Szukaj
Close this search box.

Set the tone

DJI Osmo Action 4

Set the tone

Jesteś miłośnikiem sportu? Dużo podróżujesz? A może po prostu lubisz być w centrum ekscytujących wydarzeń? Zaopatrz się w kamerę, która sprosta każdemu wyzwaniu i pozwoli Ci uchwycić każdy cenny moment! DJI Osmo Action 4 z pewnością Cię nie zawiedzie. Nagrywaj zapierające dech w piersiach filmy 4K i zmieść więcej w każdym kadrze dzięki szerokiemu polu widzenia 155°. Płynność Twoich materiałów zapewnią nowoczesne technologie stabilizacji obrazu, a obsługę kamery ułatwią dwa kolorowe ekrany dotykowe i możliwość sterowania głosem. Urządzenie wyróżnia się także czasem pracy do 2,5 godziny i jest wodoodporne – możesz bez obaw zanurzyć je na głębokość do 18 m. Z DJI Osmo Action 4 pożegnasz ograniczenia!

Doskonałość w każdym kadrze

Najwyższa jakość obrazu i niezrównana elastyczność – to tylko niektóre atuty DJI Osmo Action 4. Ta kompaktowa kamera pozwoli Ci nagrać zapierający dech w piersiach materiał wideo 4K/120FPS – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. [3] Twórz dynamiczne ujęcia w ruchu i dziel się emocjami! Urządzenie zostało wyposażone
w1/1,3- calową matrycę i oferuje przysłonę f/2.8, a dzięki trybowi kolorów 10-bit D-Log M [4] umożliwia uzyskanie nawet miliarda barw i wyższego zakresu dynamiki. Na uwagę zasługuje także szerokie pole widzenia 155°– teraz zmieścisz w kadrze jeszcze więcej! Ponadto zaawansowany czujnik temperatury barwowej zapewni Ci fantastyczną kolorystykę w niemal każdej sytuacji – nieważne, czy nagrywasz wewnątrz budynków, na dworze, czy pod wodą.

Niezawodna stabilizacja obrazu

Nie pozwól, aby niechciane wstrząsy kamery zepsuły Twój film. Za niezrównaną płynność ujęć odpowiadają zaawansowane funkcje stabilizacji obrazu. 360° HorizonSteady koryguje pochylenia w poziomie pod różnymi kątami – możesz więc bez obaw wykonywać skręty i obroty. Chcesz zrealizować nieco mniej dynamiczny scenariusz? W takich sytuacjach świetnie sprawdzi się funkcja HorizonBalancing, która koryguje pochylenie w poziomie w zakresie ±45°. DJI Osmo Action 4 obsługuje też technologię stabilizacji RockSteady 3.0, która pozwoli Ci tworzyć płynne ujęcia POV – nawet podczas nagrywania w 4K/120FPS.

Daj się ponieść inspiracji

Pokonaj ograniczenia i ciesz się wymarzoną swobodą. DJI Osmo Action 4 dotrzyma Ci kroku! Kamera wyróżnia się magnetycznym designem, który pozwala na szybką zmianę konfiguracji – teraz błyskawicznie przygotujesz się do działania. Chcesz stworzyć ciekawy materiał do swoich mediów społecznościowych? Nie ma problemu – dzięki dołączonej do zestawu ramce ochronnej w mgnieniu oka przełączysz się na nagrywanie w pionie. Kamera jest też wyjątkowo wygodna w obsłudze. Została wyposażona w przycisk Quick Switch do szybkiej zmiany trybów oraz dwa ekrany dotykowe z hydrofobową powłoką. [5] Zapomnij o konieczności obracania urządzenia w celu dostosowania ustawień lub obejrzenia nagranego filmu! DJI Osmo Action 4 wspiera też komunikaty głosowe i sterowanie głosem.

Nagrywaj bez niechcianych przerw

Nie obawiaj się, że zbyt szybko rozładowany akumulator kamery przeszkodzi Ci w nagrywaniu dynamicznych ujęć. Czas pracy DJI Osmo Action 4
wynosi do 2,5 godziny – to wystarczająco długo, aby przygotować mnóstwo świetnych filmów. [6] Twoja kamera się rozładowała? Żaden problem – urządzenie obsługuje szybkie ładowanie. Aby naładować je do 80%, wystarczy około 18 minut! [7]​

Sprawdzi się nawet w trudnych warunkach

DJI Osmo Action 4 wyróżnia się wodoodporną konstrukcją – możesz bez obaw zanurzyć go na głębokość do 18 m. Nie musisz korzystać z dodatkowej obudowy! [8] Co więcej, kamera została zaprojektowana w taki sposób, aby dało się ją wygodnie obsługiwać mokrymi rękami. Wybierasz się na narty? A może planujesz zimowe szaleństwo na snowboardzie? DJI Osmo Action 4 sprawdzi się również w takich sytuacjach! Odporny na mróz akumulator zapewnia czas nagrywania do 150 minut nawet w temperaturach do -20°C. [9]

Jeszcze więcej możliwości tworzenia unikalnych ujęć

DJI Osmo Action 4 obsługuje ulepszoną funkcję InvisiStick, która pozwala usuwać selfie stick z ujęć w jeszcze większej liczbie scenariuszy. [10] Dzięki temu bez trudu stworzysz fantastyczny materiał z unikalnej perspektywy! Wybierasz się w pełną przygód podróż? Zabierz swoich widzów ze sobą! Kamera umożliwia prowadzenie transmisji na żywo przez Wi-Fi lub za pomocą hotspota w telefonie. Wystarczy wybrać ulubioną platformę i rozdzielczość, a następnie połączyć się z odbiorcami! DJI Osmo Action 4 obsługuje również funkcję kodu czasowego. Możesz więc bez problemu zsynchronizować materiały wideo nagrane przy użyciu kilku różnych kamer.

Odkryj lepszą jakość dźwięku

Uzupełnij swoje materiały o wyrazisty dźwięk stereo. DJI Osmo Action 4 jest wyposażony w trzy mikrofony do nagrywania wielokierunkowego i zapewnia krystalicznie czyste, naturalne brzmienie. Ma również mikrofon na spodzie i obsługuje zaawansowaną redukcję szumów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy wieje wiatr lub filmujesz w ruchu. Zależy Ci na jeszcze lepszej jakości dźwięku? Wykorzystaj mikrofon DJI Mic, [11] który wyróżnia się zasięgiem transmisji do 160 m. [12] Możesz też podłączyć inny zewnętrzny mikrofon – użyj do tego kabla USB-C do mini jack 3,5 mm.

Wypróbuj aplikację LightCut

Teraz wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać zachwycający materiał wideo. Pozwoli Ci na to aplikacja LightCut! Funkcja One-Tap Editing inteligentnie rozpoznaje różne motywy, dokonuje szybkiej edycji, a na końcu generuje krótkie filmy 4K/60FPS. To jednak nie koniec! Aplikacja oferuje wiele szablonów i umożliwia automatyczne dobieranie ich do ujęć przedstawiających jazdę na rowerze, jazdę na snowboardzie, jazdę na nartach, nurkowanie, surfowanie, podróżowanie, imprezy i nie tylko. Co więcej, z LightCut połączysz się bezprzewodowo, przez Wi-Fi. Dzięki temu możesz szybko przeglądać przygotowane materiały i automatycznie edytować filmy bez konieczności zapisywania ich na smartfonie – to pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pamięci!

Mnóstwo akcesoriów do wyboru*

Do dyspozycji masz mnóstwo dodatkowych akcesoriów, które ułatwią Ci nagrywanie zapierających dech w piersiach ujęć. Różnego rodzaju mocowania i uchwyty pozwolą Ci tworzyć dynamiczne filmy z niecodziennych perspektyw. Dostępne jest na przykład mocowanie na klatkę piersiową, uchwyt na kierownicę roweru, [13] mocowanie na kask, uchwyt na siodełko, opaska na rękę i mocowanie na
pasek plecaka. Możesz też wypróbować pilota zdalnego sterowania
Osmo Action GPS Bluetooth, który umożliwia zdalne rozpoczęcie filmowania, a dzięki modułowi GPS rejestruje dane sportowe, które następnie integruje z filmami w aplikacji DJI Mimo. Jeśli chcesz robić selfie, zaopatrz się w jeden z dostępnych wysięgników. Miłośnikom nurkowania przyda się obudowa wodoodporna, która pozwoli bezpiecznie zanurzyć kamerę na głębokość do 60 m. [7]

Przypisy

*Wszystkie akcesoria wymienione w tej sekcji są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

1.  Pole widzenia 155° jest dostępne tylko podczas nagrywania w 4K/60FPS i wymaga wyłączenia stabilizacji obrazu.
2. Do nagrywania w pionie niezbędna jest ramka ochronna.
3. 10-bit color jest dostępny tylko podczas pracy w trybie D-Log M.
4. Liczba klatek na sekundę 120FPS jest dostępna tylko podczas nagrywania filmów 1080p, 2.7K 16:9 i 4K 16:9.
5. Za hydrofobowość przedniego ekranu, tylnego ekranu i szklanej osłony obiektywu odpowiada powłoka AF, która może zostać naruszona przez przypadkowe zarysowania.
6. Przed użyciem kamery zamknij osłonę akumulatora i osłonę portu USB-C, dociśnij też szklaną osłonę obiektywu. Jeśli zamierzasz przez długi czas nagrywać pod wodą lub w środowiskach o wysokim ciśnieniu wody, użyj obudowy wodoodpornej. DJI Osmo Action 4 w połączeniu z dedykowaną obudową wodoodporną ma klasę szczelności IP68. Nie należy korzystać z kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też dopuszczać do jej kontaktu ze żrącymi lub nieznanymi cieczami.
7. W środowisku laboratoryjnym, w temperaturze 25°C i przy 1080p/25FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
8. Przetestowano w temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas korzystania z ładowarki DJI 30W USB-C, z wyłączoną funkcją robienia zdjęć / nagrywania filmów i z wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
9. W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, przy 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i z wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
10. InvisiStick obsługuje filmy w rozdzielczości do 1920×1440 podczas pracy w chmurze, a do 1280×960 podczas pracy lokalnej.
11. W sprzedaży oddzielnie.
12. Zgodność ze standardem CE, przetestowano na otwartej przestrzeni na zewnątrz, bez zakłóceń.
13. Obecne obsługuje tylko język chiński (mandaryński) oraz angielski. Korzystaj z tej funkcji w cichym otoczeniu, wymawiając komendy dokładnie i wyraźnie.
14. Idealny zakres temperatur to od -10°C do 40°C. Nie należy przyklejać mocowania do zakrzywionych powierzchni. Przed montażem upewnij się, że wybrana powierzchnia jest czysta. Zaleca się dociskanie mocowania przez 10 sekund po nałożeniu i pozostawienie go na około 30 minut przed użyciem.
15. Uchwyt na kierownicę roweru Osmo Action jest kompatybilny z okrągłymi kierownicami o średnicy od 8 mm do 35 mm.
16. Plastikowy element uchwytu Osmo Action Bite Mount, który ma kontakt z ustami, spełnia standardy FDA.
17. Zachowaj ostrożność podczas uprawiania niektórych sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka skałkowa i nurkowanie. Upewnij się, że żaden obiekt nie zaplątał się wokół Twojej szyi, aby uniknąć ryzyka uduszenia.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

70,5 x 44,2 x 32,8 mm (D x S x W)

Waga

145 g

Wodoodporność

Do głębokości 18 m bez obudowy wodoodpornej / do głębokości 60 m z obudową wodoodporną

*Przed użyciem zamknij osłonę komory akumulatora i osłonę portu USB-C, dociśnij też osłonę obiektywu. W wypadku długotrwałego nagrywania pod wodą lub w środowiskach z wysokim ciśnieniem wody, zaleca się stosowanie obudowy wodoodpornej. DJI Osmo Action 4 w połączeniu z obudową wodoodporną ma klasę szczelności IP68. Nie należy używać kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też narażać jej na kontakt ze żrącymi lub nieznanymi płynami.

Liczba mikrofonów

3

Ekrany dotykowe

Przedni ekran: 1,4″, 323 ppi, 320x320;
Tylny ekran: 2,25″, 326 ppi, 360x640;
Jasność przedniego / tylnego ekranu: 750 ± 50 cd/m²;

Obsługiwane karty pamięci

microSD (do 512 GB)

Zalecane karty microSD

Zalecane modele:
SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
Lexar Pro 256GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);

Kamera

Matryca

1/1,3-calowa matryca CMOS

Obiektyw

Pole widzenia (FOV): 155°;
Przysłona: f/2.8;
Zakres ostrości: od 0,4 m do ∞;

Zakres ISO

Zdjęcia: 100-12800;
Filmy: 100-12800;

Czas otwarcia migawki elektronicznej

Zdjęcia: 1/8000-30 s;
Filmy: 1/8000 s do limitu liczby klatek na sekundę;

Maks. rozdzielczość zdjęć

3648x2736

Zoom

Zoom cyfrowy
Zdjęcia: 4x;
Wideo: maks. 2x;
Slow Motion / Timelapse: niedostępny;

Tryby fotografii

Single: ok. 10 MP;
Countdown: Off / 0,5 / 1 / 2 / 3 / 5 / 10 s;

Nagrywanie standardowe

4K (4:3): 3840×2880 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @ 100/120FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
2.7K (4:3): 2688×2016 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @ 100/120FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @ 24/25/30/48/50/60FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @ 100/120/200/240FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60FPS;

Slow Motion

4K: 4x (120FPS);
2.7K: 4x (120FPS);
1080p: 8x (240FPS), 4x (120FPS);

Hyperlapse

4K / 2.7K / 1080p: Auto / x2 / x5 / x10 / x15 / x30

Timelapse

4K / 2.7K / 1080p @ 30FPS;
Intervals: 0,5/1/2/3/4/5/6/8/10/15/20/25/30/40 s;
Duration: 5/10/20/30 min, 1/2/3/5 h, ∞;

Stabilizacja

Elektroniczna Stabilizacja Obrazu (EIS):
RockSteady 3.0
RockSteady 3.0+
HorizonBalancing
HorizonSteady

*Elektroniczna stabilizacja obrazu nie jest obsługiwana w trybach Slow Motion i Timelapse. Technologia HorizonSteady jest dostępna tylko wtedy, gdy rozdzielczość wideo wynosi 1080p (16:9) lub 2.7K (16:9), a liczba klatek na sekundę to 60FPS lub mniej. Technologia HorizonBalancing jest dostępna tylko wtedy, gdy rozdzielczość wideo wynosi 1080p (16:9), 2.7K (16:9) lub 4K (16:9), a liczba klatek na sekundę to 60FPS lub mniej.

Maks. bitrate wideo

130 Mbps

Obsługiwany system plików

exFAT

Format zdjęć

JPEG / RAW

Format wideo

MP4 (H.264/HEVC)

Pamięć wbudowana

Kamera nie wbudowanej pamięci. Można jednak umieścić w niej kartę microSD.

Wyjście audio

48 kHz 16-bit; AAC

Akumulator

Rodzaj

LiPo 1S

Pojemność

1770 mAh

Energia

6,8 Wh

Napięcie

3,85 V

Temperatura pracy

Od -20°C do 45°C

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Czas pracy

160 minut

Przetestowano w temperaturze pokojowej (25°C), podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną technologią RockSteady, wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Łączność

Częstotliwość robocza Wi-Fi

2,400-2,4835 GHz;
5,150-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

Protokół Wi-Fi

802.11 a/b/g/n/ac

Moc transmitera Wi-Fi (EIRP)

2,4 GHz: < 15 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC);
5,1 GHz: < 16 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC);
5,8 GHz: < 14 dBm (FCC / CE / SRRC);

Częstotliwość robocza Bluetooth

2,400-2,4835 GHz

Moc transmitera Bluetooth (EIRP)

< 3 dBm

Protokół Bluetooth

BLE 5.0

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4, DJI Osmo Action 3

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Pytania i odpowiedzi

DJI Osmo Action 4 obsługuje następujące ustawienia rozdzielczości:

 • 4K (4:3): 3840×2880@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@100/120FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@100/120FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. Możesz przełączyć pole widzenia (FOV) na Standard (Dewarp) w sekcji ustawień wideo i audio po prawej stronie widoku kamery.

DJI Osmo Action 4 korzysta z technologii RockSteady 3.0, aby stabilizować obraz. Elektroniczna stabilizacja obrazu polega na wydłużeniu czasu otwarcia migawki, analizie obrazów rejestrowanych przez matrycę CMOS i kompensacji poprzez obcięcie krawędzi tych obrazów. W ten sposób wiele klatek jest nakładanych na siebie i ostatecznie łączonych w jedną klatkę, która jest ostra, wyraźna i dokładnie naświetlona.

HorizonSteady wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI, aby korygować drgania dla każdego obrotu w poziomie (360°) i blokować się na wyrównanym horyzoncie w każdej klatce, niezależnie od tego, jak kamera jest zamontowana lub noszona. Pozwala to na rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem po wyboistych drogach, czy gokartem po torze.

HorizonSteady obsługuje rozdzielczości 1080p@24/25/30/48/50/60FPS oraz 2.7K (16:9)@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. DJI Osmo Action 4 umożliwia nagrywanie filmów slow-motion do 1080p/240FPS (8x).

Tryb D-Log M został stworzony w celu przechwytywania szerokiego zakresu dynamiki z czujnika, dzięki czemu kolory są równomiernie rozłożone, a jasne i ciemne części wideo cechują się większą wiernością i wyrazistością. Nie jest to LUT, ale wideo o niższym kontraście z płaskim profilem kolorów, co daje więcej możliwości podczas postprodukcji.

Dostępne są trzy sposoby eksportowania:

 1. Połącz się z aplikacją DJI Mimo i pobierz materiał na telefon.
 2. Przełóż kartę microSD z DJI Osmo Action 4 do komputera.
 3. Podłącz DJI Osmo Action 4 do komputera lub smartfona za pomocą kabla USB-C.

Materiał jest zapisywany na karcie microSD umieszczonej w DJI Osmo Action 4.

Tak. DJI Osmo Action 4 korzysta z obiektywu stałoogniskowego – obiekty są wyraźne, gdy znajdują się w odległości co najmniej 400 mm od obiektywu.

DJI Osmo Action 4 obsługuje pomiar wielosegmentowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Filmy nagrane za pomocą DJI Osmo Action 4 cechują się wysokim zakresem dynamiki, co oznacza, że tryb HDR nie jest potrzebny.

Czujnik temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 jest wbudowany w miejscu litery „O” w logo na przodzie kamery. Nie należy zasłaniać go podczas użytkowania. Dzięki czujnikowi temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 zapewnia doskonałą kolorystykę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład podczas nurkowania. Czujnik koryguje temperaturę barwową podczas filmowania pod wodą i redukuje migotanie powodowane zmianą kąta nagrywania. Może też dokładniej wykrywać i redukować migotanie światła.

Gdy funkcja Low-Light Image Enhancement jest ustawiona na Auto, obsługuje wszystkie opcje stabilizacji dla 1080p@24/25/30FPS, 2.7K (16:9 lub 4:3) @24/25/30FPS, a także RockSteady dla 4K (16:9) @24/25/30FPS.

Użytkownicy mogą kontrolować DJI Osmo Action 4 za pomocą aplikacji DJI Mimo, która umożliwia dostosowywanie ustawień, wybieranie trybów nagrywania, synchronizację zdjęć i filmów, a także edycję i udostępnianie materiałów.

Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz DJI Mimo, skanując kod QR wyświetlony na ekranie kamery lub korzystając z wybranego sklepu z aplikacjami.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby włączyć DJI Osmo Action 4.
 3. Włącz aplikację DJI Mimo, dotknij ikony kamery w lewym górnym rogu na ekranie głównym, włącz Bluetooth i Wi-Fi na smartfonie, a następnie połącz się z DJI Osmo Action 4.
 4. Po połączeniu DJI Osmo Action 4 z DJI Mimo otrzymasz powiadomienie o konieczności aktywacji urządzenia.
 5. Przejdź przez proces aktywacji, postępując zgodnie z komunikatami w aplikacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać powiadomienia o aktualizacjach. Postępuj zgodnie z komunikatami, aby przeprowadzić aktualizację.

Przesuń do góry od dołu ekranu, aby go odblokować i się na niego przełączyć. Za pomocą menu kamery użytkownicy mogą wybrać jednoczesne wyświetlanie przedniego i tylnego ekranu lub korzystanie tylko z jednego ekranu.

Tak. Za jego pomocą możesz dostosowywać parametry, przełączać się między trybami, odtwarzać wideo i wiele więcej.

Zamontuj ramkę ochronną i przytrzymaj kamerę w orientacji pionowej. Możesz też używać kamery w połączeniu z akcesoriami, aby przełączać się między nagrywaniem w poziomie a natywnym nagrywaniem w pionie.

Tak. DJI Osmo Action 4 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim i chińskim (mandaryńskim). Zaleca się korzystanie z funkcji sterowania głosem z odległości jednego metra od kamery w możliwie cichym otoczeniu.

 • Dostępne komendy w języku angielskim:
 • Start Recording (Rozpocznij nagrywanie);
 • Stop Recordind (Zakończ nagrywanie);
 • Takie Photo (Zrób zdjęcie);
 • Shut Down (Wyłącz);

„Po nagraniu filmu za pomocą DJI Osmo Action i selfie sticka możesz połączyć kamerę z aplikacją DJI Mimo, aby usunąć selfie stick z materiału.* Więcej szczegółów znajdziesz w tutorialu wideo. *Aby zapewnić sobie pożądany efekt, użyj wysięgnika teleskopowego Osmo 1,5 m i staraj się nie zasłaniać nim żadnej części ciała podczas nagrywania. InvisiStick obsługuje nagrywanie filmów do 1920×1440, jeśli usuwasz selfie stick z ujęcia w chmurze, lub do 1280×960, jeśli robisz to lokalnie.”

Po prostu zapisz nagranie na telefonie, a następnie je udostępnij. Możesz też wgrać film w aplikacji DJI Mimo, a następnie wygenerować link i go udostępnić.

 1. Dotknij ikony regulacji parametrów wideo i audio po prawej stronie widoku kamery, włącz tryb PRO w prawym górnym rogu, a następnie wybierz tryb M, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 2. Włącz aplikację DJI Mimo, włącz tryb PRO w lewym górnym rogu na stronie głównej, a następnie dotknij Settings w górnej części ekranu, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 1. Tak. Gdy kamera jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby przejść w tryb uśpienia. Naciśnij przycisk jeden raz, aby wybudzić ekran. Naciśnij przycisk migawki / nagrywania jeden raz, aby włączyć SnapShot.
 1. Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta za pomocą kabla USB-C 3,5 mm.

Tak. Dotknij ikony głośności w prawym górnym rogu na stronie odtwarzania, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk. Naciśnij i przytrzymaj ikonę, aby dostosować głośność.

Gdy kamera jest wyłączona, krótko naciśnij przycisk migawki / nagrywania SnapShot w górnej części urządzenia, aby rozpocząć nagrywanie. Naciśnij ponownie, aby zakończyć nagrywanie, a DJI Osmo Action 4 po trzech sekundach automatycznie się wyłączy. W ten sposób możesz w jednej chwili zacząć nagrywanie, dzięki czemu nie stracisz okazji do uchwycenia wyjątkowego momentu.

Maksymalny czas pracy DJI Osmo Action 4 wynosi 160 minut* lub do 150 minut podczas nagrywania przy niskich temperaturach do -20°C.**

*W temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
**W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Tak. Możesz użyć ładowarki DJI USB-C 30 W, aby szybko naładować DJI Osmo Action 4.*

*Ładowarka DJI USB-C 30 W jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

Tak. Jeśli akumulator nie jest umieszczony w kamerze, nadal możesz z niej korzystać, podłączając ją do zasilania za pomocą kabla USB-C.

Dostępnych jest mnóstwo akcesoriów, które pozwalają korzystać z DJI Osmo Action 4 w różnych scenariuszach. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Akcesoria na stronie produktowej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie kompatybilności akcesoriów.

 1. Oficjalne akcesoria należy montować bezpośrednio na DJI Osmo Action 4 za pomocą klipsa blokującego do szybkiego montażu.
 2. Statyw i inne akcesoria można zamontować za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.
 1. Tak. Można zamontować DJI Osmo Action 4 na statywie za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.

Tak. Akcesoria innych producentów można montować za pomocą mocowania adaptera z szybkozłączką.

Siła magnetyczna jest bardzo duża, a dodatkowy klips pozycjonujący zwiększa odporność na uderzenia. *

*Nie należy rzucać, uderzać ani zgniatać tego produktu.

Nie. Płaska baza samoprzylepna korzysta z naklejek 3M, które nie są wielokrotnego użytku.

Na odtwarzanie nagranego materiału mogą mieć wpływ ustawienia i wydajność komputera. Jeśli wystąpi migotanie, wypróbuj następujące rozwiązania:

 • Apple Mac: przejdź do „”System Preferences > Displays > Refresh Rate”” i zmień częstotliwość odświeżania na stałą wartość (zamiast ProMotion).
 • Inne komputery: karty graficzne o niskiej wydajności mogą powodować migotanie podczas odtwarzania plików. Do oglądania filmów zaleca się wykorzystanie komputera o lepszych parametrach.

Pilot zdalnego sterowania Osmo Action GPS Bluetooth pozwala zapisywać informacje GPS i dodawać sports tracking do filmów za pomocą aplikacji DJI Mimo.

DJI Osmo Action 4 obsługuje nagrywanie filmów 4K/120FPS, co wymaga dużej mocy do działania. W efekcie po nagrywaniu filmów w wysokiej rozdzielczości i przy dużej liczbie klatek na sekundę przez długi czas użytkownicy mogą odczuwać ciepło podczas trzymania kamery.

Tak. Można zanurzyć DJI Osmo Action 4 na głębokość do 18 m bez obudowy wodoodpornej lub do 60 m z obudową wodoodporną DJI.

 1. Sprawdź, czy szklana osłona obiektywu i ekrany są nienaruszone. Zamknij pokrywę komory akumulatora i pokrywę portu USB-C, a następnie dociśnij szklaną osłonę obiektywu.
 2. Kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokości do 18 metrów. W wypadku długotrwałego nagrywania pod wodą, w środowisku o wysokim ciśnieniu lub przy wydłużonej ekspozycji na wodę zaleca się jednak montaż wodoodpornej obudowy. Z wodoodporną obudową kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokość do 60 metrów.
 3. Nie należy używać kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też narażać jej na kontakt z płynami żrącymi lub nieznanego pochodzenia.
 4. Zanim wymienisz szklaną osłonę obiektywu, pozostaw DJI Osmo Action 4 do wyschnięcia na powietrzu, aby uniknąć kondensacji spowodowanej przedostaniem się wody do osłony.
 5. Po użyciu kamery pod wodą należy przepłukać ją czystą wodą, a przed ponownym użyciem pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

Zalecane modele:

 • SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
 1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą odpowiedniej ściereczki. W przypadku kurzu w szczelinie na krawędzi obiektywu należy użyć dmuchawy do kurzu lub bawełnianego wacika do czyszczenia.
 2. Aby wyczyścić plamy z wody, tłuste smugi lub odciski palców, nanieś kilka kropli płynu do czyszczenia na odpowiednie chusteczki i wytrzyj obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Osmo Action 4 jest pyłoszczelna. Jeśli jednak do jej wnętrza dostanie się kurz i nie będzie się dało go wyczyścić, skontaktuj się z obsługą posprzedażową DJI w celu naprawy.

LightCut to aplikacja do edycji wideo rekomendowana przez DJI. Oferuje intuicyjne funkcje nagrywania i edycji dla użytkowników produktów DJI, w tym opartą na sztucznej inteligencji funkcję One-Tap Editing, różnorodne ekskluzywne szablony wideo, inspirujące kreatywne samouczki i wiele innych zasobów, które pozwalają edytować i generować filmy bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://www.dji.com/lightcut.

Aplikację LightCut można pobrać z większych sklepów z aplikacjami lub z sekcji Downloads na oficjalnej stronie DJI. Kliknij tutaj, aby pobrać: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut.

 1. Upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest aktywowana i włączona, a następnie włącz Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Włącz aplikację LightCut i dotknij ikony urządzenia w górnej części ekranu.
 3. Wybierz ID swojego urządzenia i dotknij Connect. Sprawdź kod weryfikacyjny urządzenia i dotknij Accept. Po wyświetleniu komunikatu z prośbą o dołączenie do sieci Wi-Fi dotknij, aby się połączyć.*
 4. *Podczas procesu łączenia nie należy wyłączać aplikacji. Podczas użytkowania upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest włączona i włącz Bluetooth oraz Wi-Fi na smartfonie – DJI Osmo Action 4 automatycznie połączy się z LightCut.

 

 1. Aplikacja LightCut oferuje liczne szablony, które pasują do różnych scenariuszy ujęć zarejestrowanych za pomocą sprzętu z serii Osmo Action. Po połączeniu można łatwo wyświetlić podgląd materiału filmowego bez jego przesyłania, co pozwala na łatwą edycję i wydajne generowanie filmów.
 2. One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje szablony zgodnie z wybranymi nagraniami i inteligentnie wybierze ujęcia, aby wygenerować krótki film bez konieczności ręcznej edycji.
 3. Możesz dostosować edycję, muzykę, tekst, naklejki, prędkość, filtr (obsługiwane jest dostrajanie kolorystyki ujęć nagranych pod wodą) i inne elementy w aplikacji, aby uzyskać większą elastyczność i swobodę twórczą.

iOS: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Przesuń w lewo na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.
Android: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Dotknij i przytrzymaj na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.

Upewnij się, że smartfon i DJI Osmo Action 4 są włączone. Umieść oba urządzenia blisko siebie, upewnij się też, że włączyłeś Bluetooth na smartfonie i autoryzowałeś aplikację LightCut. Następnie spróbuj ponownie wyszukać urządzenie. Jeśli nadal nie można znaleźć urządzenia, zresetuj je.

Wypróbuj następujące rozwiązania:

 1. Upewnij się, że włączyłeś Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Uruchom ponownie DJI Osmo Action 4 i aplikację LightCut, a następnie spróbuj ponownie.
 3. Jeśli hasło Wi-Fi DJI Osmo Action 4 zostało zmienione, wyłącz Wi-Fi na swoim smartfonie i włącz je jeszcze raz, a następnie ponownie spróbuj się połączyć.

Włącz LightCut, przejdź do One-Tap Editing i wybierz nagrane filmy. Funkcja One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje odpowiednie szablony, które są zoptymalizowane pod kątem wielu scenariuszy, w tym przyrody, miasta, domu, sklepów, żywności, zwierząt domowych, festiwali i innych. Następnie aplikacja inteligentnie wybierze ujęcia i wygeneruje krótki film bez konieczności ręcznej edycji. Możesz też wypróbować inne szablony, zmienić wybrane klipy lub wybrać muzykę, filtry, tekst i naklejki. Łatwa edycja pozwala szybko udostępniać świetne filmy.

Nie. Aby aktywować DJI Osmo Action 4 i zaktualizować oprogramowanie, pobierz aplikację DJI Mimo.