Szukaj
Close this search box.

Premiera – DJI Mini 3 Pro

Odkryj DJI Mini 3 Pro! Nowego, kompaktowego drona, który zaskoczy Cię swoją wydajnością! Mimo bardzo niskiej wagi (jedynie 249 g) oferuje nagrywanie filmów 4K z obsługą HDR i zdjęcia RAW 48 MP. Co więcej, korzysta z 3-kierunkowego wykrywania przeszkód i jest w stanie spędzić w powietrzu aż 34 minuty!

Nie miałeś jeszcze zbyt wiele do czynienia z dronami? Nic straconego! Mini 3 Pro pozwoli Ci w łatwy sposób oswoić się z prostą, intuicyjną obsługą, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Dron korzysta z 3-kierunkowego wykrywania przeszkód (przód, tył, dół), co zagwarantuje Ci informacje o utrudnieniach nawet w niezwykle trudnym terenie. 

Całe mnóstwo możliwości 

Dron DJI Mini 3 Pro zapewni Ci dostęp do szeregu inteligentnych funkcji, które wyraźnie poprawią jakość ujęć i uprzyjemnią użytkowanie. Oto najważniejsze z nich:

  • Slow-motion – spowalnia upływ czasu i rejestruje obraz w jakości 1080P/120FPS
  • Timelapse – pozwala na uchwycenie rzeczywistości w stylu timelapse bądź hyperlapse
  • FocusTrack – użyj ActiveTrack 4.0, Point of Interest 3.0 lub Spotlight 2.0, aby skupić uwagę na konkretnym obiekcie i zbudować historię właśnie wokół niego! 
  • MasterShots – dron wkona sekwencję skomplikowanych manewrów w oparciu o wskazanie konkretnego obiektu
  • Panorama – tryby Wide-angle, 180°, Vertical lub Sphere oferują szeroki, panoramiczny obraz. Pożegnaj obawy o ucięcie czegoś wyjątkowego! 
  • Digital Zoom – 4-krotny zoom cyfrowy, który zapewni Ci wgląd w to, co wydaje się poza zasięgiem
  • QuickTransfer – błyskawicznie pobieraj materiały przez Wi-Fi z prędkością do 30 Mbp/s i zamieszczaj je w social mediach
  • True Vertical Shooting – uzyskaj perfekcyjne ujęcia na portale społecznościowe – wszystko dzięki możliwości nagrywania w pionie bez utraty jakości! 

Nadchodzi nowe

Poznaj nową aparaturę sterującą DJI RC, która będzie niebawem dostępna w wybranych zestawach. Posiada wbudowany wyświetlacz i zainstalowaną domyślnie aplikację DJI Fly. Nie musisz sterować lotem z poziomu smartfona – możesz też postawić na sprawdzoną aparaturę DJI RC-N1! Obie wersje cechują się opóźnieniem na poziomie 120 ms, a ich bitrate to 18 Mbps. 

DJI Mini 3 Pro trafi na rynek w najbliższym czasie! Odkryj wszystkie jego atuty i przekonaj się, jak dobrze może wyglądać perspektywa z lotu ptaka!

Dowiedz się więcej tutaj

Mogą Cię również zainteresować:

Okazja na wiosnę!

Skorzystaj z okazji na wiosnę! Kup już teraz DJI Mini 3 w niższej cenie. DJI Mini 3 – ̶2̶ ̶9̶9̶9̶ ̶P̶L̶N̶ – 2 399 PLNDJI

Time to Shine

Do zobaczenia w środę – 02.08.2023 roku o godzinie 15:00 😍

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do