Szukaj
Close this search box.

Kolejny wymiar stabilizacji

Natychmiastowa gotowość do działania

Lekki stabilizator DJI RS 4 cechuje się obsługą natywnego filmowania w pionie nowej generacji. Co więcej, oferuje zwiększoną wydajność pracy, poprawioną stabilizację, a także ulepszony ekosystem akcesoriów. Wszystko to sprawia, że operatorzy filmowi, którzy działają w pojedynkę, mogą cieszyć się bardziej profesjonalnym i efektywnym doświadczeniem twórczym. To jednak nie wszystko! Zyskają także niezastąpiony zestaw narzędzi do opowiadania porywających historii.

Wygoda użytkowania i natywne nagrywanie
w pionie 2. generacji

DJI RS 4 wyposażony jest w nowo zaprojektowaną poziomą płytkę, co sprawia, że pozwala na szybkie i proste przełączanie się na nagrywanie w pionie. [2] Sprawia to, że nie musisz już używać do tego żadnych dodatkowych narzędzi! Zaś za sprawą automatycznej blokady osi DJI RS 4 może szybko rozpocząć swoją pracę lub przejść w tryb uśpienia. Zwiększa to wydajność nagrywania, usprawnia zmianę ustawień i ułatwia przechowywanie. To jednak nie koniec! Dzięki zastosowaniu nowego rozwiązania, szczeliny po zablokowaniu się mniejsze, co dodatkowo redukuje drgania gimbala.

Płynność i precyzja

Wszystkie trzy osie DJI RS 4 zapewniają mniejsze tarcie i płynniejsze wyważenie, ponieważ pokryte zostały teflonem™.

Potrzebujesz zmienić kamerę lub obiektyw? Zrobisz to z łatwością! Pokrętło umieszczone na osi tilt umożliwia wygodne przesuwanie sprzętu do przodu lub do tyłu, zapewniając precyzyjne wyważenie
z dokładnością do milimetra.

Warto zwrócić także uwagę na górną płytkę szybkiego montażu
z dodatkową regulowaną prowadnicą — pozwala ona na bezpieczny montaż kamery.

Nowa funkcja w ekranie dotykowym

Ekran dotykowy OLED stabilizatora wyposażony został w nową funkcję automatycznej blokady. Gdy go zablokujesz, pojawią się na nim aktualnie tryby gimbala i joysticka, zaś jasność zostanie zmniejszona. To rozwiązanie pozwoli nie tylko uniknąć przypadkowych dotknięć, ale również pomoże zaoszczędzić energię akumulatora!

Więcej możliwości z wyjątkowym udźwigiem

Tym, co wyróżnia DJI RS 4 jest jego lekka konstrukcja oraz imponujący udźwig do 3 kg. Z łatwością obsłuży wiele konfiguracji popularnych modeli bezlusterkowców oraz obiektywów, ponieważ łączy wygodny uchwyt z niesamowitą wytrzymałością. Dodatkowo porównując do poprzedniej generacji oś tilt DJI RS 4 jest wydłużona o 8,5 mm, dzięki czemu zapewnia większą przestrzeń do wyważenia. Sprawia to, że możesz z łatwością zamontować na niej popularne aparaty bezlusterkowe oraz obiektywy wraz z akcesoriami takimi jak filtry ND. Wszystko to sprawia, że przed Tobą jest jeszcze więcej kreatywnych możliwości!

Algorytm nowej generacji

Algorytm RS nowej generacji został kompleksowo zoptymalizowany, aby sprostać różnym scenariuszom użytkowania. Zapewnia niesamowitą równowagę między wydajnością stabilizacji a odczuwalnym ruchem kamery. Przekłada się to na doskonałą efektywność oraz na lepsze doświadczenie użytkowania. Co więcej, DJI RS 4 zapewnia poprawioną stabilność podczas nagrywania w pionie. Bez kłopotu stabilizuje dynamiczne ujęcia, także w tracie filmowania scen w biegu czy z perspektywy niskiego kąta.

Profesjonalizm w zasięgu ręki

Profesjonalne funkcje, które znane są z produktów z serii DJI PRO, są obsługiwane przez stabilizator DJI RS 4. Sprawia to, że doskonale nadaje się dla samodzielnych twórców, ułatwiając im pracę oraz oferując więcej ciekawych możliwości.

Wygodne sterowanie przez Bluetooth

Za pomocą technologii Dual-Mode Bluetooth DJI RS 4 pozwala na zdalne sterowanie migawką i zoomem obiektywu. Joysticka możesz używać w trybie Zoom Control do kontrolowania Power Zoom (w przypadku obiektywów PZ) oraz Clear Image Zoom. [3] Zyskasz dzięki temu lepszego doświadczenia obsługi! Ponadto wystarczy sparować kamerę tylko raz — później będzie łączyć się już automatycznie.

Wsparcie dla DJI Focus Pro Motor

Gdy połączyć stabilizator DJI RS 4 z nowym DJI Focus Pro Motor możesz kontrolować ostrość za pomocą pokrętła lub zoom przy użyciu joysticka. Sprawia to, że możesz cieszyć się z jeszcze płynniejszego i wygodniejszego sterowania! Prędkość silnika [5]: Zwiększona o 30%, uniwersalny drążek 15 mm.

Dynamiczne śledzenie ruchu i przełączanie trybów gimbala

Pod kątem trybu FPV możesz dostosować funkcję spustu — sprawi to, że przez jego naciśnięcie i przytrzymanie, trzy osie gimbala zaczną podążać za kierunkiem ruchu uchwytu. Będzie to szczególnie przydatne podczas nagrywania ujęć obrotowych lub symulacji POV. Dodatkowo za sprawą przełącznika trybów gimbala będziesz w stanie szybko przełączać się między takimi opcjami jak PF, PTF oraz FPV. Do Twojej dyspozycji pozostają także różne tryby FPV takie jak 3D Roll 360 lub Custom. Wszystko to sprawia, że DJI RS 4 będzie idealny do wielu scenariuszy nagrywania!

Port komunikacji RSA

W DJI RS 4 zastosowano port komunikacji RSA, który umożliwia podłączenie takich akcesoriów jak DJI RS Tethered Control Handle, ale również uchwytów sterujących oraz uchwytów pierścieniowych do zdalnego sterowania innych producentów.[6] Dzięki temu możesz swobodnie przełączać się między różnymi konfiguracjami nagrywania w zależności od swoich potrzeb! To jednak nie wszystko! Za sprawą protokołu DJI RS SDK zewnętrzni producenci i niezależni programiści mogą tworzyć niestandardowe funkcje dla DJI RS 4. Odpowiada to na szerszy zakres wymagań dotyczących filmowania

DJI RS SDK jako wspólny ekosystem z deweloperami

DJI RS SDK jest to protokół deweloperski, który został opracowany przez DJI z myślą o programistach i zewnętrznych producentach sprzętu. Sprawia to, że możliwe jest wyposażenie stabilizatorów takich jak DJI RS 4 czy DJI RS 3 w dodatkowe funkcje, sprawdzające się w większej liczbie scenariuszy.

Wiele możliwości z dedykowanymi akcesoriami

Wszystkie akcesoria z serii DJI RS są komaptybilne z DJI RS 4 w tym uchwyt z akumulatorem RS BG30, silnik regulacji ostrości RS Focus Motor (2022) oraz nadajnik Ronin Image Transmitter.

Uchwyt z akumulatorem DJI RS BG30 i DJI RS BG70

Nowy uchwyt z akumulatorem BG70 umożliwia wydłużenie czasu pracy DJI RS 4 aż do 29,5 godziny. [6][7] Co więcej, dzięki niemu możesz także zasilić swoją kamerę oraz akcesoria z mocą do 18 W — skorzystaj po prostu z portu USB-C znajdującego się w jego dolnej części. DJI RS BG30 umożliwia zaś zasilanie DJI RS 4 przez około 12 godzin.[7] Co więcej, obsługuje standardy szybkiego ładowania takie jak PD oraz QC 2.0, zaś dzięki mocy na poziomie nawet 24 W może zostać naładowany do 80% w godzinę, a do 100% w około 1,5 godziny. Możesz ładować go również niezależnie od gimbala.

Silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022)

Płynną regulację ostrości zapewnia maksymalny moment obrotowy 1 N·m, a na szybki montaż silnika pozwala starannie przemyślana konstrukcja. Nie musisz używać do tego żadnych narzędzi!

DJI RS Tethered Control Handle

W konfiguracji z podwójnym uchwytem (Twist Grip Dual Handle), możesz obsługiwać różnorodne funkcje, takie jak przejście w tryb uśpienia, rozpoczęcie nagrywania oraz regulacja ostrości. Dodatkowo wyposażony w port NATO i mocowanie typu zimna stopka, co umożliwia montaż zdalnego monitora oraz dodanie pokrętła ostrości po bokach, zwiększając elastyczność i wygodę obsługi.

DJI RS Twist Grip Dual Handle

Wyposażony w porty NATO, jest bardzo prosty w montażu. Pozwala na szybkie przełączanie się między różnymi konfiguracjami jak np. od dwuręcznej do nagrywania z niskich kątów. Wszystko to bez konieczności demontażu! Co więcej, wykazuje także kompatybilność z akcesoriami wyposażonymi w odpowiednie porty.

Nadajnik DJI Ronin Image Transmitter

Z nadajnika Ronin Image Transmitter mogą korzystać zarówno niezależni operatorzy, jak i małe ekipy filmowe. Dzięki temu mogą cieszyć się transmisją na żywo w wysokiej rozdzielczości, zdalnie sterować gimbalem oraz kamerą, używać trybu ActiveTrack 4.0, stosować Force Mobile, a także wiele więcej! [6] Sprawia to, że możliwe staje się uzyskanie zintegrowanego doświadczenia filmowania, monitorowania i kontroli.

Przypisy

*Wszystkie akcesoria wymienione w tej sekcji są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

1.  Pole widzenia 155° jest dostępne tylko podczas nagrywania w 4K/60FPS i wymaga wyłączenia stabilizacji obrazu.
2. Do nagrywania w pionie niezbędna jest ramka ochronna.
3. 10-bit color jest dostępny tylko podczas pracy w trybie D-Log M.
4. Liczba klatek na sekundę 120FPS jest dostępna tylko podczas nagrywania filmów 1080p, 2.7K 16:9 i 4K 16:9.
5. Za hydrofobowość przedniego ekranu, tylnego ekranu i szklanej osłony obiektywu odpowiada powłoka AF, która może zostać naruszona przez przypadkowe zarysowania.
6. Przed użyciem kamery zamknij osłonę akumulatora i osłonę portu USB-C, dociśnij też szklaną osłonę obiektywu. Jeśli zamierzasz przez długi czas nagrywać pod wodą lub w środowiskach o wysokim ciśnieniu wody, użyj obudowy wodoodpornej. DJI Osmo Action 4 w połączeniu z dedykowaną obudową wodoodporną ma klasę szczelności IP68. Nie należy korzystać z kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też dopuszczać do jej kontaktu ze żrącymi lub nieznanymi cieczami.
7. W środowisku laboratoryjnym, w temperaturze 25°C i przy 1080p/25FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
8. Przetestowano w temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas korzystania z ładowarki DJI 30W USB-C, z wyłączoną funkcją robienia zdjęć / nagrywania filmów i z wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
9. W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, przy 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i z wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
10. InvisiStick obsługuje filmy w rozdzielczości do 1920×1440 podczas pracy w chmurze, a do 1280×960 podczas pracy lokalnej.
11. W sprzedaży oddzielnie.
12. Zgodność ze standardem CE, przetestowano na otwartej przestrzeni na zewnątrz, bez zakłóceń.
13. Obecne obsługuje tylko język chiński (mandaryński) oraz angielski. Korzystaj z tej funkcji w cichym otoczeniu, wymawiając komendy dokładnie i wyraźnie.
14. Idealny zakres temperatur to od -10°C do 40°C. Nie należy przyklejać mocowania do zakrzywionych powierzchni. Przed montażem upewnij się, że wybrana powierzchnia jest czysta. Zaleca się dociskanie mocowania przez 10 sekund po nałożeniu i pozostawienie go na około 30 minut przed użyciem.
15. Uchwyt na kierownicę roweru Osmo Action jest kompatybilny z okrągłymi kierownicami o średnicy od 8 mm do 35 mm.
16. Plastikowy element uchwytu Osmo Action Bite Mount, który ma kontakt z ustami, spełnia standardy FDA.
17. Zachowaj ostrożność podczas uprawiania niektórych sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka skałkowa i nurkowanie. Upewnij się, że żaden obiekt nie zaplątał się wokół Twojej szyi, aby uniknąć ryzyka uduszenia.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Gimbal

Przetestowany udźwig

3 kg

Maksymalna kontrolowana prędkość obrotowa

Pan: 360°/s
Tilt: 360°/s
Obrót: 360°/s

Zakres mechaniczny

Oś Pan: 360° ciągłego obrotu
Oś Roll: -95° do +240°
Oś Tilt: od -112° do +214°

Nadajnik obrazu DJI Ronin

Połączenia

Port zasilania/komunikacyjny (USB-C)
Port HDMI (mini HDMI)
Port sterowania kamerą RSS (USB-C)

Port rozszerzeń

Cold Shoe

Częstotliwość pracy

2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz

Waga

126 g

Wymiary

82×63×24 mm (dł.×szer.×wys.)

Moc nadajnika (EIRP)

2.400-2.4835 GHz:
25 dBm (FCC)
20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.725-5.850 GHz:
25 dBm (FCC/SRRC)
14 dBm (CE)

Akumulator

Pojemność: 2970 mAh
Kompatybilna ładowarka: 5 V/2 A
Czas ładowania: około 2,5 godziny
Czas pracy: około 3,5 godziny

Zakres transmisji

200 m (SRRC/FCC)
100 m (CE)
*Mierzone w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.

Opóźnienie

60 ms

Prąd/napięcie robocze

900 mA/3.7 V

Temperatura pracy

0° to 45° C (32° to 113° F)

Nadajnik obrazu DJI Ronin

Języki obsługiwane przez ekran dotykowy

angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, koreański, japoński, hiszpański, portugalski (Brazylia), rosyjski, tajski

Wymagania aplikacji Ronin

iOS 11.0 lub nowszy
Android 8.0 lub nowszy

Akumulator

Model: BHX711-3000-7.2V
Typ: LiPo 2
Pojemność: 3000 mAh
Energia: 21 Wh
Maksymalny czas pracy: 12 godzin (Mierzone z gimbalem wyważonym w poziomie i w stanie stacjonarnym. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu).
Czas ładowania: ok. 2,5 godziny (zmierzony przy użyciu ładowarki obsługującej szybkie ładowanie 18 W.
Zaleca się korzystanie z ładowarek obsługujących protokół PD)
Sugerowana temperatura ładowania: 5° do 40° C

Porty

Akcesoria serii Ronin (RSA)/porty NATO
Otwór montażowy 1/4"-20
Zimna stopka
Port transmisji wideo (USB-C)
Port sterowania kamerą RSS (USB-C)
Focus Motor Port (USB-C)

Cechy fizyczne

Częstotliwość pracy

2.400-2.4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth

< 8 dBm

Temperatura pracy

-20° to 45° C (-4° to 113° F)

Waga

Gimbal: Około 1066 g
Uchwyt: Około 203 g
Przedłużony uchwyt/statyw (tworzywo sztuczne): Około 183 g
Górna i dolna płytka szybkiego mocowania: Około 98 g

Wymiary

Po złożeniu: 245×255×75 mm (dł.×szer.×wys., bez aparatu, uchwytu i przedłużonego uchwytu/statywu)
Rozłożony: 370×191×189 mm (dł.×szer.×wys., wysokość obejmuje uchwyt i nie obejmuje przedłużonego uchwytu / statywu)

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI Action 2 (Polski) v1.0

Pytania i odpowiedzi

Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta do kamery przez port USB-C za pomocą adaptera 3,5 mm.

Kamera DJI Action 2 jest kompatybilna z następującymi akcesoriami: moduł ekranu dotykowego, zawieszka magnetyczna, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowy, magnetyczne mocowanie do kamer sportowych, moduł zasilania, opaska na głowę z mocowaniem magnetycznym, pilot zdalnego sterowania z wysięgnikiem, obiektyw makro, DJI Mic, obudowa wodoodporna i uchwyt wypornościowy DJI.

  1. Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł akumulatora, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mogą zostać zamontowane bezpośrednio na kamerze DJI Action 2 za pomocą magnetycznej blokady.
  2. Usuń samoprzylepną bazę z magnetycznego mocowania z przegubem kulowym, a następnie zamontuj na nim akcesoria za pomocą gwintu 1/4″.
  3. Zamontuj akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych i śruby 1/4″ (brak w zestawie).

Tak. Można zamontować DJI Action 2 na tripodzie lub innych akcesoriach za pomocą gwintu 1/4″ znajdującego się na spodzie magnetycznego mocowania z przegubem kulowym.

Tak. Można montować akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych oraz śruby 1/4″ (brak w zestawie).

Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł z akumulatorem, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mają wbudowane magnetyczne blokady, które zapewniają silne połączenie pomiędzy urządzeniami. Dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet wtedy, gdy dużo się ruszasz i uprawiasz sport. Magnetyczna smycz i Magnetyczna opaska na głowę wykorzystują magnetyczne płytki, które lepiej nadają się do stosowania w zwykłych, codziennych scenariuszach. Obiektyw makro łączy się z kamerą bezpośrednio. Używając tych akcesoriów, należy unikać aktywności wymagających częstego, intensywnego ruchu.

Tak. Samoprzylepna baza magnetycznego mocowania z adapterem z przegubem kulowym odzyska swoje właściwości, gdy umyjesz ją wodą.

W trybie photo lub video obróć DJI Action 2 o 90°, a system automatycznie przełączy się na tryb Portrait. Pamiętaj jednak, że jeśli funkcja HorizonSteady jest włączona, kamera może nagrywać tylko w trybie Landscape.

Tak. DJI Action 2 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim oraz chińskim (mandaryńskim).

Funkcja blokady ekranu pozwala uniknąć jego przypadkowego dotknięcia, zwłaszcza kiedy używasz kamery pod wodą.

Możesz albo najpierw zapisać filmy na swoim telefonie, albo przesłać je za pomocą aplikacji DJI Mimo, a następnie udostępnić wygenerowane linki.

Sposób 1: otwórz podgląd z kamery, przesuń w lewo na ekranie dotykowym, aby przejść do ustawień parametrów, a następnie wybierz tryb Manual (M).
Sposób 2: Połącz się z aplikacją DJI Mimo i naciśnij Settings widoczne po lewej stronie w podglądzie z kamery.

Głośność odtwarzania można dostosować po połączeniu kamery DJI Action 2 z modułem przedniego ekranu dotykowego.

Nie. Kamera umożliwia jednak magnetyczny montaż obiektywu makro lub filtrów innych producentów.

Tak. Możesz bezpiecznie zanurzyć kamerę na głębokość do 10 m lub do 60 m, jeśli umieścisz ją w obudowie wodoodpornej DJI. Moduł przedniego ekranu dotykowego i moduł akumulatora nie są wodoodporne. Aby korzystać z nich w pobliżu wody, należy umieścić je w obudowie wodoodpornej.

1. Sprawdź, czy ekran i obiektyw są nienaruszone.
2. Kamera DJI Action 2 jest wodoodporna do 10 m. Zalecamy umieszczenie jej w obudowie wodoodpornej, która umożliwia jej bezpieczne zanurzenie do 60 m.
3. Unikaj sytuacji, w których kamera byłaby poddana działaniu wysokiego ciśnienia – na przykład podczas skoków do wody.
4. Nie używaj kamery w wodach termalnych.
5. Gdy skończysz nagrywanie pod wodą, umyj kamerę za pomocą świeżej wody i pozostaw do wyschnięcia.

DJI Action 2 obsługuje karty pamięci microSD SDHC/SDXC UHS-I Speed Grade 1 lub Speed Grade 3 o pojemności do 256 GB. Zalecane modele: Samsung EVO 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC, Samsung EVO Plus 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDXC, SanDisk Extreme 64GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk High Endurance 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme 16GB UHS-I Speed grade 3 microSDXC, Lexar 633x 16GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC.

1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą specjalnej ściereczki do czyszczenia. Aby usunąć pył ze szczelin i krawędzi, użyj patyczka kosmetycznego lub dmuchawy do kurzu. 2. Aby usunąć plamy, tłuste smugi lub odciski palców, umieść kilka kropli specjalnego preparatu na odpowiedniej chusteczce, a następnie wyczyść obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Action 2 jest pyłoodporna. Jeśli jednak pył dostanie się do jej wnętrza, a jego wyczyszczenie nie będzie możliwe, skontaktuj się z odpowiednim działem DJI w celu naprawy urządzenia.

4K (4:3): 4096×3072 @24/25/30/48/50/60 FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @100/120 FPS;
4K (16:9): 3840×2160 @24/25/30/48/50/60 FPS;
2.7K (4:3): 2688×2016 @24/25/30/48/50/60 FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @100/120 FPS;
2.7K (16:9): 2688×1512 @24/25/30/48/50/60 FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @100/120/200/240 FPS;
1080p (16:9): 1920×1080 @24/25/30/48/50/60 FPS

Zdjęcia z materiałów Timelapse można pobrać i obejrzeć na komputerze.

RockSteady 2.0 to technologia stabilizacji obrazu, która polega na przedłużeniu czasu naświetlania, analizie obrazów uchwyconych za pomocą matrycy CMOS i kompensacji przez odcinanie ich krawędzi. W ten sposób wiele klatek nakłada się na siebie i ostatecznie łączy w jeden ostry, wyraźny i odpowiednio naświetlony kadr.

Tak. DJI Action 2 umożliwia nagrywanie filmów do 8x Slow Motion w rozdzielczości do 1080p/240 FPS.

D-Cinelike umożliwia uzyskiwanie szerszego zakresu dynamiki z matrycy, dzięki czemu kolory są bardziej równomiernie rozłożone, a jakość ciemnych obszarów zdjęć jest znacznie lepsza. Nie jest to rzeczywisty LUT, ale wideo o mniejszym kontraście z bardziej płaskim profilem kolorystycznym, które doskonale nadaje się do dalszej edycji.

Sposób 1: połącz się z aplikacją DJI Mimo i zapisz materiały na swoim telefonie.
Sposób 2: przenieś pliki z karty microSD z DJI Action 2 na komputer.
Sposób 3: podłącz DJI Action 2 do komputera za pomocą kabla USB-C.

1. Materiały nagrane za pomocą DJI Action 2 są zapisywane w pamięci wewnętrznej urządzenia.
2. Po zamontowaniu na DJI Action 2 Modułu zasilania lub Modułu przedniego ekranu dotykowego można zapisać nagrane materiały na karcie microSD.
3. Materiały przechowywane w pamięci wewnętrznej DJI Action 2 mogą zostać wyeksportowane na kartę microSD po połączeniu kamery z Modułem przedniego ekranu dotykowego lub Modułem zasilania.

Tak. W takim wypadku obiekt jest wyraźny, gdy odległość między nim a obiektywem wynosi więcej niż 300 mm.

DJI Action 2 obsługuje pomiar matrycowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Aplikacja DJI Mimo umożliwia obsługę DJI Action 2, synchronizację zdjęć i filmów, ich edycję oraz udostępnianie.

1. Pobierz aplikację DJI Mimo.
2. Naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć kamerę.
3. Uruchom aplikację DJI Mimo, naciśnij ikonę kamery widoczną w lewej górnej części ekranu, włącz Bluetooth i Wi-Fi na telefonie, a następnie połącz się z DJI Action 2.
4. Po połączeniu DJI Action 2 z DJI Mimo otrzymasz komunikat o aktywacji urządzenia.
5. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi w aplikacji komunikatami, aby zakończyć proces aktywacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać Ci stosowne powiadomienia. Aby zaktualizować oprogramowanie, postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.