Szukaj
Close this search box.

Double up

DJI Air 3

Double up

DJI Air 3 jest kompaktowym dronem o składanej konstrukcji. Wyposażony został w dwie kamery najwyższej klasy, to jest kamerę szerokokątną oraz kamerę z 3-krotnym zoomem i średnim teleobiektywem. Pozwoli na radość z lotu do 46 minut [1], transmisję wideo O4, a także na wielokierunkowe wykrywanie przeszkód [2]. Wykonuj zdjęcia 48 MP i filmy 4K HDR.

Podwójne możliwości
z dwiema kamerami

Jako pierwszy dron z serii Air, DJI Air 3 wyróżnia się systemem z dwiema głównymi kamerami. Kamera szerokokątna, a także kamera ze średnim teleobiektywem i 3-krotnym zoomem znajdują się w smukłej, kompaktowej obudowie. Różnią się między sobą długością ogniskowej, mimo że obie są wyposażone w 1/1,3-calową matrycę CMOS. Sprawia to, że zapewniają spójną jakość obrazu [3], a także możliwości bardziej dynamicznego filmowania. Oznacza to w praktyce, że za sprawą kamery szerokokątnej uchwycisz rozległe krajobrazy, a na uzyskanie wyjątkowej perspektywy pozwoli kamera ze średnim teleobiektywem.

Doskonałość niezależna
od punktu widzenia

Robienie zdjęć 48 MP z nasyconymi szczegółami umożliwią obie kamery. Co więcej, obie oferują również Dual Native ISO i pozwalają wykonywanie filmów 4K/100FPS [4] lub 4K/60FPS HDR bez kadrowania. Teraz bezproblemowo osiągniesz oszałamiające rezultaty! Ponadto również tryby kolorów 10-bit D-Log M oraz 10-bit HLG są obsługiwane przez obie kamery. Więcej szczegółów w jasnych obszarach i cieniach uzyskasz dzięki 10-bit D-Log M. Zapewnia to także większą elastyczność podczas obróbki materiałów. Z kolei wyższy zakres dynamiczny, oferuje 10-bit HLG. Przekłada się to na lepszą jakość obrazu, a Ty nie będziesz musiał już stosować color gradingu.

Więcej czas w powietrzu, rewolucyjne ładowanie

Tym, co wyróżnia DJI Air 3, jest długi czas lotu, który sięgać może aż do 46 minut [1]. Jest to aż o 48% [5] więcej, niż w poprzedniej generacji! Sprawia to, że Twoja podniebna przygoda może trwać jeszcze dłużej. W trakcie jednej podróży będziesz w stanie eksperymentować z kompozycją, a także nagrywać dokładnie takie ujęcia, jakie sobie wymarzysz. Warto zwrócić uwagę także na innowacyjny hub do ładowania akumulatorów, który obsługuje innowacyjną funkcję transferu energii. Wystarczy, że naciśniesz i przytrzymasz odpowiedni przycisk, a pozostała moc z kilku akumulatorów przeniesie się do akumulatora o najwyższym poziomie energii! [6] To doskonałe rozwiązanie, jeśli latasz w miejscach, w których utrudnione jest zwykłe ładowanie.

Płynność i bezpieczeństwo

DJI Air 3 jest w stanie wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach, ponieważ został wyposażony w precyzyjne czujniki. [2] Zaawansowany system APAS 5.0 [7] pozwala na płynne unikanie przeszkód przez drona. Jednak to nie wszystko! Dron może zaplanować automatycznie optymalną trasę powrotu do punktu startowego, dzięki Smart RTH i Advanced RTH [9] - nie będzie jednak przerywać przy tym wykrywania przeszkód. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój lot będzie w pełni bezpieczny. Od dzisiaj kreatywne wizje mogą być realizowane nawet przed początkujących użytkowników!

Transmisja wideo
nowej generacji

O4 jest systemem transmisji wideo nowej generacji, zapewniający znacznie większy zasięg i lepszą jakość sygnału. Będzie w stanie przesyłać wideo na odległość do 10 km [8], w rozdzielczości 1080p/60FPS, zapewniając przy tym lepszą stabilność. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodniejszą obsługą i jeszcze płynniejszym lotem. Leć dalej, odkrywaj więcej i nagrywaj wiele zachwycających ujęć!

Więcej pomysłów
z inteligentnymi funkcjami

DJI Air 3 został wyposażony w wiele inteligentnych funkcji, dzięki którym zrealizujesz swoje największe wizje. Tryb QuickShots w tym Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang i Asteroid pomogą w uzyskaniu skomplikowanych ruchów kamery. [10] Przy użyciu trybu MasterShots będziesz mógł automatycznie wykonywać złożone ruchy kamery, nagrywać wiele ująć i je przerabiać, a na filmowanie w pionie pozwoli 2.7K Vertical Shooting. Będzie to przydane w przygotowaniu materiałów na media społecznościowe! Do Twojej dyspozysji pozostają także tryby śledzenia FocusTrack (Spotlight 2.0, ActiveTrack 5.0 oraz Point of Interest 3.0). Co więcej, funkcja Waypoint po raz pierwszy w historii jest dostępna dla drona z serii Air. Umożliwi ona planowanie ujęć i tras lotu z wyprzedzeniem.

Dodatkowe możliwości

To nie wszystko, co oferuje DJI Air 3, ponieważ został wyposażony w o wiele więcej funkcji! Z Night Mode będziesz w stanie nagrywać zachwycające filmy (do 4K/30FPS) nawet przy słabym oświetleniu lub w nocy, a SmartPhoto 3.0 będzie automatycznie optymalizować jakość zdjęć. Do stworzenia imponujących ujęć timelapse w rozdzielczości do 4K w poziomie lub do 2.7K w pionie możesz wykorzystać Hyperlapse (Free, Circle, Course Lock czy Waypoint). A może chcesz szybko pobierać zdjęcia i filmy z drona na swój telefon? Teraz będzie to możliwe, za sprawą QuickTransfer. Dodatkowo możesz nagrywać filmy Slow Motion ( 4K/100FPS [4] lub 1080p/100FPS [4]) nawet w 4-krotnie zwolnionym tempie.

Dedykowana aplikacja

Zdobądź jeszcze większą swobodę. Połącz swojego drona bezprzewodowo z aplikacją LightCut na smartfonie i odkryj pełen wachlarz możliwości. W aplikacji znajdziesz funkcję One-Tap Edit, która inteligentnie wybiera ujęcia, dostosowuje do nich szablony i efekty dźwiękowe, generując dynamiczny film — przekonaj się, że edycja materiałów wideo może być szybka i prosta! Dodatkowo eksperymentuj z efektem Tilt-Shift dzięki funkcji Tilt-Shift Effects, której użyjesz jednym dotknięciem. Wspaniałą zaletą aplikacji LightCut jest również to, że nie musisz pobierać wszystkich materiałów z drona — oszczędzając tym samym miejsce w pamięci swojego smartfona!

Wykorzystaj dodatkowe elementy

Zapewnij sobie jeszcze lepsze doświadczenia lotnicze dzięki dedykowanym akcesoriom. Masz do wyboru dwie aparatury sterujące — DJI RC 2 z 5,5-calowym ekranem FHD oraz DJI RC-N2 (będzie wymagać podłączenia smartfona). Obie wykorzystują nowy system transmisji O4. Innowacyjny hub ładowania umożliwia szybkie sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów i oferuje funkcję transferu energii. Dodatkowo zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [11] pozwala na nagrywanie wysokiej jakości filmów przy dłuższych czasach otwarcia migawki. Dostępne są również zasilacz DJI 100 W USB-C oraz ładowarka samochodowa DJI 65 W. [12]

Przypisy

*Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy i ściśle ich przestrzegać.
**Wszystkie dane przetestowano w kontrolowanym środowisku przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Air 3. Rzeczywiste doświadczenie może się różnić w zależności otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.
***Wszystkie zdjęcia i filmy widoczne na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z odpowiednimi lokalnymi przepisami.
****Przed użyciem należy aktywować drona DJI Air 3 za pomocą aplikacji DJI Fly.
*****DJI Air 3 otrzymał certyfikat C1 wydany przez Agencję Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA)

1. Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 28,8 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24fps, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
2. NIE NALEŻY używać drona w trudnych warunkach pogodowych, między innymi przy silnym wietrze przekraczającym 12 m/s, śniegu, deszczu, mgle, gradzie lub podczas burzy. NIE NALEŻy latać dronem na wysokości 6000 m lub wyższej nad poziomem morza. NIE NALEŻY latać dronem w miejscach, gdzie temperatura jest niższa niż -10°C lub wyższa niż 40°C. NIE NALEŻY startować z poruszających się obiektów, takich jak samochody lub łodzie. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło, takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie system wizyjny może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, należy latać dronem w miejscach o dobrym oświetleniu i widoczności. Słabe oświetlenie otoczenia może spowodować nieprawidłowe działanie systemu wizyjnego. NIE NALEŻY latać w pobliżu obszarów z zakłóceniami magnetycznymi lub radiowymi. Znane źródła zakłóceń magnetycznych lub radiowych to na przykład hotspoty Wi-Fi, routery, urządzenia Bluetooth, linie wysokiego napięcia, duże stacje przesyłu energii, stacje radarowe, mobilne stacje bazowe i wieże nadawcze. Unikaj przedostawania się piasku do wnętrza drona podczas startu na obszarach pustynnych lub plażach. Lataj dronem na otwartych przestrzeniach, z dala od tłumów. Budynki, góry i drzewa mogą blokować sygnał GNSS i wpływać na działanie kompasu pokładowego.
3. Kamera szerokokątna i kamera ze średnim teleobiektywem mają różne przysłony.
4. Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni materiał wideo jest odtwarzany jako film w zwolnionym tempie.
5. W porównaniu z DJI Air 2S.
6. NIE NALEŻY podłączać ładowarki lub urządzeń zewnętrznych ani wkładać / wyjmować akumulatorów podczas korzystania z funkcji transferu energii.
7. Unikanie przeszkód powinno być ustawione w aplikacji jako Bypass.
8. Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym, bez zakłóceń i zgodnie ze standardem CE. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.
9. Ta funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy oświetlenie otoczenia spełnia warunki pracy systemów wizyjnych. Należy zawsze zwracać uwagę na otoczenie i ostrzeżenia w aplikacji. Szczegółowe warunki użytkowania można znaleźć w instrukcji obsługi produktu.
10. Kamera ze średnim teleobiektywem nie obsługuje trybu Asteroid QuickShot.
11. Zapis zdjęć w formacie HDR DNG jest możliwy, gdy dron jest nieruchomy, a parametry ekspozycji są automatycznie ustawiane w trybie Auto lub Pro.
12. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

720 g

Wymiary

Złożony (bez śmigieł): 207 x 100,5 x 91,1 mm (D x S x W);
Rozłożony (bez śmigieł): 258,8 x 326 x 105,8 mm (D x S x W);

Maks. prędkość wznoszenia

10 m/s

Maks. prędkość opadania

10 m/s

Maks. pułap

6000 m

Maks. czas lotu

46 min

Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 28,8 km/h, w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.

Maks. czas zawisu

42 min

Zmierzono podczas zawisu w środowisku bezwietrznym, na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi jako 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.

Maks. dystans lotu

32 km

Maks. odporność na wiatr

12 m/s

Maks. kąt nachylenia

35°

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);
Poziomo:
±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej dokładności);

Pamięć wewnętrzna

8 GB

Kamera

Matryca

Kamera szerokokątna: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP;

Obiektyw

Kamera szerokokątna:

Pole widzenia (FOV): 82°;
Ogniskowa równoważna: 24 mm;
Przysłona: f/1.7;
Focus: od 1 m do ∞;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Pole widzenia (FOV): 35°;
Ogniskowa równoważna: 70 mm;
Przysłona: f/2.8;
Focus: od 3 m do ∞;

Zakres ISO

Wideo:

Normal i Slow Motion:
100-6400 (Normal);
100-1600 (D-Log M);
100-1600 (HLG);
Night:
100-12800 (Normal);

Zdjęcia:
100-6400;

Czas otwarcia migawki

Kamera szerokokątna:
Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Zdjęcia 12 MP: 1/16000-2 s (2-8 s w przypadku symulowanej długiej ekspozycji);
Zdjęcia 48 MP: 1/8000-2 s;

Maks. rozmiar obrazu

Kamera szerokokątna: 8064x6048;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 8064x6048;

Tryby fotografowania

Kamera szerokokątna:
Single Shot: 12 MP i 48 MP;
Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Single Shot: 12 MP i 48 MP;
Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek; 48 MP, 3/5 klatek;
AEB: 12 MP i 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV;
Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s;

Format zdjęć

JPEG/DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

Kamera szerokokątna:
H.264 / H.265;
4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

Kamera ze średnim teleobiektywem:
H.264 / H.265
4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/100*FPS;
FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/100*/200*FPS;
2.7K Vertical Shooting: 1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
FHD Vertical Shooting: 1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

*Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni materiał wideo będzie odtwarzany jako film slow-motion. 4K/100FPS obsługuje jedynie kodek H.265.

Format wideo

MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

Max. bitrate wideo

H.264 / H.265: 150 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Profil kolorów i metoda próbkowania

Kamera szerokokątna:
Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);

Kamera ze średnim teleobiektywem:
Normal: 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265);
HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:0 (H.265);

Zoom cyfrowy

Kamera szerokokątna: 1-3x;
Kamera ze średnim teleobiektywem: 3-9x;

Gimbal

Stabilizacja

3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll, pan)

Zakres mechaniczny

Tilt: od -135° do 70°;
Roll: od -50° do 50°;
Pan: od -27° do 27°;

Zakres kontroli

Tilt: od -90° do 60°;
Pan: od -5° do 5°;

Maks. prędkość kontroli (tilt)

100°/s

Zakres wibracji kątowych

±0.0037°

System czujników

Rodzaj czujników

Wielokierunkowy podwójny system wizyjny uzupełniony czujnikiem podczerwieni umieszczonym na spodzie drona.

Przedni

Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
Zakres wykrywania: 0,5-200 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;

Tylny

Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie; 72° w pionie;

Boczny

Zakres pomiaru: 0,5-30 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s;
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 72° w pionie;

Górny

Zakres pomiaru: 0,5-18 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
Pole widzenia (FOV): 72° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony;

Dolny

Zakres pomiaru: 0,3-14 m;
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s;
Pole widzenia (FOV): 106° z przodu i z tyłu; 90° z lewej i z prawej strony;

Środowisko pracy

Przedni, tylny, lewy, prawy i górny:
Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);

Dolny:
Powierzchnie z wyraźnymi wzorami, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, drzewa, ludzie) i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15);

Czujnik podczerwieni 3D

Zakres pomiaru: 0,1-8 m (współczynnik odbicia > 10%);
Pole widzenia (FOV): 60° z przodu i z tyłu, 60° z lewej i z prawej strony;

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O4

Jakość podglądu na żywo

Aparatura sterująca:
1080p/30FPS, 1080p/60FPS

Częstotliwość robocza

2,4000-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

*Częstotliwość 5,170-5,250 GHz może być używana tylko w tych krajach i regionach, gdzie jest to dozwolone przez lokalne przepisy.

Moc transmitera (EIRP)

2.4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC);

5.1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5.8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 30 dBm (SRRC);
< 14 dBm (CE);

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)

FCC: 20 km;
CE: 10 km;
SRRC: 10 km;
MIC: 10 km;

*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji podczas lotu w jedną stronę i bez powrotu dla każdego standardu. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji.

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami)

Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-20 km;

*Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach wolnych od przeszkód, z typowymi zakłoceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami)

Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;

*Przetestowano w zgodności ze standardem FCC w środowiskach z przeszkodami i typowymi niskimi zakłóceniami. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia i nie gwarantują rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. prędkość pobierania

O4:
10 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N2);
10 MB/s (z DJI RC 2);
Wi-Fi 5: 30 MB/s*;

*Zmierzono w środowisku laboratoryjnym z niewielkimi zakłóceniami, w krajach, gdzie możliwe jest korzystanie z zarówno 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.

Najniższe opóźnienie

Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms*

*W zależności od rzeczywistego środowiska i używanego urządzenia mobilnego.

Antena

6 anten, 2T4R

Wi-Fi

Protokół

802.11 a/b/g/n/ac

Częstotliwość robocza

2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz;

Moc transmitera (EIRP)

2.4 GHz:
< 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC);

5.8 GHz:
< 20 dBm (FCC/SRRC);
< 14 dBm (CE);

Bluetooth

Protokół

Bluetooth 5.2

Częstotliwość robocza

2.400-2.4835 GHz

Moc transmitera (EIRP)

< 10 dBm

Akumulator

Pojemność

4241 mAh

Waga

Ok. 267 g

Napięcie nominalne

14,76 V

Maks. napięcie ładowania

17 V

Rodzaj

Li-ion 4S

Energia

62,6 Wh

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Czas ładowania

Ok. 80 min (z ładowarką DJI 65W);
Ok. 60 min (z zasilaczem DJI 100W USB-C i hubem do ładowania)

Ładowarka

Wejście

Ładowarka DJI 65W:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2 A;

Zasilacz DJI 100 W USB-C:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2,5 A;

Wyjście

Ładowarka DJI 65W:
USB-C
5 V, 5 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 4,3 A;
20 V, 3,25 A;
5-20 V, 3,25 A;

USB-A:
5 V, 2 A;

Zasilacz DJI 100W USB-C:
Maks. 100 W (moc całkowita);

*Gdy używane są oba porty, maksymalna moc wyjściowa jednego portu wynosi 82 W, a ładowarka będzie dynamicznie rozdzielać moc wyjścową między oba porty w zależności od obciążenia.

Moc znamionowa

Ładowarka DJI 65W: 65 W;
Zasilacz DJI 100W USB-C: 100 W;

Hub do ładowania akumulatorów

Wejście

USB-C: 5-20 V, maks. 5 A;

Wyjście (akumulacja mocy)

Port akumulatora: 12-17 V, 3,5 A;

Wyjście (ładowanie)

Port akumulatora: 12-17 V, maks. 5 A;

Wyjście (USB)

USB-C:
5 V, 3 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 5 A;
20 V, 4.1 A;

Sposób ładowania

Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.

Kompatybilność

Inteligentny akumulator DJI Air 3

Ładowarka samochodowa

Wejście

12,7-16 V, 6,5 A, napięcie znamionowe 14 V (DC)

Wyjście

USB-C:
5 V, 5 A;
9 V, 5 A;
12 V, 5 A;
15 V, 4.3 A;
20 V, 3.25 A;
5-20 V, 3.25 A;

USB-A:
5 V, 2 A;

Moc znamionowa

65 W

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Przechowywanie plików

Zalecane karty microSD

SanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC;
Lexar 1066x 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 256GB V30 U3 A2 microSDXC;
Lexar 1066x 512GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas GO! Plus 64GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas GO! Plus 128GB V30 U3 A2 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 64GB V90 U3 A1 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 U3 A1 microSDXC;
Kingston Canvas React Plus 256GB V90 U3 A1 microSDXC;
Samsung EVO Plus 512GB V30 U3 A2 microSDXC;

Aparatura sterująca DJI RC-N2

Model

RC151

Maks. czas pracy

Bez ładowania urządzenia mobilnego: 6 h;
Podczas ładowania urządzenia mobilnego: 3,5 h;

Maks. rozmiar kompatybilnego urządzenia mobilnego

180 x 86 x 10 mm (D x S x W)

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Czas ładowania

2,5 h

Sposób ładowania

Zaleca się korzystanie z ładowarki 5 V / 2 A.

Pojemność akumulatora

5200 mAh

Rodzaj akumulatora

18650 Li-ion

Czas ładowania

Ok. 80 min (z ładowarką DJI 65W);
Ok. 60 min (z zasilaczem DJI 100W USB-C i hubem do ładowania)

Rodzaj akumulatora

18650 Li-ion

Wymiary

104,22 x 149,95 x 45,25 mm (D x S x W)

Waga

375 g

Obsługiwane typy portów urządzeń mobilnych

Lightning, USB-C, Micro USB

*Aby skorzystać z urządzenia z portem micro USB, niezbędny jest kabel DJI RC-N1 RC (ze standardowym złączem micro USB), który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.

Częstotliwość robocza transmisji wideo

2,4000-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

Moc transmitera transmisji wideo (EIRP)

2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC);

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 14 dBm (CE);
< 30 dBm (SRRC);

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z Mavic Mini, Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S, DJI Air 3

iOS Wersja V 1.4.2

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.4.2

Wymaga Android 6.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2
(Consumer Drones Series)

Kompatybilne z DJI Air 3

Mac

Wersja V2.1.5

Windows

Wersja V2.1.5

Instrukcje

Instrukcja DJI Air 3 (Polski)

Pytania i odpowiedzi

DJI RC 2 pozwala skupić się na locie i doświadczeniu kontroli. Jeśli chcesz zarządzać swoimi materiałami i je udostępniać, zainstaluj aplikację DJI Fly na swoim smartfonie i połącz się z dronem przez Wi-Fi. Następnie możesz skorzystać z funkcji QuickTransfer, aby pobrać zdjęcia i filmy z drona bezpośrednio na telefon.

Poprawiona została wydajność procesora, co przekłada się na płynniejsze działanie. Ulepszono też system transmisji wideo oraz system antenowy (z 1T2R do 2T4R). W połączeniu z dronem DJI Air 3 można teraz korzystać z systemu O4. DJI RC 2 ma również dwie wbudowane anteny i dwie anteny zewnętrzne. Pozwala także regulować kąty nachylenia anten zewnętrznych, aby zapewnić optymalny sygnał transmisji wideo.

Slot na kartę microSD oraz porty USB-C (do ładowania i podłączania sprzętu do komputera).

DJI RC 2 ma wbudowany głośnik, ale nie ma mikrofonu.

Tak. Funkcje przycisków C1 oraz C2 można dostosować w aplikacji DJI Fly, aby wygodniej sterować dronem.

Możesz zaktualizować oprogramowanie DJI RC 2 za pomocą aplikacji DJI Fly.

Tak. Port USB-C obsługuje prąd wejściowy do 9 V / 3 A (przy użyciu ładowarki 9 V / 3 A). W przypadku największej prędkości całkowite naładowanie akumulatora potrwa około 1,5 godziny.

Do 3 godzin. Przetestowano przy temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, gdy aparatura DJI RC 2 była połączona z dronem DJI Air 3, przy normalnym statusie lotu i podczas nagrywania filmu 1080p/60FPS.

Na ten moment aparatura sterująca DJI RC 2 jest kompatybilna tylko z dronem DJI Air 3. Więcej kompatybilnych modeli będzie dostępnych w przyszłości. Najnowsze informacje znajdziesz na oficjalnej stronie DJI.

Optymalny zasięg transmisji można uzyskać wtedy, gdy anteny aparatury są skierowane w stronę drona, a kąt między antenami i tyłem aparatury wynosi 180° lub 270°.