Szukaj
Close this search box.

Najnowsza aktualizacja DJI Mavic 3

Właśnie pojawiła się najnowsza aktualizacja oprogramowania Mavica 3.

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja DJI Mavic 3. Oprogramowanie v01.00.0500, bo o nim mowa, wprowadza mnóstwo usprawnień, które ułatwią Ci tworzenie oryginalnych materiałów z lotu ptaka. Dodane funkcje QuickShots, kompatybilność DJI RC Pro z DJI Air 2S, QuickTransfer, zdjęcia seryjne i dokładniejsza korekcja kolorów – co jeszcze się zmieniło?

Więcej kreatywnych możliwości
Nowa aktualizacja dodaje kilka kreatywnych funkcji, które pomogą Ci tworzyć spektakularne ujęcia. Teraz możesz na przykład korzystać z QuickShots takich jak Dronie, Rocket, Helix, Circle, Boomerang i Asteroid, a także uwiecznić zachwycający pejzaż na obrazie w wysokiej rozdzielczości dzięki trybowi Panorama. Dodano także możliwość wykonywania zdjęć seryjnych. Co jeszcze wprowadza nowa aktualizacja?

  • Zoom cyfrowy dla normalnego trybu wideo.
  • Color Display Assist dla D-Log.
  • 4K/60FPS i możliwość ręcznej regulacji EI dla MasterShots.
  • Zoom oraz D-Log dla trybu FocusTrack podczas nagrywania filmów.
  • Jeszcze dokładniejszą korekcję kolorów.
  • Zoptymalizowany obszar obrazu na zdjęciach Timelapse.
  • Poprawioną ostrość obrazu z kamery Tele podczas nagrywania przy dużym powiększeniu.

Sporo tego, prawda? A to jeszcze nie wszystko!

Usprawnione przesyłanie plików

Teraz możesz wygodniej zapisywać i pobierać swoje materiały. Aktualizacja dodaje QuickTransfer, który pozwala szybko przesyłać filmy w wysokiej rozdzielczości. Wprowadzono też tryb USB dla Mavica 3 Cine, dzięki czemu można w prosty sposób kopiować dane. Po aktualizacji pojawiła się również możliwość zapisywania wideo w pamięci podręcznej i pobierania oryginalnego materiału na zewnętrzną kartę SD dla użytkowników DJI RC Pro. Wszystko to znacznie ułatwi Ci pracę!

Kompatybilność DJI RC Pro z DJI Air 2S

To nie koniec nowości związanych z DJI RC Pro. Po aktualizacji aparatura jest wstecznie kompatybilna z DJI Air 2S, co oznacza, że użytkownicy tego drona również mogą korzystać z oferowanych przez nią możliwości.

Kolejnym ulepszeniem DJI RC Pro jest dodane wsparcie dla czystego HDMI. To oznacza, że teraz na ekranie może być widoczny sam obraz – bez danych technicznych. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza podczas prowadzenia transmisji na żywo. Dzięki niemu Twoi odbiorcy zobaczą tylko to, co chcesz im pokazać – bez dodatkowych, rozpraszających informacji.

Dodatkowe ulepszenia

Oprogramowanie v01.00.0500 wprowadza też inne udogodnienia. Od teraz możliwa jest regulacja wysokości RTH dla Advanced RTH. Naprawiono też kilka mniejszych błędów, co przekłada się na bardziej niezawodne, wydajniejsze działanie drona.

Warto zaznaczyć, że dodane funkcje wymagają wersji aplikacji DJI Fly v1.5.8 lub nowszej.

Która z opisanych nowości wydaje Wam się najciekawsza?

Mogą Cię również zainteresować:

Co warto wiedzieć o Action 2?

Za nami premiera najnowszej kamery od DJI. Jakie są zalety i najważniejsze cechy Action 2 oraz czym różni się od swojego poprzednika? Zapraszamy do artykułu.

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu