kamery DJI Action 2 i zwiększ jej wydajność. Magnetyczna obudowa DJI ochroni urządzenie przed zadrapaniami, uderzeniami i otarciami. Już nie musisz obawiać się jego uszkodzenia! Akcesorium powstało z odpornego na ciepło polimeru, dzięki czemu może też optymalizować pracę kamery. DJI Action 2 automatycznie wykryje, czy case jest zamontowany, po czym aktywuje zaawansowaną kontrolę ciepła, która wydłuża czas nagrywania w normalnych warunkach.

Użytkownicy, którzy zakupili DJI Action 2 bez obudowy ochronnej otrzymają ją za darmo. Jak zdobyć magnetyczną obudowę ochronną Magnetic Protective Case:
• Odwiedź stronę https://my.dji.com/coupons
• Zaloguj się na konto DJI, na którym aktywowano DJI Action 2 i uzyskaj kupon, który pojawi się na Twoim koncie do trzech dni, aby bezpłatnie złożyć zamówienie i otrzymać akcesorium (sprawdź w sklepie DJI Store, czy jest dostępne w magazynie).

Mogą Cię również zainteresować:

120 metrów nad ziemią #5 – Kuba Gzela

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z

DJI Ronin 4D aktualizacja

Niedawno nadeszła wyczekiwana premiera Ronina 4D, innowacyjnej kamery DJI dla profesjonalistów, która ma duży potencjał, aby zdefiniować kinematografię na nowo. Zaktualizowano również specyfikację urządzenia oraz