Szukaj
Close this search box.

Kompleksowy poradnik DJI Care Refresh

DJI Care Refresh jest kompleksową ochroną Twojego drona. Od teraz nie musisz się martwić o przykre incydenty. Lataj pewniej i swobodniej! ✈

Wykupując DJI Care Refresh stawiasz na ochronę swojego drona, przed takimi sytuacjami, jak:

 • Upadek,
 • Utopienie,
 • Kolizja,
 • Wypadki spowodowane zakłóceniem sygnału,
 • Błędy użytkownika.

Dokładnie! DJI Care Refresh obejmuje również wypadki wywołane winą operatora!

Dzięki usłudze nie musisz czekać na ocenę i wycenę szkody.

Jest to proste: gdy tylko wyślesz uszkodzony sprzęt, otrzymasz od nas w zamian wymieniony, bądź naprawiony. A to jeszcze nie wszystko – masz prawo do dwóch wymian urządzenia.

Wszystko trwa tak szybko, że już po niedługim czasie możesz wrócić do szybowania dronem!

Flyaway Coverage 

DJI Care Flyaway jest natomiast dodatkową usługą w planie serwisowym DJI Care Refresh.

Pozwala na otrzymanie całkowicie nowego drona w razie, gdyby poprzedni odleciał z niewiadomych przyczyn i nie udało się go odzyskać. W przypadku nieintencjonalnego zagubienia drona wystarczy uiścić odpowiednią opłatę serwisową, aby otrzymać całkowicie nowy produkt.

Aby skorzystać z Flyaway Coverage, użytkownik musi powiązać swoje konto DJI oraz kontroler zdalnego sterowania z dronem za pomocą aplikacji DJI Fly. Jeśli nie zrobi tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, nie będzie mógł skorzystać z usługi wymiany.

Jak aktywować DJI Care Refresh? 

Co ważne, pakiet można aktywować jednorazowo do 48h od pierwszego uruchomienia drona.

 1. Jeżeli zakupiłeś usługę, kod zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.
 2. Wejdź na stronę https://service.dji.com/care/active i aktywuj kod.
 3. Podczas aktywacji należy podać numer kodu DJI Care Refresh, numer seryjny urządzenia oraz dane osoby aktywującej pakiet.
 4. Pakiet serwisowy zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie otrzymasz na adres e-mail.

Jak znaleźć numer seryjny mojego drona?

Numer seryjny Twojego drona DJI znajdziesz na klapce od baterii lub w jej miejscu. Jest to ciąg ok. 10 znaków – składa się z liczb i liter. Najczęściej obok znajdziesz kod QR – możesz go zeskanować smartfonem.

Jak aktywować DJI Care Refresh po 48h?

Jeżeli umknęło Ci aktywowanie DJI Care Refresh po 48h od pierwszego uruchomienia drona – nic straconego.

Możesz włączyć usługę później. 👇

Aby tego dokonać, należy przygotować nagranie wideo, które ukaże stan Twojego urządzenia. Zanim jednak się za to zabierzesz, upewnij się, że:

 • Dron, aparatura sterująca oraz smartfon są podłączone.
 • Będziesz nagrywać w miejscu, gdzie jest silny zasięg GPS.

PAMIĘTAJ, ŻE NIE MOŻESZ EDYTOWAĆ SWOJEGO FILMU!

Teraz przejdziemy, przez stworzenie wideo:

 1. Pokaż numer seryjny drona – wyżej opisano, jak go znaleźć, lub w aplikacji DJI Fly naciśnij “Go Fly”, otwórz zakładkę ustawienia ogólne i naciśnij “About” – tam również będzie Twój kod przypisany do urządzenia.
 2. Udowodnij sprawność gimbala – przejdź do jego menu ustawień i uruchom automatyczną kalibrację. Po zakończeniu, przełącz pokrętło gimbala na pilocie i sprawdź, czy porusza się w górę i dół.
 3. Sprawdź status drona – W aplikacji DJI Fly wróć do widoku z kamery i naciśnij pasek stanu lotu w lewym górnym rogu ekranu, aby przejść do statusu drona i sprawdź, czy nie są wyświetlane żadne błędy.
 4. Pokaż widok z kamery – Wróć do widoku z kamery i naciśnij pasek stanu lotu w lewym górnym rogu ekranu, aby przejść do statusu drona i sprawdź, czy nie są wyświetlane żadne błędy
 5. Załącznik do Twojego weryfikacyjnego nagrania umieść tutaj.
 6. Po otrzymaniu na swoim koncie DJI informacji o pozytywnym rozpatrzeniu weryfikacji, można aktywować Care Refresh.

Jak skorzystać z usługi DJI Care Refresh – zdarzył się wypadek, co zrobić?

 • Zgłoś usterkę poprzez platformę serwisową DJI.
 • Otrzymasz następnie wycenę naprawy. Na tej podstawie zdecydujesz, czy preferujesz wymianę sprzętu, ewentualnie płatną naprawę lub skorzystanie z DJI Care Refresh.
 • Nowy produkt zostanie wysłany priorytetowo i bez kosztów dostawy, abyś ponownie mógł się nim cieszyć.

Posiadam DJI Care Refresh, ale ani razu nie wykorzystałem wymiany. 

Jeżeli natomiast każdy z Twoich lotów był bezpieczny i nie skorzystałeś z żadnej wymiany, DJI gwarantuje roczne przedłużenie gwarancji producenta. 🏆

Życzymy samych bezpiecznych i sukcesywnych lotów 😁

Mogą Cię również zainteresować:

120 metrów nad ziemią #6 – Marcin Giba

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do