Szukaj
Close this search box.

Poznaj Emocje na Nowo

DJI Avata 2

Rozwiń swoje horyzonty z DJI Avata 2

Z DJI Avata 2 doświadczysz immersyjnego lotu FPV z ulepszoną jakością obrazu, bezpieczeństwem i czasem pracy akumulatora. A może chcesz przenieść swoją zabawę na wyższy poziom? Wystarczy, że połączysz drona z nowymi goglami DJI Goggles 3 oraz kontrolerem DJI RC Motion 3! DJI Goggles 3 zostały wyposażone w funkcję Real View PiP (Picture-in-Picture). Dzięki temu możesz obserwować swoje otoczenie bez zdejmowania gogli i cieszyć się większym bezpieczeństwem oraz immersją. Wyświetlacz Micro-OLED, który cechuje się wysoką rozdzielczością oraz transmisją o bardzo niskim opóźnieniu, sprawi, że świat stanie przed Tobą otworem!

Easy ACRO[2] — ciesz się każdym lotem

Pozwól sobie na wspaniałe wideo — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki DJI RC Motion 3 i DJI Avata 2 szybujesz, nurkujesz i obracasz się, a efektywność w nagrywaniu ekscytujących filmów FPV jest teraz oszałamiająca! Chcesz wykonywać nawet najbardziej brawurowe akrobacje powietrzne? Z DJI RC Motion 3 będzie to możliwe! Jesteś początkującym pilotem? Bez obaw, od teraz salta, drifty czy inne porywające manewry są dostępne także dla Ciebie!

Uwolnij kreatywność z DJI Avata 2

Uwolnij kreatywność i pokaż swoje umiejętności latania! Nowa aparatura sterująca DJI FPV Remote Controller 3 wyposażona w tryb Manual umożliwi Ci zwinne przelatywanie przez ciasne przestrzenie, a co więcej, pozwoli wykonywać brawurowe manewry.[3] Chcesz dodać nowe zwroty do Twojego materiału? Wykorzystaj obrót o 360° w przód lub w tył. A może marzysz, aby każde przecięte ujęcie stało się magiczne? Do Twojej dyspozycji pozostaje możliwość obrotu o 360° w lewo lub w prawo. Co więcej, od teraz DJI Avata 2 może wykonywać szybkie ruchy na boki, aby obrócić się o 180° przy obiektach i szybko się od nich oddalić, co daje Ci możliwość uzyskania dramatycznych efektów wizualnych.

Zdobywaj spektakularne ujęcia

Chcesz tworzyć zapierające dech w piersiach filmy? Z DJI Avata 2 będzie to możliwe! Oferuje on szerokie pole widzenia 155° (gdzie standardowe pole widzenia dronów z kamerami sięga 82°[5]), a co więcej, może błyskawicznie zbliżać się do obiektów lub się od nich oddalać. Od dzisiaj nawet jeśli jesteś początkującym pilotem, będziesz w stanie szybko opanować spektakularne akrobacje oraz nagrywać dynamiczne ujęcia z niskiej wysokości. Nie zrobisz tego przy pomocy innego drona!

Matryca 1/1,3” i filmy 4K/60FPS HDR[7]

Większy zakres dynamiki i fantastyczną jakość obrazu nawet w słabym oświetleniu zapewnia ulepszona matryca 1/1,3”. Sprawia to, że możesz tworzyć wyjątkowe ujęcia podczas każdego lotu![4] Co więcej, oferuje efektywne piksele 12 MP oraz stabilizację offline Gryoflow.[6] Dodatkowo DJI Avata 2 ma możliwość nagrywania w 4K/60FPS HDR, dzięki czemu możesz uchwycić całą wyjątkowość ekstremalnie szybkiego lotu. Do Twojej dyspozycji pozostaje także możliwość ustawienia ostrości i poziomu redukcji szumów za pomocą gogli. Wszystko to sprawia, że stworzysz film idealnie dopasowany do swoich oczekiwań.

Wiele możliwości z DJI Avata 2

DJI Avata 2 wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI. Sprawia to, że możesz uchwycić płynne ujęcia wysokiej jakości także podczas lotów z dużą prędkością lub w wietrznych warunkach. HorizonSteady bez problemu razi sobie z obrotami do 360°, co zapewnia niezawodne poziomowanie obrazu, nawet gdy dron gwałtownie skręca czy mocno się kołysze. Ponadto podczas szybkich lotów na niskich wysokościach możesz zobaczyć więcej i cieszyć się większą immersją. DJI Avata 2 umożliwia wybór spośród różnych opcji FOV. Do Twojej dyspozycji pozostaje ultraszerokokątne, szerokokątne i normalne pole widzenia. Sprawia to, że możesz bez kłopotu dostosować się do różnych scenariuszy. Zaś z 10-bit D-Log M złapiesz każdy niuans światła i cienia, zwiększając swoje opcje edycji i ciesząc się jeszcze lepszym color gradingiem.

10-bit D-Log M

Złap każdy niuans światła i cienia, zwiększ swoje opcje edycji i ciesz się jeszcze lepszym color gradingiem.

Pełne bezpieczeństwo

Dron DJI Avata 2 jest lżejszy i bardziej zwrotny, ponieważ cechuje się ulepszoną konstrukcją zintegrowanej osłony śmigieł. Sprawia to, że może poruszać się swobodnie nawet w ciasnych przestrzeniach.[4] Możesz na spokojnie poradzić sobie z każdą nieoczekiwaną sytuacją, ponieważ zwolnienie przycisku przyśpieszenia DJI RC Motion 3 lub naciśnięcie przycisku blokady spowoduje natychmiastowe zatrzymanie sprzętu. To jednak nie wszystko! Funkcja RTH oferuje dodatkowy poziom bezpieczeństwa — zostanie ona zainicjowana, gdy poziom naładowania akumulatora drona będzie już niski lub gdy wystąpią problemy z sygnałem.[8]

Zaawansowane pozycjonowanie z czujnikami typu rybie oko i tryb Turtle

Nowe czujniki typu rybie oko pozwalają na pozycjonowanie wizualne w dół i do tyłu podczas lotów na niskich wysokościach oraz w pomieszczeniach. Przekłada się to na większą stabilność, a także na bezpieczeństwo. Co więcej, DJI Avata 2 za sprawią trybu Turtle automatycznie wróci do pozycji startowej, jeśli odwróci się do góry nogami. Dzięki temu możesz w mgnieniu okna ponownie wzbić się w powietrze.

Więcej możliwości z dłuższym lotem

Tym, co wyróżnia DJI Avata 2 to czas lotu sięgający 23 minuty oraz możliwość obsługi szybkiego ładowania PD. Sprawia to, że możesz naładować go w mgnieniu oka i kontynuować swoją podniebną podróż.[9] Ponadto nowy hub do ładowania[3] wykorzystuje funkcję akumulacji mocy, pozwalając na transfer pozostałej energii z kilku akumulatorów do akumulatora o najwyższym poziomie naładowania.[10] Sprawia to, że zawsze będziesz gotowy na niemal każde okoliczności!

DJI O4 — najnowsza technologia transmisji

Dzięki poprawionej stabilności transmisji wideo DJI O4 możesz całkowicie zanurzyć się w każdym locie. Co więcej, zapewnia ona przy tym większe bezpieczeństwo. Konstrukcja złożona z dwóch nadajników, czterech odbiorników oraz czterech anten zapewnia imponującą odporność na zakłócenia, a co więcej wyróżnia się zasięgiem do aż 10 km.[11] Ponadto możesz cieszyć się niskim opóźnieniem wynoszącym 24 ms, [12] wysoką rozdzielczością obrazu 1080p/100FPS oraz maksymalnym bitratem 60 Mbps. [13]

One-Tap Edit

Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu rodzajów wideo i różnych motywów przez sztuczną inteligencję (AI), możesz łatwo wybierać najbardziej interesujące fragmenty Twoich ujęć, zachowując płynność kamery i doskonałą kompozycję. Ponadto masz do dyspozycji szeroki wybór tematycznych szablonów oraz specjalne efekty dźwiękowe, narzędzia do przywracania kolorów, dodawanie znaków wodnych jednym kliknięciem, tworzenie napisów końcowych i wiele więcej. Dodatkowo po bezprzewodowym połączeniu drona DJI Avata 2 z aplikacją LightCut masz możliwość podglądu nagranego materiału oraz jego edycji bez konieczności pobierania. Dzięki temu oszczędzasz cenne miejsce w pamięci smartfona!

Łatwe nagrywania i edycja

DJI Avata 2 został wyposażony w 46 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu możesz zapisywać filmy 1080p/60FPS o długości około 90 minut. Sprawia to, że bez problemu uchwycisz najlepsze fragmenty każdego lotu! To jednak nie koniec. Za sprawą łączności Wi-Fi możesz szybko przesyłać pliki na swój telefon np. w celu edycji materiałów czy w celu udostępniania ich znajomym.

Twórz niezwykłe filmy z aplikacją LightCut

Aplikacja LightCut umożliwia bezpośrednie połączenie się z dronem DJI Avata 2 za pomocą Wi-Fi, co pozwala na inteligentne dodawanie efektu Sky VFX do twoich ujęć, wykorzystując trajektorię lotu. Dzięki temu tworzenie porywających filmów staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Dodatkowo funkcja One-Tap Edit umożliwia szybkie i łatwe tworzenie zachwycającej zawartości bez konieczności żmudnego edytowania. Co więcej, korzystanie z aplikacji LightCut nie wymaga pobierania materiałów.

Sky VFX

Po ustanowieniu połączenia i zaimportowaniu materiałów wystarczy dotknąć opcji Sky VFX w aplikacji, aby dodać unikalne nakładki, animacje tekstowe w powietrzu, wirtualne kokpity oraz efekty deski rozdzielczej. Dzięki temu zapewnisz swoim widzom jeszcze bardziej interaktywną i wciągającą zabawę, tworząc nagrania z lotu, które przykuwają uwagę!

Połączenie bezprzewodowe

Po bezprzewodowym połączeniu drona DJI Avata 2 z aplikacją LightCut masz możliwość podglądu nagranego materiału oraz jego edycji bez konieczności pobierania. Dzięki temu oszczędzasz cenne miejsce w pamięci smartfona!

DJI Avata 2 Fly More Combo
(z jednym akumulatorem)

Zestaw zawiera drona, gogle DJI Goggles 3, kontroler DJI RC Motion 3, jednak nie tylko! Dzięki niemu szybko rozpoczniesz przygodę z DJI Avata 2 i doświadczysz radości z immersyjnego lotu.

DJI Avata 2 Fly More Combo
(z trzema akumulatorami)

W porównaniu do poprzedniego zestawu oferuje dwa dodatkowe akumulatory, hub do ładowania oraz torbę na ramię. Jest to rozwiązanie bardziej kompleksowe, które pozwoli Ci porzucić obawy o czas lotu. Co więcej, sprawdzi się on w większej liczbie scenariuszy.

DJI FPV Remote Controller 3[3]

Aparatura sterująca DJI FPV Remote Controller 3 wyposażona jest nie tylko w tryb Normal czy Sports, ale także w Manual. Nada się on idealnie dla zaawansowanych użytkowników, pozwalając na ćwiczenie i opanowywanie najbardziej wyrafinowanych manewrów.

Zestaw filtrów ND do
DJI Avata 2[3]

Znajdują się w nim filtry ND8/16/32. Sprawdzą się one w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki nim możesz uzyskać odpowiednią jasność oraz kontrast, co sprawia, że z łatwością nagrasz mnóstwo wysokiej jakości ujęć.

Porównanie produktów z serii DJI Avata

DJI Avata 2

DJI Avata

Easy ACRO
Flip, Roll, 180° Drift

-

Matryca CMOS 1/1,3″

Matryca CMOS 1/1,7″

Filmy 4K/60FPS[7]

Filmy 4K/60FPS

Tryb kolorów 10-bit D-Log M

Tryb kolorów D-Cinelike

Dolne / tylne pozycjonowanie wizyjne

Dolne pozycjonowanie wizyjne

Czas lotu do 23 min[9]
Wsparcie dla szybkiego ładowania PD

Czas lotu do 18 min[16]
-

Transmisja wideo DJI O4
Maks. zasięg transmisji: 10 km[11]
Maks. bitrate transmisji: 60 Mbps[13]

Transmisja wideo DJI O3+
Maks. zasięg transmisji: 2 km[16]
Maks. bitrate transmisji: 50 Mbps[16]

Duża pamięć wewnętrzna 46 GB
Szybki transfer danych

Pamięć wewnętrzna 20 GB
-

*Wszystkie dane na tej stronie zostały uzyskane z wykorzystaniem modelu produkcyjnego drona DJI Avata 2 w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste doświadczenie może się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.

**Wszystkie filmy i zdjęcia na tej stronie zostały wykonane przez profesjonalistów za pomocą drona DJI Avata 2 w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami prawnymi, a następnie zostały poddane edycji w postprodukcji. Zamieszczone tu materiały mają jedynie charakter poglądowy – rzeczywiste rezultaty mogą się różnić. Podczas lotu zawsze należy przestrzegać lokalnych przepisów, a przed lotem należy upewnić się, że dron uzyskał odpowiednie certyfikaty i zezwolenia dotyczące przestrzeni powietrznej.

***Wszystkie zamieszczone tu zdjęcia, filmy i treści dotyczące produktu służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Rzeczywisty produkt (w tym między innymi jego wygląd, kolor i rozmiar) oraz obrazy wyświetlane na ekranie (w tym między innymi tło, interfejs użytkownika i ilustracje) mogą się różnić.

Przypisy

1. Wymaga produktu z serii DJI RC Motion lub produktu z serii DJI Goggles, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź produkt na oficjalnej stronie internetowej DJI.
2. Wymaga produktu z serii DJI RC Motion, który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź produkt na oficjalnej stronie internetowej DJI.
3. W sprzedaży oddzielnie.
4. W porównaniu z dronem DJI Avata.
5. W porównaniu z dronami DJI Mini 4 Pro i DJI Air 3.
6. Jeśli chcesz skorzystać ze stabilizacji Gyrowflow, przed lotem należy wyłączyć stabilizację elektroniczną w menu gogli i ustawić szerokokątną opcję pola widzenia, aby upewnić się, że materiał zostanie rozpoznany przez Gyrowflow i skutecznie ustabilizowany.
7. HDR jest dostępny w dwóch przypadkach: A. Wyłączona elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS), nagrywanie w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@60/50/30FPS i formacie 16:9 lub w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@30FPS i formacie 4:3. B. Włączona elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) RockSteady lub HorizonSteady, nagrywanie w rozdzielczości 4K/2.7K/1080p@30FPS i w formacie 16:9 lub 4:3.
8. DJI Avata 2 jest fabrycznie ustawiony na automatyczne wykonywanie Return to Home (RTH), jeśli sygnał drona zostanie rozłączony. Użytkownicy mogą przed startem zmienić to ustawienie na zawis lub lądowanie – zgodnie z rzeczywistym scenariuszem lotu.
9. Maksymalny czas lotu drona został zmierzony przy stałej prędkości wynoszącej 21,6 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30fps, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranie gogli.
10. Podczas korzystania z funkcji akumulacji mocy NIE NALEŻY podłączać ładowarki lub innych zewnętrznych urządzeń ani wkładać / wyjmować akumulatorów.
11. Odległość transmisji do 10 km może zostać osiągnięta zgodnie ze standardem CE tylko wtedy, gdy jest mierzona bez zakłóceń w otwartym środowisku zewnętrznym. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH na ekranie gogli.
12. Zmierzono przy użyciu transmisji wideo 1080p/100fps, przetestowano na zewnątrz w otwartym środowisku wolnym od zakłóceń.
13. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo różni się w zależności od środowiska pracy.
14. W niektórych krajach i regionach zabronione jest korzystanie z pasma częstotliwości 5,1 GHz, 5,8 GHz lub obu. W niektórych krajach i regionach częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolona tylko do użytku w pomieszczeniach. Jeśli pasmo częstotliwości 5,1/5,8 GHz jest niedostępne (np. w Japonii), udostępnianie ekranu smartfonowi przez Wi-Fi nie jest możliwe. Do udostępniania ekranu zalecane jest połączenie przewodowe. Przed lotem należy sprawdzić obowiązujące przepisy i ściśle ich przestrzegać.
15. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym wolnym od zakłóceń. Odległość transmisji wideo różni się w zależności od środowiska pracy.
16. Dane pochodzą z laboratoriów DJI i służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Szczegółowe warunki testów znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej DJI.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

Ok. 377 g

Wymiary

185 x 212 x 64 mm (D x S x W)

Maks. prędkość wznoszenia

6 m/s (tryb Normal);
9 m/s (tryb Sport);

Maks. prędkość opadania

6 m/s (tryb Normal);
9 m/s (tryb Sport);

Maks. prędkość horyzontalna (w pobliżu poziomu morza, bez wiatru)

8 m/s (tryb Normal);
16 m/s (tryb Sport);
27 m/s (tryb Manual);
*W regionach UE w trybie Manual dopuszczalny jest lot z prędkością nie większą niż 19 m/s.

Maks. wysokość startu

5000 m
*Zmierzono w bezwietrznym otoczeniu podczas startu z wysokości 5000 m i wznoszenia się w pionie o 500 m, w trybie Sport i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 20%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.

Maks. czas lotu

Ok. 23 min
*Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 21,6 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.

Maks. czas zawisu

Ok. 21 min
*Zmierzono podczas zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.

Maks. dystans lotu

13 km
*Zmierzono podczas lotu do przodu z prędkością 43,2 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z parametrami kamery ustawionymi na 1080p/30FPS, z wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia wyświetlane na ekranach gogli.

Maks. odporność na wiatr

10,7 m/s (Poziom 5)

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±0,5 m (z pozycjonowanie GNSS);
Poziomo:
±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym);
±1,5 m (z pozycjonowaniem GNSS);

Pamięć wewnętrzna

46 GB

Kamera

Matryca

1/1,3″
Efektywne piksele: 12 MP

Obiektyw

Pole widzenia (FOV): 155°;
Ogniskowa równoważna: 12 mm;
Przysłona: f/2.8;
Focus: od 0,6 m do ∞;

Zakres ISO

100-25600 (Auto);
100-25600 (Manual);

Prędkość migawki

Wideo: 1/8000-1/30 s;
Zdjęcia: 1/8000-1/50 s;

Maks. rozmiar obrazu

4000x2256 (16:9);
4000x3000 (4:3);

Tryby zdjęć

Single Shot

Format zdjęć

JPEG

Rozdzielczość wideo

4K (4∶3): 3840x2880@30/50/60FPS;
4K (16∶9): 3840x2160@30/50/60FPS;
2.7K (4∶3): 2688x2016@30/50/60FPS;
2.7K (16∶9): 2688x1512@30/50/120FPS;
1080p (4∶3): 1440x1080@30/50/120FPS;
1080p (16∶9): 1920x1080@30/50/120FPS;

Format wideo

MP4 (H/264 / H.265)

Maks. bitrate wideo

130 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Tryby kolorów

Standard;
D-Log M

Pole widzenia kamery (FOV)

Obsługa trybu normalnego, szerokokątnego i ultraszerokokątnego.

Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS)

Obsługa RockSteady 3.0+ i HorizonSteady;
Możliwość wyłączenia;
*Gdy stabilizacja jest wyłączona, nagrania zarejestrowane w widoku szerokokątnym obsługują stabilizację offline Gyroflow.

Gimbal

Stabilizacja

Jednoosiowy gimbal mechaniczny (tilt)

Zakres mechaniczny

Tilt: od -95° do 90°

Zakres kontroli

Tilt: od -85° do 80°

Maks. prędkość kontroli (tilt)

100°/s

Zakres wibracji kątowych

±0,01°

Elektroniczna oś roll

Korekcja ekranu w czasie rzeczywistym jest niedostępna podczas filmowania, ale można ją zastosować do materiału nagranego dronem.

System czujników

Rodzaj czujników

Dolne i tyle pozycjonowanie wizyjne

Dolny

Efektywna wysokość pomiaru ToF: 10 m;
Precyzyjny zakres zawisu: 0,3-10 m;
Zakres pomiaru: 0,3-20 m;
Pole widzenia (FOV): w poziomie –78°, w pionie – 78°;

Tylny

Zakres pomiaru: 0,5-20 m;
Pole widzenia (FOV): w poziomie – 78°, w pionie – 78°;

Środowisko pracy

Rozpraszające powierzchnie odbijające o wyraźnym wzorze, współczynnik odbicia rozproszonego > 20% (np. chodnik betonowy);
Odpowiednie oświetlenie (luksy > 15, normalne warunki oświetlenia wewnętrznego);

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O4

Jakość podglądu na żywo

1080p@30/50/60/100FPS

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;
*Częstotliwości 5,170-5,250 GHz oraz 5,725-5,850 GHz mogą być używane tylko w tych państwach i regionach, gdzie pozwalają na to obowiązujące przepisy prawne.

Moc transmitera (EIRP)

2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);
5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);
5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 30 dBm (SRRC);
< 14 dBm (CE);

Przepustowość łączności

Maks. 60 MHz

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)

FCC: 13 km (zależy od maks. dystansu lotu drona);
CE: 10 km;
SRRC: 10 km;
MIC: 10 km;
*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia RTH wyświetlane na ekranie gogli.

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami)

Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 4-10 km;
Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-13 km;
*Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku wolnym od przeszkód, z typowymi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami)

Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;
*Przetestowano zgodnie z normą FCC w środowisku z typowymi niskimi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. prędkość pobierania

Wi-Fi: 30 MB/s;
*Pomiary przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych, przy niewielkich zakłóceniach, w krajach / regionach obsługujących częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków

Najniższe opóźnienie

Z DJI Goggles 3:
Jakość transmisji wideo 1080p/100FPS: 24 ms;
Jakość transmisji wideo 1080p/60FPS: 40 ms;

Maks. bitrate wideo

60 Mbps

Anteny

4 anteny, 2T4R

Wi-Fi

Moc transmitera (EIRP)

2,4 GHz:
< 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC);
5,8 GHz:
< 20 dBm (FCC/SRRC);
< 14 dBm (CE);

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz;
5,725-5,850 GHz;

Standard

802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

Moc transmitera (EIRP)

< 10 dBm

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz

Standard

Bluetooth 5.0

Inteligentny akumulator

Pojemność

2150 mAh

Waga

Ok. 145 g

Napięcie standardowe

14,76 V

Maks. napięcie ładowania

17 V

Typ akumulatora

Li-ion

Energia

31,7 Wh @ 0,5 C

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Czas ładowania

Z hubem do ładowania (maksymalna moc ładowania 60 W):
Od 0% do 100%: ok. 45 min;
Od 10% do 90%: ok. 30 min;
Bezpośrednie ładowanie drona (maksymalna moc ładowania 30 W):
Od 0% do 100%: ok. 88 min;
Od 10% do 90%: ok. 60 min;

Ładowarka

Zalecana ładowarka

Ładowarka DJI 65 W;
Ładowarka samochodowa DJI 65 W;
Ładowarka USB Power Delivery;

Hub do ładowania

Wejście

5-20 V, maks. 3 A

Wyjście (akumulacja mocy)

Maks. 65 W

Wyjście (ładowanie)

Maks. 17 V

Wyjście (USB)

5 V, 2 A

Sposób ładowania

Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.

Kompatybilność

Inteligentny akumulator do DJI Avata 2

Pamięć

Zalecane karty microSD

SanDisk Extreme PRO 32GB U3 A1 V30 microSDHC;
Lexar Professional 1066x 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 256GB U3 A2 V30 microSDXC;
Lexar Professional 1066x 512GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS Go! Plus 64GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS Go! Plus 128GB U3 A2 V30 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 64GB U3 A1 V90 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 128GB U3 A1 V90 microSDXC;
Kingston CANVAS React Plus 256GB U3 A1 V90 microSDXC;
Samsung EVO Plus 512GB U3 A2 V30 microSDXC;

Pamięć

Maks. czas pracy

Ok. 10 h

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

Temperatura ładowania

Od 0°C do 50°C

Czas ładowania

Ok. 2 h

Sposób ładowania

5 V, 2 A

Pojemność akumulatora

2600 mAh

Waga

Ok. 240 g

Wymiary

165 x 119 x 62 mm (D x S x W)

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz

Moc transmitera (EIRP)

2,400 GHz:
< 26 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 3, DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4, DJI Osmo Action 3

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Pytania i odpowiedzi

DJI Osmo Action 4 obsługuje następujące ustawienia rozdzielczości:

 • 4K (4:3): 3840×2880@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@100/120FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@100/120FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. Możesz przełączyć pole widzenia (FOV) na Standard (Dewarp) w sekcji ustawień wideo i audio po prawej stronie widoku kamery.

DJI Osmo Action 4 korzysta z technologii RockSteady 3.0, aby stabilizować obraz. Elektroniczna stabilizacja obrazu polega na wydłużeniu czasu otwarcia migawki, analizie obrazów rejestrowanych przez matrycę CMOS i kompensacji poprzez obcięcie krawędzi tych obrazów. W ten sposób wiele klatek jest nakładanych na siebie i ostatecznie łączonych w jedną klatkę, która jest ostra, wyraźna i dokładnie naświetlona.

HorizonSteady wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI, aby korygować drgania dla każdego obrotu w poziomie (360°) i blokować się na wyrównanym horyzoncie w każdej klatce, niezależnie od tego, jak kamera jest zamontowana lub noszona. Pozwala to na rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem po wyboistych drogach, czy gokartem po torze.

HorizonSteady obsługuje rozdzielczości 1080p@24/25/30/48/50/60FPS oraz 2.7K (16:9)@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. DJI Osmo Action 4 umożliwia nagrywanie filmów slow-motion do 1080p/240FPS (8x).

Tryb D-Log M został stworzony w celu przechwytywania szerokiego zakresu dynamiki z czujnika, dzięki czemu kolory są równomiernie rozłożone, a jasne i ciemne części wideo cechują się większą wiernością i wyrazistością. Nie jest to LUT, ale wideo o niższym kontraście z płaskim profilem kolorów, co daje więcej możliwości podczas postprodukcji.

Dostępne są trzy sposoby eksportowania:

 1. Połącz się z aplikacją DJI Mimo i pobierz materiał na telefon.
 2. Przełóż kartę microSD z DJI Osmo Action 4 do komputera.
 3. Podłącz DJI Osmo Action 4 do komputera lub smartfona za pomocą kabla USB-C.

Materiał jest zapisywany na karcie microSD umieszczonej w DJI Osmo Action 4.

Tak. DJI Osmo Action 4 korzysta z obiektywu stałoogniskowego – obiekty są wyraźne, gdy znajdują się w odległości co najmniej 400 mm od obiektywu.

DJI Osmo Action 4 obsługuje pomiar wielosegmentowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Filmy nagrane za pomocą DJI Osmo Action 4 cechują się wysokim zakresem dynamiki, co oznacza, że tryb HDR nie jest potrzebny.

Czujnik temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 jest wbudowany w miejscu litery „O” w logo na przodzie kamery. Nie należy zasłaniać go podczas użytkowania. Dzięki czujnikowi temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 zapewnia doskonałą kolorystykę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład podczas nurkowania. Czujnik koryguje temperaturę barwową podczas filmowania pod wodą i redukuje migotanie powodowane zmianą kąta nagrywania. Może też dokładniej wykrywać i redukować migotanie światła.

Gdy funkcja Low-Light Image Enhancement jest ustawiona na Auto, obsługuje wszystkie opcje stabilizacji dla 1080p@24/25/30FPS, 2.7K (16:9 lub 4:3) @24/25/30FPS, a także RockSteady dla 4K (16:9) @24/25/30FPS.

Użytkownicy mogą kontrolować DJI Osmo Action 4 za pomocą aplikacji DJI Mimo, która umożliwia dostosowywanie ustawień, wybieranie trybów nagrywania, synchronizację zdjęć i filmów, a także edycję i udostępnianie materiałów.

Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz DJI Mimo, skanując kod QR wyświetlony na ekranie kamery lub korzystając z wybranego sklepu z aplikacjami.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby włączyć DJI Osmo Action 4.
 3. Włącz aplikację DJI Mimo, dotknij ikony kamery w lewym górnym rogu na ekranie głównym, włącz Bluetooth i Wi-Fi na smartfonie, a następnie połącz się z DJI Osmo Action 4.
 4. Po połączeniu DJI Osmo Action 4 z DJI Mimo otrzymasz powiadomienie o konieczności aktywacji urządzenia.
 5. Przejdź przez proces aktywacji, postępując zgodnie z komunikatami w aplikacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać powiadomienia o aktualizacjach. Postępuj zgodnie z komunikatami, aby przeprowadzić aktualizację.

Przesuń do góry od dołu ekranu, aby go odblokować i się na niego przełączyć. Za pomocą menu kamery użytkownicy mogą wybrać jednoczesne wyświetlanie przedniego i tylnego ekranu lub korzystanie tylko z jednego ekranu.

Tak. Za jego pomocą możesz dostosowywać parametry, przełączać się między trybami, odtwarzać wideo i wiele więcej.

Zamontuj ramkę ochronną i przytrzymaj kamerę w orientacji pionowej. Możesz też używać kamery w połączeniu z akcesoriami, aby przełączać się między nagrywaniem w poziomie a natywnym nagrywaniem w pionie.

Tak. DJI Osmo Action 4 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim i chińskim (mandaryńskim). Zaleca się korzystanie z funkcji sterowania głosem z odległości jednego metra od kamery w możliwie cichym otoczeniu.

 • Dostępne komendy w języku angielskim:
 • Start Recording (Rozpocznij nagrywanie);
 • Stop Recordind (Zakończ nagrywanie);
 • Takie Photo (Zrób zdjęcie);
 • Shut Down (Wyłącz);

„Po nagraniu filmu za pomocą DJI Osmo Action i selfie sticka możesz połączyć kamerę z aplikacją DJI Mimo, aby usunąć selfie stick z materiału.* Więcej szczegółów znajdziesz w tutorialu wideo. *Aby zapewnić sobie pożądany efekt, użyj wysięgnika teleskopowego Osmo 1,5 m i staraj się nie zasłaniać nim żadnej części ciała podczas nagrywania. InvisiStick obsługuje nagrywanie filmów do 1920×1440, jeśli usuwasz selfie stick z ujęcia w chmurze, lub do 1280×960, jeśli robisz to lokalnie.”

Po prostu zapisz nagranie na telefonie, a następnie je udostępnij. Możesz też wgrać film w aplikacji DJI Mimo, a następnie wygenerować link i go udostępnić.

 1. Dotknij ikony regulacji parametrów wideo i audio po prawej stronie widoku kamery, włącz tryb PRO w prawym górnym rogu, a następnie wybierz tryb M, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 2. Włącz aplikację DJI Mimo, włącz tryb PRO w lewym górnym rogu na stronie głównej, a następnie dotknij Settings w górnej części ekranu, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 1. Tak. Gdy kamera jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby przejść w tryb uśpienia. Naciśnij przycisk jeden raz, aby wybudzić ekran. Naciśnij przycisk migawki / nagrywania jeden raz, aby włączyć SnapShot.
 1. Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta za pomocą kabla USB-C 3,5 mm.

Tak. Dotknij ikony głośności w prawym górnym rogu na stronie odtwarzania, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk. Naciśnij i przytrzymaj ikonę, aby dostosować głośność.

Gdy kamera jest wyłączona, krótko naciśnij przycisk migawki / nagrywania SnapShot w górnej części urządzenia, aby rozpocząć nagrywanie. Naciśnij ponownie, aby zakończyć nagrywanie, a DJI Osmo Action 4 po trzech sekundach automatycznie się wyłączy. W ten sposób możesz w jednej chwili zacząć nagrywanie, dzięki czemu nie stracisz okazji do uchwycenia wyjątkowego momentu.

Maksymalny czas pracy DJI Osmo Action 4 wynosi 160 minut* lub do 150 minut podczas nagrywania przy niskich temperaturach do -20°C.**

*W temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
**W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Tak. Możesz użyć ładowarki DJI USB-C 30 W, aby szybko naładować DJI Osmo Action 4.*

*Ładowarka DJI USB-C 30 W jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

Tak. Jeśli akumulator nie jest umieszczony w kamerze, nadal możesz z niej korzystać, podłączając ją do zasilania za pomocą kabla USB-C.

Dostępnych jest mnóstwo akcesoriów, które pozwalają korzystać z DJI Osmo Action 4 w różnych scenariuszach. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Akcesoria na stronie produktowej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie kompatybilności akcesoriów.

 1. Oficjalne akcesoria należy montować bezpośrednio na DJI Osmo Action 4 za pomocą klipsa blokującego do szybkiego montażu.
 2. Statyw i inne akcesoria można zamontować za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.
 1. Tak. Można zamontować DJI Osmo Action 4 na statywie za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.

Tak. Akcesoria innych producentów można montować za pomocą mocowania adaptera z szybkozłączką.

Siła magnetyczna jest bardzo duża, a dodatkowy klips pozycjonujący zwiększa odporność na uderzenia. *

*Nie należy rzucać, uderzać ani zgniatać tego produktu.

Nie. Płaska baza samoprzylepna korzysta z naklejek 3M, które nie są wielokrotnego użytku.

Na odtwarzanie nagranego materiału mogą mieć wpływ ustawienia i wydajność komputera. Jeśli wystąpi migotanie, wypróbuj następujące rozwiązania:

 • Apple Mac: przejdź do „”System Preferences > Displays > Refresh Rate”” i zmień częstotliwość odświeżania na stałą wartość (zamiast ProMotion).
 • Inne komputery: karty graficzne o niskiej wydajności mogą powodować migotanie podczas odtwarzania plików. Do oglądania filmów zaleca się wykorzystanie komputera o lepszych parametrach.

Pilot zdalnego sterowania Osmo Action GPS Bluetooth pozwala zapisywać informacje GPS i dodawać sports tracking do filmów za pomocą aplikacji DJI Mimo.

DJI Osmo Action 4 obsługuje nagrywanie filmów 4K/120FPS, co wymaga dużej mocy do działania. W efekcie po nagrywaniu filmów w wysokiej rozdzielczości i przy dużej liczbie klatek na sekundę przez długi czas użytkownicy mogą odczuwać ciepło podczas trzymania kamery.

Tak. Można zanurzyć DJI Osmo Action 4 na głębokość do 18 m bez obudowy wodoodpornej lub do 60 m z obudową wodoodporną DJI.

 1. Sprawdź, czy szklana osłona obiektywu i ekrany są nienaruszone. Zamknij pokrywę komory akumulatora i pokrywę portu USB-C, a następnie dociśnij szklaną osłonę obiektywu.
 2. Kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokości do 18 metrów. W wypadku długotrwałego nagrywania pod wodą, w środowisku o wysokim ciśnieniu lub przy wydłużonej ekspozycji na wodę zaleca się jednak montaż wodoodpornej obudowy. Z wodoodporną obudową kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokość do 60 metrów.
 3. Nie należy używać kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też narażać jej na kontakt z płynami żrącymi lub nieznanego pochodzenia.
 4. Zanim wymienisz szklaną osłonę obiektywu, pozostaw DJI Osmo Action 4 do wyschnięcia na powietrzu, aby uniknąć kondensacji spowodowanej przedostaniem się wody do osłony.
 5. Po użyciu kamery pod wodą należy przepłukać ją czystą wodą, a przed ponownym użyciem pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

Zalecane modele:

 • SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
 1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą odpowiedniej ściereczki. W przypadku kurzu w szczelinie na krawędzi obiektywu należy użyć dmuchawy do kurzu lub bawełnianego wacika do czyszczenia.
 2. Aby wyczyścić plamy z wody, tłuste smugi lub odciski palców, nanieś kilka kropli płynu do czyszczenia na odpowiednie chusteczki i wytrzyj obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Osmo Action 4 jest pyłoszczelna. Jeśli jednak do jej wnętrza dostanie się kurz i nie będzie się dało go wyczyścić, skontaktuj się z obsługą posprzedażową DJI w celu naprawy.

LightCut to aplikacja do edycji wideo rekomendowana przez DJI. Oferuje intuicyjne funkcje nagrywania i edycji dla użytkowników produktów DJI, w tym opartą na sztucznej inteligencji funkcję One-Tap Editing, różnorodne ekskluzywne szablony wideo, inspirujące kreatywne samouczki i wiele innych zasobów, które pozwalają edytować i generować filmy bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://www.dji.com/lightcut.

Aplikację LightCut można pobrać z większych sklepów z aplikacjami lub z sekcji Downloads na oficjalnej stronie DJI. Kliknij tutaj, aby pobrać: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut.

 1. Upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest aktywowana i włączona, a następnie włącz Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Włącz aplikację LightCut i dotknij ikony urządzenia w górnej części ekranu.
 3. Wybierz ID swojego urządzenia i dotknij Connect. Sprawdź kod weryfikacyjny urządzenia i dotknij Accept. Po wyświetleniu komunikatu z prośbą o dołączenie do sieci Wi-Fi dotknij, aby się połączyć.*
 4. *Podczas procesu łączenia nie należy wyłączać aplikacji. Podczas użytkowania upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest włączona i włącz Bluetooth oraz Wi-Fi na smartfonie – DJI Osmo Action 4 automatycznie połączy się z LightCut.

 

 1. Aplikacja LightCut oferuje liczne szablony, które pasują do różnych scenariuszy ujęć zarejestrowanych za pomocą sprzętu z serii Osmo Action. Po połączeniu można łatwo wyświetlić podgląd materiału filmowego bez jego przesyłania, co pozwala na łatwą edycję i wydajne generowanie filmów.
 2. One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje szablony zgodnie z wybranymi nagraniami i inteligentnie wybierze ujęcia, aby wygenerować krótki film bez konieczności ręcznej edycji.
 3. Możesz dostosować edycję, muzykę, tekst, naklejki, prędkość, filtr (obsługiwane jest dostrajanie kolorystyki ujęć nagranych pod wodą) i inne elementy w aplikacji, aby uzyskać większą elastyczność i swobodę twórczą.

iOS: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Przesuń w lewo na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.
Android: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Dotknij i przytrzymaj na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.

Upewnij się, że smartfon i DJI Osmo Action 4 są włączone. Umieść oba urządzenia blisko siebie, upewnij się też, że włączyłeś Bluetooth na smartfonie i autoryzowałeś aplikację LightCut. Następnie spróbuj ponownie wyszukać urządzenie. Jeśli nadal nie można znaleźć urządzenia, zresetuj je.

Wypróbuj następujące rozwiązania:

 1. Upewnij się, że włączyłeś Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Uruchom ponownie DJI Osmo Action 4 i aplikację LightCut, a następnie spróbuj ponownie.
 3. Jeśli hasło Wi-Fi DJI Osmo Action 4 zostało zmienione, wyłącz Wi-Fi na swoim smartfonie i włącz je jeszcze raz, a następnie ponownie spróbuj się połączyć.

Włącz LightCut, przejdź do One-Tap Editing i wybierz nagrane filmy. Funkcja One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje odpowiednie szablony, które są zoptymalizowane pod kątem wielu scenariuszy, w tym przyrody, miasta, domu, sklepów, żywności, zwierząt domowych, festiwali i innych. Następnie aplikacja inteligentnie wybierze ujęcia i wygeneruje krótki film bez konieczności ręcznej edycji. Możesz też wypróbować inne szablony, zmienić wybrane klipy lub wybrać muzykę, filtry, tekst i naklejki. Łatwa edycja pozwala szybko udostępniać świetne filmy.

Nie. Aby aktywować DJI Osmo Action 4 i zaktualizować oprogramowanie, pobierz aplikację DJI Mimo.