Przyciągnij wspomnienia

Osmo Mobile SE

Przyciągnij wspomnienia

Po prostu rozłóż gimbala, umieść na nim telefon i rozpocznij nagrywanie. Magnetyczny design Osmo Mobile SE pozwala niemal natychmiast przejść do filmowania, a lekka, składana konstrukcja znacznie ułatwia jego transport. Nowy panel statusu umożliwia przełączanie trybów jednym przyciskiem, a dzięki wielu inteligentnym funkcjom bez trudu nadasz swoim ujęciom unikalny charakter. Uchwyć wszystkie ważne momenty i podziel się nimi ze światem!

Lekki, przenośny, składany

Składana konstrukcja Osmo Mobile SE sprawia, że jego przechowywanie i transport nie sprawią Ci żadnego problemu. Po prostu włóż go do kieszeni i twórz wspaniałe ujęcia, gdy tylko nadarzy się okazja! Teraz będziesz zawsze gotowy do nagrywania. Uchwyć pierwsze kroki dziecka lub zdobycie zwycięskiego punktu w rozgrywce - z Osmo Mobile SE nic Cię nie ominie! Wystarczy umieścić smartfona na gimbalu i rozpocząć kręcenie. W razie potrzeby możesz też szybko odłączyć magnetyczny uchwyt od stabilizatora i zadzwonić do najbliższych, aby podzielić się z nimi dobrą wiadomością!

Stabilizacja na najwyższym poziomie

Niewielki silnik bezszczotkowy o wysokim momencie obrotowym sprawia, że stabilizator reaguje na najdrobniejsze przesunięcia - również wtedy, gdy współpracuje z dużym lub ciężkim smartfonem. [1] Osmo Mobile SE wykorzystuje też nową generację algorytmów sterowania, aby w czasie rzeczywistym wykrywać położenie gimbala i skutecznie eliminować wstrząsy kamery. W efekcie możesz cieszyć się płynnym, stabilnym obrazem, nawet gdy nagrywasz wyjątkowo dynamiczne ujęcia.

Szereg inteligentnych funkcji - zwiększ możliwości swojego smartfona

Chcesz dodać do swoich filmów “coś specjalnego”? Osmo Mobile SE Cię nie zawiedzie! Dzięki funkcjom Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse poczujesz się jak władca czasu i przestrzeni, a DynamicZoom pozwoli Ci uzyskać imponujące, “hollywoodzkie” rezultaty. Gesture Control umożliwi sterowanie gimbalem przy użyciu prostych gestów, a Story Mode oferuje mnóstwo kreatywnych szablonów z dopasowanymi ruchami kamery, przejściami, a nawet muzyką. Teraz jednym kliknięciem stworzysz niepowtarzalny film, który możesz natychmiast udostępnić znajomym! Dostępne są także różne funkcje Panoramy, w tym CloneMe Pano, za pomocą której zrobisz sobie zdjęcia w kilku miejscach jednocześnie, a następnie skleisz je w spójną całość.

Sprawdzi się w różnych scenariuszach nagrywania

Chcesz nagrać dłuższy film w poziomie? A może planujesz przygotować krótki, pionowy materiał do mediów społecznościowych? Osmo Mobile SE Ci w tym pomoże! Funkcja Quick Roll pozwala na szybkie przełączanie się między orientacją poziomą a pionową. Wypróbuj też tryb Tripod, który umożliwia nagrywanie pod stałym kątem. Stabilizator SE został również wyposażony w nowy panel statusu, dzięki któremu możesz szybko sprawdzić poziom naładowania akumulatora, tryb gimbala i wskaźnik stanu systemu. To jednak nie koniec możliwości! Aby przełączać się między czterema trybami (Follow, Tilt Locked, FPV, SpinShot), wystarczy nacisnąć przycisk M. Teraz z łatwością dostosujesz pracę gimbala do swoich potrzeb!

ActiveTrack 5.0

Uchwyć zabawę rozbrykanego zwierzaka, popisy baletowe przyjaciółki lub triki piłkarskie brata. Ulepszony tryb ActiveTrack 5.0 wykorzystuje nowo zoptymalizowane algorytmy, dzięki którym gimbal może stabilnie podążać za wskazanym obiektem i utrzymywać go w centrum obrazu - nawet na większych odległościach. Umożliwia też szybkie wznowienie śledzenia, jeśli Twój cel na chwilę zniknie z pola widzenia, po czym znów pojawi się w kadrze.

Twój niezastąpiony asystent

Z Osmo Mobile SE nawet początkujący użytkownicy mogą tworzyć profesjonalne materiały na wysokim poziomie. Tryb ShotGuides oferuje mnóstwo poradników nagrywania, które są wyjątkowo przystępne i proste do opanowania. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami! To jednak nie koniec niespodzianek. Osmo Mobile SE współpracuje nie tylko z DJI Mimo, ale też z aplikacją LightCut [2]. Za jej pomocą możesz jednym kliknięciem edytować wideo i tworzyć jedyne w swoim rodzaju materiały. Wykorzystuje ona sztuczną inteligencję i oferuje szereg oryginalnych szablonów. Teraz bez trudu przygotujesz niepowtarzalny film, który przyciągnie uwagę Twoich widzów!

Ułatw sobie pracę dzięki dostępnym akcesoriom

Nagrywanie oryginalnych filmów za pomocą smartfona nigdy nie było prostsze. W zestawie znajdziesz magnetyczny uchwyt, dzięki któremu w mgnieniu oka zamontujesz telefon na gimbalu i rozpoczniesz pracę. Ciekawym dodatkiem jest też rozkładany statyw - z łatwością umieścisz go na wybranej płaskiej powierzchni, a po złożeniu wykorzystasz jako przedłużenie uchwytu stabilizatora.

To nadal za mało? Wypróbuj inne akcesoria dostępne w oddzielnej sprzedaży. Przykładowo, oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI [3] pozwala wybierać spośród 3 ustawień temperatury barwowej i 3 poziomów jasności, aby niemal w każdych warunkach zaprezentować wybrane obiekty w odpowiednim świetle.

Przypisy

1. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami o wadze 230±60 g i szerokości 67-84 mm.
2. LightCut to aplikacja do edycji wideo na smartfony polecana przez DJI.
3. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

Po rozłożeniu: 262,5 x 104 x 119,5 mm (D x S x W)
Po złożeniu: 167 x 46,5 x 108,5 mm (D x S x W)

Waga

Gimbal: ok. 352 g
Magnetyczny uchwyt na telefon: ok. 31 g

Waga kompatybilnego telefonu

170-290 g

Grubość kompatybilnego telefonu

6,9-10 mm

Szerokość kompatybilnego telefonu

67-84 mm

Gimbal

Zakres mechaniczny

Pan: -161,2° do 171,95°
Roll: -136,7° do 198°
Tilt: -106,54° do 235,5°

Maks. kontrolowana prędkość

120°/s

Akumulator

Typ

18650 Li-ion

Pojemność

2600 mAh

Energia

9,36 Wh

Temperatura ładowania

5°C - 40°C (41°F - 104°F)

Temperatura pracy

0°C - 40°C (32°F - 104°F)

Czas pracy

Ok. 8 h (zmierzono w idealnych warunkach z całkowicie wyważonym gimbalem)

Czas ładowania

Ok. 2 h 12 min (zmierzono podczas ładowania za pomocą ładowarki USB-C o mocy 10 W)

Port ładowania gimbala

USB-C

Łączność

Model

Bluetooth 5.1

Statyw z uchwytem

Wymiary

Długość: 138 mm
Średnica: 32 mm

Waga

Ok. 71 g

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3, DJI OM 4 i DJI OM 5, DJI Osmo Mobile 6, DJI Osmo Mobile SE

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI Osmo Mobile SE (Polski)

FAQ

FAQ DJI Osmo Mobile SE

Lista kompatybilności

Lista kompatybilności DJI Osmo Mobile SE