Szukaj
Close this search box.

6 sposobów na wykorzystanie dronów FPV do wspaniałej zabawy

Wyobraź sobie, jakby to było móc spojrzeć na swoją okolicę z innej perspektywy, zbliżyć się do spełnienia marzenia o lataniu, spędzić czas w niecodzienny sposób. Na to właśnie umożliwiają drony z możliwością widoku z pierwszej osoby – DJI FPV oraz DJI Avata.

Bezzałogowce zyskały na popularności w ostatnich latach jako wszechstronne narzędzia do fotografii, filmowania, inspekcji. Jednak wraz z pojawieniem się DJI FPV, rynek tych urządzeń osiągnął zupełnie nowy poziom – niesamowitej, dynamicznej zabawy. 

DJI FPV to nie tylko dron – to niesamowita podróż do świata akcji i emocji. 

FPV to połączenie najlepszych cech tradycyjnych dronów z zaawansowaną technologią lotu w trybie pierwszej osoby (First Person View). Dzięki okularom (DJI Goggles 2) oraz kontrolerowi (DJI RC Motion 2) możemy poczuć się jak prawdziwi piloci, wchodząc w interakcję ze środowiskiem, odkrywając nowy wymiar lotu i spędzania czasu.

Drony umożliwiające widok w trybie pierwszej osoby – w tym przypadku DJI FPV – potrafią osiągnąć prędkość do 140km/h – takie wyniki dadzą nowe możliwości! To przyspieszenie porównywalne do niektórych samochodów sportowych! Zintegrowane silniki o dużej mocy pozwalają na dynamiczne manewry, szybkie zmiany kierunku i loty na wskroś wymagającego terenu.

Jak wykorzystać drony typu FPV?:

Drony nie tylko ułatwiają pracę, ale dostarczają mnóstwo chwil wspaniałej i niezapomnianej rozrywki. 

  • Freestyle –  to technika szybkiego latania dronem, wraz z wykonywaniem akrobacji, która wyewoluowała z wyścigów dronów, gdzie chodzi o uchwycenie epickiego materiału filmowego z kamery zamontowanej na dronie.
  • 4fun – czyli swobodne latanie między wyznaczonymi przeszkodami
  • Wyścigi dronów FPV – Organizowane są zawody wyścigów dronów, w których zawodnicy ze sobą rywalizują. Jest to emocjonujące wyzwanie dla operatorów dronów, ale zarówno oddaje wrażenia uczestnikom.
  • Odkrywanie niezwykłych miejsc – Dzięki widoku z pierwszej osoby, możesz odkrywać interesujące, niedostępne zwykle miejsca z lotu ptaka. 

Eksplorowanie gór? Lasów? Budynków, ruin? Pewnie! Odkąd na rynek wypuszczone dostały FPV jest to możliwe

  • Wymyśl własne wyzwania – stwórz różnego rodzaju gry i wyzwania związane z pilotowaniem bezzałogowych statków powietrznych. Twórz własne trasy z punktami kontrolnymi i próbą ukończenia ich w jak najkrótszym czasie.
  • Zawody w filmowaniu – wykorzystaj umiejętności i możliwości, jakie oferuje sprzęt i zmierz się ze znajomymi, kto nakręci najlepsze ujęcie wideo.

DJI FPV to nowa jakość zabawy dla entuzjastów dronów i lotów w trybie pierwszej osoby. Dzięki dynamicznym osiągom, zaawansowanej technologii lotu i możliwościom fotograficznym, ten dron otwiera nowe horyzonty zarówno dla doświadczonych pilotów, jak i początkujących użytkowników. 

Pamiętaj jednak, aby zapoznać się z regulacjami prawnymi oraz wymaganymi uprawnieniami w kraju, w którym zamierzasz latać.

Mogą Cię również zainteresować:

DJI OM 4 za 599zł!

Ruszyła promocja, dzięki której możecie kupić DJI OM 4 w cenie 599zł. Promocja potrwa od 26 lipca aż do końca sierpnia. To doskonała okazja aby

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do