Szukaj
Close this search box.

Inspiration in Focus

Inspiration in Focus

Najwyższa jakość obrazu, przełomowe rozwiązania i niemal nieograniczona swoboda tworzenia – to właśnie DJI Mavic 3 Pro. Ten wyjątkowy dron został wyposażony w innowacyjny system trzech kamer – oddaje do Twojej dyspozycji kamerę Hasselblad i dwie kamery Tele. Mieszcząc w sobie trzy matryce i trzy obiektywy o różnych ogniskowych, otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości nagrywania i pozwala przygotowywać jeszcze wspanialsze ujęcia z powietrza.

Przełomowy system trzech kamer

Teraz ogranicza Cię już tylko wyobraźnia. Mavic 3 Pro wyróżnia się unikalnym systemem trzech kamer z różnymi parametrami, możesz więc uwolnić kreatywność i zrealizować swoje najśmielsze wizje. Swobodnie przełączaj się między ogniskowymi i zmieniaj style kompozycji – wystarczy kilka kliknięć! Odkryj nowe możliwości, zyskaj lepszą wydajność i stwórz kolejne filmowe arcydzieło. Dron oferuje kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3 (odpowiednik 24 mm), średnią kamerę tele z matrycą CMOS 1/1,3″ (odpowiednik 70 mm) oraz kamerę tele z matrycą CMOS 1/2″ (odpowiednik 166 mm).

Kamera Hasselblad – niesamowite bogactwo szczegółów

Twórz niepowtarzalne, nasycone szczegółami ujęcia. Mavic 3 Pro został wyposażony w znaną już z serii Mavic 3 kamerę Hasselblad. Dzięki temu pozwala robić 12-bitowe zdjęcia RAW z natywnym zakresem dynamicznym do 12,8 stopni oraz nagrywać wysokiej jakości filmy 5.1K/50FPS i DCI 4K/120FPS. [4] Dodatkowo zyskujesz wiernie odwzorowaną, żywą i wyrazistą kolorystykę, jaką zapewnia rozwiązanie Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) i nowy tryb 10-bit D-Log M. Koniec z czasochłonną postprodukcją i wprowadzaniem skomplikowanych ustawień!

Średnia kamera Tele 70 mm – więcej możliwości kadrowania

Średnia kamera tele doskonale sprawdzi się nawet w wyjątkowo zróżnicowanych scenariuszach. Kompresuje głębię pola i ostrość, dzięki czemu pozwala wyróżnić określony obiekt i zapewnić lepsze wrażenie przestrzeni. Oferuje też ogniskową równoważną 70 mm, obsługuje tryb HLG i umożliwia nagrywanie w 4K/60FPS. Teraz z łatwością przekujesz swoje pomysły w niepowtarzalny materiał filmowy!

Kamera Tele 166 mm – nawet 28-krotny zoom hybrydowy

Wyższa rozdzielczość i przysłona f/3.4 – to tylko niektóre atuty ulepszonej kamery tele. Za jej pomocą bez wysiłku nagrasz film 4K/60FPS z 7-krotnym zoomem optycznym lub zrobisz zdjęcie 12 MP. Dostępny jest również 28-krotny zoom hybrydowy. Teraz możesz bezpiecznie robić zdjęcia górskich szczytów lub filmować dzikie zwierzęta, nie zakłócając ich spokoju! Dzięki rozdzielczości 4K i możliwości swobodnego przybliżania nie musisz podlatywać zbyt blisko – wszystko, co Cię interesuje, bez trudu uchwycisz z odpowiedniej odległości.

DJI Mavic 3 Pro Cine

Szukasz dodatkowych możliwości? Profesjonalnie zajmujesz się nagrywaniem filmów i robieniem zdjęć z powietrza? Postaw na DJI Mavic 3 Pro Cine! Wszystkie trzy kamery drona obsługują kodowanie Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT. Do dyspozycji masz także wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB [5] oraz kabel lightspeed, który pozwala przesyłać pliki z prędkością do 10 Gbps. Teraz z łatwością przygotujesz doskonały materiał wideo!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Ciesz się spokojem ducha. Mavic 3 Pro został wyposażony w osiem szerokokątnych czujników wizyjnych, dzięki którym może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach i płynnie je omijać. [6] Ponadto zaawansowane RTH umożliwia dronowi automatyczne planowanie optymalnych tras powrotu do punktu startu. Dostępny jest też tempomat, który ułatwi Ci pokonywanie dużych odległości. Już nie musisz przez cały czas naciskać drążków aparatury! Co więcej, funkcja Waypoint Flight sprawia, że Mavic 3 Pro może automatycznie planować swoje trasy na podstawie utworzonych przez Ciebie punktów waypoints.

Lataj dłużej, odkryj więcej

Już nie musisz się martwić, że akumulator drona zbyt szybko się rozładuje. Mavic 3 Pro wyróżnia się czasem lotu do 43 minut [2], możesz więc bez problemu zaplanować całą trasę, zadbać o idealną kompozycję i wykonać mnóstwo świetnych ujęć! Zapomnij też o problemach z sygnałem. Dron obsługuje system transmisji DJI O3+, który pozwala przesyłać wideo 1080p/60FPS na odległość do 8 km. [3] Dzięki temu możesz swobodnie eksplorować podniebne przestworza i cieszyć się wyjątkową responsywnością sprzętu.

Mnóstwo inteligentnych funkcji do wyboru

Wyraź siebie, korzystając z mnóstwa dostępnych funkcji drona. Wypróbuj na przykład tryby śledzenia FocusTrack (ActiveTrack 5.0, Spotlight i Point of Interest) [7] oraz Panoramę, która pozwoli Ci uchwycić cały krajobraz na szczegółowym zdjęciu 100 MP. MasterShots [8] i QuickShots [8] umożliwiają automatyczne nagrywanie złożonych ujęć, a High-Speed QuickTransfer usprawnia przesyłanie plików do smartfona. Chcesz więcej? Połącz drona bezprzewodowo z aplikacją LightCut, aby szybko przeglądać materiały, edytować je jednym kliknięciem za pomocą AI i wybierać spośród wielu szablonów – a wszystko to bez konieczności pobierania zdjęć i filmów na telefon.

Wiele akcesoriów

Wykorzystaj dodatkowe akcesoria i zapewnij sobie jeszcze lepsze doświadczenie. Aparatura sterująca DJI RC Pro wyróżnia się wbudowanym ekranem o jasności 1000 nitów, procesorem o wysokiej wydajności i obsługą transmisji wideo na duże odległości, a zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) ułatwi Ci tworzenie wspaniałych ujęć w trudnych warunkach oświetleniowych. Obiektyw szerokokątny [9] oferuje pole widzenia na poziomie 108°, dzięki czemu możesz zmieścić w kadrze jeszcze więcej obiektów, a hub do ładowania umożliwia sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów. Dostępny jest też adapter zasilania USB-C 100 W oraz ładowarka samochodowa 65 W. [9]

*Przetestowano z produkcyjnym modelem DJI Mavic 3 Pro w zamkniętym środowisku, w korzystnych warunkach, z niezakłóconym sygnałem bezprzewodowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.
**Wszystkie filmy i zdjęcia na tej stronie zostały przygotowane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami. Nagrania demonstracyjne, w tym te przedstawiające dzikie zwierzęta, zostały nakręcone z bezpiecznej odległości i są wykorzystywane wyłącznie w celach referencyjnych. Należy przestrzegać lokalnych przepisów, a przed lotem upewnić się, że dron uzyskał odpowiednie certyfikaty.
***Mavic 3 Pro ma certyfikat C2, a Mavic 3 Classic certyfikat C1 przyznany przez Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego Unii Europejskiej (EASA).

1. Obsługiwane wyłącznie przez DJI Mavic 3 Pro Cine.
2. Zmierzono, gdy Mavic 3 Pro leciał ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji DJI Fly.
3. Zmierzono w środowisku zewnętrznym, otwartym, bez zakłóceń i z zachowaniem zgodności z FCC. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji DJI Fly.
4. ActiveTrack nie jest dostępny przy rozdzielczościach wideo powyżej 4K lub liczbie klatek na sekundę powyżej 60FPS.
5. Rzeczywista dostępna przestrzeń dyskowa może być mniejsza ze względu na konfigurację systemu. Szczegółowe informacje znaleźć można w specyfikacji DJI Mavic 3 Pro.
6. NIE NALEŻY używać drona w trudnych warunkach atmosferycznych, w tym przy silnym wietrze przekraczającym 13,8 m/s, śniegu, deszczu, mgle, gradzie lub błyskawicach. NIE NALEŻY latać dronem na wysokości 6000 m lub wyżej nad poziomem morza. NIE NALEŻY latać dronem w środowisku, w którym temperatura wynosi poniżej -10°C lub powyżej 40°C. NIE NALEŻY startować z ruchomych obiektów, takich jak samochody lub łodzie. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło, takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie system wizyjny może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj dronem w otoczeniu o dobrym oświetleniu i widoczności. Słabe oświetlenie otoczenia może spowodować nieprawidłowe działanie systemu wizyjnego. NIE lataj w pobliżu obszarów z zakłóceniami magnetycznymi lub radiowymi. Znane źródła zakłóceń magnetycznych lub radiowych to hotspoty Wi-Fi, routery, urządzenia Bluetooth, linie wysokiego napięcia, duże stacje przesyłowe energii, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej i wieże nadawcze. Podczas startu na pustyni lub plaży należy zadbać o to, aby do wnętrza drona nie dostał się piasek. Lataj dronem na otwartych przestrzeniach z dala od tłumów. Budynki, góry i drzewa mogą blokować sygnał GNSS i wpływać na pracę kompasu pokładowego.
7. Kamera tele 166 mm nie obsługuje trybu ActiveTrack 5.0, ale obsługuje tryby Spotlight i Point of Interest.
8. Obsługiwane wyłącznie przez kamerę Hasselblad DJI Mavic 3 Pro.
9. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Dron

Waga

Mavic 3 Pro: 958 g
Mavic 3 Pro Cine: 963 g

Wymiary

Złożony (bez śmigieł): 231,1 x 98 x 95,4 mm (D x S x W)
Rozłożony (bez śmigieł): 347,5 x 290,8 x 107,7 mm

Maksymalna prędkość wznoszenia

8 m/s

Maksymalna prędkość opadania

6 m/s

Maksymalna prędkość lotu

5 m/s (Tryb C)
16 m/s (Tryb N)
21 m/s (Tryb S)

Maksymalany Pułap

6000 m n.p.m

Maksymalny czas lotu

43 minuty
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: lot ze stałą prędkością 32,4 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z wyłączonym APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

Maksymalny czas zawisu

37 minut
Pomiar w kontrolowanym środowisku testowym. Warunki testu były następujące: zawis w bezwietrznym otoczeniu, na poziomie morza, z wyłączonym APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/24FPS, wyłączonym trybem wideo i od 100% poziomu naładowania akumulatora do 0%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

Maksymalny dystans lotu

28 km

Maksymalna odporność na wiatr

12 m/s

Maksymalny kąt nachylenia

35°

Maksymalna prędkość kątowa

200°/s

Temperatura pracy

-10° to 40° C (14° to 104° F)

GNSS

GPS + Galileo + BeiDou

Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym),
±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS)
Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym),
±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji)

Pamięć wewnętrzna

Mavic 3 Pro: 8 GB (ok. 7,9 GB dostępnej przestrzeni)
Mavic 3 Pro Cine: 1 TB (ok. 934,8 GB dostępnej przestrzeni)

Kamera Hasselblad

Matryca

Kamera Hasselblad: matryca CMOS 4/3, efektywne piksele: 20 MP
Średnia kamera Tele: 1/1,3-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 48 MP
Kamera Tele: 1/2-calowa matryca CMOS, efektywne piksele: 12 MP

Obiektyw

Kamera Hasselblad: FOV: 84°
Ogniskowa równoważna: 24 mm
Przysłona: f/2.8-f/11
Focus: od 1 m do ∞
Średnia kamera Tele: FOV: 35°
Ogniskowa równoważna: 70 mm
Przysłona: f/2.8
Focus: od 3 m do ∞
Kamera Tele: FOV: 15°
Ogniskowa równoważna: 166 m
Przysłona: f/3.4
Focus: od 3 m do ∞

Zakres ISO

Wideo Normal i Slow Motion: 100-6400 (Normal) 400-1600 (D-Log) 100-1600 (D-Log M) 100-1600 (HLG) Night 800-12800 (Normal) Photo 100-6400

Czas otwarcia migawki

Kamera Hasselblad: 8-1/8000 s
Średnia kamera Tele: 2-1/8000 s
Kamera Tele: 2-1/8000 s

Maksymalny rozmiar obrazu

Kamera Hasselblad: 5280x3956
Średnia kamera Tele: 8064x6048
Kamera Tele: 4000x3000

Tryby fotografowania

Kamera Hasselblad Single Shot: 20 MP
Burst Shooting: 20 MP, 3/5/7 klatek
AEB: 20 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV
Timed: 20 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Średnia kamera Tele: Single Shot: 12 MP lub 48 MP
Burs Shooting: 12 MP lub 48 MP, 3/5/7 klatek
AEB: 12 MP lub 48 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV
Timed: 12 MP: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
48 MP: 7/10/15/20/30/60 s
Kamera Tele Single Shot: 12 MP
Burst Shooting: 12 MP, 3/5/7 klatek
AEB: 12 MP, 3/5 klatek przy 0,7 EV
Timed: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s

Rozdzielczość wideo

Kamera Hasselblad Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422, Apple ProRes 422 LT
5.1K: 5120×2700 @ 24/25/30/48/50FPS
DCI 4K: 4096×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS 4K: 3840×2160 @
24/25/30/48/50/60/120*FPS H.264/H.265 5.1K: 5120×2700 @ 24/25/30/48/50FPS
DCI 4K: 4096×2160 @ 24/25/30/48/50/60/120*FPS 4K: 3840×2160 @24/25/30/48/50/60/120*FPS
FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/120*/200*FPS *Częstotliwość nagrywania klatek. Odpowiedni film wideo jest odtwarzany jako film w zwolnionym tempie. Średnia kamera Tele Apple ProRes 422 HQ Apple ProRes 422 Apple ProRes 422 LT 4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS H.264/H.265 4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60FPS FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60FPS Kamera Tele Apple ProRes 422 HQ Apple ProRes 422 Apple ProRes 422 LT 4K: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60FPS H.264/H.265 4K: 3840×2160@24/25/30/50/60FPS FHD: 1920×1080@24/25/30/50/60FPS

Maksymalny Bitrate

H.264 / H.265: 200 Mbps Apple ProRes 422 HQ: 3772 Mbps Apple ProRes 422: 2514 Mbps Apple ProRes 422 LT: 1750 Mbps

Obsługiwane formaty plików

exFAT

Format zdjęć

JPEG/DNG (RAW)

Formaty wideo

MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
MOV (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT)

Profil kolorów i metoda próbkowania

Kamera Hasselblad Normal: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422/422 LT) 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265) D-Log: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT) 10-bit 4:2:0 (H.264 / H.265) HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT) 10-bit 4:2:0 (H.265) Średnia kamera Tele Normal: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT) 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265) HLG / D-Log M: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT) 10-bit 4:2:0 (H.265) Kamera Tele Normal: 10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ / 422 / 422 LT) 8-bit 4:2:0 (H.264 / H.265)

Zoom cyfrowy (tylko w trybie Normal Video i Explore)

Kamera Hasselblad: 1-3x Średnia kamera Tele: 3-7x Kamera Tele: 7-28x

Gimbal

Stabilizacja

3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll, pan)

Zakres mechaniczny

Tilt: od -140° do 50° Roll: od -50° do 50° Pan: od -23° do 23°

Zakres kontroli

Tilt: od -90° do 35° Pan: od -5° do 5°

Maks. prędkość kontroli (tilt)

100°/s

Zakres wibracji kątowych

Zawis w warunkach bezwietrznych: ±0,001° Tryb Normal: ±0,003° Tryb Sport: ±0,005°

System czujników

Rodzaj czujników

Wielokierunkowy binokularny system wizyjny, uzupełniony o czujnik podczerwieni w dolnej części drona.

Przedni

Zakres pomiaru: 0,5-20 m
Zakres wykrywania: 0,5-200 m
Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s
FOV: 90° w poziomie, 103° w pionie

Tylny

Zakres pomiaru: 0,5-16 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 12 m/s FOV: 90° w poziomie, 103° w pionie

Boczny

Zakres pomiaru: 0,5-25 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 15 m/s FOV: 90° w poziomie, 85° w pionie

Górny

Zakres pomiaru: 0,2-10 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s FOV: 100° z przodu i z tyłu, 90° w lewo i w prawo

Dolny

Zakres pomiaru: 0,3-18 m Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu ≤ 6 m/s FOV: 130° z przodu i z tyłu, 160° w lewo i w prawo

Środowisko pracy

Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i odpowiednim oświetleniu (luksy > 15) Dolny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i współczynniku odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, ludzie, drzewa), odpowiednie oświetlenie (luksy > 15)

Transmisja wideo

System transmisji wideo

O3+

Jakość podglądu na żywo

Aparatura sterująca: 1080p/30FPS, 1080p/60FPS

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz 5,725-5,850 GHz

Moc transmitera (EIRP)

2,4 GHz: < 33 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,8 GHz: < 33 dBm (FCC), < 30 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)

FCC: 15 km CE: 8 km SRRC: 8 km MIC: 8 km Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia RTH w aplikacji DJI Fly.

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, z zakłóceniami)

Silne zakłócenia: krajobraz miejski, ok. 1,5-3 km Średnie zakłócenia: krajobraz podmiejski, ok. 3-9 km Niskie zakłócenia: przedmieścia / tereny nadmorskie, ok. 9-15 km Dane przetestowane zgodnie z normą FCC w środowisku bez przeszkód z typowymi zakłóceniami. Podane informacje mogą być używane wyłącznie w celach referencyjnych i nie stanowią gwarancji dla rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. zasięg transmisji (z przeszkodami, z zakłóceniami)

Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km Niskie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km Dane przetestowane zgodnie z normą FCC w środowisku z typowymi niskimi zakłóceniami. Podane informacje mogą być używane wyłącznie w celach referencyjnych i nie stanowią gwarancji dla rzeczywistego zasięgu transmisji.

Maks. prędkość pobierania

O3+: 5,5 Mb/s (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 15 MB/s (z DJI RC Pro) 5,5 MB/s (z DJI RC) Wi-Fi 6: 80 MB/s* *Zmierzono w środowisku laboratoryjnym z niewielkimi zakłóceniami w krajach / regionach obsługujących zarówno 2,4 GHz, jak i 5,8 GHz, z materiałem filmowym zapisanym w pamięci wewnętrznej. Prędkość pobierania może się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.

Najniższe opóźnienie

130 ms (z aparaturą sterującą DJI RC-N1) 120 ms (z DJI RC Pro) 130 ms (z DJI RC) Zależy od rzeczywistych warunków i rodzaju urządzenia mobilnego.

Antena

4 anteny, 2T2R

Akumulator

Pojemność

5000 mAh

Waga

335,5 g

Napięcie nominalne

15,4 V

Maks. napięcie ładowania

17,6 V

Typ

Li-ion 4S

Energia

77 Wh

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C (od 41°F do 104°F)

Czas ładowania

Ok. 96 min Przy użyciu wchodzącego w skład zestawu kabla do ładowarki DJI 65 W. Ok. 70 min Przy użyciu adaptera DJI USB-C 100 W i hubu do ładowania DJI 100 W dedykowanego urządzeniom z serii Mavic 3.

Ładowarka

Wejście

Ładowarka DJI 65 W: 100-240 V (AV), 50-60 Hz, 2 A
Adapter DJI USB-C 100 W: 100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2,5 A

Wyjście

Ładowarka DJI 65 W: USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A
USB-A: 5 V, 2 A
Adapter DJI USB-C 100 W: Maks. 100 W (moc całkowita) Gdy używane są oba porty, maksymalna moc wyjściowa jednego portu wynosi 82 W, a ładowarka dynamicznie rozdziela moc wyjściową między dwoma portami w zależności od obciążenia.

Moc znamionowa

Ładowarka DJI 65 W: 65 W
Adapter DJI USB-C 100 W: 100 W

Wejście

USB-C: 5-20 V, maks. 5 A

Wyjście

Port akumulatora: 12-17,6 V, maks. 5 A

Ładowarka

Moc znamionowa

Hub do ładowania: 65 W
Hub do ładowania (100 W): 100 W

Sposób ładowania

Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów.

Kompatybilność

Akumulatory DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery

Ładowarka samochodowa

Wejście

Wejście: 12,7-16 V, 6,5 A, napięcie znamionowe 14 V (DC)

Wyjście

USB-C: 5 V, 5 A 9 V, 5 A 12 V, 5 A 15 V, 4,3 A 20 V, 3,25 A 5-20 V, 3,25 A USB-A: 5 V, 2 A

Moc znamionowa

65 W

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C (od 41°F do 104°F)

Zapisywanie plików

Zalecane karty microSD

Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 512GB V30 A2 microSDXC, SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 128GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus 64GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go! Plus 512GB V30 A2 microSDXC, Samsung EVO Plus 512GB V30 A2 microSDXC, Samsung PRO Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Samsung PRO Plus 512GB V30 A2 microSDXC

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z DJI Mavic Mini, DJI Mini 2, DJI Mavic Air 2, DJI Air 2S, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Pro

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI Mavic 3 Pro (Polski) v1.0