Szukaj
Close this search box.

Premiera DJI Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE

Nowe stabilizatory do smartfonów DJI – Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE

Chcesz nagrywać jeszcze lepsze ujęcia za pomocą swojego telefonu? Jeśli tak, z pewnością zainteresują Cię nowe urządzenia DJI. Tym razem mamy do czynienia z podwójną premierą – do grona stabilizatorów do smartfonów z serii Osmo dołączają Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE. Za ich pomocą z łatwością wykonasz nawet najbardziej dynamiczne ujęcia, które zachwycą Cię płynnością. 3-osiowa stabilizacja, mnóstwo inteligentnych funkcji, składana, przenośna konstrukcja i ulepszony tryb ActiveTrack 5.0 – co jeszcze cechuje nowe gimbale DJI? Co je łączy, a co dzieli? Odpowiedzi na te pytania zawarliśmy poniżej!

Zawsze pod ręką – zawsze gotowe do działania

Nowe stabilizatory do smartfonów DJI są niezwykle lekkie, kompaktowe i przenośne. Wyróżnia je także składana konstrukcja. Dzięki temu mogą Ci towarzyszyć niemal wszędzie – na wakacjach, podczas uroczystości rodzinnej czy na sesji zdjęciowej w plenerze. Na uwagę zasługuje także magnetyczny design urządzeń – teraz z łatwością przymocujesz smartfona do gimbala lub go odłączysz, aby zadzwonić do znajomego. Mamy też coś specjalnego dla osób, które chcą jeszcze szybciej rozpoczynać nagrywanie. Osmo Mobile 6 uruchomi się automatycznie, gdy tylko go rozłożysz. Nagły przypływ inspiracji? Teraz możesz od razu przejść do pracy – nie obawiaj się, że stracisz okazję do stworzenia niepowtarzalnego materiału!

Pożegnaj niechciane wstrząsy

Zarówno Osmo Mobile 6, jak i Osmo Mobile SE oferują doskonałą, 3-osiową stabilizację, dzięki czemu możesz zapomnieć o niechcianych wstrząsach. Nowe gimbale DJI pozwolą Ci nagrywać płynne, dynamiczne ujęcia bez niepożądanych drgań! Kręcenie doskonałej jakości filmów przy użyciu smartfona nigdy nie było prostsze.

Mnóstwo inteligentnych funkcji do wyboru

Nadaj swoim filmom unikalny charakter i zaskocz swoich widzów. Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE oferują szereg inteligentnych funkcji, które ułatwią Ci tworzenie niesamowitych materiałów. Na uwagę zasługują na przykład:

  • DynamicZoom – pozwoli Ci stworzyć spektakularne ujęcie rodem z Hollywood.
  • Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse – zapanuj nad czasem i przestrzenią, aby zapisać wspomnienia na dynamicznych, zapierających dech w piersiach filmach.
  • Story Mode – wybieraj spośród wielu dostępnych szablonów z odpowiednimi przejściami, ruchami kamery oraz muzyką.
  • Gesture Control – rozpoczynaj i kończ nagrywanie za pomocą prostych gestów.
  • Panorama – pozwala korzystać z kilku ciekawych trybów takich jak CloneMe, który pozwoli Ci niemal dosłownie “znaleźć się w kilku miejscach jednocześnie”. Sam sprawdź, jak to działa!

Ulepszony tryb śledzenia ActiveTrack 5.0

Twój pies dostał nową zabawkę i chcesz nagrać, jak goni ją po całym domu? A może brat poprosił Cię o nakręcenie jego popisów na boisku piłkarskim? Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE Ci w tym pomogą! Oba stabilizatory pozwalają korzystać z nowego, udoskonalonego trybu ActiveTrack 5.0, który umożliwia stabilne utrzymywanie wybranych obiektów w centrum kadru i sprawdza się nawet na większych odległościach. Twój cel na chwilę zniknął z pola widzenia? Żaden problem! ActiveTrack 5.0 wznowi śledzenie, gdy tylko obiekt znów pojawi się w kadrze.

Ułatw sobie montaż i nagrywanie

To nie koniec udogodnień! Osmo Mobile SE i Osmo Mobile 6 znacznie ułatwią Ci zarówno kręcenie, jak i montaż wideo. Na uwagę zasługuje na przykład aplikacja DJI Mimo i tryb ShotGuides, który automatycznie wykrywa scenariusz nagrywania, aby następnie zaproponować Ci pasującą do niego sekwencję ujęć wraz z poradnikiem, jak ją wykonać. Dzięki temu każdy, nawet początkujący twórca z łatwością stworzy film na wysokim poziomie! Możesz też wypróbować aplikację Lightcut, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pozwolić Ci edytować materiały jednym kliknięciem. Wśród wielu dostępnych szablonów z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Idealne do różnych zastosowań

Zarówno Osmo Mobile SE, jak i Osmo Mobile 6 doskonale sprawdzą się w różnych scenariuszach. Pozwalają błyskawicznie przełączać się między nagrywaniem w poziomie i w pionie. Możesz więc wygodnie przygotować nie tylko interesujące wideo na YouTube, ale też przyciągający wzrok materiał do mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Co więcej, oba modele mają wbudowane nowe panele, za pomocą których szybko sprawdzisz na przykład wskaźnik statusu systemu oraz poziom naładowania akumulatora. Możesz też szybko przełączać się między trybami pracy gimbala – po prostu naciśnij przycisk M. W wypadku obu stabilizatorów do wyboru masz cztery opcje – Follow, Tilt Locked, FPV i SpinShot.

Nowe boczne pokrętło i wbudowany wysięgnik – więcej możliwości z Osmo Mobile 6

Zapewnij sobie jeszcze większą elastyczność podczas nagrywania. Osmo Mobile 6 został wyposażony w nowe boczne pokrętło, które pozwala wygodnie regulować ogniskową. Możesz też z łatwością przybliżać i oddalać. Stabilizator ma także wbudowany wysięgnik – za jego pomocą bez problemu zrobisz sobie doskonałe selfie. To idealna opcja dla osób, którym zależy na niemal nieograniczonej swobodzie i dodatkowych możliwościach!

A co z akcesoriami?

Wypróbuj dostępne akcesoria i ułatw sobie pracę. W skład zestawów Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE wchodzą nie tylko stabilizatory, ale też na przykład magnetyczny uchwyt na telefon, który pozwala na błyskawiczny montaż smartfona – nie musisz nawet wyjmować go z etui! Ciekawym dodatkiem jest także rozkładany statyw, który może również pełnić rolę przedłużenia uchwytu gimbala. To nadal za mało? W oddzielnej sprzedaży znajdziesz też kilka innych akcesoriów. Oświetlenie LED z magnetyczną klamrą sprawi, że z łatwością nagrasz świetny film nawet w słabym świetle. Umożliwia wybór spośród 3 poziomów jasności i 3 ustawień temperatury barwowej. Ponadto Osmo Mobile 6 jest kompatybilny z bezprzewodowym systemem audio DJI Mic. To doskonały wybór, jeśli zależy Ci na lepszej jakości dźwięku!

Osmo Mobile 6 czy Osmo Mobile SE? Decyzja należy do Ciebie!

Wszystko to brzmi ciekawie? Zamierzasz sprawić sobie nowego gimbala i zaktualizować swoje wyposażenie vlogera? A może dopiero chcesz spróbować swoich sił w nagrywaniu za pomocą smartfona? Niezależnie od sytuacji, premierowe stabilizatory DJI będą idealnym wyborem! Zarówno przyjazny użytkownikom, pełen ciekawych funkcji Osmo Mobile SE, jak i nowoczesny Osmo Mobile 6 z wysięgnikiem teleskopowym z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zastanów się, na czym najbardziej Ci zależy i wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie!

Mogą Cię również zainteresować:

Zobacz jak nagrywa DJI Ronin 4D!

Na naszym kanale YouTube właśnie pojawiło się wideo, w którym można zobaczyć jak nagrywa DJI Ronin 4D.Zapraszamy do oglądania: https://bit.ly/3B3nTMv

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu