Szukaj
Close this search box.

Explore Vivid

Najwyższej klasy kamera Hasselblad, imponująca wydajność, wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i cały wachlarz inteligentnych funkcji – to tylko niektóre atuty nowego drona DJI Mavic 3 Classic. Za jego pomocą bez trudu wykonasz wspaniałe zdjęcia i filmy z lotu ptaka. Ruszaj na kolejną przygodę w przestworzach i uchwyć swoją okolicę na spektakularnych ujęciach! W sprzedaży znaleźć można 2 wersje zestawu DJI Mavic 3 Classic – z aparaturą sterującą DJI RC lub DJI RC-N1.

Kamera Hasselblad

Przygotuj swój najlepszy materiał

Za stworzenie kamery L20DC-20 przeznaczonej dla dronów z serii Mavic 3 odpowiadał kultowy szwedzki producent Hasselblad. Zarówno sam sprzęt, jak i algorytmy oprogramowania spełniają rygorystyczne standardy marki, możesz więc cieszyć się maksymalną wydajnością. Co więcej, profesjonalną matrycę CMOS 4/3 udało się osadzić w niesamowicie kompaktowej konstrukcji. Kamerę wyróżniają między innymi efektywne piksele 20 MP, 12-bitowy RAW, natywny zakres dynamiczny 12.8 jednostek, regulowana przysłona f/2.8-f/11, ogniskowa równoważna 24 mm i technologia VDAF. Co więcej, rozwiązanie Hasselblad Natural Color Solution zapewnia piękne, doskonale odwzorowane kolory.

Nowy poziom obrazowania

Niesamowite bogactwo szczegółów i ostry, wyraźny obraz 5.1K? Z Mavic 3 Classic to możliwe! Dostępna jest również technologia supersamplingu, która pozwala nagrywać filmy 4K/60FPS. Możesz też stworzyć zapierający dech w piersiach film slow-motion HD lub uchwycić magię zachodu słońca za pomocą trybu Night Shots, który umożliwia redukcję szumów i optymalizuje materiał nagrany w słabych warunkach oświetleniowych. Ponadto HLG gwarantuje większy zakres dynamiczny i nie wymaga korekty kolorów w postprodukcji, a 10-bit D-Log zapewnia większą elastyczność podczas edycji i pozwala uzyskać więcej detali w jasnych obszarach obrazu oraz cieniach.

Lataj jeszcze dłużej

Swobodnie odkrywaj okolicę i komponuj idealne ujęcia – Mavic 3 Classic może unosić się w powietrzu naprawdę długo! Dron jest kompatybilny z akumulatorami stworzonymi z myślą o serii Mavic 3, co oznacza, że jego czas zawisu sięga 40 minut, a czas lotu 46 minut. [2] Nie obawiaj się, że zbyt szybko odmówi Ci posłuszeństwa!

Bezpieczeństwo lotu

Idealny również dla początkujących

Teraz możesz bez obaw tworzyć zachwycające materiały nawet w wyjątkowo wymagających scenariuszach. Nowy dron DJI obsługuje zaawansowany system APAS 5.0, który umożliwia wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. [3] Pozwala również na ich płynne, a zarazem szybkie omijanie. Ponadto dzięki zaawansowanej funkcji RTH Mavic 3 Classic automatycznie planuje optymalną trasę powrotu do punktu startu. Łącząc funkcjonalności zaawansowanego i standardowego RTH, dron może też utrzymywać odpowiednią wysokość i wyszukiwać bezpieczną drogę powrotną. To sprawia, że każdy użytkownik ma możliwość wyboru idealnej opcji dla siebie, na przykład w zależności od środowiska lotu.

Jeszcze przyjemniejsze sterowanie

Zapomnij o konieczności ciągłego naciskania drążków aparatury, aby dron leciał w wybranym kierunku. Mavic 3 Classic oferuje nowoczesny tempomat, co znacznie ułatwia loty na duże odległości i pozwala redukować drgania kamery podczas ręcznego sterowania. To z kolei przekłada się na większą płynność wideo. Dron gwarantuje także wysoką precyzję pozycjonowania – wyróżnia się decymetrową dokładnością. Dzięki temu pozostaje niesamowicie stabilny podczas zawisu. W efekcie możesz cieszyć się lepszą jakością ujęć przy długiej ekspozycji i niewiarygodną płynnością filmów timelapse.

Transmisja O3+

Obudź w sobie odkrywcę

Spójrz na znajomą okolicę z lotu ptaka i swobodnie odkrywaj dalekie zakątki. DJI Mavic 3 Classic obsługuje system transmisji O3+, który zapewnia lepszą responsywność i umożliwia przesyłanie obrazu na żywo na odległość nawet 8 km. Pozwala też cieszyć się rozdzielczością wideo 1080p/60FPS, [5] dzięki czemu to, co zobaczysz na ekranie aparatury lub smartfona, będzie bardzo podobne do tego, co rejestruje kamera drona.

Korzystaj z dostępnych funkcji
i twórz jeszcze ciekawsze materiały

Nadaj swoim materiałom niepowtarzalny charakter i spraw, że staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Mavic 3 Classic oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji, które Ci w tym pomogą! ActiveTrack 5.0 utrzyma wybrany obiekt w centrum kadru, a Panorama pozwoli uchwycić wspaniały krajobraz na bogatym w szczegóły zdjęciu. Możesz też przejąć władzę nad czasem i stworzyć dynamiczne ujęcie Hyperlapse. Do dyspozycji masz również MasterShots i QuickShots, które umożliwiają nagrywanie kinowych materiałów za pomocą kilku kliknięć. Ponadto High-Speed Quick Transfer pozwala na szybkie przesyłanie zdjęć i filmów na telefon, na przykład w celu ich edycji i udostępnienia.

Szereg akcesoriów do wyboru

Zyskaj jeszcze więcej możliwości nagrywania dzięki praktycznym akcesoriom, które wchodzą w skład wybranych zestawów lub są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Hub ładowania DJI Mavic 3 Classic Battery Charging Hub pozwala na sekwencyjne ładowanie maksymalnie trzech akumulatorów drona. Dostępna jest również przenośna ładowarka DJI 65W Portable Charger z dodatkowym portem USB-A. Za jej pomocą możesz jednocześnie naładować akumulator drona i aparaturę sterującą. Nagrywanie oryginalnych materiałów ułatwi Ci zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [6] lub obiektyw szerokokątny [6] zapewniający pole widzenia 108°. W sprzedaży znajdziesz też zaawansowaną aparaturę DJI RC Pro. [6]
Zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [6]
Obiektyw szerokokątny [6]

Różne warianty zestawu do wyboru

Do wyboru masz różne warianty zestawu DJI Mavic 3 Classic – postaw na ten, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby! Jeden z nich oferuje wygodną w obsłudzę aparaturę sterującą DJI RC, która jest niezwykle lekka i ma wbudowany wyświetlacz HD. Wyróżnia się także długim czasem pracy i wspiera technologię transmisji wideo DJI O3+. Możesz też kupić zestaw ze standardową aparaturą DJI RC-N1. Wystarczy, że podłączysz do niej smartfona lub tablet z aplikacją DJI Fly – i już niebo stoi przed Tobą otworem!

Przypisy

*Przetestowano przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mavc 3 Classic, w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, zastosowania i wersji oprogramowania.
**Wszystkie zdjęcia i filmy na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami. Zawsze należy latać zgodnie z obowiązującymi lokalnie przepisami.

1. Funkcja ActiveTrack nie jest dostępna przy rozdzielczościach wideo powyżej 4K lub przy liczbie klatek na sekundę większej niż 60FPS.
2. Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, do momentu aż poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze zwracaj uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
3. NIE NALEŻY używać drona w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silny wiatr (powyżej 12,8 m/s), śnieg, deszcz, mgła, grad czy burza. NIE NALEŻY latać na wysokości 6000 m n.p.m. ani wyżej. NIE NALEŻY latać dronem w temperaturach niższych -10°C lub wyższych niż 40°C. NIE NALEŻY startować z poruszających się obiektów takich jak samochody czy łodzie. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło, takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie system wizyjny może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj w dobrze oświetlonych miejscach z jak najlepszą widocznością. Słabe oświetlenie otoczenia może sprawić, że system wizyjny nie będzie działał prawidłowo. NIE NALEŻY latać w pobliżu obszarów z zakłóceniami magnetycznymi lub radiowymi. Typowe źródła zakłóceń magnetycznych lub radiowych to hotspoty Wi-Fi, routery, urządzenia Bluetooth, linie wysokiego napięcia, duże stacje przesyłu energii, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej i wieże nadawcze. Należy zachować ostrożność podczas startu na obszarach pustynnych lub plażowych, aby uniknąć dostania się piasku do wnętrza drona. Lataj dronem na otwartych przestrzeniach. Budynki, góry i drzewa mogą blokować sygnał GNSS i wpływać na pracę kompasu pokładowego.
4. Zmierzone w środowisku wolnym od przeszkód i zakłóceń, przy maksymalnym zasięgu 15 km zgodnie z FCC. W wypadku CE zasięg wynosi maksymalnie 8 km. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
5. Przetestowano na zewnątrz, na otwartej przestrzeni i bez zakłóceń. Rzeczywista rozdzielczość może się różnić w zależności od jakości sygnału transmisji.
6. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

895 g

Wymiary

Po złożeniu (bez śmigieł): 221 x 96,3 x 90,3 mm (D x S x W)
Po rozłożeniu (bez śmigieł): 347,5 x 283 x 107,7 mm (D x S x W)

Przekątna

120 mm

Maks. prędkość wznoszenia

8 m/s

Maks. prędkość opadania

6 m/s

Maks. prędkość horyzontalna (na poziomie morza, w warunkach bezwietrznych)

21 m/s Nie więcej niż 19 m/s w regionach Unii Europejskiej

Maks. czas lotu

46 minut
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: lot ze stałą prędkością 32,4 km/h w warunkach bezwietrznych na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo, z początkowym poziomem naładowania akumulatora 100% i spadkiem do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użycia i wersji oprogramowania.

Maks. wysokość bezwzględna

6000 m

Maks. czas zawisu

40 minut
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: zawis w warunkach bezwietrznych na poziomie morza, z wyłączonym systemem APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo, z początkowym poziomem naładowania akumulatora 100% i spadkiem do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użycia i wersji oprogramowania.

Maks. dystans lotu

30 km

Maks. odporność na wiatr

12 m/s

Temperatura pracy

-10°C do 40°C (14°F do 104°F)

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS); Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji);

Maks. kąt nachylenia

35°

Kamera Hasselblad

Matryca

4/3 CMOS, efektywne piksele: 20 MP

Obiektyw

FOV: 84° Ogniskowa równoważna: 24 mm Przysłona: f/2.8-f/11 Focus: 1 m do ∞

Zakres ISO

Wideo: Normal, Slow-motion: 100-6400 (standardowe kolory), 400-1600 (D-Log), 100-1600 (HLG); Night Mode: 800-12800 (standardowe kolory); Zdjęcia: 100-6400;

Czas naświetlania

Migawka elektroniczna: 8-1/8000 s

Maks. rozmiar obrazu

5280x3956

Tryby fotografowania

Single Shot: 20 MP Burst Shooting: 20 MP, 3 / 5 / 7 klatek Automatic Exposure Bracketing (AEB): 20 MP, 3 / 5 klatek przy 0,7 EV Timed: 20 MP, 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s

Format zdjęcia

JPEG / DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

H.264/H.265 5.1K: 5120×2700 @ 24/25/30/48/50FPS DCI 4K: 4096×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS 4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/120*/200*FPS *Liczba klatek na sekundę podczas nagrywania. Odpowiedni film jest odtwarzany jako wideo slow-motion.

Format wideo

MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Maks. bitrate wideo

H.264/H.265: 200 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Tryby kolorów

Normal / HLG / D-Log

Zoom cyfrowy

3x

Gimbal

Stabilizacja

3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll i pan)

Zakres mechaniczny

Tilt: -135° do 100° Roll: -45° do 45° Pan: -27° do 27°

Zakres kontroli

Tilt: -90° do 35° Pan: -5° do 5°

Maks. prędkość nachylenia

100°/s

Zakres drgań kątowych

±0,007°

System czujników

Rodzaj

Wielokierunkowy binokularny system wizyjny uzupełniony o czujnik podczerwieni w dolnej części drona

Przedni

Zakres pomiaru: 0,5-20 m Zakres wykrywania: 0,5-200 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie

Tylny

Zakres pomiaru: 0,5-16 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie

Boczny

Zakres pomiaru: 0,5-25 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 85° w pionie

Górny

Zakres pomiaru: 0,2-10 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s Pole widzenia (FOV): 100° z przodu i z tyłu, 85° w lewo i w prawo

Dolny

Zakres pomiaru: 0,3-18 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s Pole widzenia (FOV): 130° z przodu i z tyłu, 160° w lewo i w prawo

Środowisko pracy

Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie z widocznymi wzorami; odpowiednie oświetlenie (luksy >15) Dolny: powierzchnie z widocznymi wzorami i odbiciem rozproszonym >20% (np. ściany, drzewa, ludzie); odpowiednie oświetlenie (luksy >15)

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O3+

Jakość transmisji na żywo

Aparatura sterująca: 1080p/30FPS, 1080p/60FPS

Częstotliwość robocza

2,400 - 2,4835 GHz 5,725 - 5,850 GHz

Moc transmitera (EIRP)

2,400 - 2,4835 GHz: < 33 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC) 5,725 - 5,850 GHz: < 33 dBm (FCC), < 30 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)

FCC: 15 km CE: 8 km SRRC: 8 km MIC: 8 km Pomiar w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdegu standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJ Fly.

Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami)

Silne zakłócenia: miasto, ok. 1,5-3 km Średnie zakłócenia: obszary podmiejskie, ok. 3-9 km Niskie zakłócenia: obszary podmiejskie / nadmorskie, ok. 9-15 km Przetestowano w ramach standardu FCC w środowisku bez przeszkód z typowymi zakłóceniami. Podane tu informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia i nie stanowią gwarancji dla rzeczywistej odległości lotu.

Maks. prędkość pobierania

O3+: 5,5 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 15 MB/s (z DJI RC Pro) 5,5 MB/s (z DJI RC) Wi-Fi 6: 80 MB/s* *Pomiar w środowisku laboratoryjnym przy niskim poziomie zakłóceń, w krajach / regionach umożliwiających korzystanie zarówno z częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz, z materiałem zapisywanym w pamięci wewnętrznej. Prędkości pobierania mogą sie różnić w zależności od rzeczywistych warunków.

Najniższe opóźnienie

130 ms (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 120 ms (z DJI RC Pro) 130 ms (z DJI RC) Zależy od rzeczywistego środowiska i urządzenia mobilnego.

Anteny

4 anteny, 2T4R

Inteligentny akumulator

Pojemność

5000 mAh

Waga

335,5 g

Napięcie nominalne

15,4 V

Maks. napięcie ładowania

17,6 V

Rodzaj

Li-ion 4S

Energia

77 Wh

Temperatura ładowania

5°C do 40°C (41°F do 104°F)

Czas ładowania

Ok. 96 minut Przy użyciu kabla dołączonego do ładowarki DJI 65W Portable Charger.

Ładowarka

Wejście

100-240 V (AC), 47-63 Hz, 2 A

Wyjście

USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A USB-A: 5 V, 2 A

Moc znamionowa

65 W

Hub ładowania

Wejście

USB-C: 5-20 V, maks. 5 A

Wyjście

Port akumulatora: 12-17,6 V, maks. 5 A

Moc znamionowa

Hub ładowania DJI Mavic 3 Battery Charging Hub: 65 W Hub ładowania DJI Mavic 3 Battery Charging Hub (100W): 100 W

Sposób ładowania

Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów

Kompatybilność

DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery

Ładowarka samochodowa

Wejście

Wejście zasilania samochodu: 12,7-16 V, 6,5 A, napięcie znamionowe 14 V (DC)

Wyjście

USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A USB-A: 5 V, 2 A

Moc znamionowa

65 W

Temperatura ładowania

5°C - 40°C (41°F - 104°F)

Aparatura sterująca

Maks. czas pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N1 Bez ładowania urządzenia mobilnego: ok. 6 h Podczas ładowania urządzenia mobilnego: ok. 4 h

Maks. wymiary kompatybilnych urządzeń

Aparatura sterująca DJI RC-N1 180 x 86 x 10 mm (D x S x W)

Temperatura pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N1 -10°C do 40°C (14°F do 104°F)

Moc transmitera (EIRP)

Aparatura sterująca DJI RC-N1 2,400-2,4835 GHz: < 26 dBm, < 20 dBm (CE / SRRC / MIC) 5,725 - 5,850 GHz: < 26 dBm (FCC), < 23 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S

iOS Wersja V 1.9.1

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.9.1

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2 For Mavic

Kompatybilne z DJI Mavic

Mac

Wersja V2.1.15

Windows

Wersja V2.1.15

Instrukcje

Instrukcja DJI Mavic 3 Classic

Pytania i odpowiedzi

Seria DJI Mavic 3 obejmuje najnowsze flagowe drony konsumenckie firmy DJI. W porównaniu z Mavic 2, Mavic 3 ma znacznie ulepszoną wydajność kamery, integrując kamerę 4/3 CMOS Hasselblad i lekką telekamerę o ekwiwalencie 24mm. Mavic 3 jest w stanie przechwytywać filmy 5.1K/50fps i 4K/120fps, a Mavic 3 Cine obsługuje nawet kodeki Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT, oferując wyższą jakość obrazu i większą elastyczność podczas post edycji. Oprócz systemu kamer, seria Mavic 3 zapewnia również kompleksowo zmodernizowane wrażenia z lotu. Czas lotu został wydłużony do 46 minut, a O3+ zwiększa odległość transmisji wideo do 15 km.* Wykrywanie przeszkód zostało opracowane w prawdziwie wielokierunkowy system, z bardziej wydajnym APAS 5.0 i Advanced RTH, aby zapewnić użytkownikom większy spokój podczas lotu.
* Bez przeszkód, bez zakłóceń i po spełnieniu wymogów FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżeniem siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

Aplikacja DJI Fly.* Bez przeszkód, bez zakłóceń i po spełnieniu wymogów FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżeniem siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

DJI Mavic 3 występuje w trzech wersjach: Mavic 3 Classic, Mavic 3 oraz Mavic 3 Cine.
Mavic 3 Classic ma jedną kamerę 4/3 CMOS Hasselblad, a gimbal nie obsługuje blokady gimbala. Mavic 3 ma dwie kamery: oprócz kamery Hasselblad ma telekamerę 162 mm i obsługuje blokadę gimbala. Oprócz tych funkcji Mavic 3, Mavic 3 Cine obsługuje kodeki Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT i jest wyposażony we wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB do szybkiego przechowywania danych.

DJI Mavic 3 Classic (Drone Only) nie zawiera aparatury sterującej ani ładowarki. Możesz użyć już posiadanego DJI RC-N1, DJI RC lub DJI RC Pro do sterowania dronem. Pozostałe dwie kombinacje zawierają aparaturę sterującą i ładowarkę. Są to DJI Mavic 3 Classic, który zawiera aparaturę DJI RC-N1, oraz DJI Mavic 3 Classic (DJI RC), który zawiera aparaturę DJI RC. Możesz wybrać kombinację w oparciu o swoje potrzeby.

Wbudowana blokada gimbala zapobiega wstrząsom 3-osiowego gimbala i kamery, dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania.
Środki ostrożności przy stosowaniu:
1. Normalna temperatura pracy blokady gimbala to -10°C do 40°C. Jeżeli temperatury są poza tym zakresem, może nie udać się prawidłowo zablokować lub odblokować gimbala. Zostaniesz poproszony przez aplikację DJI Fly o używanie produktu w zakresie temperatur pracy. Do awaryjnego użycia w szczególnych sytuacjach, możesz ręcznie przekręcić trzy osie, aby odblokować bez uszkodzenia blokady gimbala, ale ten środek nie jest zalecany.
2. Wbudowana blokada gimbala może odblokować się w wyniku uderzenia z zewnątrz. W takim przypadku włącz zasilanie drona, a następnie wyłącz zasilanie, aby ponownie zablokować.
3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

Użyj znajdującego się w pudełku kabla Lightspeed Data DJI 10Gbps, aby podłączyć drona do komputera przez port USB-C. Upewnij się, że prędkość zapisu Twojego urządzenia pamięci masowej jest większa niż 700MB/s. Inne kable do transmisji danych nie są zalecane, ponieważ mogą nie obsługiwać szybkiej transmisji i przesyłanie plików może trwać dłużej.Środki ostrożności przy stosowaniu:
1. Normalna temperatura pracy blokady gimbala to -10°C do 40°C. Jeżeli temperatury są poza tym zakresem, może nie udać się prawidłowo zablokować lub odblokować gimbala. Zostaniesz poproszony przez aplikację DJI Fly o używanie produktu w zakresie temperatur pracy. Do awaryjnego użycia w szczególnych sytuacjach, możesz ręcznie przekręcić trzy osie, aby odblokować bez uszkodzenia blokady gimbala, ale ten środek nie jest zalecany.
2. Wbudowana blokada gimbala może odblokować się w wyniku uderzenia z zewnątrz. W takim przypadku włącz zasilanie drona, a następnie wyłącz zasilanie, aby ponownie zablokować.
3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

Telekamera jest dostępna podczas korzystania z trybu fotograficznego (Single Shooting, AEB, Burst Shooting, Timed Shots), trybu Video i trybu Explorei, natomiast zoom telekamery jest obsługiwany tylko w trybie Explore.1. Normalna temperatura pracy blokady gimbala to -10°C do 40°C. Jeżeli temperatury są poza tym zakresem, może nie udać się prawidłowo zablokować lub odblokować gimbala. Zostaniesz poproszony przez aplikację DJI Fly o używanie produktu w zakresie temperatur pracy. Do awaryjnego użycia w szczególnych sytuacjach, możesz ręcznie przekręcić trzy osie, aby odblokować bez uszkodzenia blokady gimbala, ale ten środek nie jest zalecany.
2. Wbudowana blokada gimbala może odblokować się w wyniku uderzenia z zewnątrz. W takim przypadku włącz zasilanie drona, a następnie wyłącz zasilanie, aby ponownie zablokować.
3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

Tryb Pro jest obsługiwany w normalnym trybie Photo/Video, ale nie jest obsługiwany w trybie Explore2. Wbudowana blokada gimbala może odblokować się w wyniku uderzenia z zewnątrz. W takim przypadku włącz zasilanie drona, a następnie wyłącz zasilanie, aby ponownie zablokować.
3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

Wykonywanie zdjęć w formacie RAW jest obsługiwane w normalnym trybie Photo/Video, ale nie jest obsługiwane w trybie Explore.

Podczas korzystania z aparatur sterujących DJI RC Pro, DJI RC, lub DJI RC-N1, maksymalny zasięg transmisji wynosi 15 km.*
* Bez przeszkód, bez zakłóceń i w zgodności z przepisami FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżona do siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

Po ustawieniu nagrywania wideo na 30 klatek na sekundę lub więcej w dowolnej rozdzielczości, częstotliwość odświeżania obrazu na żywo zostanie automatycznie przełączona na 48/50/60 klatek na sekundę w zależności od możliwości dekodowania telefonu komórkowego i szerokości pasma transmisji.* Bez przeszkód, bez zakłóceń i w zgodności z przepisami FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżona do siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

Tak.
1. Po połączeniu z dronem DJI Mavic serii 3, aparatura sterująca DJI RC-N1 automatycznie wykona odpowiednią aktualizację oprogramowania. Podobnie jak DJI RC Pro, RC-N1 obsługuje transmisję wideo w standardzie O3+.
2. W środowisku wolnym od zakłóceń, obie aparatury sterujące mogą obsługiwać maksymalny zasięg transmisji 15 km ze zgodnością FCC.*.
3. Obie aparatury sterujące obsługują transmisje na żywo w rozdzielczości 1080p/60fps.
Podczas używania z różnymi dronami, obie aparatury sterujące automatycznie wybiorą odpowiednią wersję oprogramowania sprzętowego do aktualizacji i obsługują następujące technologie transmisji umożliwione przez wydajność sprzętową połączonych modeli dronów:
a. DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2: O2
b. DJI Air 2S: O3
c. DJI Mavic 3: O3+

Porównując z DJI RC-N1, DJI RC Pro charakteryzuje się:
1. Łatwą konfiguracją i szybkim startem, co oznacza, że aparatura sterująca po włączeniu zasilania jest natychmiast połączona z dronem i nie trzeba się martwić o zakłócenia spowodowane rozmowami lub wiadomościami tekstowymi podczas lotu.
2. Wbudowanym ekranem o wysokiej jasności zapewnia stałe wyświetlanie obrazu przez cały dzień, bez ryzyka obniżenia jasności ekranu spowodowanego przegrzaniem.
3. DJI RC Pro jest również zintegrowany z potężną platformą przetwarzania dla bardziej stabilnego i płynnego działania systemu. Urządzenie również posiada doskonałą jakość dźwięku i obrazu oraz obsługuje rozszerzenie wyjścia wideo.
4. Dwusprężynowymi drążkami sterującymi dla płynniejszego i bardziej precyzyjnego doświadczenia sterowania.
5. Porównując z konfiguracją anteny 1T2R w DJI RC-N1, DJI RC Pro używa konfiguracji 2T4R, która jest bardziej odporna na zakłócenia i zapewnia bardziej stabilną wydajność transmisji w obszarach miejskich z zakłóceniami sygnału.
6. Pokrętło zostało dodane do DJI RC Pro wyłącznie do regulacji parametrów kamery, wspierając więcej dostosowywanych funkcji przycisków dla wygodniejszej obsługi.

W konstrukcji śmigła przyjęto nową konstrukcję, której krawędzie wykonano z bardziej miękkiego materiału. Nie tylko zmniejsza to hałas podczas lotu, ale także powoduje mniejsze ryzyko obrażeń ludzi lub uszkodzenia innych obiektów w razie wypadku.

Wymień śmigła w odpowiednim czasie, aby zapewnić bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli któreś ze śmigieł jest uszkodzone lub ma niewłaściwy kształt.

Zamocuj śmigła z szarymi oznaczeniami na silnikach z takimi samymi oznaczeniami, a pozostałe dwa bez szarych oznaczeń na odpowiednich silnikach.

Czas lotu został zmierzony w kontrolowanym środowisku testowym. Szczegółowe warunki testu są następujące: lot ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, z wyłączonym APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/60fps, wyłączonym trybem Video i od 100% poziomu naładowania do 10%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

Seria Mavic 3 może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach z niezwykłą precyzją. Wiele kamer wyczuwających z szerszym zakresem wykrywania pomaga dronowi Mavic 3 reagować na przeszkody wcześniej. W dobrze oświetlonym otoczeniu Mavic 3 może szybciej i płynniej unikać przeszkód, bezpiecznie rejestrując stabilny materiał filmowy nawet podczas lotu bocznego lub do tyłu

Aparatura sterująca model MR1SD25
2,4 GHz
MIC/CE: 2000 m
5,8 GHz
CE: 500 m

ActiveTrack 5.0 śledzi obiekty w ośmiu kierunkach, dając więcej możliwości twórczych. Wyposażony w najnowszą technologię rozpoznawania obiektów, ActiveTrack 5.0 wykorzystuje wiele czujników wizyjnych jednocześnie, aby rozpoznać obiekt, odróżnić go od innych obiektów i zablokować w kadrze. Pozwala to użytkownikom na płynną regulację kątów śledzenia dla uzyskania bardziej naturalnych rezultatów. Dzięki nowym algorytmom wyczuwania otoczenia i obiektu, Mavic 3 wcześniej reaguje na ruchy obiektu i informacje o otoczeniu oraz z wyprzedzeniem planuje bardziej optymalną trasę śledzenia, aby nagrywać płynne i stabilne materiały filmowe.

W porównaniu do 20 metrów w Mavic 2, Mavic 3 ma maksymalną odległość wyczuwania do przodu 200 metrów podczas RTH. Podczas lotu Mavic 3 wykorzysta zaawansowaną technologię wykrywania środowiska, aby określić najbezpieczniejszą, najbardziej energooszczędną trasę lotu w celu powrotu drona do punktu początkowego.

W trybie Nifty czułość wykrywania przeszkód jest obniżona. Manewry omijania będą mniej zauważalne, co zmniejsza wpływ ruchów omijania przeszkód na materiał filmowy.

Około 96 minut podczas ładowania za pomocą podłączonego kabla ładującego USB-C DJI 65W.

Jakie są najważniejsze cechy torby przenośnej DJI?

Dobrze zaprojektowana torba przenośna DJI może być przekształcona między torbą na ramię a plecakiem, aby dostosować się do potrzeb użytkowników w zakresie przenoszenia.
1. Konfiguracja torby na ramię zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla Mavic 3 i jego akcesoriów, oferując bardziej wygodny kształt, dzięki któremu przedmioty są łatwo dostępne. 2. Konfiguracja plecaka zapewnia wystarczającą ilość miejsca na Mavic 3 i jego akcesoria, wraz z 16-calowym laptopem i innymi małymi przedmiotami do codziennego użytku, dzięki czemu jest idealny na krótkie wycieczki.

Ładowarka DJI 65W posiada podłączony kabel ładujący 65W USB-C do ładowania akumulatora Mavic 3 (zaleca się używanie tego kabla do ładowania Mavic 3). Jednocześnie możesz połączyć port USB-A na ładowarce DJI 65W z aparaturą sterującą za pomocą kabla typu-C (kabel do transmisji danych) znajdującego się w opakowaniu z Mavic 3, aby naładować aparaturę sterującą.

Tak. Jednakże, aby zapewnić wydajność ładowania, nadal zalecamy korzystanie z przenośnej ładowarki DJI 65W. Zalecane są również inne ładowarki o mocy 60W lub wyższej obsługujące protokół PPS/PD

Obecnie kompatybilne są następujące akcesoria:
1. DJI RC
2. DJI RC Pro
3. DJI RC-N1
4. Akumulator DJI Mavic 3
5. Śmigła DJI Mavic 3 o niskim poziomie hałasu (para)
6. Hub ładującyDJI Mavic 3
7. Ładowarka samochodowa DJI 65W
8. Ładowarka przenośna DJI 65W
9. Osłona śmigła DJI Mavic 3
10. Pokrowiec do przechowywania DJI Mavic 3
11. Torba przenośna DJI
12. DJI 10Gbps Lightspeed Data Cable
13. Etui ochronne DJI Mavic 3