Szukaj
Close this search box.

Premiera DJI Mavic 3 Pro

Rodzina dronów Mavic 3 znowu się powiększa – tym razem premierę ma DJI Mavic 3 Pro, który oferuje nowe, jeszcze ciekawsze możliwości nagrywania i wyróżnia się przełomowym systemem z trzema kamerami. Dzięki fantastycznej jakości wideo 5.1K i wielu inteligentnym funkcjom będzie doskonałym wyborem dla wymagających twórców. Jak wypada w porównaniu ze swoimi poprzednikami i czy warto rozważyć jego zakup? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Innowacyjny system z trzema kamerami

Tym, co wyróżnia Mavica 3 Pro na tle pozostałych dronów z serii, jest zaawansowany system nagrywania, który łączy w sobie aż 3 kamery. To otwiera przed Tobą zupełnie nowe perspektywy tworzenia – możesz na przykład swobodnie przełączać się między dostępnymi ogniskowymi i eksperymentować z różnymi stylami kompozycji. Teraz ogranicza Cię już tylko wyobraźnia! Kamery, które oferuje Mavic 3 Pro, to:

 • Kamera Hasselblad – znana już z serii Mavic 3. Została wyposażona w matrycę CMOS 4/3 i obsługuje rozwiązanie Hasselblad Natural Colour Solution, dzięki czemu zapewnia świetnie odwzorowane kolory. Pozwala robić 12-bitowe zdjęcia RAW i nagrywać bogate w szczegóły filmy 5.1K/50FPS lub DCI 4K/120FPS. Ponadto nowy tryb D-Log M umożliwia zapisanie nawet miliarda barw.
 • Średnia kamera Tele 70 mm – pozwala nagrywać w 4K/60FPS i oferuje ogniskową równoważną 70 mm. Świetnie kompresuje głębię pola i ostrość, dzięki czemu ułatwia wyróżnienie wybranych obiektów. Obsługuje też tryb HLG, który zapewnia więcej informacji na temat kolorów, a co za tym idzie większą elastyczność podczas postprodukcji.
 • Kamera Tele 166 mm – wyróżnia ją 7-krotny zoom optyczny i 28-krotny zoom hybrydowy. Dzięki temu możesz filmować obiekty takie jak zwierzęta, budynki czy krajobrazy z odpowiedniej odległości. Kamera Tele 166 mm oferuje przysłonę f/3.4 i pozwala nagrywać w 4K/60FPS.

Lataj dłużej i dalej

Zyskaj więcej swobody, spokojnie szukaj ciekawych zakątków i stwórz mnóstwo zachwycających ujęć. Mavic 3 Pro zapewnia czas lotu do 43 minut – nie obawiaj się, że jego akumulatory zbyt szybko się rozładują i pokrzyżują Ci plany. Co więcej, zaawansowany system DJI O3+ umożliwia szybką i stabilną transmisję wideo 1080p/60FPS na odległość do 8 km. Wszystko to sprawia, że możesz ze spokojem ducha eksplorować okolicę!

W trosce o bezpieczeństwo

Nowy Mavic 3 Pro gwarantuje nie tylko wydajność, ale też bezpieczeństwo lotu. Został wyposażony w osiem szerokokątnych czujników wizyjnych, dzięki którym precyzyjnie wykrywa i omija przeszkody we wszystkich kierunkach. Co więcej, zaawansowane RTH sprawia, że dron może automatycznie zaplanować optymalną trasę powrotu do punktu startu. Ty już nie musisz się tym martwić!

Inteligentne funkcje

Podobnie jak pozostałe drony z serii, Mavic 3 Pro oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji, które ułatwią Ci nagrywanie przykuwających uwagę ujęć. Warto wypróbować na przykład:

 • MasterShots – dzięki trybom MasterShots dron może automatycznie nagrać materiał wideo, edytować go, a na koniec wygenerować oryginalny film.
 • QuickShots – tryby QuickShots (Dronie, Helix, Circle, Rocket) umożliwiają dronowi automatyczne nagrywanie złożonych ujęć.
 • FocusTrack – obejmuje kilka trybów śledzenia, w tym ActiveTrack 5.0, Point of Interest i Spotlight, które ułatwią Ci utrzymanie wybranego obiektu w centrum kadru.
 • Panorama – pozwoli Ci uchwycić wspaniały krajobraz na nasyconym detalami zdjęciu 100 MP.
 • High-Speed Quick Transfer – usprawnia przesyłanie zdjęć i filmów do telefonu.

Zależy Ci na dodatkowych możliwościach? Skorzystaj z aplikacji LightCut, która pozwala szybko edytować nagrane materiały przy użyciu sztucznej inteligencji i oferuje całą gamę szablonów przygotowanych z myślą o trybach MasterShots. To jednak nie wszystko – aby montować swoje filmy w taki sposób, nie musisz zapisywać ich na smartfonie. Wystarczy, że połączysz się z dronem bezprzewodowo, za pomocą Wi-Fi – to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu!

Jeszcze wygodniejsza obsługa

Mavic 3 Pro oferuje jeszcze kilka usprawnień, dzięki którym jego obsługa staje się dużo prostsza i wygodniejsza. Przykładowo, funkcja Waypoint Flight pozwala na tworzenie punktów waypoints, na podstawie których dron może automatycznie zaplanować trasę lotu. Do dyspozycji masz także tempomat, który ułatwi Ci pokonywanie długich dystansów – zapomnij o konieczności ciągłego naciskania drążków aparatury!

5 wariantów zestawu w sprzedaży

Powyżej opisaliśmy tylko niektóre atuty nowego drona DJI. Jeśli myślisz, że Mavic 3 Pro będzie odpowiednim wyborem dla Ciebie i już rozważasz jego zakup, mamy dla Ciebie jeszcze jedną świetną wiadomość – producent przygotował aż 5 różnych zestawów, możesz więc zaopatrzyć się w taki, który będzie idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Dostępne są następujące warianty:

 • DJI Mavic 3 Pro (Drone Only) – zawiera tylko drona, bez aparatury. Ten zestaw będzie idealny dla osób, które mają już swój kontroler i akcesoria, nie potrzebują nowych i nie chcą za nie dopłacać.
 • DJI Mavic 3 Pro (DJI RC) – zestaw z dronem i aparaturą sterującą DJI RC.
 • DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC) – zawiera drona, aparaturę DJI RC i kilka akcesoriów takich jak na przykład torba na ramię, hub do ładowania (100 W) i zestaw filtrów ND. Znajdziesz w nim również większą liczbę śmigieł i akumulatorów.
 • DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC Pro) – oferuje drona, wypisane wyżej akcesoria oraz aparaturę sterującą DJI RC Pro, która cechuje się wbudowanym ekranem o jasności 1000 nitów i pozwala na transmisję wideo o dużym zasięgu.
 • DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo – zawiera akcesoria z zestawów Fly More Combo, aparaturę sterującą DJI RC Pro oraz drona DJI Mavic 3 Pro Cine, który został stworzony z myślą o bardziej profesjonalnych zastosowaniach. Ma wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB, a wszystkie trzy jego kamery obsługują kodowanie Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT.

Który zestaw wydaje Ci się najciekawszy? Zależy Ci na dodatkowych akcesoriach i chcesz kupić którąś z opcji Fly More Combo? A może szukasz drona do bardziej profesjonalnych zastosowań i myślisz, że najlepszy będzie Mavic 3 Pro Cine? Wybierz odpowiedni wariant dla siebie i odkryj nowe możliwości nagrywania z lotu ptaka!

Mogą Cię również zainteresować:

Promocja Walentynkowa – DJI Action 2

Dziś świętujemy dzień zakochanych! Najpiękniejsze co możesz podarować swojej drugiej połówce to wspólnie spędzony czas. Spraw, aby wspaniałe chwile zostały z Wami na zawsze. Dzięki

120 metrów nad ziemią #6 – Marcin Giba

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu