Szukaj
Close this search box.

6 sposobów na wykorzystanie dronów FPV do wspaniałej zabawy

Wyobraź sobie, jakby to było móc spojrzeć na swoją okolicę z innej perspektywy, zbliżyć się do spełnienia marzenia o lataniu, spędzić czas w niecodzienny sposób. Na to właśnie umożliwiają drony z możliwością widoku z pierwszej osoby – DJI FPV oraz DJI Avata.

Bezzałogowce zyskały na popularności w ostatnich latach jako wszechstronne narzędzia do fotografii, filmowania, inspekcji. Jednak wraz z pojawieniem się DJI FPV, rynek tych urządzeń osiągnął zupełnie nowy poziom – niesamowitej, dynamicznej zabawy. 

DJI FPV to nie tylko dron – to niesamowita podróż do świata akcji i emocji. 

FPV to połączenie najlepszych cech tradycyjnych dronów z zaawansowaną technologią lotu w trybie pierwszej osoby (First Person View). Dzięki okularom (DJI Goggles 2) oraz kontrolerowi (DJI RC Motion 2) możemy poczuć się jak prawdziwi piloci, wchodząc w interakcję ze środowiskiem, odkrywając nowy wymiar lotu i spędzania czasu.

Drony umożliwiające widok w trybie pierwszej osoby – w tym przypadku DJI FPV – potrafią osiągnąć prędkość do 140km/h – takie wyniki dadzą nowe możliwości! To przyspieszenie porównywalne do niektórych samochodów sportowych! Zintegrowane silniki o dużej mocy pozwalają na dynamiczne manewry, szybkie zmiany kierunku i loty na wskroś wymagającego terenu.

Jak wykorzystać drony typu FPV?:

Drony nie tylko ułatwiają pracę, ale dostarczają mnóstwo chwil wspaniałej i niezapomnianej rozrywki. 

  • Freestyle –  to technika szybkiego latania dronem, wraz z wykonywaniem akrobacji, która wyewoluowała z wyścigów dronów, gdzie chodzi o uchwycenie epickiego materiału filmowego z kamery zamontowanej na dronie.
  • 4fun – czyli swobodne latanie między wyznaczonymi przeszkodami
  • Wyścigi dronów FPV – Organizowane są zawody wyścigów dronów, w których zawodnicy ze sobą rywalizują. Jest to emocjonujące wyzwanie dla operatorów dronów, ale zarówno oddaje wrażenia uczestnikom.
  • Odkrywanie niezwykłych miejsc – Dzięki widoku z pierwszej osoby, możesz odkrywać interesujące, niedostępne zwykle miejsca z lotu ptaka. 

Eksplorowanie gór? Lasów? Budynków, ruin? Pewnie! Odkąd na rynek wypuszczone dostały FPV jest to możliwe

  • Wymyśl własne wyzwania – stwórz różnego rodzaju gry i wyzwania związane z pilotowaniem bezzałogowych statków powietrznych. Twórz własne trasy z punktami kontrolnymi i próbą ukończenia ich w jak najkrótszym czasie.
  • Zawody w filmowaniu – wykorzystaj umiejętności i możliwości, jakie oferuje sprzęt i zmierz się ze znajomymi, kto nakręci najlepsze ujęcie wideo.

DJI FPV to nowa jakość zabawy dla entuzjastów dronów i lotów w trybie pierwszej osoby. Dzięki dynamicznym osiągom, zaawansowanej technologii lotu i możliwościom fotograficznym, ten dron otwiera nowe horyzonty zarówno dla doświadczonych pilotów, jak i początkujących użytkowników. 

Pamiętaj jednak, aby zapoznać się z regulacjami prawnymi oraz wymaganymi uprawnieniami w kraju, w którym zamierzasz latać.

Mogą Cię również zainteresować:

DJI OM 4 za 599zł!

Ruszyła promocja, dzięki której możecie kupić DJI OM 4 w cenie 599zł. Promocja potrwa od 26 lipca aż do końca sierpnia. To doskonała okazja aby

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do