Szukaj
Close this search box.

For Moving Moments

DJI Osmo Pocket 3

Dla poruszających chwil

Odkryj zupełnie nowy DJI Pocket 3 – niewielką kamerę, która kryje w sobie niezliczone możliwości! Wyposażona w matrycę CMOS 1” pozwala uchwycić bogaty w szczegóły obraz. Dzięki obrotowemu 2-calowemu ekranowi dotykowemu oraz błyskawicznej regulacji ostrości w pełnym zakresie pikseli zyskasz pełną kontrolę nad kompozycją swoich ujęć, niezależnie od tego, czy chcesz je nagrywać w pionie, czy poziomie. Nagrywanie w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę, trzyosiowa mechaniczna stabilizacja oraz wiele inteligentnych funkcji sprawiają, że DJI Pocket 3 jest gotowy do uchwycenia niezapomnianych momentów w najwyższej jakości.

Autentyczne barwy w każdym kadrze

1-calowa matryca CMOS precyzyjnie rejestruje detale zarówno w jasnych, jak i w ciemnych obszarach, umożliwiając tworzenie zapierających dech w piersiach materiałów nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Nagrywanie w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę [1] pozwala zatrzymać wyjątkowe momenty i przyjrzeć się im w zwolnionym tempie. Tryby kolorów 10-bit D-Log M i HLG zapewniają szeroką gamę barw i większą głębię kolorów, co przekłada się na zachwycające efekty wizualnie.

Przykuwaj spojrzenia

Z efektem Glamour 2.0 i spersonalizowanym narzędziom do upiększania zawsze będziesz wyglądać niesamowicie. Stwórz zachwycające materiały wideo, ciesząc się naturalnie piękną i promienną cerą.

Szybkość, stabilność i precyzja w jednym

Błyskawiczne ustawienie ostrości z pełnym zakresem pikseli sprawia, że każde Twoje ujęcie będzie nieskazitelnie ostre i pełne szczegółów, bez względu na to, czy rejestrujesz beztroskie chwile z dzieckiem na placu zabaw, czy zabawę z pupilem na świeżym powietrzu. Trzyosiowa stabilizacja mechaniczna gimbala gwarantuje, że nagrania pozostaną płynne i stabilne nawet w podczas dynamicznych ruchów. Co więcej, dzięki kompaktowym rozmiarom DJI Pocket 3 możesz mieć go przy sobie w każdej podróży.

Potężna matryca CMOS 1”

Matryca CMOS o przekątnej 1 cala precyzyjnie rejestruje detale zarówno w cieniach, jak i w świetle. Wysoka wydajność optyczna pozwala na nagrywanie materiałów w fantastycznej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

4K/120 FPS [1]

Nagrywaj w jakości 4K przy 120 klatkach na sekundę, by uwiecznić zachwycające szczegóły w trybie slow-motion.

Odkryj magię nocy

Z DJI Pocket 3 nagrywanie nocnych ujęć staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zaawansowana optymalizacja obrazu ożywi każdą scenerię, nawet w słabym świetle.

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki obrotowemu ekranowi o przekątnej 2 cala w mgnieniu oka zmienisz orientację nagrywania między poziomem a pionem – wystarczy prosty ruch. Funkcja ActiveTrack 6.0 pomoże Ci stworzyć profesjonalne, kinowe ujęcia jedną ręką, oferując szeroki zakres trybów śledzenia. Nagrywanie stereo i możliwość połączenia z dwoma mikrofonami DJI Mic 2 pozwala na osiągnięcie doskonałej jakości dźwięku.

Piękno w naturalnym świetle

DJI Pocket 3 doskonale dostosowuje ekspozycję do każdego tonu skóry, nadając jej naturalny blask. Zaskocz wszystkich swoim promiennym wyglądem, gdy tylko staniesz przed obiektywem.

Uchwyć naturę w pełnej krasie

Nieocenione narzędzia dla profesjonalistów – 10-bitowy tryb kolorów D-Log M oraz nagrywanie w 10-bitowym formacie HLG pozwala na rejestrowanie malowniczych krajobrazów o szerokim zakresie dynamiki, ukazując precyzyjne i subtelne barwy z wyraźnymi, żywymi detalami.

Tryb 10-bit D-Log M

Dzięki 10-bitowemu trybowi kolorów D-Log M możesz uwiecznić aż do miliarda różnych odcieni barw, a szeroki zakres dynamiki umożliwia nagrywanie nasyconych detalami kadrów. Bez względu na to, czy rejestrujesz piękne wschody i zachody słońca, czy pełne kolorów pejzaże, gwarantuje subtelne przejścia między kolorami.

Wierne odwzorowanie kolorów

DJI Pocket 3 oferuje możliwość 10-bitowego nagrywania wideo w formacie HLG, co pozwala na rozszerzenie zakresu dynamiki bezpośrednio na urządzeniach obsługujących HDR. Niezależnie od tego, czy podziwiasz zachmurzone niebo, czy spokojne, lazurowe morze, efekty będą imponujące.

Doskonały towarzysz podróży

Niewielki i wszechstronny, DJI Pocket 3 zmieścisz bez trudu w dłoni lub kieszeni, aby zawsze być gotowym do uchwycenia wyjątkowych chwil.

Obrotowy ekran OLED

Dzięki 2-calowemu ekranowi OLED DJI Pocket 3 gwarantuje dynamiczny obraz i wygodną kontrolę w zasięgu ręki. Obróć, by rozpocząć nagrywanie, lub po prostu dotknij, by dostosować ustawienia i korzystać z innych funkcji.

Skoncentruj się na tym, co najważniejsze

Niezależnie od tego, jak szybko poruszają się obiekty, Twoje nagrania pozostaną ostre i wyraźne – wszystko za sprawą funkcji szybkiego ustawiania ostrości w pełnym zakresie pikseli. Nowy tryb Product Showcase Mode nadaje priorytet pierwszemu planowi oraz umożliwia błyskawiczne ustawienie ostrości na wybranym obiekcie. Doskonale sprawdzi się podczas prowadzenia transmisji na żywo i prezentacji produktów.

Gotów na każde wyzwanie

Trzyosiowa stabilizacja mechaniczna sprawia, że Twoje nagrania pozostają stabilne nawet podczas najbardziej dynamicznych ruchów. Dostępnych jest wiele różnych poziomów stabilizacji, od wyjątkowo czułych ustawień domyślnych, aż po bardziej zaawansowane ustawienia, które z łatwością radzą sobie nawet z intensywnymi drganiami.

Dźwięk, który wciąga

DJI Pocket 3 wyposażono w układ trzech mikrofonów, które doskonale radzą sobie z redukcją szumów wiatru i rejestrują dźwięk w trybie wielokierunkowego stereo. Nawet w głośnych otoczeniach, takich jak koncerty, precyzyjnie lokalizuje źródła dźwięku, co gwarantuje bardziej immersyjne doznania dźwiękowe. Dzięki obsłudze protokołu USB Audio pozwala na błyskawiczne podłączenie zewnętrznych mikrofonów i słuchawek.

Kompatybilny z DJI Mic 2

Dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi i Bluetooth DJI Pocket 3 umożliwia bezpośrednie połączenie z dwoma nadajnikami DJI Mic 2, co przekłada się na wyraźny, klarowny dźwięk podczas vlogowania czy przeprowadzania wywiadów. Nagrywając z DJI Mic 2, mikrofony matrycowe DJI Pocket 3 są w stanie oddzielnie przechwytywać dźwięki otoczenia, co zapewnia jeszcze lepszą jakość audio.

Zachwycaj urodą z Glamour Effect 2.0

Efekt Glamour 2.0 zapewni Ci dostęp do spersonalizowanych funkcji upiększania. Aktywuj go za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego i pobierz dostępne efekty w aplikacji DJI Mimo, aby korzystać z automatycznej poprawy urody. Teraz możesz wybierać swój ulubiony efekt, który podkreśli Twoje naturalne piękno.

Udoskonalony ActiveTrack 6.0

ActiveTrack 6.0 oferuje różnorodne tryby śledzenia, w tym automatyczne rozpoznawanie twarzy i dynamiczne kadrowanie, dzięki czemu tworzenie płynnych, filmowych ujęć jest jeszcze łatwiejsze. Face Auto-Detect pomaga zachować ostrość na twarzy, a śledzone obiekty zawsze pozostaną w centrum kadru, zapewniając stabilny i płynny obraz. Dzięki Dynamic Framing Mode Twoje nagrania nabiorą wyjątkowego charakteru, a Basic Mode gwarantuje zwiększoną stabilność. Wbudowana kompozycja złotej spirali pozwala zablokowanie ruchu kamery na wybranym celu, co ułatwi tworzenie estetycznych ujęć. Wystarczy dwukrotne dotknąć obiektu, aby uruchomić standardowe śledzenie – nawet przy swobodnym ruchu kamery, śledzony obiekt pozostanie stabilnie na środku kadru.

Dłuższy czas pracy, szybsze ładowanie

Już w 16 minut [2] naładujesz DJI Pocket 3 do aż 80%, co pozwala na dwie godziny nieprzerwanego nagrywania. W pełni naładowany umożliwia tworzenie filmów w rozdzielczości 4K/60 kl/s przez 116 minut lub 1080p/24 kl/s przez 166 minut [3], co daje Ci mnóstwo czasu na uchwycenie niezapomnianych momentów w doskonałej jakości.

16 minut – 80% naładowania
3-razy szybsze ładowanie w porównaniu do DJI Pocket 2 [4]
166 minut – długi czas nagrywania
26 minut [5] – wydłużony czas pracy

Bezpieczne przechowywanie

Po zakończeniu pracy gimbal DJI Pocket 3 automatycznie blokuje swoje osie w pozycji przechowywania, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo urządzenia podczas transportu.

Nowe perspektywy, nieograniczone możliwości

DJI Pocket 3 otwiera przed Tobą drzwi do niekończących się możliwości kreatywnego tworzenia. Dzięki wielu trybom i funkcjom takim jak SpinShot, Motionlapse, zoom cyfrowy, Panorama i wiele innych, możesz łatwo i szybko generować zachwycające materiały filmowe. Wystarczy kilka prostych kroków, aby dać życie swoim pomysłom.

SpinShot

Uzyskaj płynne ruchy kamery w zakresie 180° z wykorzystaniem jednej ręki.

Motionlapse

Od zachodów słońca po miejski zgiełk – złap surrealistyczne momenty w całej okazałości.

Digital Zoom

4-krotny zoom cyfrowy daje Ci możliwość zbliżenia się do niemal każdego celu.

Panorama

Zachwycaj się rozległymi krajobrazami, zachowując każdy, nawet najmniejszy detal.

Nagrywanie teleobiektywem

Odkrywaj nowe perspektywy, nagrywając miejską panoramę czy malowinczą przyrodę.

Niestraszne mu żadne zadanie

DJI Pocket 3 został stworzony z myślą o różnych zastosowaniach – idealny zarówno do transmisji na żywo, jak i jako kamera internetowa. Oferuje on wiele różnorodnych funkcji, które uczynią go wszechstronnym i przydatnym narzędziem. Wbudowany timecode upraszcza proces postprodukcji w bardziej zaawansowanych projektach montażowych.

Livestream

DJI Pocket 3 umożliwia przesyłanie obrazu na żywo w wysokiej jakości.

Webcam

Skorzystaj z DJI Pocket 3 podczas udziału w wideokonferencjach lub rozmowach wideo, uzyskując stabilny obraz i krystalicznie czysty dźwięk.

Timecode

Po zarejestrowaniu materiału z wielu kamer wykorzystaj tę funkcję do skutecznej synchronizacji nagrań z różnych urządzeń.

LightCut

Aplikacja LightCut łączy się z urządzeniem bezprzewodowo, a dzięki funkcji edycji jednym dotknięciem tworzenie filmów stają się niezwykle proste. Inteligentnie dopasowuje Twoje nagrania do różnych szablonów, tworząc niepowtarzalne materiały wideo. Ponadto proces montażu nie wymaga pobierania materiałów na smartfona, co pozwala zaoszczędzić miejsce na urządzeniu.

Inteligentna edycja materiałów

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego rozpoznawania AI, LightCut wybiera kluczowe momenty z materiałów filmowych i natychmiast generuje gotowe do udostępnienia filmy w jakości 4K.

Szeroki wybór szablonów wideo

Zyskaj dostęp do szerokiej gamy kreatywnych szablonów wideo, które pomogą Ci wyrazić swoją wizję i styl. Do Twojej dyspozycji są szablony vlogów, podróży czy jedzenia. Wystarczy kilka chwil, aby przekształcić zwykłe nagrania w profesjonalnie wyglądające nagrania.

Filtr Black Mist [6]

Filtr Black Mist wyróżnia się magnetyczną konstrukcją, która ułatwi Ci montaż i demontaż. Akcesorium nie tylko kontroluje efekty rozbłysków światła, ale także delikatnie zmiękcza ton skóry, nadając ujęciom niepowtarzalny charakter.

Nakładka szerokokątna na obiektyw [6]

Nakładka szerokokątna na obiektyw zwiększa pole widzenia do 108°, pozwalając uchwycić więcej w jednym kadrze. Jego magnetyczna konstrukcja umożliwia błyskawiczny i wygodny montaż oraz demontaż.

Osmo Mini Tripod [6]

Mini Tripod to elastyczny i przenośny statyw, która ułatwi stabilizację DJI Pocket 3. Wyposażony w śrubę 1/4″-20, umożliwia szybki montaż.

Wielofunkcyjny uchwyt z akumulatorem [6]

Wielofunkcyjny uchwyt został wyposażony w akumulator o pojemności 950 mAh, który przedłuża czas pracy DJI Pocket 3 o około 62% [7]. Możesz wymieniać go podczas pracy bez konieczności wyłączania urządzenia. Uchwyt ma również port USB-C do podłączenia urządzeń audio oraz gwint 1/4″ na dole do montażu różnych akcesoriów.

Transmiter DJI Mic 2 [6]

DJI Mic 2 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, co pozwoli Ci uzyskać profesjonalne brzmienie podczas nagrywania. Czas pracy jednego nadajnika sięga 6 godzin. Posiada 8 GB pamięci wewnętrznej do zapisu do 14 godzin dźwięku bez kompresji. Dostępny w kolorze czarnym i perłowej bieli.

Zestaw magnetycznych filtrów ND [6]

W zestawie magnetycznych filtrów ND znajduje się filtr ND16, ND64 oraz ND256. Dzięki magnetycznej konstrukcji ich montaż i demontaż jest jeszcze łatwiejszy.

Adapter do DJI Osmo Pocket 3 [6]

Adapter sprawdzi się do montażu gniazda cold shoe oraz portu do kamery sportowej.

Torba transportowa [6]

Dedykowana torba pozwala na bezpieczne przechowywanie wszystkich urządzeń oraz niezbędnych akcesoriów.

Przypisy

Uwaga: przy pierwszym użyciu tego produktu do aktywacji wymagana jest aplikacja DJI Mimo.

1. Nagrywanie wideo 4K/120kl/s jest obsługiwane tylko w trybie zwolnionego tempa. Testowany w warunkach laboratoryjnych w temperaturze 25° C (77° F), maksymalny czas nagrywania pojedynczego ciągłego filmu wynosi około 22 minut (około 18 minut w Europie).

2. Osmo Pocket 3 ma wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh. Można go naładować do 80% w 16 minut i 100% w 32 minuty. Dane zostały przetestowane w środowisku laboratoryjnym z ładowarką DJI 65W PD (sprzedawaną osobno).

3. Testowano w środowisku laboratoryjnym o temperaturze 25° C (77° F) z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Należy go używać wyłącznie w celach informacyjnych.

4. Testowany w środowisku laboratoryjnym z ładowarką 5 V/2 A, DJI Pocket 2 można naładować do 80% w 48 minut.

5. Testowany w środowisku laboratoryjnym, DJI Pocket 2 może nieprzerwanie nagrywać wideo 1080p/24kl/s przez 140 minut. Dane te należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych.

6. Akcesoria sprzedawane osobno.

7. Testowany w środowisku laboratoryjnym o temperaturze 25° C (77° F), w pełni naładowany uchwyt akumulatorowy może wydłużyć czas pracy o około 62% po podłączeniu do Osmo Pocket 3 (dodatkowe 103 min czasu pracy przy 1080p/24kl/s). Dane te należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

139,7 x 42,2 x 33,5 mm

Waga

179 g

Liczba mikrofonów

3

Ekran dotykowy

Rozmiar: 2″;
Rozdzielczość: 314x556;
Jasność: 700 nitów;

Obsługiwane karty SD

microSD (do 512 GB)

Zalecane karty microSD

Zalecane modele:
SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
Lexar Pro 256GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);

Gimbal

Zakres możliwości kontroli

Pan: od -235° do 58°;
Tilt: od -120° do 70°;
Roll: od -45° do 45°;

Zakres mechaniczny

Pan: od -240° do 63°;
Tilt: od -180° do 98°;
Roll: od -220° do 63°;

Maks. prędkość kontroli

180,0°/s

Zakres wibracji kątowych

±0,005°

Kamera

Matryca

1-calowa matryca CMOS

Obiektyw

Ogniskowa równoważna: 20 mm;
Przysłona: f/2.0;
Zakres ostrości: od 0,2 m do ∞

Zakres ISO

Zdjęcia: 50-6400;
Filmy: 50-6400;
Filmy w słabym oświetleniu: 50-16000;

Prędkość elektronicznej migawki

Zdjęcia: 1/8000-1 s;
Filmy: 1/8000 s do limitu klatek na sekundę;

Maks. rozmiar obrazu

16:9, 3840x2160;
1:1, 3072x3072;

Zoom

Zoom cyfrowy:
Zdjęcia: 3840x2160;
Filmy: 1080p, 4x; 2.7K, 3x; 4K, 2x;
UVC & Livestream: 1080p, 4x;
Slow Motion / Timelapse: niedostępny;

Tryby fotografii

Single Shot: ok. 9,4 MP;
Countdown: Off / 3 / 5 / 7 s;
Panorama: 180°, 3 x 3

Wideo w trybie Normal

4K (16:9):
3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
2.7K (16:9):
2688×1512 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
1080p (16:9):
1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
3K (1:1):
3072×3072 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
2160p (1:1):
2160×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
1080p (1:1):
1080×1080 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
3K (9:16):
1728×3072 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
2.7K (9:16):
1512×2688 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
1080p (9:16):
1080×1920 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

Slow Motion

4K (16:9):
3840×2160 @ 120FPS;
2.7K:
2688×1512 @ 120FPS;
1080p:
1920×1080 @ 120/240FPS;

Hyperlapse

4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS:
Auto / ×2 / ×5 / ×10 / ×15 / ×30;

Timelapse

4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS
Interwały: 0,5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40/60 s;
Czas trwania: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5/∞ h;

Motionlapse

4K/2.7K/1080p @ 25/30FPS
Interwały: 0,5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40/60 s;
Czas trwania: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5 h;
Umożliwia ustawienie czterech pozycji.

Wideo w słabym oświetleniu

4K (16:9): 3840×2160 @ 24/25/30FPS;
1080p: 1920×1080 @ 24/25/30FPS;

Maks. bitrate wideo

130 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Format zdjęć

JPEG/RAW

Format wideo

MP4 (H.264 / HEVC)

Pojemność wbudowanej pamięci

Kamera nie ma pamięci wbudowanej, możesz jednak umieścić w niej kartę microSD.

Wyjście audio

48 kHz 16-bit; AAC

Akumulator

Typ

LiPo

Pojemność

1300 mAh

Energia

10,01 Wh

Napięcie

7,70 V

Temperatura pracy

Od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F)

Temperatura ładowania

Od 5°C do 45°C (od 41°F do 113°F)

Czas pracy

Ok. 166 min
Przetestowano w temperaturze pokojowej (25°C / 77°FF) podczas nagrywania wideo 1080p/24FPS (16:9), z włączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem.
Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Czas ładowania

Ok. 16 min do 80%;
Ok. 32 min do 100%;
Przetestowano w środowisku laboratoryjnym podczas ładowania za pomocą ładowarki DJI 65W PD.

Połączenie

Częstotliwość robocza Wi-Fi

2,400-2,4835 GHz;
5,150-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

Protokół Wi-Fi

802.11 a/b/g/n/ac

Moc transmitera Wi-Fi (EIRP)

2,4 GHz:
< 23 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);

5,1 GHz:
< 23 dBm (FCC / SRRC);
< 20 dBm (CE);

5,8 GHz:
< 23 dBm (FCC / SRRC);
< 14 dBm (CE);

Częstotliwość robocza Bluetooth

2,400-2,4835 GHz

Moc transmitera Bluetooth (EIRP)

< 14 dBm

Protokół Bluetooth

BLE 5.2, BR / EDR

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 3, DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4, DJI Osmo Action 3

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Pytania i odpowiedzi

DJI Osmo Action 4 obsługuje następujące ustawienia rozdzielczości:

 • 4K (4:3): 3840×2880@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@100/120FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@100/120FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. Możesz przełączyć pole widzenia (FOV) na Standard (Dewarp) w sekcji ustawień wideo i audio po prawej stronie widoku kamery.

DJI Osmo Action 4 korzysta z technologii RockSteady 3.0, aby stabilizować obraz. Elektroniczna stabilizacja obrazu polega na wydłużeniu czasu otwarcia migawki, analizie obrazów rejestrowanych przez matrycę CMOS i kompensacji poprzez obcięcie krawędzi tych obrazów. W ten sposób wiele klatek jest nakładanych na siebie i ostatecznie łączonych w jedną klatkę, która jest ostra, wyraźna i dokładnie naświetlona.

HorizonSteady wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI, aby korygować drgania dla każdego obrotu w poziomie (360°) i blokować się na wyrównanym horyzoncie w każdej klatce, niezależnie od tego, jak kamera jest zamontowana lub noszona. Pozwala to na rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem po wyboistych drogach, czy gokartem po torze.

HorizonSteady obsługuje rozdzielczości 1080p@24/25/30/48/50/60FPS oraz 2.7K (16:9)@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. DJI Osmo Action 4 umożliwia nagrywanie filmów slow-motion do 1080p/240FPS (8x).

Tryb D-Log M został stworzony w celu przechwytywania szerokiego zakresu dynamiki z czujnika, dzięki czemu kolory są równomiernie rozłożone, a jasne i ciemne części wideo cechują się większą wiernością i wyrazistością. Nie jest to LUT, ale wideo o niższym kontraście z płaskim profilem kolorów, co daje więcej możliwości podczas postprodukcji.

Dostępne są trzy sposoby eksportowania:

 1. Połącz się z aplikacją DJI Mimo i pobierz materiał na telefon.
 2. Przełóż kartę microSD z DJI Osmo Action 4 do komputera.
 3. Podłącz DJI Osmo Action 4 do komputera lub smartfona za pomocą kabla USB-C.

Materiał jest zapisywany na karcie microSD umieszczonej w DJI Osmo Action 4.

Tak. DJI Osmo Action 4 korzysta z obiektywu stałoogniskowego – obiekty są wyraźne, gdy znajdują się w odległości co najmniej 400 mm od obiektywu.

DJI Osmo Action 4 obsługuje pomiar wielosegmentowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Filmy nagrane za pomocą DJI Osmo Action 4 cechują się wysokim zakresem dynamiki, co oznacza, że tryb HDR nie jest potrzebny.

Czujnik temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 jest wbudowany w miejscu litery „O” w logo na przodzie kamery. Nie należy zasłaniać go podczas użytkowania. Dzięki czujnikowi temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 zapewnia doskonałą kolorystykę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład podczas nurkowania. Czujnik koryguje temperaturę barwową podczas filmowania pod wodą i redukuje migotanie powodowane zmianą kąta nagrywania. Może też dokładniej wykrywać i redukować migotanie światła.

Gdy funkcja Low-Light Image Enhancement jest ustawiona na Auto, obsługuje wszystkie opcje stabilizacji dla 1080p@24/25/30FPS, 2.7K (16:9 lub 4:3) @24/25/30FPS, a także RockSteady dla 4K (16:9) @24/25/30FPS.

Użytkownicy mogą kontrolować DJI Osmo Action 4 za pomocą aplikacji DJI Mimo, która umożliwia dostosowywanie ustawień, wybieranie trybów nagrywania, synchronizację zdjęć i filmów, a także edycję i udostępnianie materiałów.

Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz DJI Mimo, skanując kod QR wyświetlony na ekranie kamery lub korzystając z wybranego sklepu z aplikacjami.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby włączyć DJI Osmo Action 4.
 3. Włącz aplikację DJI Mimo, dotknij ikony kamery w lewym górnym rogu na ekranie głównym, włącz Bluetooth i Wi-Fi na smartfonie, a następnie połącz się z DJI Osmo Action 4.
 4. Po połączeniu DJI Osmo Action 4 z DJI Mimo otrzymasz powiadomienie o konieczności aktywacji urządzenia.
 5. Przejdź przez proces aktywacji, postępując zgodnie z komunikatami w aplikacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać powiadomienia o aktualizacjach. Postępuj zgodnie z komunikatami, aby przeprowadzić aktualizację.

Przesuń do góry od dołu ekranu, aby go odblokować i się na niego przełączyć. Za pomocą menu kamery użytkownicy mogą wybrać jednoczesne wyświetlanie przedniego i tylnego ekranu lub korzystanie tylko z jednego ekranu.

Tak. Za jego pomocą możesz dostosowywać parametry, przełączać się między trybami, odtwarzać wideo i wiele więcej.

Zamontuj ramkę ochronną i przytrzymaj kamerę w orientacji pionowej. Możesz też używać kamery w połączeniu z akcesoriami, aby przełączać się między nagrywaniem w poziomie a natywnym nagrywaniem w pionie.

Tak. DJI Osmo Action 4 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim i chińskim (mandaryńskim). Zaleca się korzystanie z funkcji sterowania głosem z odległości jednego metra od kamery w możliwie cichym otoczeniu.

 • Dostępne komendy w języku angielskim:
 • Start Recording (Rozpocznij nagrywanie);
 • Stop Recordind (Zakończ nagrywanie);
 • Takie Photo (Zrób zdjęcie);
 • Shut Down (Wyłącz);

„Po nagraniu filmu za pomocą DJI Osmo Action i selfie sticka możesz połączyć kamerę z aplikacją DJI Mimo, aby usunąć selfie stick z materiału.* Więcej szczegółów znajdziesz w tutorialu wideo. *Aby zapewnić sobie pożądany efekt, użyj wysięgnika teleskopowego Osmo 1,5 m i staraj się nie zasłaniać nim żadnej części ciała podczas nagrywania. InvisiStick obsługuje nagrywanie filmów do 1920×1440, jeśli usuwasz selfie stick z ujęcia w chmurze, lub do 1280×960, jeśli robisz to lokalnie.”

Po prostu zapisz nagranie na telefonie, a następnie je udostępnij. Możesz też wgrać film w aplikacji DJI Mimo, a następnie wygenerować link i go udostępnić.

 1. Dotknij ikony regulacji parametrów wideo i audio po prawej stronie widoku kamery, włącz tryb PRO w prawym górnym rogu, a następnie wybierz tryb M, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 2. Włącz aplikację DJI Mimo, włącz tryb PRO w lewym górnym rogu na stronie głównej, a następnie dotknij Settings w górnej części ekranu, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 1. Tak. Gdy kamera jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby przejść w tryb uśpienia. Naciśnij przycisk jeden raz, aby wybudzić ekran. Naciśnij przycisk migawki / nagrywania jeden raz, aby włączyć SnapShot.
 1. Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta za pomocą kabla USB-C 3,5 mm.

Tak. Dotknij ikony głośności w prawym górnym rogu na stronie odtwarzania, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk. Naciśnij i przytrzymaj ikonę, aby dostosować głośność.

Gdy kamera jest wyłączona, krótko naciśnij przycisk migawki / nagrywania SnapShot w górnej części urządzenia, aby rozpocząć nagrywanie. Naciśnij ponownie, aby zakończyć nagrywanie, a DJI Osmo Action 4 po trzech sekundach automatycznie się wyłączy. W ten sposób możesz w jednej chwili zacząć nagrywanie, dzięki czemu nie stracisz okazji do uchwycenia wyjątkowego momentu.

Maksymalny czas pracy DJI Osmo Action 4 wynosi 160 minut* lub do 150 minut podczas nagrywania przy niskich temperaturach do -20°C.**

*W temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
**W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Tak. Możesz użyć ładowarki DJI USB-C 30 W, aby szybko naładować DJI Osmo Action 4.*

*Ładowarka DJI USB-C 30 W jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

Tak. Jeśli akumulator nie jest umieszczony w kamerze, nadal możesz z niej korzystać, podłączając ją do zasilania za pomocą kabla USB-C.

Dostępnych jest mnóstwo akcesoriów, które pozwalają korzystać z DJI Osmo Action 4 w różnych scenariuszach. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Akcesoria na stronie produktowej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie kompatybilności akcesoriów.

 1. Oficjalne akcesoria należy montować bezpośrednio na DJI Osmo Action 4 za pomocą klipsa blokującego do szybkiego montażu.
 2. Statyw i inne akcesoria można zamontować za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.
 1. Tak. Można zamontować DJI Osmo Action 4 na statywie za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.

Tak. Akcesoria innych producentów można montować za pomocą mocowania adaptera z szybkozłączką.

Siła magnetyczna jest bardzo duża, a dodatkowy klips pozycjonujący zwiększa odporność na uderzenia. *

*Nie należy rzucać, uderzać ani zgniatać tego produktu.

Nie. Płaska baza samoprzylepna korzysta z naklejek 3M, które nie są wielokrotnego użytku.

Na odtwarzanie nagranego materiału mogą mieć wpływ ustawienia i wydajność komputera. Jeśli wystąpi migotanie, wypróbuj następujące rozwiązania:

 • Apple Mac: przejdź do „”System Preferences > Displays > Refresh Rate”” i zmień częstotliwość odświeżania na stałą wartość (zamiast ProMotion).
 • Inne komputery: karty graficzne o niskiej wydajności mogą powodować migotanie podczas odtwarzania plików. Do oglądania filmów zaleca się wykorzystanie komputera o lepszych parametrach.

Pilot zdalnego sterowania Osmo Action GPS Bluetooth pozwala zapisywać informacje GPS i dodawać sports tracking do filmów za pomocą aplikacji DJI Mimo.

DJI Osmo Action 4 obsługuje nagrywanie filmów 4K/120FPS, co wymaga dużej mocy do działania. W efekcie po nagrywaniu filmów w wysokiej rozdzielczości i przy dużej liczbie klatek na sekundę przez długi czas użytkownicy mogą odczuwać ciepło podczas trzymania kamery.

Tak. Można zanurzyć DJI Osmo Action 4 na głębokość do 18 m bez obudowy wodoodpornej lub do 60 m z obudową wodoodporną DJI.

 1. Sprawdź, czy szklana osłona obiektywu i ekrany są nienaruszone. Zamknij pokrywę komory akumulatora i pokrywę portu USB-C, a następnie dociśnij szklaną osłonę obiektywu.
 2. Kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokości do 18 metrów. W wypadku długotrwałego nagrywania pod wodą, w środowisku o wysokim ciśnieniu lub przy wydłużonej ekspozycji na wodę zaleca się jednak montaż wodoodpornej obudowy. Z wodoodporną obudową kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokość do 60 metrów.
 3. Nie należy używać kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też narażać jej na kontakt z płynami żrącymi lub nieznanego pochodzenia.
 4. Zanim wymienisz szklaną osłonę obiektywu, pozostaw DJI Osmo Action 4 do wyschnięcia na powietrzu, aby uniknąć kondensacji spowodowanej przedostaniem się wody do osłony.
 5. Po użyciu kamery pod wodą należy przepłukać ją czystą wodą, a przed ponownym użyciem pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

Zalecane modele:

 • SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
 1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą odpowiedniej ściereczki. W przypadku kurzu w szczelinie na krawędzi obiektywu należy użyć dmuchawy do kurzu lub bawełnianego wacika do czyszczenia.
 2. Aby wyczyścić plamy z wody, tłuste smugi lub odciski palców, nanieś kilka kropli płynu do czyszczenia na odpowiednie chusteczki i wytrzyj obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Osmo Action 4 jest pyłoszczelna. Jeśli jednak do jej wnętrza dostanie się kurz i nie będzie się dało go wyczyścić, skontaktuj się z obsługą posprzedażową DJI w celu naprawy.

LightCut to aplikacja do edycji wideo rekomendowana przez DJI. Oferuje intuicyjne funkcje nagrywania i edycji dla użytkowników produktów DJI, w tym opartą na sztucznej inteligencji funkcję One-Tap Editing, różnorodne ekskluzywne szablony wideo, inspirujące kreatywne samouczki i wiele innych zasobów, które pozwalają edytować i generować filmy bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://www.dji.com/lightcut.

Aplikację LightCut można pobrać z większych sklepów z aplikacjami lub z sekcji Downloads na oficjalnej stronie DJI. Kliknij tutaj, aby pobrać: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut.

 1. Upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest aktywowana i włączona, a następnie włącz Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Włącz aplikację LightCut i dotknij ikony urządzenia w górnej części ekranu.
 3. Wybierz ID swojego urządzenia i dotknij Connect. Sprawdź kod weryfikacyjny urządzenia i dotknij Accept. Po wyświetleniu komunikatu z prośbą o dołączenie do sieci Wi-Fi dotknij, aby się połączyć.*
 4. *Podczas procesu łączenia nie należy wyłączać aplikacji. Podczas użytkowania upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest włączona i włącz Bluetooth oraz Wi-Fi na smartfonie – DJI Osmo Action 4 automatycznie połączy się z LightCut.

 

 1. Aplikacja LightCut oferuje liczne szablony, które pasują do różnych scenariuszy ujęć zarejestrowanych za pomocą sprzętu z serii Osmo Action. Po połączeniu można łatwo wyświetlić podgląd materiału filmowego bez jego przesyłania, co pozwala na łatwą edycję i wydajne generowanie filmów.
 2. One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje szablony zgodnie z wybranymi nagraniami i inteligentnie wybierze ujęcia, aby wygenerować krótki film bez konieczności ręcznej edycji.
 3. Możesz dostosować edycję, muzykę, tekst, naklejki, prędkość, filtr (obsługiwane jest dostrajanie kolorystyki ujęć nagranych pod wodą) i inne elementy w aplikacji, aby uzyskać większą elastyczność i swobodę twórczą.

iOS: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Przesuń w lewo na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.
Android: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Dotknij i przytrzymaj na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.

Upewnij się, że smartfon i DJI Osmo Action 4 są włączone. Umieść oba urządzenia blisko siebie, upewnij się też, że włączyłeś Bluetooth na smartfonie i autoryzowałeś aplikację LightCut. Następnie spróbuj ponownie wyszukać urządzenie. Jeśli nadal nie można znaleźć urządzenia, zresetuj je.

Wypróbuj następujące rozwiązania:

 1. Upewnij się, że włączyłeś Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Uruchom ponownie DJI Osmo Action 4 i aplikację LightCut, a następnie spróbuj ponownie.
 3. Jeśli hasło Wi-Fi DJI Osmo Action 4 zostało zmienione, wyłącz Wi-Fi na swoim smartfonie i włącz je jeszcze raz, a następnie ponownie spróbuj się połączyć.

Włącz LightCut, przejdź do One-Tap Editing i wybierz nagrane filmy. Funkcja One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje odpowiednie szablony, które są zoptymalizowane pod kątem wielu scenariuszy, w tym przyrody, miasta, domu, sklepów, żywności, zwierząt domowych, festiwali i innych. Następnie aplikacja inteligentnie wybierze ujęcia i wygeneruje krótki film bez konieczności ręcznej edycji. Możesz też wypróbować inne szablony, zmienić wybrane klipy lub wybrać muzykę, filtry, tekst i naklejki. Łatwa edycja pozwala szybko udostępniać świetne filmy.

Nie. Aby aktywować DJI Osmo Action 4 i zaktualizować oprogramowanie, pobierz aplikację DJI Mimo.