Szukaj
Close this search box.

Move Light

Poznaj DJI RS 3 Mini – pierwszy model Mini w serii gimbali RS. Ten lekki i niewielki stabilizator ręczny cechuje się imponującym udźwigiem i może obsłużyć wiele kombinacji aparatów bezlusterkowych i obiektywów. Gwarantuje długi czas pracy i oferuje mnóstwo przydatnych funkcji. Zapewnia też znakomitą wydajność stabilizacji, która wyróżnia całą serię RS 3. Przekonaj się, że tworzenie profesjonalnych materiałów wcale nie musi wymagać dużego wysiłku!

Lekka konstrukcja, mnóstwo możliwości

Co składa się na innowacyjną konstrukcję DJI RS 3 Mini? Mniejszy, rozmiar, zintegrowany akumulator i natywna możliwość nagrywania w pionie! Ten wyjątkowy stabilizator jest niezwykle kompaktowy i przenośny – bez problemu zmieścisz go w torbie i zabierzesz ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny. Podczas pracy w trybie Portrait RS 3 Mini waży tylko 795 g – jest o około 40% lżejszy niż RS 3 i o około 50% lżejszy niż RS 3 Pro. W trybie Horizontal waga urządzenia wynosi 850 g. Co więcej, dzięki optymalnemu położeniu środka ciężkości gimbal gwarantuje większą stabilność i ergonomię, kiedy nagrywasz z ręki.

Dual-Mode Bluetooth

Najlepszy w swojej klasie

DJI RS 3 Mini bez problemu poradzi sobie nawet z większymi konfiguracjami. Mimo swojej niewielkiej wagi wyróżnia się udźwigiem do 2 kg, co oznacza, że obecnie jest najlepszy w swojej klasie.* Doskonale obsłuży popularne aparaty bezlusterkowe z matrycą pełnoklatkową lub APS-C. Możesz więc stosować go w różnych konfiguracjach, na przykład z Sony A7S3 i obiektywem 24-70 mm F2.8 GM. [2] RS 3 Mini został też wyposażony w wydajne silniki o wysokim momencie obrotowym, dzięki którym zapewnia stabilność w wielu różnych sytuacjach. Zapomnij o konieczności częstego ponownego wyważania!

*Stan na styczeń 2023 r.

Niezawodna stabilizacja

Ciesz się stabilizacją na najwyższym poziomie. RS 3 Mini korzysta z tego samego algorytmu 3. generacji RS co RS 3 Pro, dzięki czemu niestraszne mu nawet najbardziej dynamiczne ujęcia. Teraz możesz tworzyć stabilne materiały wideo niemal w każdej sytuacji – nieważne, czy nagrywasz sceny biegu, czy kręcisz pod niskimi kątami!

Jeszcze ciekawsze ruchy kamery

Wzbogać swój język kina i twórz jeszcze ciekawsze materiały wideo. Pozwolą Ci na to unikalne funkcje RS 3 Mini! Subject Circling oferuje płynniejsze ruchy kamery podczas okrążania ludzi, a Subject Tracking zapewnia stabilność w trakcie podążania za obiektami. Ciekawą opcją jest również 3D 360 Roll – teraz bez trudu uzyskasz dynamiczne ujęcia z obrotami o 360°! Szukasz dodatkowych możliwości? Skorzystaj z inteligentnych funkcji, które oferuje aplikacja Ronin, na przykład Timelapse, Track czy Panorama.

Ulepszona płytka szybkiego montażu

RS 3 Mini został wyposażony w dwuwarstwową płytkę szybkiego montażu z zakrzywioną prowadnicą, która pozwala uniknąć luzowania się i obracania kamery. Na uwagę zasługują również wyraźne znaczniki mocowania, które ułatwiają uruchamianie i przechowywanie urządzenia. Ten poręczny stabilizator w mgnieniu oka będzie gotowy do działania! Co więcej, płytka jest zgodna ze standardem ARCA, możesz więc bez trudu montować wybrane statywy.

Nagrywaj w pionie z Native Vertical Shooting

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań DJI RS 3 Mini umożliwia znacznie wygodniejsze nagrywanie w pionie. Nie musisz nawet używać dodatkowych akcesoriów! Aby stworzyć doskonały materiał do swoich mediów społecznościowych, wystarczy przymocować standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia stabilizatora. To jednak nie koniec udogodnień! Kąt obrotu gimbala DJI RS 3 Mini został znacznie zwiększony w porównaniu z trybami portretowymi innych urządzeń tego typu. W efekcie możesz cieszyć się niemal identycznym doświadczeniem kontroli jak w wypadku trybu Horizontal. Usprawniono także pracę w trybach Upright, Flashlight czy Underslung.

Przyjazny użytkownikom

Dzięki funkcji sterowania migawką przez Bluetooth możesz kręcić filmy i robić zdjęcia za pomocą przycisku nagrywania na gimbalu. Co więcej, w wypadku aparatów Sony z obiektywami cyfrowymi da się bezpośrednio kontrolować zoom optyczny lub cyfrowy przy użyciu przedniego pokrętła stabilizatora. Nie musisz stosować kabla Camera Control! Funkcja sterowania migawką przez Bluetooth umożliwia też automatyczne ponowne połączenie z urządzeniem po pierwszym sparowaniu. Obsługę RS 3 Mini ułatwia także kolorowy ekran dotykowy 1,4″, przycisk M do przełączania trybów gimbala oraz przednie pokrętło, które pozwala regulować ostrość, ISO, przysłonę lub inne parametry.

Czas pracy do 10 godzin

Koniec z dodatkowymi przerwami na ładowanie stabilizatora. DJI RS 3 Mini oferuje zintegrowany akumulator, który zapewnia czas pracy do 10 godzin. Możesz więc nagrywać nawet przez cały dzień! Co więcej, aby naładować urządzenie, wystarczy około 2,5 godziny. Istnieje również możliwość używania stabilizatora podczas ładowania – zapomnij o ograniczeniach i pracuj efektywniej!

Dodatkowe możliwości

Jeszcze więcej możliwości konfiguracji? Teraz to możliwe! RS 3 Mini oferuje specjalny port NATO, który pozwala montować dodatkowe akcesoria, na przykład oświetlenie, monitory czy uchwyty Briefcase Handle. Na uwagę zasługuje także dostępny w oddzielnej sprzedaży bezprzewodowy system audio DJI Mic. [6] Jego kompaktowy mikrofon wyróżnia się czasem pracy do 15 godzin (z etui ładującym) i zasięgiem transmisji do 250 m. Ponadto nadajniki są niesamowicie lekkie i przenośne, możesz też przymocować je do ubrania za pomocą magnetycznych akcesoriów. DJI Mic jest przy tym wyjątkowo prosty i wygodny w obsłudze – doskonale sprawdzi się w większości scenariuszy.

Przypisy

1. Zmierzono przy urządzeniu w stanie poziomym i nieruchomym oraz wyważonym gimbalu. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu.
2. Testowane w środowisku 25°C podczas korzystania z ładowarki 10W.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Gimbal

Przetestowany udźwig

0.4-2 kg

Maksymalna prędkość kątowa gimbala przy sterowaniu ręcznym

Oś Pan: 360°/s
Oś Tilt: 360°/s
Oś Roll: 360°/s

Punkty końcowe

Oś Pan: ciągły obrót o 360°
Oś Roll: -95° do +240°
Oś Tilt: -10° do +210°

Akumulator

Model

HB7-2450mAh-7,2V

Rodzaj

Akumulator litowo-jonowy 18650 2S

Pojemność

2450 mAh

Moc

17,64 Wh

Maksymalny czas pracy

10 godzin

Czas ładowania

2,5 h

Sugerowana temperatura ładowania

5°C do 40°C

Cechy fizyczne

Częstotliwość pracy

2.4000 GHz - 2.4835 GHz

Moc nadajnika

<4 dBm

Temperatura pracy

-10° do 45°C

Waga

Gimbal: 795g w trybie portretowym i 850g w trybie zdjęć poziomych (oba z płytką szybkiego montażu i bez przedłużanego uchwytu/statywu)

Przedłużany uchwyt/statyw: Około 128g

Wymiary gimbala

Po złożeniu: 323×195×98 mm (wysokość nie uwzględnia przedłużanego uchwytu/statywu)
Po rozłożeniu: 180×159×296 mm (nie uwzględniając kamery z przedłużanym uchwytem/statywem)

Dane techniczne

Mocowania Akcesoriów

Otwór montażowy 1/4"-20
Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Port rozszerzeń NATO

Połączenie

Bluetooth 5.1
Port ładowania USB-C

Wspierane mobilne systemy operacyjne

iOS 11.0 lub nowszy
Android 7.0 lub nowszy

Dostępne języki ekranu dotykowego

angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, koreański, japoński, hiszpański, portugalski (Brazylia), rosyjski, tajski

Wsparcie

Aplikacje

DJI Ronin

Kompatybilne z DJI RS 3 Mini, DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 2, DJI RSC 2.

iOS Wersja V 1.6.0

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.6.0

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI RS3 Mini (Polski) v1.0

Instrukcja bezpieczeństwa DJI RS 3 Mini (Polski)

Lista kompatybilności