Szukaj
Close this search box.

Jak aktywować DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa ochrona Twojego drona, które zapewni Ci swobodny i pewny lot, bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona bądź w późniejszym terminie po przesłaniu filmu weryfikacyjnego, o którym więcej pisaliśmy tutaj.

Jak aktywować usługę DJI Care Refresh:

  1. Po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany automatycznie na adres e-mail kupującego (bez względu na dzień oraz godzinę zakupu).
  2. Wiadomość z kodem zostanie dostarczona przez system Automater.
  3.  Kod należy aktywować pod adresem: https://support.dji.com/care/active
  4. Jeżeli na stronie pojawi się język chiński należy zmienić go na język angielski.
  5. W trakcie procesu aktywacji należy podać treść kodu Care Refresh (kod otrzymany w wiadomości e-mail), numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie) oraz dane osoby aktywującej Pakiet (imię i nazwisko, adres e-mail)
  6. Pakiet Serwisowy zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową. Twój dron jest już bezpieczny!

Zdarzył się wypadek i co dalej? Jak skorzystać z usługi DJI Care Refresh?

  1. Użytkownik zgłasza usterkę u swojego sprzedawcy lub bezpośrednio do producenta i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
  2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
  3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za wymianę i dostaje inny egzemplarz bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
  4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

Utopiłem / utopiłam drona i co dalej?

Spokojnie posiadając DJI Care Refresh wymienimy Twojego drona w razie wypadku, nawet jeśli ulegnie on uszkodzeniu przez kontakt z wodą.
*Warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta.

Flyaway Coverage

DJI Care Flyaway to dodatkowa usługa w planie serwisowym DJI Care Refresh, która pozwala na otrzymanie zupełnie nowego drona w razie, gdyby poprzedni odleciał z niewiadomych przyczyn i nie udało się go odzyskać. W przypadku nieintencjonalnego zagubienia drona wystarczy uiścić odpowiednią opłatę serwisową, aby otrzymać całkowicie nowy produkt.

*Aby skorzystać z Flyaway Coverage, użytkownik musi powiązać swoje konto DJI oraz kontroler zdalnego sterowania z dronem za pomocą aplikacji DJI Fly. Jeśli nie zrobi tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, nie będzie mógł skorzystać z usługi wymiany.

Lataj bezpiecznie! 🙂

Mogą Cię również zainteresować:

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu