Born to Fly

Born to Fly

Baw się w chmurach

Marzysz o lataniu? Z DJI Avata będziesz o krok bliżej do spełnienia tego marzenia! Po połączeniu drona z goglami i kontrolerem ruchu możesz poczuć się niemal tak, jakbyś rzeczywiście uniósł się w powietrze. [1] Ciesz się immersyjnym doświadczeniem lotu i swobodnie eksploruj przestworza. Przygotuj się na kolejną podniebną wyprawę!

Trio idealne

Zwrotny, solidny, niezawodny

Z DJI Avata możesz nie tylko unieść się w przestworza, ale też wykonywać brawurowe manewry. Ten lekki i kompaktowy dron bez problemu poradzi sobie również w wąskich przestrzeniach. Solidna, wytrzymała konstrukcja i wbudowana osłona śmigieł sprawiają, że nawet jeśli z czymś się zderzy, po prostu się odbije i ruszy dalej. Już nie musisz przerywać lotu! DJI Avata daje prawdziwe pole do popisu dla Twojej śmiałości.

DJI Goggles 2

DJI Goggles 2 - wszystko, czego potrzebujesz

Jeszcze większy komfort podczas immersyjnych lotów? Teraz to możliwe! DJI Goggles 2 są mniejsze, lżejsze i niesamowicie wygodne. Zostały wyposażone w ekrany micro OLED, które zapewnią Ci czysty, wyraźny obraz podczas kolejnych podniebnych podróży. DJI Avata jest też kompatybilny z DJI FPV Goggles V2. [2]

DJI Motion Controller

Jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie

Teraz pełna kontrola jest w Twoich rękach. Kontroler ruchu DJI Motion Controller pozwoli Ci sterować dronem za pomocą prostych gestów. Dzięki temu możesz cieszyć się jeszcze większą immersją podczas lotu! Naciśnij przycisk i pędź do przodu. Wykonaj obrót nadgarstka i skręć za drzewem. DJI Motion Controller przenosi sterowanie dronem na zupełnie nowy poziom!

DJI Goggles 2 - wszystko, czego potrzebujesz

Z DJI Goggles 2 zawsze możesz być gotowy do lotu. Lekkie, kompaktowe i przenośne – zostały też wyposażone w składane anteny. Dzięki temu ich przechowywanie i transport nie sprawią Ci żadnego problemu. Co więcej, ergonomiczna konstrukcja gwarantuje niezrównany komfort użytkowania.[3] Czas pracy gogli sięga 2 godzin, co w połączeniu z szybkim ładowaniem sprawia, że możesz wybrać się w podróż w przestworzach, kiedy tylko chcesz.

Wbudowane ekrany micro OLED 1080p

Zapewnij sobie jeszcze większy realizm podczas kolejnych lotów. DJI Goggles 2 zostały wyposażone w dwa ekrany HD micro OLED, które wyróżniają się częstotliwością odświeżania do 100 Hz i gwarantują niesamowitą przejrzystość. [3] Dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś rzeczywiście patrzył na świat spod chmur!

Możliwość regulacji dioptrii

Ciesz się optymalnym podglądem i jeszcze większym komfortem użytkowania. DJI Goggles 2 umożliwiają regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D. Dzięki temu bez problemu dostosujesz je do swoich potrzeb. [4] [5] Możesz też zablokować pokrętło regulacji. W ten sposób unikniesz przypadkowej zmiany ustawień dioptrii podczas użytkowania gogli lub ich przechowywania.

*Gogle DJI Goggles 2 są dostępne w zestawie DJI Avata Pro-View Combo lub w sprzedaży oddzielnie.

Fantastyczne manewry wymagają fantastycznych ujęć

Nowa era obrazowania FPV

Z DJI Avata wykonasz nie tylko spektakularne manewry, ale też zapierające dech w piersiach ujęcia. 1/1,7-calowa matryca CMOS umożliwia nagrywanie ultraszerokokątnych filmów 4K z przysłoną f/2.8. Ciesz się wysoką wydajnością obrazowania i twórz jeszcze bardziej widowiskowe materiały!

Matryca 1/1,7″
Filmy 4K/60FPS [6]
Superszerokie pole widzenia (FOV) 155°
Profil kolorystyczny D-Cinelike
Elektroniczna Stabilizacja Obrazu (EIS) RockSteady 2.0
Elektroniczna Stabilizacja Obrazu (EIS) HorizonSteady

Superszerokie pole widzenia 155°

Pole widzenia większości dronów z kamerami to w najlepszym wypadku 84°. DJI Avata podbija stawkę i oferuje FOV na poziomie 155°! [7] Dzięki temu możesz cieszyć jeszcze większą immersją – tak poszerzona perspektywa jest bliższa temu, co widzimy swoimi oczami.

Niezawodna stabilizacja

Śmiało wykonuj nawet najbardziej brawurowe manewry i miej pewność, że nagrane materiały zawsze będą idealnie płynne. Za niezawodną stabilizację filmów i redukcję wstrząsów odpowiadają flagowe technologie RockSteady 2.0 i HorizonSteady. Koniec z poruszonymi ujęciami! [8]

Swobodnie eksploruj przestworza

Twój nowy Avata sprosta każdemu wyzwaniu, jakie przed nim postawisz. Wyróżnia się wyjątkowo solidną konstrukcją i wytrzymałą ramą, co znacznie zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. Możesz więc bez obaw wykonywać nawet najbardziej śmiałe manewry! Co więcej, kanałowy, aerodynamiczny design pozwolił zoptymalizować wydajność drona, dzięki czemu jego czas lotu sięga aż 18 minut. [9] To wystarczająco dużo, aby zrobić sobie wycieczkę po okolicy i obejrzeć ją z góry!

RockSteady 2.0

RockSteady 2.0 pozwala cieszyć się aktywną redukcją wstrząsów kamery w czasie rzeczywistym.

HorizonSteady

RockSteady 2.0 pozwala cieszyć się aktywną redukcją wstrząsów kamery w czasie rzeczywistym.

Więcej możliwości podczas montażu

Odkryj nowy wymiar kolorów. Nagraj film w trybie D-Cinelike i wykorzystaj korekcję barw podczas montażu, aby nadać swojemu materiałowi unikalny charakter i zmienić go w prawdziwe arcydzieło.

Niestraszne mu żadne wyzwanie

Wymarzony towarzysz

DJI Avata może Ci towarzyszyć podczas niemal każdej przygody. Lekki, przenośny i kompaktowy – zabierz go ze sobą na kolejną wyprawę i odkrywaj nowe zakątki z unikalnej perspektywy!

Niebo stoi przed Tobą otworem

Ruszaj na podbój przestworzy i nagraj mnóstwo spektakularnych filmów. DJI Avata daje Ci prawdziwą wolność lotu – ciesz się większą elastycznością i zyskaj nowe, nieosiągalne wcześniej możliwości tworzenia!

W trosce o bezpieczeństwo

Dolne wykrywanie przeszkód

Zapewnij sobie bezpieczeństwo lotu i zyskaj jeszcze więcej możliwości tworzenia. DJI Avata ma nie tylko wbudowaną osłonę śmigieł, ale też dolny system wizyjny i czujnik na podczerwień ToF. Dzięki temu może wykrywać przeszkody od dołu i latać na małych wysokościach, a nawet wewnątrz budynków. [10] Teraz już nic Cię nie ogranicza!

Bezpieczeństwo nie wyklucza dreszczyku emocji

Z DJI Avata wykonasz nie tylko spektakularne manewry, ale też zapierające dech w piersiach ujęcia. 1/1,7-calowa matryca CMOS umożliwia nagrywanie ultraszerokokątnych filmów 4K z przysłoną f/2.8. Ciesz się wysoką wydajnością obrazowania i twórz jeszcze bardziej widowiskowe materiały!

Zatrzymaj drona w jednej chwili

Znalazłeś się w sytuacji, która wymaga nagłego hamowania? Żaden problem! Po prostu naciśnij odpowiedni przycisk na kontrolerze, a DJI Avata natychmiast się zatrzyma i zawiśnie w miejscu.

Lataj na małych wysokościach

Teraz możesz jeszcze bardziej zbliżyć się do ziemi i bezpiecznie latać na małych wysokościach. [11] Skorzystaj z tej możliwości, aby zapewnić sobie ekscytującą, niepowtarzalną perspektywę!

Transmisja DJI O3+

Co sprawia, że DJI Avata gwarantuje tak doskonałą stabilność i responsywność podczas lotu? Flagowa technologia transmisji DJI O3+ i wielokierunkowe anteny 2T2R! Zapewnij sobie płynny, wyraźny podgląd na żywo i nie obawiaj się zakłóceń!

Maksymalna jakość transmisji transmisji wideo 1080p [12]
Maksymalna liczba klatek na sekundę transmisji wideo 100 FPS
Najniższy poziom opóźnień transmisji wideo 30 ms [12]
Maksymalny zasięg transmisji wideo 2 km [13]
Maksymalny bitrate transmisji wideo 50 Mbps [14]
Kodowanie transmisji wideo H.265

*Podczas korzystania z gogli DJI Goggles 2 na otwartej przestrzeni bez zakłóceń.

Zyskaj jeszcze większą precyzję

Chcesz wykonywać bardziej zaawansowane manewry i tworzyć jeszcze ciekawsze ujęcia? Teraz to możliwe! Wypróbuj dostępny w sprzedaży oddzielnie DJI FPV Remote Controller 2 i lataj w trybie Manual, aby cieszyć się większą elastycznością. [15]

Osiągnij mistrzowski poziom

Ćwicz latanie wewnątrz i na zewnątrz, szlifuj swoje umiejętności i coraz bardziej zbliżaj się do mistrzowskiego poziomu. Wszystko to staje się możliwe z dedykowaną aplikacją DJI Virtual Flight, która zawiera mnóstwo zróżnicowanych scenariuszy. Możesz zainstalować ją nie tylko na telefonie, ale też na komputerze! [16]

Intelligent Flight Battery

DJI Goggles 2

* Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy prawne i ściśle ich przestrzegać.
** Podczas lotów wewnątrz budynków działanie niektórych funkcji może być ograniczone z powodu zbyt słabego oświetlenia, braku sygnału GPS lub braku miejsca.
*** Przetestowano w kontrolowanym środowisku przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Avata. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od środowiska lotu, sposobu użycia i wersji oprogramowania.
**** Wszystkie zdjęcia i filmy znajdujące się na tej stronie zostały wykonane ze ścisłą zgodnością z lokalnymi przepisami prawnymi.

1. DJI Avata jest kompatybilny z DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 i DJI FPV Goggles V2.
2. Wrażenia z noszenia i podglądu mogą się różnić w zależności od użytkownika.
3. Częstotliwość odświeżania ekranu zmienia się wraz z liczbą klatek na sekundę transmisji wideo. Może przełączać się między 100 Hz a 60 Hz, aby dostosowywać się do aktualnej liczby klatek na sekundę transmisji.
4. DJI Goggles 2 nie obsługują korekcji astygmatyzmu. Jeśli masz szczególne potrzeby lub wątpliwości związane ze wzrokiem, przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem.
5. Doświadczenie podglądu może się różnić.
6. Filmy 4K/60FPS nie obsługują formatu obrazu 4:3. W takim wypadku dostępny jest tylko format 16:9.
7. Pole widzenia (FOV) 155° jest dostępne tylko wtedy, gdy format obrazu to 4:3, a specyfikacja zapisu wideo to 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS, a także przy formacie obrazu 16:9 i specyfikacji zapisu wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS.
8. Funkcja HorizonSteady jest dostępna tylko w trybie Normal FOV z formatem obrazu 16:9 i specyfikacją nagrywania wideo 4K @ 50/60FPS, 2.7K @ 50/60FPS lub 1080p @ 50/60FPS. Funkcja RockSteady nie jest dostępna, gdy specyfikacja nagrywania wideo to 2.7K @ 100/120FPS lub 1080p @ 100/120FPS.
9. Przetestowano podczas zawisu w środowisku bez wiatru i zakłóceń.
10. DJI Avata obsługuje dolne wykrywanie przeszkód tylko w połączeniu z DJI FPV Remote Controller 2 lub DJI Motion Controller w trybie N lub S.
11. Dron musi utrzymywać odległość przynajmniej 0,25 m od ziemi.
12. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Opóźnienie transmisji wideo różni się w zależności od używanych gogli. Gogle DJI FPV Goggles V2 osiągają transmisję wideo do 810p. Podczas korzystania z gogli DJI FPV Goggles V2 z transmisją 810p/120FPS najniższe opóźnienie nie przekracza 28 ms.
13. Zgodnie ze standardem CE. W wypadku standardu FCC zasięg wynosi do 10 km, a w wypadku SRRC do 6 km. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń.
14. Przetestowano w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Bitrate transmisji wideo może się różnić w zależności od środowiska.
15. Kompatybilność z DJI FPV Remote Controller 2 i DJI Motion Controller, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie.
16. Aplikacja na PC jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows. Aplikacja na telefon jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS 12.0 i nowszymi, a także Android 9.0 i nowszymi.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

Około 410 g

Wymiary

180×180×80 mm

Przekątna

120 mm

Maks. prędkość wznoszenia

6 m/s (Tryb Normal, Tryb Sport)

Maks. prędkość opadania

6 m/s (Tryb Normal, Tryb Sport)

Maks. prędkość

8 m/s (tryb Normal) 14 m/s (tryb Sport) 27 m/s (tryb Manual)

Maks. czas lotu

Około 20 minut (podczas lotu z prędkością 40 km/h w warunkach bezwietrznych)

Maks. wysokość bezwzględna

5000 m

Maks. czas zawisu

Około 18 minut

Maks. dystans lotu

11.6 km

Maks. odporność na wiatr

10.7 m/s (Level 5)

Temperatura pracy

-10° do 40° C

Moc transmisji (EIRP)

FCC: < 33 dBm CE: < 14 dBm SRRC: < 30 dBm

Anteny

Dual Antennas, 2T2R

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z Vision Positioning) ±0,5 m (z GNSS Positioning)
Poziomo: ±0,3 m (z Vision Positioning) ±1,5 m (z GNSS Positioning)

Karty SD

SanDisk Extreme U3 V30 A1 32GB microSDXC
SanDisk Extreme Pro U3 V30 A1 32GB microSDXC
Kingston Canvas Go!Plus U3 V30 A2 64GB microSDXC
Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 64GB microSDXC
Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 128GB microSDXC
Kingston Canvas React Plus U3 V90 A1 256GB microSDXC
Samsung PRO Plus V30 U3 V30 A2 256GB

Pamięć wewnętrzna

20 GB

Kamera

Matryca

1/1,7 cala CMOS
Efektywne Piksele: 48 MP

FOV

155°

ISO

100-12800

Prędkość elektronicznej migawki

100-6400 (Automatycznie)
100-25600 (Ręcznie)

Tryby fotografii

Pojedyncze zdjecia

Maks. rozdzielczość zdjęcia

4000×3000

Format zdjęcia

JPEG

Rozdzielczość wideo

Z DJI Goggles 2: [email protected]/60fps [email protected]/60/100fps [email protected]/60/100fps
Z DJI FPV Goggles V2: [email protected]/60fps [email protected]/60/100/120fps [email protected]/60/100/120fps

Format wideo

MP4

Maks. prędkość zapisu

150 Mbps

Profil kolorystyczny

Standardowy

RockSteady EIS

Dostępny

Korekcja zniekształceń

Obsługa RockSteady i HorizonSteady Może być wyłączony

Wspierany system plików

exFAT (zalecany), FAT32

Gimbal

Mechaniczny zakres kontroli

Pochylenie: -95° do 75°

Zakres kontroli

Pochylenie: -80° do +65°

Stabilizacja

Jednoosiowy (pochylenie)

Maks. prędkość kontroli

60°/s

Zakres wibracji kątowych

±0.01°

Elektroniczna oś Roll

Korekcja ekranu w czasie rzeczywistym jest niedostępna podczas nagrywania - można ją zastosować do materiału nagranego na dronie.

System czujników

System wizyjny

Efektywna wysokość pomiaru ToF : 10 m
Precyzyjny zakres zawisu: 0.5-10 m
Zasięg czujnika wizyjnego: 0.5-20 m

Środowisko pracy

Rozpraszające powierzchnie odbijające o wyraźnym wzorze > 20% (takie jak ściany, drzewa lub ludzie) Odpowiednie oświetlenie (luksy > 15, normalne warunki oświetlenia wewnętrznego)

Transmisja wideo

Częstotliwość komunikacji

2,400-2,4835 GHz (tylko RX)
5,725-5,850 GHz (RX i TX)

Pasmo komunikacyjne

Maks. 40 MHz

Jakość i opóźnienie podglądu na żywo

Z DJI FPV Goggles V2:
810p/120fps Jakość transmisji wideo: Opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 28 ms.
810p/60fps Video Transmission Quality: Opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 40 ms.

Z DJI Goggles 2:
1080p/100fps Video Transmission Quality: Opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 30 ms.
1080p/60fps Video Transmission Quality: Opóźnienie transmisji wideo jest mniejsze niż 40 ms.

Maksymalna szybkość transmisji wideo

50 Mbps

Maks. zasięg transmisji wideo

10 km (FCC), 2 km (CE), 6 km (SRRC)

Transmisja dźwięku

N/A

Inteligentny akumulator

Pojemność akumulatora

2420 mAh

Napięcie

14.76 V

Maks. napięcia ładowania

17 V

Typ akumulatora

Li-ion

Energia

Szybkość rozładowania

Standardowy: 7C

Waga

Około 162 g

Zakres temperatury ładowania

5° do 40° C

DJI Goggles 2

Waga​

Około 290 g (z opaską na głowę)

Wymiary

Ze złożonymi antenami: 167,40×103,90×81,31 mm
Z rozłożonymi antenami: 196.69×103.90×104.61 mm

Rozmiar ekranu

0.49"

Częstotliwość odświeżania ekranu

do 100 Hz

Zakres częstotliwości

2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz

Moc transmisji (EIRP)

2.4 GHz:
≤30 dBm (FCC),
≤20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.8 GHz:
≤30 dBm (FCC),
≤23 dBm (SRRC),
≤14 dBm (CE)

Częstotliwość komunikacji

2.400-2.4835 GHz

Maksymalna szybkość transmisji wideo

50 Mbps

Bezprzewodowa transmisja Wi-Fi

Obsługa protokołu DLNA

Zasięg transmisji

do 6 km (CE/SRRC/MIC),
do 10 km (FCC)

Format zapisu wideo

MOV

Format odtwarzania wideo

MP4 i MOV (formaty kodowania wideo: H.264 i H.265; format audio: ACC, PCM)

Temperatura pracy

0° do 40° C

Wejście zasilania

Rekomendowane:
Akumulator DJI FPV Goggles

Pozostałe akumulatory:
11.1-25.2V

Wymiary (dł.×szer.×wys.)

73,04×40,96×26 mm

Czas pracy

Około 2 godziny

Maks. moc ładowania

12,6 W (5 V/2 A, 9 V/1,4 A)

DJI Motion Controller

Waga

Około. 167 g

Częstotliwość komunikacji

2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz

Moc nadawania (EIRP)

2.4 GHz: ≤ 28.5 dBm (FCC), ≤ 20 dBm (CE/SRRC)
5,8 GHz: ≤ 31,5 dBm (FCC), ≤ 19 dBm (SRRC), ≤ 14 dBm (CE)

Zakres temperatury pracy

-10° do 40° C (14° do 104° F)

Czas pracy

Około 5 godzin

DJI FPV Remote Controller

Waga

Ok. 346 g

Częstotliwość komunikacji

2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz

Moc nadawania (EIRP)

2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz

Wymiary (dł.×szer.×wys.)

190×140×51 mm

Czas pracy

Około 9 godzin

Zakres temperatury pracy

-10° do 40° C (14° do 104° F)

Czas ładowania

2,5 godziny

Motion Controller

Model

FC7BMC

Waga

167 g

Zakres częstotliwości

2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz

Maks. odległość transmisj

6km (CE/SRRC/MIC);
10 km (FCC)

Moc transmisji (EIRP)

2.400-2.4835 GHz:
≤28.5 dBm (FCC),
≤20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.725-5.850 GHz:
≤31.5 dBm (FCC),
≤19 dBm (SRRC),
≤14 dBm (CE)

Temperatura pracy

-10° to 40° C

Czas pracy

300 minut