Ponownie głośno o DJI Mini SE!

Znów jest głośno o DJI Mini SE
Choć doświadczeni droniarze zazwyczaj decydują się na droższe i bardziej zaawansowane rozwiązania, to słuch o Mavicu Mini SE nie zaginął. Ten model często pojawia się w recenzjach i nie ma wątpliwości, że jeszcze długo pozostanie na tapecie. Sprawdź, co mówią o nim w sieci!

Na dobry początek
Drono Strefa od A do Z pokazuje, z czego składa się zestaw DJI Mini SE Fly More Combo, jak jest zbDrono Strefa od A do Z pokazuje, z czego składa się zestaw DJI Mini SE Fly More Combo, jak dron jest zbudowany i czym różni się od innych modeli. Niewątpliwie jest to sprzęt przeznaczony dla początkujących, jednak nie tylko amatorzy znajdą w nim uciechę. Mini SE jest na tyle mały, że można nawet włożyć go do kieszeni i korzystać z jego możliwości w dowolnym miejscu i czasie. Świetnie poradzi sobie na wietrze i uchwyci ważne wspomnienia.

Geex o Mini SE
„Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że małe zmiany w konstrukcji mogą tak dobrze wpłynąć na tego drona” – tak Łukasz Kostrzejewski skomentował DJI Mini SE w swoim najnowszym artykule.

Łukasz opisał wszystko po kolei – od unboxingu przez pierwszy lot i prawo dronowe po jakość filmów i zdjęć. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Powstał również film od Geex, w którym możecie zobaczyć jak DJI Mini SE wypadł w przeprowadzonych testach.

Planujesz rozpocząć przygodę z lataniem dronem? DJI Mini SE to świetny wybór na początek! Zobacz, jak oceniają go recenzenci i przekonaj się, czy spełni Twoje oczekiwania.

Mogą Cię również zainteresować:

120 metrów nad ziemią #2 – Podronowany

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z