Szukaj
Close this search box.

Promocja Walentynkowa – DJI Action 2

Dziś świętujemy dzień zakochanych! Najpiękniejsze co możesz podarować swojej drugiej połówce to wspólnie spędzony czas. Spraw, aby wspaniałe chwile zostały z Wami na zawsze. Dzięki DJI Action 2 jest to możliwe!

Do 20.02.22 możesz zakupić DJI Action 2 Dual – Screen Combo w promocyjnej cenie 2 249 zł oraz DJI Action 2 Power Combo w cenie 1 749zł!

Gdzie kupić:
• DJI ARS – DJI Action 2 Power Combo / DJI Action 2 Dual-Screen Combo
• Media Markt – DJI Action 2 Dual – Screen Combo / DJI Action 2 Power Combo
• X-Kom – DJI Action 2 Dual – Screen Combo / DJI Action 2 Power Combo
• RTV EURO AGD – DJI Action 2 Dual – Screen Combo / DJI Action 2 Power Combo
• Media Expert – DJI Action 2 Dual-Screen Combo / DJI Action 2 Power Combo

Brzmi ciekawie? Kup DJI Action 2 w promocyjnej cenie i wybierz się ze swoją drugą połówką na przygodę, której nigdy nie zapomnicie. Teraz możecie uchwycić wspólne chwile na doskonałej jakości filmie 4K i wracać do najpiękniejszych wspomnień, gdy tylko będziecie mieli na to ochotę!

Mogą Cię również zainteresować:

Kompleksowy poradnik DJI Care Refresh

DJI Care Refresh jest kompleksową ochroną Twojego drona. Od teraz nie musisz się martwić o przykre incydenty. Lataj pewniej i swobodniej! ✈ Wykupując DJI Care

DJI AVATA w wakacyjnej cenie

Letnie szaleństwo z DJI AVATA!Skorzystaj z okazji i kup produkty DJI AVATA w specjalnej cenie. 😍 DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2)

Premiera DJI Mic 2

Nagrywasz vlogi, wywiady lub inne materiały? Nadeszła dla Ciebie dobra informacja — premiera DJI Mic 2. Ten bezprzewodowy system transmisji audio pozwoli Ci uchwycić autentyczne