Ciesz się immersyjnym lotem – rozszerzona kompatybilność DJI Goggles Integra, DJI Goggles 2 i DJI RC Motion 2

Lubisz loty FPV? A może zawsze chciałeś spojrzeć na świat z lotu ptaka, ale jeszcze nie miałeś okazji? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! DJI poszerza możliwości swoich flagowych gogli i kontrolera – od 25 kwietnia możliwe jest połączenie ich z DJI Mini 3 Pro lub dronami z serii Mavic 3. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów!

Więcej możliwości dla fanów immersyjnych lotów

DJI rozszerza kompatybilność swojego kontrolera DJI RC Motion 2 oraz gogli DJI Goggles 2 i DJI Goggles Integra. Od 25 kwietnia urządzenia te oferują wsparcie dla następujących dronów:

  • DJI Mavic 3,
  • DJI Mavic 3 Classic,
  • DJI Mavic 3 Pro,
  • DJI Mini 3 Pro.

Masz już któryś z powyższych modeli? A może przymierzasz się do zakupu podobnego sprzętu? Teraz zyskujesz znacznie więcej możliwości. Połącz drona z goglami i kontrolerem, niemal dosłownie unieś się w przestworza i doświadcz niezapomnianych emocji!

DJI Goggles Integra, DJI Goggles 2 i DJI RC Motion 2 – co warto o nich wiedzieć?

Zastanawiasz się nad dokupieniem gogli i kontrolera do swojego drona? Pozwól, że przypomnimy Ci kilka najważniejszych informacji na ich temat, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji i wybór najlepszego urządzenia dla siebie.

DJI Goggles Integra

DJI Goggles Integra to najnowsze gogle DJI, które wyróżniają się lekką, zintegrowaną konstrukcją. Zostały wyposażone w opaskę z wbudowanym akumulatorem i ważą tylko około 410 g – dzięki temu są wyjątkowo wygodne. Wyróżnia je czas pracy do 2 godzin i niezawodny system transmisji DJI O3+, który zapewnia płynny, stabilny przesył i niskie opóźnienie (około 30 ms). Atutem gogli są też wysokiej klasy ekrany micro OLED.

DJI Goggles 2

DJI Goggles 2 również zostały wyposażone w ekrany HD micro OLED, które cechują się częstotliwością odświeżania sięgającą 100 Hz i zapewniają wyraźny, nasycony szczegółami obraz. Gogle umożliwiają też regulację dioptrii w przedziale od +2.0 D do -8.0 D. Są przy tym bardzo lekkie, wygodne i proste w transporcie, a ich czas pracy wynosi około 2 godzin.

DJI RC Motion 2

DJI RC Motion 2 to nowy kontroler, który umożliwia sterowanie dronem za pomocą ruchów dłoni. Przykładowo, aby zmienić kierunek lotu, wystarczy delikatny obrót nadgarstka! Ulepszony joystick ułatwia wykonywanie złożonych manewrów, a spust z funkcją cofania pozwala w każdej chwili polecieć do tyłu – to idealne rozwiązanie, jeśli znajdziesz się w wąskim miejscu i nie będziesz w stanie zawrócić.

Jeszcze ciekawsze doświadczenie lotu

Masz DJI Mini 3 Pro lub urządzenie z serii Mavic 3 i zawsze chciałeś spróbować lotów FPV? Teraz jest idealny moment! Gogle DJI Goggles 2 albo DJI Goggles Integra pozwolą Ci spojrzeć na świat spod chmur, a kontroler DJI RC Motion 2 umożliwi intuicyjne sterowanie dronem za pomocą ruchów dłoni. Swobodnie eksploruj przestworza i poczuj dreszcz emocji!

Mogą Cię również zainteresować:

DJI OM 4 za 599zł!

Ruszyła promocja, dzięki której możecie kupić DJI OM 4 w cenie 599zł. Promocja potrwa od 26 lipca aż do końca sierpnia. To doskonała okazja aby

Premiera DJI Mini 4 Pro 

Nadeszła dobra informacja dla fanów Mini — kolejna premiera DJI. Tym razem swój debiut ma DJI Mini 4 Pro, który jest obecnie najpotężniejszym dronem z