Szukaj
Close this search box.

Zimowe szaleństwo z Red Bullem i DJI

Już 25 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędzie się szalone morsowanie w niepowtarzalnym stylu.

Red Bull Jump & Freeze to jedyne w swoim rodzaju zawody, które pozwolą uczestnikom wykazać się kreatywnością i dużą dozą brawury. Zbuduj swój zimowy pojazd, wykonaj spektakularny zjazd i zalicz mroźne lądowanie w wodzie! DJI Polska jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, co oznacza, że spotkacie tam również nasz zespół.

Red Bull Jump & Freeze – o co tu chodzi?

Morsujesz? A może uwielbiasz fantastyczne, nieco szalone wydarzenia? Jeśli odpowiedź na choć jedno z tych pytań brzmi “tak”, Red Bull Jump & Freeze jest dla Ciebie! Te wyjątkowe zawody polegają na rywalizacji czterdziestu maksymalnie trzyosobowych drużyn, których zadaniem będzie szalony zjazd i skok do wody na zbudowanym przez siebie śnieżnym pojeździe. Tutaj liczy się brawura i kreatywność!

Jak wziąć udział w zawodach?

Oczami wyobraźni już widzisz siebie śmigającego do wody w szalonym tempie? Świetnie – jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wymyśl oryginalny pomysł na pojazd i zbierz maksymalnie trzyosobową drużynę. Pamiętaj też, żeby wysłać zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie Red Bull Jump & Freeze. Masz czas do 8 lutego! Finał konkursu odbędzie się 25 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej – do udziału zaproszeni zostaną tylko autorzy najciekawszych pomysłów.

Zasady wydarzenia

Udało Ci się zakwalifikować do wielkiego finału? Wspaniale – teraz zbuduj swój niepowtarzalny pojazd śnieżny i przyjedź z nim do Białki Tatrzańskiej. W zawodach oceniane będą dwa elementy – show i skok. Zadbaj więc o unikalny design swojego pojazdu, dobierz pasujące do niego stroje i zaskocz publiczność niezapomnianym występem! Oceniany będzie również styl skoku, dynamika zjazdu oraz samo lądowanie. Postaraj się, aby całość wywołała prawdziwy efekt WOW! O wynikach zawodów zadecyduje jury.

Co możesz wygrać?

Na zwycięzców czekają oczywiście fantastyczne nagrody. Wszyscy członkowie drużyn, którym uda się zachwycić jury, otrzymają zegarki Garmin. Nie zabrakło też czegoś specjalnego od DJI – zdobywcy pierwszego miejsca dostaną kamery DJI Osmo Action 3 Adventure Combo. Jest więc o co walczyć!

Brzmi ciekawie? Zbierz swoją drużynę, wymyślcie oryginalny projekt i wyślijcie zgłoszenie, a jeśli uda Wam się dostać do finału, pokażcie światu, co potraficie! Możesz też przyjechać do Białki Tatrzańskiej i zostać częścią rozentuzjazmowanej publiczności. My również tam będziemy!

Mogą Cię również zainteresować:

Hi Five!

No to piąteczka. Do zobaczenia 8 września o godz. 15:00.

Premiera DJI Air 3

Ostatni dron z serii Air, DJI Air 2S, pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Teraz premierę ma jego następca – DJI Air 3.

Premiera DJI Mic 2

Nagrywasz vlogi, wywiady lub inne materiały? Nadeszła dla Ciebie dobra informacja — premiera DJI Mic 2. Ten bezprzewodowy system transmisji audio pozwoli Ci uchwycić autentyczne