Opanuj każde ujęcie

Opanuj każde ujęcie

Wykorzystaj pełny potencjał swojego smartfona! Gimbal DJI OM 5 wraz z regulowanym wysięgnikiem pozwoli Ci uchwycić ważne dla Ciebie momenty. Wygodna, składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie, a ergonomiczny uchwyt doskonale leży w dłoni. ShotGuides będzie przewodnikiem dla początkujących miłośników fotografii, natomiast doskonałą stabilizację osiągniesz dzięki wykorzystaniu 3 silników. Sprawdź, co jeszcze zyskasz dzięki DJI OM 5!

Płynne nagrania dzięki 3-osiowej stabilizacji

Rozmyte nagrania to już przeszłość! 3 potężne silniki zapewniają niezrównaną stabilizację bez względu na to, czy się poruszasz lub korzystasz z większego smartfona. Co więcej, gimbal dostosuje się do ruchów podczas nagrywania dzięki zastosowaniu najnowszych algorytmów. Nagrywaj podczas jazdy na rowerze lub sterując gestami i nie martw się o drgania na nagraniach!

Pozostań w kadrze

Nowa, udoskonalona wersja ActiveTrack 4.0 zapewnia jeszcze większą swobodę użytkowania! Zaawansowane funkcje rozpoznawania, szybsza reakcja i automatyczne śledzenie twarzy w trybie selfie. To wszystko zyskasz dzięki DJI OM 5. Przekonaj się sam!

Nowy, jeszcze lepszy design

Kompaktowy i lekki - te dwa słowa najlepiej opisują konstrukcję DJI OM 5. Gimbal jest niewielki, zmieści się nawet w dłoni. Dodatkowo możesz go w każdej chwili złożyć i schować do plecaka, torby, gdzie Ci wygodnie. Jego przechowywanie nie będzie stanowiło problemów. Ergonomiczny uchwyt idealnie leży w dłoni, a błyszczące, metalowe złącza nadają DJI OM 5 eleganckiego charakteru.

A może grupowe selfie?

Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, DJI OM 5 wyposażono we wbudowany wysięgnik o długości 215mm. Funkcja regulacji pozwala dostosować jego długość do własnych potrzeb i ułatwia wykonanie grupowego zdjęcia. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje gimbal DJI OM 5 i twórz kreatywne ujęcia!

Pozostań w kadrze

Nowa, udoskonalona wersja ActiveTrack 4.0 zapewnia jeszcze większą swobodę użytkowania! Zaawansowane funkcje rozpoznawania, szybsza reakcja i automatyczne śledzenie twarzy w trybie selfie. To wszystko zyskasz dzięki OM 5. Przekonaj się sam!

Śledź z dokładnością swojego pupila

Bądź w centrum zainteresowania w każdym ujęciu.

Profesjonalne ujęcia dzięki ShotGuides

Zależy Ci na wysokiej jakości, profesjonalnych ujęciach? Z OM 5 jest to możliwe! ShotGuides automatycznie rozpozna Twoje otoczenie i zaproponuje wskazówki dotyczące fotografowania. Możesz również skorzystać z dostępnych szablonów, dla nadania Twoim materiałom oryginalnego akcentu. Funkcja będzie Ci towarzyszyć od nagrywania po edycję, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią.

Tryb panorama

Widok nie mieści się w kadrze? Żaden problem! Włącz tryb panoramiczny, który pozwoli Ci nagraj więcej.

Tryb CloneMe Pano

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie? Teraz jest to możliwe! Skorzystaj z trybu CloneMo Pano, która tworzy panoramę z kilku zdjęć i zatrzymuje się przed każdym z nich, abyś mógł zapozować w innym miejscu.

Nowe wyzwania dla Twojej kreatywności

Sprawdź, jakie funkcje oferuje DJI OM 4 i przygotuj niepowtarzalne materiały.

Dostępny w dwóch kolorach

Gimbal jest dostępny w dwóch, stylowych kolorach. Szary odcień - Athens Grey powstał w wyniku inspiracji grecką architekturą. Natomiast biały - Sunset White przypomina subtelne barwy zachodu słońca.

Jeszcze więcej możliwości

Skorzystaj z dodatkowych akcesoriów, jakie oferuje DJI! Dołączony do zestawu magnetyczny zacisk umożliwia szybkie przymocowanie smartfonu do gimbala. Natomiast klamra z podświetleniem LED sprawdzi się w trudnych warunkach oświetleniowych. Podświetlenie posiada funkcję regulacji jasności oraz temperatury barwowej i jest sprzedawana oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

Rozłożony 264.5 x 111.1 x 92.3 mm
Złożony: 174.7 x 74.6 x 37 mm

Waga

230 ± 60 g

Maks. Długość wbudowanego drążka przedłużającego

215 mm

Grubość kompatybilnego telefonu

6,9-10 mm

Szerokość kompatybilnego telefonu

67-84 mm

Gimbal

Pobór prądu

1,2 W (W warunkach, gdy gimbal jest idealnie wyważony)

Zakres mechaniczny

Pan: -161.2° do 172.08°;
Roll: - 127.05° do 208.95°;
Tilt: - 101.46° do 229.54°

Maks. kontrolowana prędkość

120°/s

Uniwersalne mocowanie

Gwint 1/4"

Akumulator

Typ

Li-Ion

Pojemność

1000 mAh

Energia

7,74 Wh

Napięcie

6-8,8V

Zakres temperatury ładowania

5° do 40°C

Temperatura pracy

0 - 40°C

Maks. czas pracy

6,4 godziny (W warunkach z idealnie wyważonym gimbalem)

Czas ładowania

1,5 godziny (ładowarka 10W)

Złącze

USB-C

Port ładowania urządzeń zewnętrznych

Nie

Łączność

Model

Bluetooth Low Energy 5.0

Statyw z uchwytem

Wymiary

Długość: 138 mm
Średnica: 32 mm

Waga

72 g

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3, DJI OM 4 i DJI OM 5.

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI OM 5 (Polski)

Instrukcja bezpieczeństwa DJI OM 5 (Polski)

FAQ

FAQ DJI OM 5

Lista kompatybilności

Lista kompatybilności DJI OM 5