Szukaj
Close this search box.

Premiera DJI O3 Air Unit

DJI zaskakuje nas premierą kolejnego produktu – tym razem przygotował coś dla miłośników lotów FPV. DJI O3 Air Unit, bo o nim mowa, to nowoczesny moduł umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie wideo 1080p/100FPS na duże odległości. Obsługuje technologię DJI O3+, która gwarantuje niezawodną transmisję obrazu z niskim opóźnieniem. Ma również kamerę z 1/1,7-calową matrycą, dzięki której pozwala nagrywać filmy 4K/60FPS. Po prostu zamontuj go na dronie i używaj w połączeniu z wybranymi goglami DJI oraz aparaturą sterującą! Co jeszcze może zaoferować DJI O3 Air Unit? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Flagowa transmisja wideo

DJI O3 Air Unit zapewni Ci szerokie możliwości transmisji obrazu. Moduł obsługuje flagową technologię DJI O3+, został też wyposażony w dookólne anteny 2T2R. Wszystko to przekłada się na stabilny, płynny przesył! Urządzenie może transmitować wideo 1080p/100FPS na odległość do nawet 2 km. Wspiera też kodek H.265 i oferuje maksymalny bitrate 50 Mbps. Na uwagę zasługuje także niskie opóźnienie na poziomie około 30 ms oraz możliwość automatycznego przełączania częstotliwości. Dzięki temu możesz swobodnie eksplorować przestworza i cieszyć się niezawodną transmisją!

Moduł z kamerą – nagrywaj filmy 4K/60FPS

Uwolnij kreatywność. DJI O3 Air Unit został wyposażony w zaawansowany moduł z kamerą, który wyróżnia się 1/1,7-calową matrycą i wbudowaną pamięcią 20 GB. Dzięki temu umożliwia nagrywanie nasyconych szczegółami filmów 4K/60FPS. Jego dodatkowym atutem jest superszerokie pole widzenia 155°, które pozwoli Ci zmieścić jeszcze więcej w każdym kadrze. Ponadto urządzenie oferuje przysłonę f/2.8 oraz ogniskową równoważną 12,7 mm. Teraz z łatwością przygotujesz mnóstwo interesujących materiałów wideo!

Bogata kolorystyka

Z DJI O3 Air Unit zyskujesz jeszcze więcej możliwości filmowania. Urządzenie pozwala na przykład korzystać z trybu D-Cinelike, który zapewnia większą swobodę podczas korekcji barw w postprodukcji. Jeśli chcesz, aby Twoje materiały zwracały uwagę żywą, wyrazistą kolorystyką, będzie to idealna opcja dla Ciebie! Możesz też używać modułu z kamerą DJI O3 Air Unit w połączeniu z przeznaczonymi dla DJI Avata filtrami ND (ND8/16/32), które są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Za ich pomocą uzyskasz naturalne, doskonale odwzorowane kolory oraz interesujący kontrast między jasnymi obszarami obrazów i cieniami. Wypróbuj nowe możliwości i twórz jeszcze lepsze ujęcia!

Dopasowany do potrzeb użytkownika

Korzystanie z DJI O3 Air Unit nie sprawi Ci żadnego problemu. Moduł jest wyjątkowo lekki i kompaktowy, a także stosunkowo prosty w montażu. Obsługuje również tryb Canvas, który pozwoli Ci dostosować informacje wyświetlane na ekranach gogli DJI Goggles 2 lub DJI FPV Goggles V2. Możesz więc dostosować go do swoich potrzeb i zapewnić sobie bardziej spersonalizowane doświadczenie. DJI O3 Air Unit wyróżnia się także szeroką kompatybilnością, dzięki czemu możliwe jest stosowanie go w różnych konfiguracjach. Urządzenie doskonale działa w połączeniu z takimi produktami DJI jak na przykład:

  • DJI Goggles 2 – lekkie, niewielkie i wygodne gogle wyposażone w ekrany micro-OLED i umożliwiające regulację dioptrii.
  • DJI FPV Goggles V2 – oferują transmisję wideo O3 i cechują się wysoką rozdzielczością, dużym zasięgiem, odpornością na zakłócenia oraz niskim opóźnieniem.
  • DJI FPV Remote Controller 2 – aparatura sterująca, która została wyposażona w drążki z efektem Halla i obsługuje tryb M pozwalający na wykonywanie złożonych manewrów.

Z DJI O3 Air Unit zyskujesz zatem sporo ciekawych możliwości. Chcesz cieszyć się całkowitą mobilnością? Postaw na gogle DJI Goggles 2 i aparaturę DJI FPV Remote Controller 2. A może wolisz inną konfigurację? Wybór należy do Ciebie! Wypróbuj DJI O3 Air Unit i przenieś swoje doświadczenie FPV na nowy poziom.

Mogą Cię również zainteresować:

Jak aktywować DJI Care Refresh

DJI Care Refresh to kompleksowa ochrona Twojego drona, które zapewni Ci swobodny i pewny lot, bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do

Premiera odświeżonej wersji DJI Action 2

Nadszedł czas kolejnej premiery od DJI! Tym razem przedstawiamy Wam odświeżoną wersją kamery DJI Action 2, która wprowadza znaczące ulepszenia. Wyróżnia się zwiększoną pojemnością —

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do