Szukaj
Close this search box.

Mini to the Max

DJI Mini 4 Pro

Mini to the Max

Obecnie naszym najpotężniejszym dronem z kamerą w rozmiarze mini jest DJI Mini 4 Pro. [4] Połączył on w sobie zachwycające możliwości filmowania, ActiveTrack 360° z nowym trybem Trace, wielokierunkowe wykrywanie przeszkód, a także transmisję wideo FHD o zasięgu do 10 km. Sprawia to, że jest doskonałym wyborem nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla początkujących użytkowników!

Niewielkie rozmiary,
wielkie możliwości

Gdy poczujesz przypływ inspiracji — startuj! DJI Mini 4 Pro sprawi się podczas podróży, ponieważ jego waga to mniej niż 249 g. Co więcej, nie wymaga rejestracji i dodatkowych szkoleń w większości krajów i regionów. [1]

Perfekcyjna kamera,
idealne ujęcia

Kamera z 1/1,3-calową matrycą CMOS, w którą DJI Mini 4 Pro został wyposażony, wyróżnia się wsparciem dla Dual Native ISO Fusion, pikselami 2,4 μm 4 w 1 oraz przysłoną f/1.7. [5] Dzięki temu będziesz w stanie uchwycić każdy szczegół jednakowo w jasnych obszarach, jak i w cieniach. Za sprawą wysokiego zakresu dynamiki niemal w każdych warunkach zapewnione masz fantastyczne rezultaty.

Wyjątkowe detale i kolorystyka

Spraw, aby żywe sceny były pełne szczegółów, na które zasługują. Dzięki DJI Mini 4 Pro możesz nagrywać wysokiej jakości filmy 4K/60FPS HDR i 4K/100FPS. Dodatkowo D-Log M oraz HLG będą pomocne przy uzyskaniu zachwycającej kolorystyki, ponieważ oferują większą elastyczność podczas edycji i udostępniania.

Filmy 4K/60FPS HDR

Uwiecznij piękno każdej chwili. Filmy 4K/60FPS gwarantują, że ujęcia wschodów i zachodów słońca będą nasycone szczegółami.

Slow motion 4K/100FPS

Pozwól, aby Twoi widzowie zanurzyli się w każdym kadrze. Dostępna funkcja slow motion w 4K umożliwia uchwycenie w 100 klatkach na sekundę akcji na szlaku, na plaży czy na własnym podwórku.

Idealne nocne nagrania

DJI Mini 4 Pro został wyposażony w funkcję Night Shots z ulepszonym algorytmem redukcji szumów. Sprawia to, że wyraźne i urzekające materiał wideo możesz uzyskać bezpośrednio z kamery drona.

Kreuj z pasją

Uchwyć ponad miliard kolorów, dzięki nagrywaniu w trybie 10-bit D-Log M. Pozwala ona na naturalne stopniowanie odcieni oraz subtelne szczegóły w pełnym spektrum. Dzięki temu będziesz w stanie jeszcze swobodniej edytować materiały, które stworzone zostały za pomocą DJI Mini 4 Pro. Gwarantuje to świetne rezultaty.

Naturalne piękno na każdej platformie

HLG zapewnia wierne odwzorowanie naturalnych kolorów i jasności, bez względu na to, gdzie publikujesz swoje treści. Co więcej, konieczność dostosowywania lub konwersji formatu będzie zbędna, dzięki wysokiemu zakresowi dynamiki.

Odkryj potencjał w każdym szczególe

Często największe znaczenie mają te małe rzeczy. Każdy szczegół zachowasz dzięki 48MP RAW i nowej generacji funkcji SmartPhoto. Łączy ona w sobie obrazowanie HDR, rozpoznawanie scen i wiele więcej. [6] Sprawia to, że Twoje materiały zachwycą nawet najbardziej wymagających!

True Vertical Shooting

Pozwala na nagrywanie w pionie. Sprawia to, że bez problemu stworzysz filmy dostosowane pod kątem mediów społecznościowych, a także do odtwarzania na smartfonach.

Szeroki kąt nachylenia

Z kątem nachylenia 60° uzyskasz niezwykle płynny ruch kamery, a co więcej odblokujesz większy potencjał swoich filmów!

Bliskie ujęcia z DJI Mini 4 Pro

Dla zdjęć maksymalnie 2-krotny zoom, dla filmów 4-krotny zoom — od dzisiaj z łatwością wykonasz zapierające dech ujęcia z odległości!

Lataj bez obaw

Latanie DJI Mini 4 Pro jest wyjątkowo bezpiecznie, ponieważ został on wyposażony w funkcję wielokierunkowego wykrywania przeszkód. Dron wykrywa obiekty pod każdym kątem, dzięki czterem szerokokątnym czujnikom wizyjnym oraz parze dolnych czujników wizyjnych. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa gwarantuje Advanced Pilot Assistance Systems (APAS), ponieważ umożliwia automatyczne hamowanie i omijanie przeszkód podczas lotu.

Wydłuż swoje loty, zwiększ swoje możliwości

Od teraz możesz skupić się na tworzeniu i porzucić obawy związane z poziomem naładowania. Czas lotu sięgający 34 minut zapewnia inteligentny akumulator DJI Mini 4 Pro.

Niesamowita transmisja wideo do 10 km

System transmisji wideo DJI O4 jest obsługiwany przez DJI Mini 4 Pro. Dzięki temu uzyskasz niesamowicie responsywną kontrolę i płynny przesył obrazu w rozdzielczości 1080p/60FPS FHD na odległość do 10 km. [3]

Waypoint Flight

Korzystając z funkcji Waypoint Flight możesz poprawić wydajność nagrywania. Pozwala ona na precyzyjne planowanie tras lotu.

Nagrywaj płynnie z tempomatem

Na zmniejszenie zmęczenia użytkownika podczas lotów na duże odległości pozwala tempomat. Co więcej, redukuje także drgania kamery, co umożliwia nagrywanie płynnych filmów.

Advanced RTH

Bezpieczną trasę powrotu do punktu startu DJI Mini 4 Pro może zaplanować automatycznie. Jednocześnie będzie bez problemu omijać przeszkody. Co więcej, łatwiejszą kontrolę nad dronem podczas lotów powrotnych uzyskasz dzięki funkcji AR RTH.

Płynne ujęcia, intuicyjne możliwości

Dzięki DJI Mini 4 Pro masz trzy proste sposoby, aby uzyskać wspaniałe filmy: Spotlight, Point of Interest, a także nowy i rewolucyjny ActiveTrack 360° z ulepszonymi możliwościami podążania za obiektami. Aby uchwycić płynne kinowe ujęcia, wystarczy, że przeciągniesz ścieżkę na interfejsie. Obiektów i stabilne śledzenie są prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki wielokierunkowemu wykrywaniu przeszkód. Od dzisiaj bez problemu będziesz osiągać profesjonalne rezultaty!

MasterShots

Oferuje różnorodne, dynamiczne wzorce ruchu kamery dostosowane do portretów, zbliżeń i filmów tworzonych z dużej odległości.

QuickShots

Ułatwia nagrywanie złożonych ujęć, oferując tryby Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang i Asteroid.

Hyperlapse

To tryby Free, Waypoint, Circle i Course Lock z nielimitowanym czasem nagrywania. Co więcej, podczas tworzenia ujęć umożliwia pracę nad kompozycją.

Panorama

Umożliwia tworzenie rozległych zdjęć panoramicznych o kącie 180°, Wide Angle, Vertical oraz Sphere. To idealna opcja do uchwycenia zapierających dech w piersiach krajobrazów.

QuickTransfer

Bez konieczności połączenia z aparaturą sterującą, natychmiast przesyłaj zdjęcia i filmy na swój smartfon. Teraz Twoje treści będą gotowe do udostępnienia w błyskawicznym tempie!

Edycja z LightCut

Za inteligentne rozpoznawanie kompozycji oraz trasy lotu odpowiada LightCut. Już za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz szybko edytować i generować przyciągające wzrok filmy. Aplikacja automatycznie dopasowuje efekty dźwiękowe i ekskluzywne szablony podczas edycji, a co więcej łączy ujęcia zaimportowane z ActiveTrack, MasterShots i QuickShots. Sprawia to, że w mgnieniu oka przygotujesz oryginalny materiał wideo. Co więcej, LightCut pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu, ponieważ obsługuje połączenie bezprzewodowe.

One-Tap Editing

Do identyfikacji typów treści i tematów wykorzystuje technologię AI. Następnie wybiera kluczowe momenty z płynnym ruchem kamery i unikalną kompozycją do wygenerowania krótkiego filmu. Możesz również tworzyć wyjątkowe dzieła, dostosowując ustawienia ActiveTrack, MasterShots i QuickShots. Pozwala na efektywne nagrywanie i jednoczesne edytowanie.

Wyjątkowe efekty dźwiękowe

Aplikacja tworzy fascynujące dźwiękowe wrażenia na podstawie treść wideo w czasie rzeczywistym, co dodaje życia Twoim materiałom!

Odkryj szablony i twórz bez wysiłku

W aplikacji znajdziesz wiele szablonów ujęć do wyboru takich jak natura, krajobraz miejski, efekt tilt-shift, ale nie tylko! Wystarczy, że zaimportujesz swoje materiały, dzięki czemu będziesz w stanie tworzyć wspaniałe filmy bez większego wysiłku.

DJI RC 2

Aparatura sterująca jest lekka i prosta w obsłudze, a co więcej oferuje zainstalowaną domyślnie aplikację DJI Fly. Sprawia to, że nie musisz już korzystać ze smartfona podczas lotu. Dodatkowo wyświetlacz, który wyróżnia się wysoką rozdzielczością, gwarantuje jasny, wyrazisty obraz, nawet gdy bezpośrednio pada na niego światło słoneczne.

Hub do ładowania DJI Mini 4 Pro Two-Way Charging Hub

Jest to hub znany z serii DJI Mini 3. Umożliwia sekwencyjne ładowanie aż trzech akumulatorów, a co więcej ułatwia ich przechowywanie. Dodatkowo możesz wykorzystać go jako mobilne źródło energii i użyć na przykład do ładowania smartfona, aparatury sterującej czy innych urządzeń.

Nakładka szerokokątna na obiektyw do DJI Mini 4 Pro [7]

Dzięki szerokiemu polu widzenia 100° będziesz w stanie uchwycić rozległe krajobrazy

Zestaw filtrów ND (ND16/64/256) do DJI Mini 4 Pro [7]

Za pomocą filtrów ND16/64/256 dostosujesz się do trudnych warunków oświetleniowych. Od dzisiaj z łatwością wykonasz zaskakujące ujęcia!

Osłona śmigieł 360° do DJI Mini 4 Pro [7]

Zwiększa bezpieczeństwo lotu, ponieważ całkowicie osłania śmigła. Co więcej, jest również łatwa w montażu i demontażu.

Przypisy

*Wszystkie dane zostały przetestowane przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mini 4 Pro w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste wrażenia mogą się różnić w zależności od środowiska, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.

**Wszystkie filmy i zdjęcia na tej stronie zostały nakręcone w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami. Materiały demonstracyjne służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Przed lotem zawsze należy upewnić się, że dron uzyskał odpowiednie certyfikaty. Zawsze należy też  przestrzegać lokalnych przepisów.

 

1. Waga rzeczywistego produktu może się różnić ze względu na użyte materiały produkcyjne i czynniki zewnętrzne. Rejestracja nie jest wymagana w niektórych państwach i regionach. Przed użyciem zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy.

2. Zmierzono przy stałej prędkości 21,6 km/h w warunkach bezwietrznych. Dzięki inteligentnemu akumulatorowi DJI Mini 4 Pro dron może latać do 34 minut. Przed lotem zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy i ściśle ich przestrzegać.

3. Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym, bez zakłóceń i zgodnie ze standardem CE. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.

4. Stan na wrzesień 2023.

5. Osiągnięte dzięki technice QBC (Quad Bayer Coding), która łączy cztery piksele w jeden. Nieobsługiwane podczas robienia zdjęć w rozdzielczości 48MP.

6. Obsługiwane tylko podczas robienia zdjęć 12MP. Nieobsługiwane podczas robienia zdjęć 48MP.

7. Nie wchodzi w skład żadnego zestawu. Dostępne w sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Masa startowa

Poniżej 249 g

*Standardowa waga drona (w tym inteligentny akumulator, śmigła i jedna karta microSD). Rzeczywista waga może się różnić ze względu na niewielkie różnice w materiałach i czynniki zewnętrzne. Rejestracja drona jest wymagana tylko w niektórych krajach i regionach. Przed każdym lotem należy zapoznać się z obowiązującymi przepisami i ściśle ich przestrzegać.

Wymiary

Złożony (bez śmigieł): 148 x 94 x 64 mm;
Rozłożony (ze śmigłami): 298 x 373 x 101 mm;

Maks. prędkość wznoszenia

5 m/s

Maks. prędkość opadania

5 m/s

Maks. prędkość horyzontalna (na poziomie morza, bez wiatru)

16 m/s

*Maksymalna prędkość horyzontalna podlega lokalnym ograniczeniom, które mogą ulec zmianie. Podczas lotu należy zawsze przestrzegać lokalnych przepisów.

Maks. pułap

4000 m

Maks. czas lotu

34 minuty

*Dane uzyskane w kontrolowanym środowisku testowym.Warunki testowe były następujące: lot do przodu ze stałą prędkością 21,6 km/h, w bezwietrznym środowisku laboratoryjnym, na wysokości 20 metrów nad poziomem morza, w trybie fotograficznym (bez robienia zdjęć w locie), z wyłączoną funkcją unikania przeszkód i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, metody użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

Maks. czas zawisu

30 minut

Dane uzyskane w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testowe były następujące: zawis w bezwietrznym środowisku laboratoryjnym, na wysokości 20 metrów nad poziomem morza, w trybie fotograficznym (bez robienia zdjęć w locie), z wyłączoną funkcją unikania przeszkód i od poziomu naładowania akumulatora 100% do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, metody użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

Maks. dystans lotu

18 km

*Zmierzono przy prędkości lotu 40,7 km/h, w bezwietrznym otoczeniu, na wysokości 20 metrów nad poziomem morza.

Odporność na wiatr

10,7 m/s

Maks. kąt nachylenia

35°

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS)
Poziomo:
±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS)

Pamięć wewnętrzna

2 GB

Kamera

Matryca

1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP

Obiektyw

Pole widzenia: 82,1°;
Ogniskowa równoważna: 24 mm;
Przysłona: f/1,7;
Focus: od 1 m do ∞

ISO

Video:

Normal i Slow Motion:
100-6400 (Normal);
100-1600 (D-Log M);
100-1600 (HLG);

Night:
100-12800 (Normal);

Photo:
12MP: 100-6400;
48MP: 100-3200;

Czas otwarcia migawki

Zdjęcia 12MP: 1/16000-2 s (2,5-8 s dla długiej ekspozycji);
Zdjęcia 48MP: 1/8000-2 s;

Maks. rozmiar obrazu

8064 × 6048

Tryby fotografowania

Pojedyncze zdjęcie: 12 MP i 48 MP;

Zdjęcia seryjne:
12 MP, 3/5/7 zdjęć;
48 MP, 3 zdjęcia;

AEB:
12 MP, 3/5/7 zdjęć przy 0,7 EV;
48 MP, 3 zdjęcia przy 0,7 EV;

Interwał:
12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s

Format zdjęć

JPEG/DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

H.264 / H.265
4K: 3840 × 2160 @ 24/25/30/48/50/60/100FPS*
FHD: 1920 × 1080 @ 24/25/30/48/50/60/100/200FPS*
*Nagrywanie liczby klatek na sekundę. Odpowiedni film jest odtwarzany w zwolnionym tempie.
*4K/100FPS i HLG/D-Log M obsługują tylko kodowanie H.265.

Format wideo

MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

Max. bitrate wideo

H.264/H.265: 150 MB/s

Obsługiwany system plików

exFAT

Profil kolorów

Normal:
8 Bit 4:2:0 (H.264/H.265);
HLG/D-Log M:
10 Bit 4:2:0 (H.265);

Zoom cyfrowy

Zdjęcia 12 MP: 1-2x;
4K: 1-3x;
FHD: 1-4x;

Gimbal

Zakres mechaniczny

Tilt: od -135° do 80°;
Roll: od -135° do 45°;
Pan: od -30° do 30°;

Zakres kontroli

Tilt: od -90° do 60°;
Roll: od -90° do 0°;

System czujników

Rodzaj czujników

Wielokierunkowe podwójne czujniki wizyjne uzupełnione o czujnik podczerwieni 3D na spodzie drona.

Przedni

Zakres pomiaru:
0,5-18 m;

Zakres wykrywania:
0,5-200 m;

Efektywna prędkość wykrywania:
Prędkość lotu ≤ 12 m/s;

Pole widzenia:
90° w poziomie, 72° w pionie;

Tylny

Zakres pomiaru:
0,5-15 m;

Efektywna prędkość wykrywania:
Prędkość lotu ≤ 12 m/s;

Pole widzenia:
90° w poziomie, 72° w pionie;

Boczny

Zakres pomiaru:
0,5-12 m;

Efektywna prędkość wykrywania:
Prędkość lotu ≤ 12 m/s;

Pole widzenia:
90° w poziomie, 72° w pionie;

Górny

Zakres pomiaru:
0,5-15 m;

Efektywna prędkość wykrywania:
Prędkość lotu ≤ 5 m/s;

Pole widzenia:
72° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony;

Dolny

Zakres pomiaru:
0,3-12 m;

Efektywna prędkość wykrywania:
Prędkość lotu ≤ 5 m/s;

Pole widzenia:
106° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony;

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O4

Jakość podglądu na żywo

Aparatura sterująca:
Do 1080p/60FPS (gdy dron leci w trybie Photo lub Video);
Do 1080p/30FPS (gdy dron leci w trybie Video);
Do 1080p/24FPS (gdy dron znajduje się na ziemi i działa w trybie Standby);

Częstotliwość robocza

2,4000-2,4835 GHz;
5,170-5,250 GHz;
5,725-5,850 GHz;

*Częstotliwość 5,170-5,250 GHz może być używana tylko w tych krajach i regionach, w których jest to dozwolone przez lokalne przepisy.

Moc transmitera (EIRP)

2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 30 dBm (SRRC);
< 14 dBm (CE);

Maks. zasięg transmisji (bez zakłóceń)

FCC: 20 km;
CE: 10 km;
SRRC: 10 km;
MIC: 10 km;

*Dane uzyskane w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Dane pokazują najdalszą odległość komunikacji dla lotów w jedną stronę bez powrotu zgodnie z każdym standardem. Podczas lotu należy zawsze zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji DJI Fly.

Maks. zasięg transmisji (z zakłóceniami)

Bez przeszkód:
Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-4 km;
Średni zakłócenia: obszar podmiejski, ok. 4-10 km;
Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 10-20 km;

*Dane uzyskane zgodnie ze standardem FCC, w otwartej przestrzeni wolnej od zakłóceń. Służą wyłącznie do celów referencyjnych i nie stanowią gwarancji rzeczywistej odległości transmisji.

Z przeszkodami:
Niski poziom zakłóceń i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km;
Niski poziom zakłóceń i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km;

*Dane uzyskane zgodnie ze standardem FCC, w środowisku o niskim poziomie zakłóceń. Służą wyłącznie do celów referencyjnych i nie stanowią gwarancji rzeczywistej odległości transmisji.

Maks. prędkość pobierania

O4:
10 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N2);
10 MB/s (z aparaturą sterującą DJI RC 2);
Wi-Fi 5: 30 MB/s*

*Dane uzyskane w środowisku laboratoryjnym, z niewielkimi zakłóceniami, w krajach/regionach obsługujących zarówno 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz, z nagraniami przechowywanymi w pamięci wewnętrznej.

*Prędkość pobierania może się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.

Najniższe opóźnienie

Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms;

*W zależności od scenariusza i urządzenia mobilnego.

Anteny

Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms*

*W zależności od rzeczywistego środowiska i używanego urządzenia mobilnego.

Antena

4 anteny, 2T2R

Akumulator

Pojemność

2590 mAh;

Waga

Ok. 77,9 g;

Napięcie znamionowe

7,32 V;

Maks. napięcie ładowania

8,6 V;

Typ

Li-Ion

Energia

18,96 Wh

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Czas ładowania

Ok. 70 min (z ładowarką DJI 30 W USB-C i akumulatorem umieszczonym w dronie);
Ok. 58 minut (z ładowarką DJI 30 W USB-C i akumulatorem umieszczonym w hubie do ładowania DJI);

Aparatura sterująca

Maks. czas pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N2:
Bez ładowania urządzenia mobilnego: ok. 6 h;
Podczas ładowania urządzenia mobilnego: ok. 3,5 h;

Maks. rozmiar kompatybilnego urządzenia mobilnego

Aparatura sterująca DJI RC-N2:
180 x 86 x 10 mm;

Temperatura pracy

Aparatura sterująca DJI RC-N2:
Od -10°C do 40°C;

Moc transmitera (EIRP)

Aparatura sterująca DJI RC-N2:

2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC);
< 20 dBm (CE / SRRC / MIC);

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE);

5,8 GHz:
<33 dBm (FCC);
< 14 dBm (CE);
< 30 dBm (SRRC);

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z Mavic Mini, Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S, DJI Air 3, DJI Mini 4 Pro

iOS Wersja V 1.4.2

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.4.2

Wymaga Android 6.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2
(Consumer Drones Series)

Kompatybilne z DJI Mini 4 Pro

Mac

Wersja V2.1.5

Windows

Wersja V2.1.5

Instrukcje

Instrukcja DJI Mini 4 Pro (Polski)

Pytania i odpowiedzi

DJI RC 2 pozwala skupić się na locie i doświadczeniu kontroli. Jeśli chcesz zarządzać swoimi materiałami i je udostępniać, zainstaluj aplikację DJI Fly na swoim smartfonie i połącz się z dronem przez Wi-Fi. Następnie możesz skorzystać z funkcji QuickTransfer, aby pobrać zdjęcia i filmy z drona bezpośrednio na telefon.

Poprawiona została wydajność procesora, co przekłada się na płynniejsze działanie. Ulepszono też system transmisji wideo oraz system antenowy (z 1T2R do 2T4R). W połączeniu z dronem DJI Air 3 można teraz korzystać z systemu O4. DJI RC 2 ma również dwie wbudowane anteny i dwie anteny zewnętrzne. Pozwala także regulować kąty nachylenia anten zewnętrznych, aby zapewnić optymalny sygnał transmisji wideo.

Slot na kartę microSD oraz porty USB-C (do ładowania i podłączania sprzętu do komputera).

DJI RC 2 ma wbudowany głośnik, ale nie ma mikrofonu.

Tak. Funkcje przycisków C1 oraz C2 można dostosować w aplikacji DJI Fly, aby wygodniej sterować dronem.

Możesz zaktualizować oprogramowanie DJI RC 2 za pomocą aplikacji DJI Fly.

Tak. Port USB-C obsługuje prąd wejściowy do 9 V / 3 A (przy użyciu ładowarki 9 V / 3 A). W przypadku największej prędkości całkowite naładowanie akumulatora potrwa około 1,5 godziny.

Do 3 godzin. Przetestowano przy temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, gdy aparatura DJI RC 2 była połączona z dronem DJI Air 3, przy normalnym statusie lotu i podczas nagrywania filmu 1080p/60FPS.

Na ten moment aparatura sterująca DJI RC 2 jest kompatybilna tylko z dronem DJI Air 3. Więcej kompatybilnych modeli będzie dostępnych w przyszłości. Najnowsze informacje znajdziesz na oficjalnej stronie DJI.

Optymalny zasięg transmisji można uzyskać wtedy, gdy anteny aparatury są skierowane w stronę drona, a kąt między antenami i tyłem aparatury wynosi 180° lub 270°.