Szukaj
Close this search box.

Unieś się w przestworza z Red Bullem i DJI

Gotowi na niezapomnianą przygodę w przestworzach? DJI po raz kolejny został partnerem wydarzenia organizowanego przez Red Bull – tym razem jest to Red Bull Konkurs Lotów. Ta niesamowita impreza to doskonała okazja, aby odbyć niezapomniany lot skonstruowaną przez siebie machiną lub kibicować innym śmiałkom, którzy się na to odważą. Zawody odbędą się 17 i 18 sierpnia w Gdyni. My również tam będziemy – mamy nadzieję, że się z Wami zobaczymy!

Red Bull Konkurs Lotów – na czym to polega?

Marzysz o lataniu? Masz żyłkę do konstruowania niecodziennych wynalazków? A może po prostu lubisz emocjonujące, widowiskowe wydarzenia? Jeśli odpowiedź na choć jedno z tych pytań brzmi “tak”, Red Bull Konkurs Lotów to impreza, na której nie może Cię zabraknąć!


Na czym to wszystko polega? Najpierw zakwalifikowane do zawodów drużyny budują swoje latające machiny, a potem pojawiają się z nimi w Gdyni, aby rywalizować o zwycięstwo przed wielotysięczną publicznością i jurorami pod przewodnictwem Adama Małysza. Ich zadaniem jest nie tylko odbycie jak najdłuższego lotu, ale też zrobienie fantastycznego show, które zaskarbi im sympatię widzów. Odwaga, brawura i kreatywność – to właśnie te cechy będą miały największe znaczenie.

Co można wygrać?

Na zwycięzców konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród, w tym wyjazd do Salzburga, loty samolotami i skoki spadochronowe. Nie zabraknie też czegoś specjalnego od DJI – członkowie najlepszej drużyny otrzymają kamery DJI Osmo Action 4. Jest więc o co walczyć!

Jak zgłosić się do konkursu?

Brzmi dobrze? Chcesz zebrać swoich znajomych i wspólnie powalczyć o nagrody? Świetnie! Aby zyskać szansę zakwalifikowania się do zawodów, wystarczy:

  1. Stworzyć drużynę składającą się z jednego pilota i czterech członków ekipy naziemnej.
  2. Przygotować projekt machiny latającej.
  3. Wejść na stronę wydarzenia, zapoznać się z zasadami i wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając zdjęcie drużyny i projekt maszyny – masz na to czas do 30 kwietnia.
  4. Poczekać na wyniki – jury wybierze projekty obiecujące najdłuższy lot i najciekawszy występ. Do zgarnięcia będzie także dzika karta przyznawana przez internautów w mediach społecznościowych.

Dostaliście się do konkursu? To fantastycznie – teraz musicie zbudować swoją latającą machinę i przygotować show, którym olśnicie widownię i jurorów w Gdyni. Powodzenia!

Do zobaczenia w Gdyni

Masz już pomysł na maszynę, która pozwoli Ci odbyć efektowny lot? Zbierz swoją drużynę, przygotujcie oryginalny projekt i zgłoście się do konkursu! Warto też przyjechać do Gdyni, aby kibicować swoim ulubionym zespołom i wziąć udział w wielu innych ciekawych wydarzeniach – zawodom towarzyszyć będą między innymi pokazy lotnicze, koncerty i wiele więcej. Będziemy tam na Ciebie czekać!

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.redbull.com/pl-pl/events/red-bull-konkurs-lotow-gdynia-2024.

Mogą Cię również zainteresować:

Uchwyć wakacje z DJI!

Wakacje coraz bliżej, warto zaopatrzyć się nie tylko w krem przeciwsłoneczny i materac, a w sprzęt, który zatrzyma na dłużej Twój najlepszy, wakacyjny czas! Dlatego

Magia Świąt z produktami DJI

Zrób sobie lub najbliższym świąteczny prezent! Wybrane produkty DJI możesz zakupić w obniżonych, świątecznych cenach tylko do 19.12.

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do