Sierpniowa promocja na drona Tello!

Do 30 sierpnia potrwa promocja na drona Tello, którego kupicie taniej również w opcji Boost Combo!

Promocja potrwa do 30 sierpnia. Podstawowy Tello w cenie promocyjnej kosztuje 459pln, a za zestaw Boost Combo, zawierający dodatkowo dwa akumulatory i hub do ich ładowania zapłacimy tylko 599pln.

Tello to idealny dron na rozpoczęcie przygody z lataniem zarówno dla starszych jak i młodszych użytkowników. Nawet jeżeli nigdy nie latałeś to dzięki Tello nie będzie to problem. Obsługa tego niewielkiego drona jest super łatwa. Sterowanie odbywa się za pomocą telefonu. Jest proste i intuicyjne. Warto dodać, że Tello jest kompatybilny z aparaturą sterującą taką jak GameSir T1d.

Tello wyposażony został w kamerę z elektroniczną stabilizacją obrazu, inteligentny tryb nagrań wideo EZ Shots, system autopozycjonowania oraz ochronę FailSave, dzięki której wylądujesz bezpiecznie nawet jeżeli stracisz połączenie z urządzeniem sterującym.

Gdzie kupić?

Tello, zarówno w wersji podstawowej jak i w zestawie Combo Boost znajdziecie w:

Media Expert – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Media Markt – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

x-kom – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

DJI ARS – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Euro.com.pl – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Mogą Cię również zainteresować:

Aplikacja DJI Fly

Aplikacja DJI Fly jest niezbędna do aktywacji i sterowania dronem. Aplikację należy pobrać bezpośrednio ze strony producenta tutaj.Należy sprawdzić, czy telefon, z którego będzie się

Panning dronem – poradnik

Zapewne kojarzysz zdjęcia gdzie obiekt w ruchu jest ostry, a tło rozmazane? Tym właśnie nazywamy panning, czyli panoramowanie. Podstawy: trójkąt ekspozycji Totalną podstawę fotografii stanowią

Złap okazję na ferie!

Tylko od 27.01 do 29.01.2023 możecie kupić DJI Mini 3 Pro w okazyjnej cenie! Mini 3 Pro (N1) już za 3 499 złMini 3 Pro