Szukaj
Close this search box.

Kolejny wymiar stabilizacji

System sterowania obiektywem AMF

DJI Focus Pro reprezentuje rewolucyjny system sterowania ostrością obiektywu, oparty na technologii Automated Manual Focus (AMF), stworzony przez firmę DJI. Ten innowacyjny produkt oferuje filmowcom kompleksowe narzędzie do precyzyjnego ustawiania ostrości, co symbolizuje nową erę synergii między człowiekiem a maszyną.
Regulacja ostrości LiDAR – dostępna dla wszystkich
AMF – współpraca człowiek-maszyna
Sterowanie obiektywem FIZ – opanuj każdą scenę
Bezproblemowa łączność – wszechstronne doświadczenie

Regulacja ostrości LiDAR — dostępna dla wszystkich

DJI po raz pierwszy wprowadza system ostrości LiDAR jako niezależny produkt. Sprawia to, że szerokie grono użytkowników może doświadczyć swobody kreatywnych możliwości ogniskowania.

Zaprojektowany na nowo
DJI Focus Pro Grip

Nowo zaprojektowany uchwyt DJI Focus Pro Grip oferuje wiele funkcji,
w tym 2,5-godzinne zasilanie systemu, intuicyjną obsługę, automatyczną kalibrację oraz możliwość przechowywania danych dla 15 obiektywów. Dodatkowo umożliwia rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania
za pomocą technologii Bluetooth, a także pozwala na wygodne filmowanie z ręki. Co więcej, ten uchwyt umożliwia korzystanie z regulacji ostrości LiDAR nawet bez konieczności używania stabilizatora Ronin.

Kolorowy ekran dotykowy

Uchwyt wyposażony jest w kolorowy ekran dotykowy, umożliwiający regulację parametrów LiDAR oraz silnika. Dodatkowo pozwala
na podgląd w czasie rzeczywistym z perspektywy LiDAR. Sprawia to, że operatorzy zyskują pełną świadomość podczas użytkowania.

Bezproblemowy transfer danych

Dane dotyczące obiektywu zawarte w aplikacji DJI Ronin mogą być bezpośrednio przenoszone do silnika Focus Pro poprzez połączenie
się z uchwytem za pomocą technologii Bluetooth. Każdy silnik może przechowywać dane dla aż 15 obiektywów, co umożliwia wygodne zarządzanie różnymi ustawieniami obiektywów.

Wygodna bezprzewodowa kontrola

Uchwyt ma zdolność bezpośredniego połączenia się z aparatami bezlusterkowymi poprzez Bluetooth, co umożliwia użytkownikom bezprzewodowe rozpoczęcie i zatrzymanie nagrywania. Dodatkowo istnieje możliwość sparowania uchwytu z aplikacją DJI Ronin,
co umożliwia przeprowadzenie kalibracji obiektywów manualnych. [1]

Długi czas pracy i możliwość użytkowania podczas ładowania

Uchwyt zapewnia 2,5-godzinne zasilanie zarówno dla LiDAR, jak i dla silnika regulacji ostrości. Dodatkowo umożliwia nieprzerwane użytkowanie nawet podczas ładowania dzięki możliwości szybkiego ładowania akumulatorów PD innych producentów.

Ulepszony LiDAR

Nowy LiDAR został ulepszony do aż 76 800 punktów pomiarowych, co oznacza wzrost o 77% w porównaniu z poprzednią generacją. [3] Dzięki temu możliwe jest skuteczniejsze wykrywanie krawędzi sylwetek ludzkich, jednocześnie ograniczając potrzebę dopasowywania ostrości. Dodatkowo, dzięki częstotliwości odświeżania LiDAR wynoszącej 30 Hz, system focus działa niezawodnie nawet w przypadku szybko poruszających się obiektów. Dodatkowo nowe algorytmy sztucznej inteligencji (AI) umożliwiają bardziej pewne rozpoznawanie ludzi
i pojazdów. Nawet w przypadku chwilowego zasłonięcia wybranego obiektu, LiDAR jest w stanie szybko odzyskać ostrość. Zaś
w przypadkach, gdy mamy wiele obiektów na scenie, możemy szybko przemieszczać ostrość między poszczególnymi celami.

Automatyczna regulacja focusa

Masz możliwość wyboru spośród pięciu poziomów prędkości automatycznej regulacji ostrości. Niższe poziomy zapewniają łagodniejsze efekty, podczas gdy wyższe umożliwiają szybsze i bardziej czułe dostosowywanie ostrości.

Wybór obszaru ostrości AF

Użytkownicy mają do dyspozycji dwa tryby ustawiania obszaru ostrości: Wide i Flex Spot. W trybie Wide LiDAR automatycznie wykrywa i ustawia ostrość na ludziach i pojazdach. Natomiast w trybie Flex Spot użytkownicy mają swobodę ręcznego wyboru obiektu, na którym chcą skupić ostrość.

Z myślą o różnych scenariuszach

System Focus Pro złożony jest z czterech głównych modułów: LiDAR, Motor, Grip oraz Hand Unit. Filmowcy mają możliwość elastycznego łączenia tych modułów w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Samodzielni twórcy mogą skorzystać z automatycznej regulacji ostrości LiDAR, co pozwala istotnie zwiększyć wydajność procesu nagrywania
i osiągnąć wyjątkowe efekty wizualne. Z kolei ekipy filmowe mogą wykorzystać moduł Hand Unit do precyzyjnej kontroli nad głębią obrazu, nadając swoim narracjom wizualnym większą głębię. Dzięki Focus Pro dostosowującemu się do różnorodnych scenariuszy i gatunków filmowych oferowane są solidne możliwości, umożliwiające twórcom osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Współpraca człowieka z maszyną — AMF

Dzięki innowacyjnemu trybowi AMF, który został zastosowany po raz pierwszy zarówno w module Hand Unit, jak i w uchwycie, DJI Focus Pro ustanawia nowy standard współpracy między człowiekiem a maszyną w kontroli ostrości. Dzięki temu może sprostać różnorodnym wymaganiom twórczym, otwierając nowe możliwości w zakresie kontroli nad ostrością w produkcji filmowej.

Poczuj ostrość z DJI

Innowacyjna funkcja AMF otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości twórczych. W trybie tym, gdy funkcja autofocus jest aktywna, jednakowo przednie pokrętło na uchwycie lub pokrętło ostrości na module Hand Unit, obraca się synchronicznie. Dzięki temu operator ma możliwość nie tylko monitorowania stanu ostrości na ekranie, ale także czuje go fizycznie przez dotyk. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie podejmowanie decyzji i przejęcie kontroli nad procesem ostrości. W tym trybie LiDAR, współpracując z człowiekiem, zapewnia doświadczenie ostrości, które jest wydajne oraz wygodne. To płynne hybrydowe rozwiązanie, które łączy potęgę i niezawodność technologii z intuicją
i kreatywnością ludzkich operatorów.

Łatwa kontrola ostrości

Teraz kontrola ostrości jest zawsze łatwo dostępna. W trybie AMF ręczna regulacja może być aktywowana i dezaktywowana w ułamku sekundy. To nie tylko pozwala operatorowi lepiej uchwycić swoje intencje, co zapewnia spójną narrację wizualną, ale również znacząco zwiększa wydajność pracy na planie, minimalizując zakłócenia spowodowane zmianami w ustawieniach ostrości.

Moduł Hand Unit FIZ z tłumieniem magnetycznym

Teraz ostrzyciele mogą bezproblemowo kontrolować ostrość obiektywu, zoom oraz przysłonę, co znacząco zwiększa efektywność pracy zespołowej i ułatwia kręcenie bardziej złożonych scen.

Bezstopniowa regulacja tłumienia w czasie rzeczywistym

Moduł Hand Unit Focus Pro umożliwia płynną regulację tłumienia
w czasie rzeczywistym, zapewniając równowagę między komfortem obsługi a precyzją działania.

Tryb elektronicznego oznaczania punktów A-B

W elektronicznym trybie oznaczania punktów A-B, sprężynowe dotykowe sprzężenie zwrotne dla punktów końcowych zapewnia precyzję i wygodę kontroli ostrości.

Zasięg komunikacji do 100 m[5]​

Focus Pro satysfakcjonująco spełnia większość potrzeb związanych
z nagrywaniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewniając wszechstronność w różnorodnych warunkach użytkowania.​

Rozpoczynanie / zatrzymywanie nagrywania przez Bluetooth

Bezprzewodowa możliwość rozpoczęcia i zatrzymania nagrywania poprzez bezpośrednie połączenie Bluetooth z aparatami bezlusterkowymi.

Efektywne nagrywania z lotu ptaka

Dzięki DJI Focus Pro LiDAR, operatorzy mogą bardziej intuicyjnie postrzegać pozycję przestrzenną obiektu i korzystać z funkcji pomocniczej w ustawianiu ostrości, takiej jak LiDAR Waveform,[4] za pośrednictwem monitora DJI High-Bright Remote Monitor. Zyskaj pełen przegląd całej sceny z lotu ptaka i ciesz się efektywnym procesem nagrywania!

Dodatkowo LiDAR Waveform dostarcza dodatkowych informacji, takich jak aktualna pozycja obiektu, linia odniesienia płaszczyzny ostrości
w czasie rzeczywistym oraz skala odległości. Te dodatkowe dane pomagają ocenić stan automatycznej regulacji ostrości i przewidzieć optymalny moment na ręczną interwencję.

Współpraca człowieka z maszyną — AMF

Dzięki innowacyjnemu trybowi AMF, który został zastosowany po raz pierwszy zarówno w module Hand Unit, jak i w uchwycie, DJI Focus Pro ustanawia nowy standard współpracy między człowiekiem a maszyną w kontroli ostrości. Dzięki temu może sprostać różnorodnym wymaganiom twórczym, otwierając nowe możliwości w zakresie kontroli nad ostrością w produkcji filmowej.Dzięki funkcji łączenia jednym przyciskiem z modułem Hand Unit, eliminowana jest potrzeba ręcznego parowania, co przyspiesza proces uruchamiania i użytkowania systemu.

Silnik FIZ

Silnik został znacząco ulepszony, co przekłada się na bardziej precyzyjną kontrolę, zaspokajając potrzeby profesjonalistów oraz otwierając nowe, wszechstronne możliwości wykorzystania w języku filmowym. Co więcej, prędkość silnika została zwiększona o około 30%
w porównaniu z poprzednią generacją, a opóźnienie wynosi zaledwie 10 ms. Moment obrotowy silnika można dostosować, aby dopasować się do szczelności pierścienia koła zębatego regulacji ostrości różnych obiektywów, co skutkuje znacznie płynniejszą pracą systemu.

Regulowany kierunek obrotu

Kierunek obrotu silnika może być elastycznie dostosowywany do różnych pozycji montażowych, co zapewnia większą wszechstronność
w ustawieniach urządzenia.

Kompatybilność z prętami 15 mm

Dzięki bardziej uniwersalnemu rozmiarowi, montaż systemu jest bardziej wygodny i dostępny dla większej liczby konfiguracji i ustawień.

Magnetyczny uchwyt tłumiący

Teraz jeden operator może z powodzeniem obsłużyć cały zespół. Filmowcy mają teraz możliwość płynnego przełączania się między kontrolą ostrości i zoomu, co zapewnia intuicyjne i efektywne sterowanie podczas nagrywania.

Wiele możliwości z DJI Focus Pro

Ostrość można łatwo dostosować za pomocą przedniego pokrętła, którego prędkość można ustawić w przedziale od 1 do 100. Dzięki temu masz możliwość dostosowania zakresu obrotu do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Przednie pokrętło można również przełączyć na sterowanie zoomem, co umożliwia szybką manipulację ogniskową i bardziej dynamiczną pracę obiektywu. Dodatkowo w trybie ostrości masz możliwość regulacji współczynnika tłumienia, natomiast w trybie Zoom pokrętło automatycznie przełącza się z trybu tłumienia na tryb sprężynowy.

Przypisy

 1. Aby uzyskać więcej informacji na temat kompatybilności, przejdź do sekcji Kompatybilność Kamer i Obiektywów.
 2. Wymaga włączenia funkcji 2x zoom display na ekranie DJI Focus Grip.
 3. W porównaniu z dalmierzem DJI LiDAR Range Finder (RS). Dane zostały zmierzone w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.
 4. Wymaga DJI Focus Pro LiDAR to DJI Transmission Cable Hub oraz zestawu DJI Transmission (High-Bright Monitor Combo).
 5. Zgodnie z normą CE. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Rzeczywisty zasięg transmisji może się różnić w zależności od środowiska.
 6. W porównaniu z silnikiem regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022). Prędkość silnika może się różnić w zależności od tłumienia obiektywu. Należy odnieść się do rzeczywistych doświadczeń. Dane zostały zmierzone w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste doświadczenia mogą się różnić w zależności od otoczenia, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.
 7. Konfiguracja wybranego rozwiązania do nagrywania wymaga jednego lub więcej akcesoriów, które są sprzedawane oddzielnie.
 8. 8. Funkcja wspomagania regulacji ostrości LiDAR Waveform jest dostępna tylko w scenariuszach przewidujących wykorzystanie jednego silnika.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

LiDAR

Porty

Zimna stopka
Otwór gwintowany 1/4"-20
Port aktualizacji oprogramowania sprzętowego USB-C (zasilanie/USB)
Port danych USB-C (zasilanie/CVBS/CAN)

Czujnik obrazu

Rozdzielczość: 1920×1440
FOV:
57,4° (w poziomie), 44,6° (w pionie), 70,1° (po przekątnej)
Frame Rate: 30 kl.
Odpowiednik ogniskowej: 30 mm

Czujnik ToF

Punkty zasięgu: 76,800
Zasięg wykrywania 0,5-20 m
FOV:
Tryb szerokokątny: 65° (poziomo), 40° (pionowo), 76,1° (po przekątnej)
Tryb teleobiektywu: 20° (poziomo), 20° (pionowo), 28,3° (po przekątnej)
Frame Rate: 30 kl.
Ekwiwalent ogniskowej: 30 mm (tryb szerokokątny)
Dokładność pomiaru: ±1% do 3% (zależnie od odległości)

Uczenie maszynowe

Śledzenie obiektu: Może rozpoznać do pięciu obiektów jednocześnie i wybrać jeden do śledzenia.
Inteligentna identyfikacja obiektów: Człowiek, pojazd
Obszar ostrości: Flex Spot (aktywacja blokady ostrości poprzez wykadrowanie obiektu i naciśnięcie spustu; obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack); Szeroki (gdy obiekt jest zablokowany na człowieku, obsługuje zarówno autofokus, jak i ActiveTrack*; gdy obiekt jest zablokowany na pojeździe, obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack).
* ActiveTrack jest dostępny tylko w połączeniu z DJI RS 4 Pro lub DJI RS 3 Pro.

Właściwości elektryczne

Pobór mocy: Średnio ok. 6,3 W, maks. 6,8 W
Napięcie wejściowe =: 6,6-17,2 V

Temperatura pracy

-20° do 45° C (-4° do 113° F)

Właściwości mechaniczne

Wymiary korpusu : Około 68×25×57 mm (dł.×szer.×wys.)
Waga: około 140 g

Metoda i pozycja montażu

Może być montowany bezpośrednio przez zimną stopkę lub za pomocą otworu gwintowanego 1/4".
Zaleca się montaż DJI Focus Pro LiDAR blisko osi optycznej kamery.

Grip

Częstotliwość pracy

2,400-2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth

< 8 dBm

Właściwości mechaniczne

Wymiary korpusu: Około 59×73×162 mm (dł.×szer.×wys.)
Waga korpusu: Około 482 g

Metoda montażu

Elastyczny montaż po lewej lub prawej stronie klatki za pomocą portu NATO

Ekran

1,8-calowy kolorowy ekran dotykowy

Port

Port USB-C (DJI Focus Pro LiDAR)
Port USB-C (silnik DJI Focus Pro)
Port USB-C (port sterowania kamerą)
Port USB-C (port ładowania akumulatora)

Czas pracy

Około 2,5 godziny
Zmierzone w środowisku o temperaturze 25° C (77° F) przy jednoczesnym zasilaniu uchwytu, LiDAR i silnika ustawiania ostrości, przy stale włączonym AF i w połączeniu z obiektywem manualnym.

Moc ładowania

Obsługuje szybkie ładowanie PD 18 W

Model akumulatora

BHX711-3000-7.2V

Napięcie zasilania

6.6-8.4 V

Temperatura pracy

-20° do 45° C (-4° do 113° F)

Hand Unit

Częstotliwość pracy

2,400-2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth

< 8 dBm

Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP)

< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
< 26 dBm (FCC)

Odległość transmisji 2,4 GHz

160 m*
100 m**
* Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.

Właściwości mechaniczne

Wymiary: Około 128×87×87 mm (dł.×szer.×wys.)
Waga: Około 555 g (1,22 funta) (bez akumulatora)

Akumulator

Model: NP-F55
Wejście: 6.3-8.4 V
Wymiary: 71×38,6×21,1 mm (dł.×szer.×wys.)

Ekran

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,09 cala

Statyczny pobór mocy

0.83 W

Temperatura pracy

-20° do 45° C (-4° do 113° F) (z wyłączeniem temperatury akumulatora)

Motor

Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP)

< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
< 26 dBm (FCC)

Odległość transmisji 2,4 GHz

160 m*
100 m**
* Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.

Właściwości mechaniczne

Wymiary: Około 100×61×34 mm (dł.×szer.×wys.)
Weight: Około 123 g (0,27 funta)
Średnica pręta: 15 mm
Zęby przekładni wyjściowej: 30
Moduł przekładni wyjściowej: 0.8

Wydajność

Maksymalny moment obrotowy: 0,6 N-m (8 V)
Maksymalna prędkość: 300 obr/min (8 V)

Napięcie zasilania

6.6-17.2 V

Prąd przeciążenia

2 A, 8 V

Prąd

60 mA, 8 V

Temperatura pracy

-20° do 45° C (-4° do 113° F)

Napięcie wyjściowe

6.6-17.2 V

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI Action 2 (Polski) v1.0

Pytania i odpowiedzi

Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta do kamery przez port USB-C za pomocą adaptera 3,5 mm.

Kamera DJI Action 2 jest kompatybilna z następującymi akcesoriami: moduł ekranu dotykowego, zawieszka magnetyczna, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowy, magnetyczne mocowanie do kamer sportowych, moduł zasilania, opaska na głowę z mocowaniem magnetycznym, pilot zdalnego sterowania z wysięgnikiem, obiektyw makro, DJI Mic, obudowa wodoodporna i uchwyt wypornościowy DJI.

 1. Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł akumulatora, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mogą zostać zamontowane bezpośrednio na kamerze DJI Action 2 za pomocą magnetycznej blokady.
 2. Usuń samoprzylepną bazę z magnetycznego mocowania z przegubem kulowym, a następnie zamontuj na nim akcesoria za pomocą gwintu 1/4″.
 3. Zamontuj akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych i śruby 1/4″ (brak w zestawie).

Tak. Można zamontować DJI Action 2 na tripodzie lub innych akcesoriach za pomocą gwintu 1/4″ znajdującego się na spodzie magnetycznego mocowania z przegubem kulowym.

Tak. Można montować akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych oraz śruby 1/4″ (brak w zestawie).

Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł z akumulatorem, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mają wbudowane magnetyczne blokady, które zapewniają silne połączenie pomiędzy urządzeniami. Dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet wtedy, gdy dużo się ruszasz i uprawiasz sport. Magnetyczna smycz i Magnetyczna opaska na głowę wykorzystują magnetyczne płytki, które lepiej nadają się do stosowania w zwykłych, codziennych scenariuszach. Obiektyw makro łączy się z kamerą bezpośrednio. Używając tych akcesoriów, należy unikać aktywności wymagających częstego, intensywnego ruchu.

Tak. Samoprzylepna baza magnetycznego mocowania z adapterem z przegubem kulowym odzyska swoje właściwości, gdy umyjesz ją wodą.

W trybie photo lub video obróć DJI Action 2 o 90°, a system automatycznie przełączy się na tryb Portrait. Pamiętaj jednak, że jeśli funkcja HorizonSteady jest włączona, kamera może nagrywać tylko w trybie Landscape.

Tak. DJI Action 2 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim oraz chińskim (mandaryńskim).

Funkcja blokady ekranu pozwala uniknąć jego przypadkowego dotknięcia, zwłaszcza kiedy używasz kamery pod wodą.

Możesz albo najpierw zapisać filmy na swoim telefonie, albo przesłać je za pomocą aplikacji DJI Mimo, a następnie udostępnić wygenerowane linki.

Sposób 1: otwórz podgląd z kamery, przesuń w lewo na ekranie dotykowym, aby przejść do ustawień parametrów, a następnie wybierz tryb Manual (M).
Sposób 2: Połącz się z aplikacją DJI Mimo i naciśnij Settings widoczne po lewej stronie w podglądzie z kamery.

Głośność odtwarzania można dostosować po połączeniu kamery DJI Action 2 z modułem przedniego ekranu dotykowego.

Nie. Kamera umożliwia jednak magnetyczny montaż obiektywu makro lub filtrów innych producentów.

Tak. Możesz bezpiecznie zanurzyć kamerę na głębokość do 10 m lub do 60 m, jeśli umieścisz ją w obudowie wodoodpornej DJI. Moduł przedniego ekranu dotykowego i moduł akumulatora nie są wodoodporne. Aby korzystać z nich w pobliżu wody, należy umieścić je w obudowie wodoodpornej.

1. Sprawdź, czy ekran i obiektyw są nienaruszone.
2. Kamera DJI Action 2 jest wodoodporna do 10 m. Zalecamy umieszczenie jej w obudowie wodoodpornej, która umożliwia jej bezpieczne zanurzenie do 60 m.
3. Unikaj sytuacji, w których kamera byłaby poddana działaniu wysokiego ciśnienia – na przykład podczas skoków do wody.
4. Nie używaj kamery w wodach termalnych.
5. Gdy skończysz nagrywanie pod wodą, umyj kamerę za pomocą świeżej wody i pozostaw do wyschnięcia.

DJI Action 2 obsługuje karty pamięci microSD SDHC/SDXC UHS-I Speed Grade 1 lub Speed Grade 3 o pojemności do 256 GB. Zalecane modele: Samsung EVO 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC, Samsung EVO Plus 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDXC, SanDisk Extreme 64GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk High Endurance 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme 16GB UHS-I Speed grade 3 microSDXC, Lexar 633x 16GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC.

1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą specjalnej ściereczki do czyszczenia. Aby usunąć pył ze szczelin i krawędzi, użyj patyczka kosmetycznego lub dmuchawy do kurzu. 2. Aby usunąć plamy, tłuste smugi lub odciski palców, umieść kilka kropli specjalnego preparatu na odpowiedniej chusteczce, a następnie wyczyść obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Action 2 jest pyłoodporna. Jeśli jednak pył dostanie się do jej wnętrza, a jego wyczyszczenie nie będzie możliwe, skontaktuj się z odpowiednim działem DJI w celu naprawy urządzenia.

4K (4:3): 4096×3072 @24/25/30/48/50/60 FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @100/120 FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @24/25/30/48/50/60 FPS;
2.7K (4:3): 2688×2016 @24/25/30/48/50/60 FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @100/120 FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @24/25/30/48/50/60 FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @100/120/200/240 FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @24/25/30/48/50/60 FPS

Zdjęcia z materiałów Timelapse można pobrać i obejrzeć na komputerze.

RockSteady 2.0 to technologia stabilizacji obrazu, która polega na przedłużeniu czasu naświetlania, analizie obrazów uchwyconych za pomocą matrycy CMOS i kompensacji przez odcinanie ich krawędzi. W ten sposób wiele klatek nakłada się na siebie i ostatecznie łączy w jeden ostry, wyraźny i odpowiednio naświetlony kadr.

Tak. DJI Action 2 umożliwia nagrywanie filmów do 8x Slow Motion w rozdzielczości do 1080p/240 FPS.

D-Cinelike umożliwia uzyskiwanie szerszego zakresu dynamiki z matrycy, dzięki czemu kolory są bardziej równomiernie rozłożone, a jakość ciemnych obszarów zdjęć jest znacznie lepsza. Nie jest to rzeczywisty LUT, ale wideo o mniejszym kontraście z bardziej płaskim profilem kolorystycznym, które doskonale nadaje się do dalszej edycji.

Sposób 1: połącz się z aplikacją DJI Mimo i zapisz materiały na swoim telefonie.
Sposób 2: przenieś pliki z karty microSD z DJI Action 2 na komputer.
Sposób 3: podłącz DJI Action 2 do komputera za pomocą kabla USB-C.

1. Materiały nagrane za pomocą DJI Action 2 są zapisywane w pamięci wewnętrznej urządzenia.
2. Po zamontowaniu na DJI Action 2 Modułu zasilania lub Modułu przedniego ekranu dotykowego można zapisać nagrane materiały na karcie microSD.
3. Materiały przechowywane w pamięci wewnętrznej DJI Action 2 mogą zostać wyeksportowane na kartę microSD po połączeniu kamery z Modułem przedniego ekranu dotykowego lub Modułem zasilania.

Tak. W takim wypadku obiekt jest wyraźny, gdy odległość między nim a obiektywem wynosi więcej niż 300 mm.

DJI Action 2 obsługuje pomiar matrycowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Aplikacja DJI Mimo umożliwia obsługę DJI Action 2, synchronizację zdjęć i filmów, ich edycję oraz udostępnianie.

1. Pobierz aplikację DJI Mimo.
2. Naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć kamerę.
3. Uruchom aplikację DJI Mimo, naciśnij ikonę kamery widoczną w lewej górnej części ekranu, włącz Bluetooth i Wi-Fi na telefonie, a następnie połącz się z DJI Action 2.
4. Po połączeniu DJI Action 2 z DJI Mimo otrzymasz komunikat o aktywacji urządzenia.
5. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi w aplikacji komunikatami, aby zakończyć proces aktywacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać Ci stosowne powiadomienia. Aby zaktualizować oprogramowanie, postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.