Otrzymaj obudowę ochronną do DJI Action 2!

Magnetyczna obudowa ochronna do DJI Action 2.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej kamery DJI Action 2 i zwiększ jej wydajność. Magnetyczna obudowa DJI ochroni urządzenie przed zadrapaniami, uderzeniami i otarciami. Już nie musisz obawiać się jego uszkodzenia! Akcesorium powstało z odpornego na ciepło polimeru, dzięki czemu może też optymalizować pracę kamery. DJI Action 2 automatycznie wykryje, czy case jest zamontowany, po czym aktywuje zaawansowaną kontrolę ciepła, która wydłuża czas nagrywania w normalnych warunkach.

Użytkownicy, którzy zakupili DJI Action 2 bez obudowy ochronnej otrzymają ją za darmo. Jak zdobyć magnetyczną obudowę ochronną Magnetic Protective Case:
• Odwiedź stronę https://my.dji.com/coupons
• Zaloguj się na konto DJI, na którym aktywowano DJI Action 2 i uzyskaj kupon, który pojawi się na Twoim koncie do trzech dni, aby bezpłatnie złożyć zamówienie i otrzymać akcesorium (sprawdź w sklepie DJI Store, czy jest dostępne w magazynie).

Mogą Cię również zainteresować:

Co w przypadku wypadku? DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa ochrona Twojego drona, które zapewni Ci swobodny i pewny lot, bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do

Złap okazję na ferie!

Tylko od 27.01 do 29.01.2023 możecie kupić DJI Mini 3 Pro w okazyjnej cenie! Mini 3 Pro (N1) już za 3 499 złMini 3 Pro