Szukaj
Close this search box.

Ponownie głośno o DJI Mini SE!

Znów jest głośno o DJI Mini SE
Choć doświadczeni droniarze zazwyczaj decydują się na droższe i bardziej zaawansowane rozwiązania, to słuch o Mavicu Mini SE nie zaginął. Ten model często pojawia się w recenzjach i nie ma wątpliwości, że jeszcze długo pozostanie na tapecie. Sprawdź, co mówią o nim w sieci!

Na dobry początek
Drono Strefa od A do Z pokazuje, z czego składa się zestaw DJI Mini SE Fly More Combo, jak jest zbDrono Strefa od A do Z pokazuje, z czego składa się zestaw DJI Mini SE Fly More Combo, jak dron jest zbudowany i czym różni się od innych modeli. Niewątpliwie jest to sprzęt przeznaczony dla początkujących, jednak nie tylko amatorzy znajdą w nim uciechę. Mini SE jest na tyle mały, że można nawet włożyć go do kieszeni i korzystać z jego możliwości w dowolnym miejscu i czasie. Świetnie poradzi sobie na wietrze i uchwyci ważne wspomnienia.

Geex o Mini SE
„Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że małe zmiany w konstrukcji mogą tak dobrze wpłynąć na tego drona” – tak Łukasz Kostrzejewski skomentował DJI Mini SE w swoim najnowszym artykule.

Łukasz opisał wszystko po kolei – od unboxingu przez pierwszy lot i prawo dronowe po jakość filmów i zdjęć. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Powstał również film od Geex, w którym możecie zobaczyć jak DJI Mini SE wypadł w przeprowadzonych testach.

Planujesz rozpocząć przygodę z lataniem dronem? DJI Mini SE to świetny wybór na początek! Zobacz, jak oceniają go recenzenci i przekonaj się, czy spełni Twoje oczekiwania.

Mogą Cię również zainteresować:

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do

Premiera DJI RS 4 i DJI RS 4 Pro

DJI nie zwalnia tempa i wprowadza na rynek kolejne rozwiązania dla profesjonalnych twórców — wyjątkowe stabilizatory DJI RS 4 oraz DJI RS 4 Pro. Cechują