Explore Vivid

Najwyższej klasy kamera Hasselblad, imponująca wydajność, wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i cały wachlarz inteligentnych funkcji – to tylko niektóre atuty nowego drona DJI Mavic 3 Classic. Za jego pomocą bez trudu wykonasz wspaniałe zdjęcia i filmy z lotu ptaka. Ruszaj na kolejną przygodę w przestworzach i uchwyć swoją okolicę na spektakularnych ujęciach! W sprzedaży znaleźć można 2 wersje zestawu DJI Mavic 3 Classic – z aparaturą sterującą DJI RC lub DJI RC-N1.

Kamera Hasselblad

Przygotuj swój najlepszy materiał

Za stworzenie kamery L20DC-20 przeznaczonej dla dronów z serii Mavic 3 odpowiadał kultowy szwedzki producent Hasselblad. Zarówno sam sprzęt, jak i algorytmy oprogramowania spełniają rygorystyczne standardy marki, możesz więc cieszyć się maksymalną wydajnością. Co więcej, profesjonalną matrycę CMOS 4/3 udało się osadzić w niesamowicie kompaktowej konstrukcji. Kamerę wyróżniają między innymi efektywne piksele 20 MP, 12-bitowy RAW, natywny zakres dynamiczny 12.8 jednostek, regulowana przysłona f/2.8-f/11, ogniskowa równoważna 24 mm i technologia VDAF. Co więcej, rozwiązanie Hasselblad Natural Color Solution zapewnia piękne, doskonale odwzorowane kolory.

Nowy poziom obrazowania

Niesamowite bogactwo szczegółów i ostry, wyraźny obraz 5.1K? Z Mavic 3 Classic to możliwe! Dostępna jest również technologia supersamplingu, która pozwala nagrywać filmy 4K/60FPS. Możesz też stworzyć zapierający dech w piersiach film slow-motion HD lub uchwycić magię zachodu słońca za pomocą trybu Night Shots, który umożliwia redukcję szumów i optymalizuje materiał nagrany w słabych warunkach oświetleniowych. Ponadto HLG gwarantuje większy zakres dynamiczny i nie wymaga korekty kolorów w postprodukcji, a 10-bit D-Log zapewnia większą elastyczność podczas edycji i pozwala uzyskać więcej detali w jasnych obszarach obrazu oraz cieniach.

Lataj jeszcze dłużej

Swobodnie odkrywaj okolicę i komponuj idealne ujęcia – Mavic 3 Classic może unosić się w powietrzu naprawdę długo! Dron jest kompatybilny z akumulatorami stworzonymi z myślą o serii Mavic 3, co oznacza, że jego czas zawisu sięga 40 minut, a czas lotu 46 minut. [2] Nie obawiaj się, że zbyt szybko odmówi Ci posłuszeństwa!

Bezpieczeństwo lotu

Idealny również dla początkujących

Teraz możesz bez obaw tworzyć zachwycające materiały nawet w wyjątkowo wymagających scenariuszach. Nowy dron DJI obsługuje zaawansowany system APAS 5.0, który umożliwia wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. [3] Pozwala również na ich płynne, a zarazem szybkie omijanie. Ponadto dzięki zaawansowanej funkcji RTH Mavic 3 Classic automatycznie planuje optymalną trasę powrotu do punktu startu. Łącząc funkcjonalności zaawansowanego i standardowego RTH, dron może też utrzymywać odpowiednią wysokość i wyszukiwać bezpieczną drogę powrotną. To sprawia, że każdy użytkownik ma możliwość wyboru idealnej opcji dla siebie, na przykład w zależności od środowiska lotu.

Jeszcze przyjemniejsze sterowanie

Zapomnij o konieczności ciągłego naciskania drążków aparatury, aby dron leciał w wybranym kierunku. Mavic 3 Classic oferuje nowoczesny tempomat, co znacznie ułatwia loty na duże odległości i pozwala redukować drgania kamery podczas ręcznego sterowania. To z kolei przekłada się na większą płynność wideo. Dron gwarantuje także wysoką precyzję pozycjonowania – wyróżnia się decymetrową dokładnością. Dzięki temu pozostaje niesamowicie stabilny podczas zawisu. W efekcie możesz cieszyć się lepszą jakością ujęć przy długiej ekspozycji i niewiarygodną płynnością filmów timelapse.

Transmisja O3+

Obudź w sobie odkrywcę

Spójrz na znajomą okolicę z lotu ptaka i swobodnie odkrywaj dalekie zakątki. DJI Mavic 3 Classic obsługuje system transmisji O3+, który zapewnia lepszą responsywność i umożliwia przesyłanie obrazu na żywo na odległość nawet 8 km. Pozwala też cieszyć się rozdzielczością wideo 1080p/60FPS, [5] dzięki czemu to, co zobaczysz na ekranie aparatury lub smartfona, będzie bardzo podobne do tego, co rejestruje kamera drona.

Korzystaj z dostępnych funkcji
i twórz jeszcze ciekawsze materiały

Nadaj swoim materiałom niepowtarzalny charakter i spraw, że staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Mavic 3 Classic oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji, które Ci w tym pomogą! ActiveTrack 5.0 utrzyma wybrany obiekt w centrum kadru, a Panorama pozwoli uchwycić wspaniały krajobraz na bogatym w szczegóły zdjęciu. Możesz też przejąć władzę nad czasem i stworzyć dynamiczne ujęcie Hyperlapse. Do dyspozycji masz również MasterShots i QuickShots, które umożliwiają nagrywanie kinowych materiałów za pomocą kilku kliknięć. Ponadto High-Speed Quick Transfer pozwala na szybkie przesyłanie zdjęć i filmów na telefon, na przykład w celu ich edycji i udostępnienia.

Szereg akcesoriów do wyboru

Zyskaj jeszcze więcej możliwości nagrywania dzięki praktycznym akcesoriom, które wchodzą w skład wybranych zestawów lub są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Hub ładowania DJI Mavic 3 Classic Battery Charging Hub pozwala na sekwencyjne ładowanie maksymalnie trzech akumulatorów drona. Dostępna jest również przenośna ładowarka DJI 65W Portable Charger z dodatkowym portem USB-A. Za jej pomocą możesz jednocześnie naładować akumulator drona i aparaturę sterującą. Nagrywanie oryginalnych materiałów ułatwi Ci zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [6] lub obiektyw szerokokątny [6] zapewniający pole widzenia 108°. W sprzedaży znajdziesz też zaawansowaną aparaturę DJI RC Pro. [6]
Zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [6]
Obiektyw szerokokątny [6]

Różne warianty zestawu do wyboru

Do wyboru masz różne warianty zestawu DJI Mavic 3 Classic – postaw na ten, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby! Jeden z nich oferuje wygodną w obsłudzę aparaturę sterującą DJI RC, która jest niezwykle lekka i ma wbudowany wyświetlacz HD. Wyróżnia się także długim czasem pracy i wspiera technologię transmisji wideo DJI O3+. Możesz też kupić zestaw ze standardową aparaturą DJI RC-N1. Wystarczy, że podłączysz do niej smartfona lub tablet z aplikacją DJI Fly – i już niebo stoi przed Tobą otworem!

Przypisy

*Przetestowano przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mavc 3 Classic, w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, zastosowania i wersji oprogramowania.
**Wszystkie zdjęcia i filmy na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami. Zawsze należy latać zgodnie z obowiązującymi lokalnie przepisami.

1. Funkcja ActiveTrack nie jest dostępna przy rozdzielczościach wideo powyżej 4K lub przy liczbie klatek na sekundę większej niż 60FPS.
2. Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, do momentu aż poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze zwracaj uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
3. NIE NALEŻY używać drona w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silny wiatr (powyżej 12,8 m/s), śnieg, deszcz, mgła, grad czy burza. NIE NALEŻY latać na wysokości 6000 m n.p.m. ani wyżej. NIE NALEŻY latać dronem w temperaturach niższych -10°C lub wyższych niż 40°C. NIE NALEŻY startować z poruszających się obiektów takich jak samochody czy łodzie. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło, takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie system wizyjny może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj w dobrze oświetlonych miejscach z jak najlepszą widocznością. Słabe oświetlenie otoczenia może sprawić, że system wizyjny nie będzie działał prawidłowo. NIE NALEŻY latać w pobliżu obszarów z zakłóceniami magnetycznymi lub radiowymi. Typowe źródła zakłóceń magnetycznych lub radiowych to hotspoty Wi-Fi, routery, urządzenia Bluetooth, linie wysokiego napięcia, duże stacje przesyłu energii, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej i wieże nadawcze. Należy zachować ostrożność podczas startu na obszarach pustynnych lub plażowych, aby uniknąć dostania się piasku do wnętrza drona. Lataj dronem na otwartych przestrzeniach. Budynki, góry i drzewa mogą blokować sygnał GNSS i wpływać na pracę kompasu pokładowego.
4. Zmierzone w środowisku wolnym od przeszkód i zakłóceń, przy maksymalnym zasięgu 15 km zgodnie z FCC. W wypadku CE zasięg wynosi maksymalnie 8 km. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
5. Przetestowano na zewnątrz, na otwartej przestrzeni i bez zakłóceń. Rzeczywista rozdzielczość może się różnić w zależności od jakości sygnału transmisji.
6. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

895 g

Wymiary

Po złożeniu (bez śmigieł): 221 x 96,3 x 90,3 mm (D x S x W)
Po rozłożeniu (bez śmigieł): 347,5 x 283 x 107,7 mm (D x S x W)

Przekątna

120 mm

Maks. prędkość wznoszenia

8 m/s

Maks. prędkość opadania

6 m/s

Maks. prędkość horyzontalna (na poziomie morza, w warunkach bezwietrznych)

21 m/s Nie więcej niż 19 m/s w regionach Unii Europejskiej

Maks. czas lotu

46 minut
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: lot ze stałą prędkością 32,4 km/h w warunkach bezwietrznych na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo, z początkowym poziomem naładowania akumulatora 100% i spadkiem do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użycia i wersji oprogramowania.

Maks. wysokość bezwzględna

6000 m

Maks. czas zawisu

40 minut
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: zawis w warunkach bezwietrznych na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo, z początkowym poziomem naładowania akumulatora 100% i spadkiem do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użycia i wersji oprogramowania.

Maks. dystans lotu

30 km

Maks. odporność na wiatr

12 m/s

Temperatura pracy

-10°C do 40°C (14°F do 104°F)

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS); Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji);

Maks. kąt nachylenia

35°

Kamera Hasselblad

Matryca

4/3 CMOS, efektywne piksele: 20 MP

Obiektyw

FOV: 84° Ogniskowa równoważna: 24 mm Przysłona: f/2.8-f/11 Focus: 1 m do ∞

Zakres ISO

Wideo: Normal, Slow-motion: 100-6400 (standardowe kolory), 400-1600 (D-Log), 100-1600 (HLG); Night Mode: 800-12800 (standardowe kolory); Zdjęcia: 100-6400;

Czas naświetlania

Migawka elektroniczna: 8-1/8000 s

Maks. rozmiar obrazu

5280x3956

Tryby fotografowania

Single Shot: 20 MP Burst Shooting: 20 MP, 3 / 5 / 7 klatek Automatic Exposure Bracketing (AEB): 20 MP, 3 / 5 klatek przy 0,7 EV Timed: 20 MP, 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s

Format zdjęcia

JPEG / DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

H.264/H.265 5.1K: 5120×2700 @ 24/25/30/48/50FPS DCI 4K: 4096×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS 4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/120*/200*FPS *Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni film jest odtwarzany jako wideo slow-motion.

Format wideo

MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Maks. bitrate wideo

H.264/H.265: 200 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Tryby kolorów

Normal / HLG / D-Log

Zoom cyfrowy

3x

Gimbal

Stabilizacja

3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll i pan)

Zakres mechaniczny

Tilt: -135° do 100° Roll: -45° do 45° Pan: -27° do 27°

Zakres kontroli

Tilt: -90° do 35° Pan: -5° do 5°

Maks. prędkość nachylenia

100°/s

Zakres drgań kątowych

±0,007°

System czujników

Rodzaj

Wielokierunkowy binokularny system wizyjny uzupełniony o czujnik podczerwieni w dolnej części drona

Przedni

Zakres pomiaru: 0,5-20 m Zakres wykrywania: 0,5-200 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie

Tylny

Zakres pomiaru: 0,5-16 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie

Boczny

Zakres pomiaru: 0,5-25 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 85° w pionie

Górny

Zakres pomiaru: 0,2-10 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s Pole widzenia (FOV): 100° z przodu i z tyłu, 85° w lewo i w prawo

Dolny

Zakres pomiaru: 0,3-18 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s Pole widzenia (FOV): 130° z przodu i z tyłu, 160° w lewo i w prawo

Środowisko pracy

Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie z widocznymi wzorami; odpowiednie oświetlenie (luksy >15) Dolny: powierzchnie z widocznymi wzorami i odbiciem rozproszonym >20% (np. ściany, drzewa, ludzie); odpowiednie oświetlenie (luksy >15)

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O3+

Jakość transmisji na żywo

Aparatura sterująca: 1080p/30FPS, 1080p/60FPS

Częstotliwość robocza

2,400 - 2,4835 GHz 5,725 - 5,850 GHz

Moc transmitera (EIRP)

2,400 - 2,4835 GHz: < 33 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC) 5,725 - 5,850 GHz: < 33 dBm (FCC), < 30 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)

FCC: 15 km CE: 8 km SRRC: 8 km MIC: 8 km Pomiar w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdegu standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJ Fly.

Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami)

Silne zakłócenia: miasto, ok. 1,5-3 km Średnie zakłócenia: obszary podmiejskie, ok. 3-9 km Niskie zakłócenia: obszary podmiejskie / nadmorskie, ok. 9-15 km Przetestowano w ramach standardu FCC w środowisku bez przeszkód z typowymi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji dla rzeczywistej odległości lotu.

Maks. prędkość pobierania

O3+: 5,5 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 15 MB/s (z DJI RC Pro) 5,5 MB/s (z DJI RC) Wi-Fi 6: 80 MB/s* *Pomiar w środowisku laboratoryjnym przy niskim poziomie zakłóceń, w krajach / regionach umożliwiających korzystanie zarówno z częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz, z materiałem zapisywanym w pamięci wewnętrznej. Prędkości pobierania mogą sie różnić w zależności od rzeczywistych warunków.

Najniższe opóźnienie

130 ms (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 120 ms (z DJI RC Pro) 130 ms (z DJI RC) Zależy od rzeczywistego środowiska i urządzenia mobilnego.

Anteny

4 anteny, 2T4R

Inteligentny akumulator

Pojemność

5000 mAh

Waga

335,5 g

Napięcie nominalne

15,4 V

Maks. napięcie ładowania

17,6 V

Rodzaj

Li-ion 4S

Energia

77 Wh

Temperatura ładowania

5°C do 40°C (41°F do 104°F)

Czas ładowania

Ok. 96 minut Przy użyciu kabla dołączonego do ładowarki DJI 65W Portable Charger.

Ładowarka

Wejście

100-240 V (AC), 47-63 Hz, 2 A

Wyjście

USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A USB-A: 5 V, 2 A

Moc znamionowa

65 W

Hub ładowania

Wejście

USB-C: 5-20 V, maks. 5 A

Wyjście

Port akumulatora: 12-17,6 V, maks. 5 A

Moc znamionowa

Hub ładowania DJI Mavic 3 Battery Charging Hub: 65 W Hub ładowania DJI Mavic 3 Battery Charging Hub (100W): 100 W

Sposób ładowania

Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów

Kompatybilność

DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery

Ładowarka samochodowa

Wejście

Wejście zasilania samochodu: 12,7-16 V, 6,5 A, napięcie znamionowe 14 V (DC)

Wyjście

USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A USB-A: 5 V, 2 A

Moc znamionowa

65 W

Temperatura ładowania

5°C - 40°C (41°F - 104°F)

Aparatura sterująca

Maks. czas pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N1 Bez ładowania urządzenia mobilnego: ok. 6 h Podczas ładowania urządzenia mobilnego: ok. 4 h

Maks. wymiary kompatybilnych urządzeń

Aparatura sterująca DJI RC-N1 180 x 86 x 10 mm (D x S x W)

Temperatura pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N1 -10°C do 40°C (14°F do 104°F)

Moc transmitera (EIRP)

Aparatura sterująca DJI RC-N1 2,400-2,4835 GHz: < 26 dBm, < 20 dBm (CE / SRRC / MIC) 5,725 - 5,850 GHz: < 26 dBm (FCC), < 23 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S

iOS Wersja V 1.9.1

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.9.1

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2 For Mavic

Kompatybilne z DJI Mavic

Mac

Wersja V2.1.15

Windows

Wersja V2.1.15

Instrukcje

Instrukcja DJI Mavic 3 Classic