Sierpniowa promocja na drona Tello!

Do 30 sierpnia potrwa promocja na drona Tello, którego kupicie taniej również w opcji Boost Combo!

Promocja potrwa do 30 sierpnia. Podstawowy Tello w cenie promocyjnej kosztuje 459pln, a za zestaw Boost Combo, zawierający dodatkowo dwa akumulatory i hub do ich ładowania zapłacimy tylko 599pln.

Tello to idealny dron na rozpoczęcie przygody z lataniem zarówno dla starszych jak i młodszych użytkowników. Nawet jeżeli nigdy nie latałeś to dzięki Tello nie będzie to problem. Obsługa tego niewielkiego drona jest super łatwa. Sterowanie odbywa się za pomocą telefonu. Jest proste i intuicyjne. Warto dodać, że Tello jest kompatybilny z aparaturą sterującą taką jak GameSir T1d.

Tello wyposażony został w kamerę z elektroniczną stabilizacją obrazu, inteligentny tryb nagrań wideo EZ Shots, system autopozycjonowania oraz ochronę FailSave, dzięki której wylądujesz bezpiecznie nawet jeżeli stracisz połączenie z urządzeniem sterującym.

Gdzie kupić?

Tello, zarówno w wersji podstawowej jak i w zestawie Combo Boost znajdziecie w:

Media Expert – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Media Markt – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

x-kom – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

DJI ARS – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Euro.com.pl – Tello za 459pln, Boost Combo za 599pln

Mogą Cię również zainteresować:

120 metrów nad ziemią #5 – Kuba Gzela

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z

DJI Action 2 – filmy instruktażowe

Na naszym kanale YouTube właśnie pojawiły się pierwsze filmy instruktażowe DJI Action 2. Film poklatkowy, czyli Timelapse.Funkcja ta polega na wykonywaniu zdjęć w dużych odstępach