Podkręć dźwięk

Wysoka jakość dźwięku

DJI Mic umożliwia profesjonalną rejestrację dźwięku o wysokiej wierności odtwarzania, dokładnie odwzorowując tony w szerszym zakresie częstotliwości. Możesz nagrać każdy kanał na oddzielną ścieżkę lub połączyć oba razem, aby zyskać większą elastyczność w procesie postprodukcji.

Wbudowana pamięć wewnętrzna i wyświetlacz dotykowy

Dotykowy wyświetlacz odbiornika daje Ci wygodny dostęp do możliwości wyboru kanału, ustawień wejścia/wyjścia oraz innych podstawowych funkcji. Nadajnik został wyposażony w pamięć wewnętrzną do 14 h, co pozwala zapobiegać spadkom klatek audio, utracie sygnału i podobnym problemom.

Bezprzewodowa transmisja

Ciesz się czystym, najwyższej jakości dźwiękiem nawet w wyjątkowo złożonych scenariuszach. Optymalną komunikację między nadajnikiem a odbiornikiem umożliwia niezawodna transmisja bezprzewodowa, która zapewnia stabilność sygnału, jednocześnie redukując opóźnienia dźwięku – nawet w wypadku dużych odległości.

Szeroka kompatybilność

Różne urządzenia to także różnego rodzaju adaptery, a DJI Mic pasuje do nich wszystkich. Odbiornik został wyposażony w porty USB-C, Lightning oraz TRS 3,5 mm, dzięki czemu jest kompatybilny z większością popularnych smartfonów, kamer i laptopów.

Zasięg transmisji do 250 m

Zastosowanie najnowszej technologii kodowania DJI sprawia, że DJI Mic może nagrywać wyrazisty, czysty dźwięk na odległość do nawet 250 m.

Bezprzewodowa konstrukcja

Cały system DJI Mic jest połączony za pomocą stabilnego pasma przenoszenia 2,4 GHz, dzięki czemu podczas nagrywania swoich przygód możesz swobodnie się poruszać.

Odporność na zakłócenia

Zoptymalizowany system bezprzewodowej transmisji zapewnia stabilny przesył audio, nawet w miejscach takich jak stacje kolejowe, centra handlowe i biura.

Przymocuj go do ubrania

Wygodnie przypnij nadajnik do ubrania za pomocą wbudowanego klipsa lub magnetycznych uchwytów. Urządzenie waży tylko około 30 g - nawet nie poczujesz, że masz je na sobie! Z tyłu transmitera znajduje się wygodny w użyciu klips, za pomocą którego bez trudu przymocujesz go do ubrań lub innych przedmiotów. Twoje ubranie nie nadaje się do tego, żeby przyczepić do niego klips? Żaden problem! Możesz też przymocować nadajnik za pomocą magnetycznego uchwytu.

Przymocuj go do ubrania

Wygodnie przypnij nadajnik do ubrania za pomocą wbudowanego klipsa lub magnetycznych uchwytów. Urządzenie waży tylko około 30 g - nawet nie poczujesz, że masz je na sobie!

Ultradługi czas pracy

Szukasz systemu, który idealnie zaspokoi Twoje twórcze potrzeby? Z DJI Mic możesz nagrywać nawet przez cały dzień! Nadajnik pracuje do 5,5 godziny na jednym ładowaniu, a odbiornik do 5 godzin.

Błyskawiczne parowanie

Nadajnik oraz odbiornik automatycznie połączą się z Twoim urządzeniem od razu po wyjęciu z etui. Po prostu przeprowadź wstępną konfigurację i zyskaj możliwość rozpoczęcia nagrywania świetnej jakości dźwięku w zaledwie kilka sekund!

Zawartość zestawu

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Mikrofon

Wymiary

47.32×30.43×20.01 mm

Waga

30 g

Zużycie energii

200 mW

Tryb bezprzewodowy

GFSK 1 Mb/s i 2 Mb/s

EIRP

17.5 dBm

Częstotliwość działania

2400-2483.5 MHz

Typ akumulatora

Lipo BHX211-320-3.85

Pojemność (mAh)

320 mAh

Pojemność (Wh)

1.233 Wh

Napięcie akumulatora

3.85 V

Temperatura ładowania

5° do 45° C (41° do 113° F)

Temperatura pracy

-10° do 45° C (14° do 113° F)​

Czas ładowania

1 godzina

5,5 godziny

5,5 godziny

Odbiornik

Wymiary

47.44×32.21×17.35 mm

Waga

24.9 g

Zużycie energii

GFSK 1 Mb/s i 2 Mb/s

EIRP

18.5 dBm

Częstotliwość działania

2400-2483.5 MHz

Typ akumulatora

Lipo BHX211-320-3.85

Pojemność (mAh)

320 mAh

Pojemność (Wh)

1.23 Wh

Napięcie akumulatora

3.85 V

Temperatura ładowania

5 do 45° C (41° do 113° F)

Temperatura pracy

-10° do 45° C (14° do 113° F)

Czas ładowania

1 godzina

Czas pracy

5 godzin