Fly Mini, Create Big

Poznaj DJI Mini 3 Pro

Mały rozmiar, ogromne możliwości. DJI Mini 3 Pro to idealna kombinacja przenośnej konstrukcji, zaawansowanych funkcji i doskonałej jakości obrazu. Jego waga nie przekracza 249 g, dzięki czemu nie trzeba go rejestrować w większości państw i regionów. 1/1,3-calowa matryca i szereg kreatywnych trybów ułatwią Ci tworzenie fantastycznych filmów z powietrza, a długi czas lotu pozwoli swobodnie eksplorować niebo. Ponadto ulepszone funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że DJI Mini 3 to obecnie najbezpieczniejszy dron z serii.

Spełniający wymagania

Nowy, lepszy design

Co wyróżnia DJI Mini 3 Pro? Zupełnie nowa, udoskonalona konstrukcja! Dron został zoptymalizowany w taki sposób, aby pozwolić Ci czerpać jeszcze więcej przyjemności z każdego lotu. Aerodynamiczny kształt, zaawansowany system wykrywania przeszkód i większe śmigła - wszystko to sprawia, że podniebne podróże stają się bezpieczniejsze i mogą trwać dłużej!

DJI Mini 3 Pro ma także odświeżonego gimbala, który zapewnia szerszy zakres obrotu. Dzięki temu możesz bez przeszkód nagrywać z żabiej perspektywy lub w pionie - korzystając z trybu Vertical Shooting. Nowa konstrukcja DJI Mini 3 Pro została dopracowana w każdym szczególe - ten wyjątkowy dron spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Składana konstrukcja

Wymarzony towarzysz podróży

Dużo podróżujesz? Planujesz nagrywać swoje przygody z lotu ptaka? DJI Mini 3 Pro będzie dla Ciebie idealny! Waży mniej niż 249 g - nie wymaga więc rejestracji w większości państw i regionów. Co więcej, dzięki składanej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom jest bajecznie prosty w transporcie. Zabierz go na kolejną górską wyprawę lub spontaniczny wypad na plażę - teraz z łatwością uchwycisz z lotu ptaka każdą godną uwiecznienia chwilę!

Lataj jeszcze dłużej

Masz w sobie duszę odkrywcy? Lubisz eksplorować miejsca, które odwiedzasz? DJI Mini 3 Pro Ci to ułatwi! Jego ultralekki akumulator zapewnia czas lotu sięgający nawet 34 minut. Dzięki temu możesz bez przeszkód odkrywać nowe, fascynujące miejsca i tworzyć spektakularne materiały!

Pożegnaj ograniczenia

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Masz w sobie duszę odkrywcy? Lubisz eksplorować miejsca, które odwiedzasz? DJI Mini 3 Pro Ci to ułatwi! Jego ultralekki akumulator zapewnia czas lotu sięgający nawet 34 minut. Dzięki temu możesz bez przeszkód odkrywać nowe, fascynujące miejsca i tworzyć spektakularne materiały!

Mistrzowskie bezpieczeństwo

Wykrywa przeszkody w 3 kierunkach

DJI Mini 3 Pro to obecnie najbezpieczniejszy dron DJI z serii Mini - bez cienia wątpliwości. Przednie, tylne i dolne podwójne czujniki wizyjne oraz nowy, udoskonalony design zapewniają szeroki zasięg wykrywania i pozwalają cieszyć się jeszcze większym bezpieczeństwem lotu.

Ma też APAS 4.0

DJI Mini 3 Pro nie tylko wykrywa przeszkody, ale też ich unika - nawet w wyjątkowo złożonym środowisku. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu Advanced Pilot Assistance System (APAS 4.0).

Śmigaj przez góry i doliny

Niezawodny system transmisji DJI O3

Lataj jeszcze dalej i odkrywaj kolejne interesujące zakątki. DJI Mini 3 Pro został wyposażony w nowoczesny system transmisji DJI O3, który pozwala przesyłać obraz 1080p/30FPS na odległość do 8 km. Nieważne, czy eksplorujesz górską dolinę, czy miasto będące perełką architektury. Z DJI O3 możesz niemal w każdych warunkach cieszyć się szybką i stabilną transmisją.

To jednak nie wszystko! Jeśli zależy Ci na płynnym locie i responsywnej kontroli, sięgnij po sprawdzoną aparaturę sterującą DJI RC-N1 gwarantującą ultraniskie opóźnienie na poziomie 120 ms oraz maksymalny bitrate 18 Mbps.

Wysoka jakość obrazu

Uchwyć magię wieczoru i czar poranka

Wyruszasz na pełną przygód wyprawę w ciągu dnia? A może szykujesz się na wieczorną sesję w plenerze? Z DJI Mini 3 Pro bez trudu uchwycisz subtelności światła i cieni, stworzysz wyraźne, pozbawione szumów ujęcia i uwiecznisz piękno otaczającego Cię świata na doskonałej jakości obrazach.

Graj w kolory

Zależy Ci na większej elastyczności podczas edycji materiałów? Lubisz bawić się z kolorami? Wypróbuj tryb D-Cinelike Color, który zapewnia więcej informacji wizualnych i pozwala cieszyć się żywą, wyrazistą kolorystyką.

Z lotu ptaka

Twórz zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy

Przygotuj swój najlepszy materiał. DJI Mini 3 Pro pozwala nagrywać zachwycające filmy 4K HDR. Umożliwia też wykonywanie szczegółowych zdjęć RAW 48 MP. Nawet podczas przybliżania możesz uzyskać wyraźne, czyste, bogate w detale obrazy, które przyciągną wzrok i zainteresują Twoich odbiorców. Chcesz spowolnić czas? To również jest możliwe! Z DJI Mini 3 Pro bez trudu stworzysz spektakularny film slow-motion 1080p/120FPS.

Nagrywaj na poziomie Pro

Mimo niewielkich rozmiarów DJI Mini 3 Pro umożliwia tworzenie wysokiej jakości obrazów w szerokim zakresie warunków oświetleniowych. Został wyposażony w 1/1,3-calową matrycę CMOS, oferuje technologię Dual Native ISO i obsługuje HDR. To jednak nie koniec - wyższy zakres dynamiczny pozwala wzbogacić każdy obraz i zapewnia mnóstwo szczegółów nawet w cieniach i jasnych obszarach.

Teraz możesz przenieść powietrzną fotografię na nowy poziom i cieszyć się najwyższym standardem. DJI Mini 3 Pro oferuje większe piksele 2,4 μm oraz przysłonę f/1.7, co zapewnia więcej światła. Dzięki temu obrazy zachwycą Cię naturalnością i doskonale odwzorowaną kolorystyką niemal w każdych warunkach oświetleniowych.

Twórz i udostępniaj

Teraz możesz nie tylko przygotować spektakularny materiał, ale też natychmiast udostępnić go w social mediach. Chcesz uatrakcyjnić swoje filmy i nadać im niepowtarzalny charakter? Wypróbuj dostępne kreatywne funkcje!

Wypróbuj wszystkie inteligentne funkcje

Szereg inteligentnych funkcji umożliwia tworzenie oryginalnych ujęć. Możesz wybrać True Vertical Shooting, aby tworzyć bogate w szczegóły ujęcia i publikować je w social mediach. FocusTrack pozwala w kreatywny sposób podążać za obiektami, z kolei MasterShots pomoże początkującym użytkownikom i wygeneruje film na bazie sekwencji profesjonalnych manewrów. Timelapse przyspieszy czas, QuickTransfer ułatwi dzielenie się materiałami, Panorama uchwyci bezmiar krajobrazu, a Digital Zoom umożliwia zbliżenie się do wybranego obiektu z nawet 4-krotnym zoomem cyfrowym.

Wydobądź pełen potencjał swojego DJI Mini 3 Pro

Chcesz więcej i więcej? Odblokuj pełnię możliwości DJI Mini 3 Pro za pomocą dostępnych akcesoriów! Dłuższy czas lotu,
łatwiejsze sterowanie, lepsze ujęcia - sprawdź, co jeszcze na Ciebie czeka.

Zestaw filtrów ND

Z zestawem filtrów ND16/64/256 niestraszne Ci będzie zmienne oświetlenie. Przygotuj się na każde warunki i twórz idealne ujęcia niezależnie od sytuacji!

DJI RC

Już nie musisz korzystać ze swojego smartfona i marnować jego energii. DJI RC to nowa, niezwykle lekka aparatura sterująca, która została stworzona specjalnie dla DJI Mini 3 Pro. Wbudowany wyświetlacz i zainstalowana domyślnie aplikacja DJI Fly zapewniają wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji i pozwalają w pełni skupić się na locie.

Dwukierunkowy hub ładowania

Dwukierunkowy hub ładowania pozwala na wygodne przechowywanie i ładowanie sekwencyjne aż trzech akumulatorów. Możesz też bez problemu ładować aparaturę sterującą, telefon i inne urządzenia. To praktyczne akcesorium ułatwi Ci pracę!

Obiektyw szerokokątny

Teraz możesz jeszcze lepiej dostosować drona do swoich oczekiwań i bez trudu tworzyć wymarzone ujęcia. Przeznaczony dla DJI Mini 3 Pro obiektyw szerokokątny umożliwia poszerzenie pola widzenia z 75° do 100°, kiedy nagrywasz filmy (16:9).

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa całkowita

<249 g

Wymiary

145 x 90 x 62 mm (złożony)
171 x 245 x 62 mm mm (rozłożony)
251 x 362 x 70 mm (ze śmigłami)

Przekątna

247 mm

Maks. prędkość wznoszenia

5 m/s (tryb S)
3 m/s (tryb N)
2 m/s (tryb C)

Maksymalna prędkość opadania

5 m/s (tryb S)
3 m/s (tryb N)
1,5 m/s (tryb C)

Maksymalny pułap

4000 m n.p.m.

Maks. czas lotu (w warunkach bezwietrznych)

34 minuty

Maks. czas zawisu (w warunkach bezwietrznych)

30 min

Maks. dystans lotu (w warunkach bezwietrznych)

18 km (zmierzono podczas lotu z prędkością 13,5 m/s w warunkach bezwietrznych)

System nawigacji satelitarnej (GNSS)

GPS + Galileo + BeiDou

Maks. odporność na wiatr

10,7 m/s

Maks. pochylenie w osi tilt

W przód: 40°, w tył: 35° (tryb S)
25° (tryb N)
25° (tryb C)

Maks. prędkość kątowa

130°/s (tryb S)
75°/s (tryb N)
30°/s (tryb C)

Temperatura pracy

-10°C
40°C

Zakres częstotliwości

2.4 GHz
5.8 GHz

Moc transmisji (EIRP)

2,4 GHz < 26 dBm (FCC)
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,8 GHz < 26 dBm (FCC / SRRC),
<1 4 dBm (CE)

Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNNS)
Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji)

Akumulator

Pojemność

2453 mAh

Napięcie

7,38 V

Maks. napięcie ładowania

8,5 V

Typ akumulatora

Li-ion

Energia

18,1 Wh

Waga netto

Ok. 80,5 g

Zakres temperatury ładowania

5-40°C (41-104°F)

Czas ładowania

Ok. 64 minut (za pomocą ładowarki DJI 30W USB-C Charger)

Maks. moc ładowania

37 W

Czujniki

Przedni czujnik

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,39-25 m
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s
Pole widzenia (FOV): 106° (poziomo), 90° (pionowo)

Tylny czujnik

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,36-23,4 m
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s
Pole widzenia (FOV): 58° (poziomo), 73° (pionowo)

Dolne czujniki

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,15-9 m
Zakres prezyjnego zawisu: 0,5-12 m
Zakres zawisu czujnika wizyjnego: 0,5-30 m
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <3 m/s
Pole widzenia (FOV): 104,8° (przód / tył), 87,6° (lewo / prawo)

Dolne światło pomocnicze

nie dotyczy

Środowisko pracy

Rozproszona powierzchnia odbijająca o wyraźnym wzorze i współczynniku odbicia >20% (np. chodnik cementowy)
Odpowiednie oświetlenie (>15 luksów, np. normalne warunki ekspozycji z lampą fluorescencyjną w pomieszczeniu)

Gimbal

Mechaniczny zakres kontroli

Tilt: -135°-80°
Roll: -135°-45°; Pan: -30°-30°

Zakres kontroli

Tilt: -90°-60°
Roll: -90° lub 0°

Stabilizacja

3-osiowy gimbal mechaniczny (osie tilt, roll i pan)

Maks. prędkość kontroli (tilt)

100°/s

Zakres wibracji kątowych

±0,01°

Kamera

Matryca

1/1,3-calowa matryca CMOS
Efektywne piksele: 48 MP

Obiektyw

Pole widzenia (FOV): 82,1°
Ekwiwalent ogniskowej: 24 mm
Przysłona: f/1.7
Zakres ostrości: 1 m do ∞

Zakres ISO

Wideo: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual)
Zdjęcia: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual)

Czas naświetlania

Migawka elektroniczna: 2-1/8000 s

Maks. rozdzielczość zdjęcia

4:3: 8064x6048 (48 MP), 4032 x 3024 (12 MP)
16:9: 4032 x 2268 (12 MP)

Tryby fotografii

Zdjęcie pojedyncze; Interwał: JPEG: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s, JPEG + RAW: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s; Bracketing (AEB): 3 / 5 klatek ze zmianą ekspozycji o 2 / 3 EV bias; Panorama: Sphere, 180°, Wide-angle, Vertical;

Format zdjęć

JPEG / DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

4K: 3840 × 2160 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; 2.7K: 2720 × 1530 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; FHD: 1920 × 1080 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; Slow Motion: 1920 × 1080 @ 120 FPS;

Tryb HDR

Zdjęcia: obsługa HDR w trybie Single Shot (zdjęcie pojedyncze)
Wideo: obsługa HDR podczas nagrywania przy 24 / 25 / 30 FPS.

Format wideo

MP4 / MOV (H.264 / H.265)

Maks. bitrate wideo

150 Mbps

Zoom

4K: 2x; 2.7K: 3x; FHD: 4x;

Tryby QuickShots

Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang, Asteroid

Profile kolorów

Normal, D-Cinelike

Transmisja

Obsługiwane systemy plików

FAT32 (≤32 GB), exFAT (>32 GB)

System transmisji wideo

DJI O3

Jakość podglądu na żywo

1080p/30 FPS

Częstotliwości operacyjne

2,400-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz

Moc transmitera (EIRP)

2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,8 GHz: 26 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE)

Pasmo przenoszenia

1,4 MHz / 3 MHz / 10 MHz / 20 MHz / 40 MHz

Opóźnienie (w zależności od warunków otoczenia i zastosowanego urządzenia mobilnego)

Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms

Maks. bitrate wideo

Dron + aparatura sterująca: 18 Mbps

Maks. bitrate pobierania

DJI O3: aparatura sterująca RC-N1 i DJI RC: 5,5 MB/s
Wi-Fi 5: maks. 30 MB/s

Zakres transmisji synału (FCC)

Silne zakłócenia (miasto): ok. 1,5-3 km
Średnie zakłócenia (tereny podmiejskie): ok. 3-7 km
Niskie zakłócenia (poza miastem, nad morzem): ok. 7-12 km

Anteny

4 anteny, 2T4R

Transmisja audio

Nie dotyczy

Wi-Fi

Protokół

802.11 a/b/g/n/ac

Moc transmitera (EIRP)

2,400-2,4835 GHz: <19 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC)
5,725-5,850 GHz: <20 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE)

Bluetooth

Protokół

Bluetooth 5.2

Moc transmitera (EIRP)

2,400-2,4835 GHz: <8 dBm

Karty pamięci

Obsługiwane karty pamięci

Wymagana jest klasa prędkości UHS-I Speed Class 3 lub wyższa.

Zalecane karty pamięci

SanDisk Extreme 64GB V30 A1 microSDXC, SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 400GB V30 A2 microSDXC, SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 32GB V30 microSDHC, SanDisk Max Endurance 128GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 256GB V30 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 64GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Lexar High Endurance 64GB V30 microSDXC, Lexar High Endurance 128GB V30 microSDXC, Lexar 667x 64GB V30 A1 microSDXC, Lexar 633x 256GB V30 A1 microSDXC, Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC, Samsung Pro Plus 128GB V30 A2 microSDXC, Samsung EVO Plus 512GB microSDXC

Aparatura sterująca

Moc transmitera (EIRP)

2,400-2,4835 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,725-5,850 GHz: <26 dBm (FCC), <23 dBm (SRRC), <14 dBm (CE)

Maks. wymiary obsługiwanych urządzeń mobilnych

Długość: 180 mm, szerokość: 86 mm; Wysokość: 10 mm;

Obsługiwane porty

Lightning, Micro USB (typu B), USB-C

System transmisji wideo

DJI O3

Maks. czas pracy

Ok. 6 h (gdy nie ładuje urządzenia mobilnego)
ok. 4 h (gdy ładuje urządzenie mobilne)

Temperatura pracy

-10-40°C (14-104°F)

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z Mini 3 Pro, Mavic Mini, Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S

iOS Wersja V 1.4.2

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.4.2

Wymaga Android 6.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2
(Consumer Drones Series)

Kompatybilne z Mini 3 Pro

Mac

Wersja V2.1.5

Windows

Wersja V2.1.5

Instrukcje

Instrukcja DJI Mini 3 Pro (Polski)