Szukaj
Close this search box.

Premiera DJI Mini 4 Pro 

Nadeszła dobra informacja dla fanów Mini — kolejna premiera DJI. Tym razem swój debiut ma DJI Mini 4 Pro, który jest obecnie najpotężniejszym dronem z kamerą w rozmiarze mini. Nagrywanie zachwycających filmów na odległość do 10 km, lekka i kompaktowa konstrukcja, wielokierunkowe wykrywanie przeszkód, ActiveTrack 360° z nowym trybem — a to nie wszystko, co może Ci zaoferować! Zobacz, co jeszcze DJI dla Ciebie przygotowało. 

Udoskonalona kamera

DJI Mini 4 Pro nie odstaje od swoich poprzedników. Jest to obecnie najpotężniejszy dron z kamerą mini. Wykorzystuje ona 1/1,3-calową matrycę CMOS, co sprawia, że stworzysz bogate w szczegóły ujęcia. Obsługuje także Dual Native ISO Fusion, przysłonę f/1.7 oraz 2,4 μm pikseli 4 w 1, dzięki czemu ujęcia tworzone w trudnych warunkach nadal będą zachwycające!

To jednak nie wszystko. Do Twojej dyspozycji pozostaje maksymalnie 2-krotny zoom dla zdjęć oraz 4-krotny zoom dla filmów. Ujęcia te wykonywane są w jakości 4K. Od dzisiaj bez trudu wykonasz świetne materiały z odległości.

Niesamowita kolorystyka

Kamera DJI Mini 4 Pro umożliwia nagrywanie zdumiewających filmów 4K/60FPS. Od dzisiaj, jak nigdy dotąd, uwiecznione wschody i zachody słońca będę nasycone szczegółowymi detalami.

Co więcej, możesz nagrywać w trybie 10-bit D-Log M i uchwycić ponad miliard kolorów. Dzięki niemu uzyskasz więcej szczegółów w jasnych obszarach i cieniach, a co więcej będziesz mieć większą elastyczność podczas edycji materiałów przygotowanych za pomocą DJI Mini 4 Pro. Końcowe rezultaty zachwycą nawet najbardziej wymagających!

Filmy z DJI Mini 4 Pro

Z DJI Mini 4 Pro uchwycenie rozległego krajobrazu będzie zaskakująco proste! Obiektyw szerokokątny przeznaczony do tego drona wyróżnia się szerokim polem widzenia wynoszącym aż 100°. Już nic nie przeszkodzi Ci w stworzeniu pięknego filmu. 

To jednak nie koniec. DJI Mini 4 Pro obsługuje system transmisji wideo DJI O4. Dzięki temu możesz cieszyć się z wysokiej rozdzielczości transmisji wideo, która wynosi aż 1080p/60FPS FHD. Co więcej, może odbywać się na odległość do 10 km! Z nowym dronem DJI odkryjesz dotąd nieznane Ci miejsca i będziesz czerpać przyjemność z płynnego lotu.

Zachwycające zdjęcia

Lubisz, gdy na Twoich zdjęciach widoczny jest każdy, nawet najmniejszy szczegół? Z DJI Mini 4 Pro zachowanie każdego detalu będzie bardzo proste! Umożliwia on tworzenie zdjęć w formacie 48MP RAW. Co więcej, wykorzystuje nowej generacji funkcję SmartPhoto. Połączyła ona w sobie obrazowanie HDR, rozpoznawanie scen i wiele więcej! Sprawia to, że Twoje materiały nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

DJI Mini 4 Pro pozwala także na tworzenie materiałów panoramicznych 180°. Do Twojej dyspozycji pozostaje również funkcja Wide Angle, dzięki której możesz wykonywać ujęcia z szerokim polem widzenia, Vertical — umożliwiająca tworzenie w pionie, oraz Sphere, dzięki której będziesz w stanie wykonać sferyczne panoramy, dające efekt widoku 360°. Od dzisiaj Twoje materiały będą zapierać dech w piersiach! 

Radość z dłuższych podróży 

Z DJI Mini 4 Pro możesz latać nawet przez 34 minuty. To wystarczająco długo, aby zwiedzić okolice i odkryć nowe miejsca. Możesz porzucić obawy związane z szybką utratą energii i skupić się na tworzeniu niesamowitych ujęć! 

Warto tutaj zwrócić uwagę na hub do ładowania Two-Way Charging Hub, który znany jest z serii DJI Mini 3. Umożliwia sekwencyjne ładowanie aż trzech akumulatorów, a co więcej ułatwia ich przechowywanie. Jesteś w miejscu, gdzie dostęp do źródła energii jest utrudniony, a Twój telefon jest na wyczerpaniu? Od teraz to nie problem. Wykorzystaj hub do ładowania smartfona, aparatury sterującej, a także innych urządzeń. Już nic nie przeszkodzi Ci w uwiecznianiu pięknych chwil!

Wiele funkcji do wypróbowania

Tak jak inne drony DJI i DJI Mini 4 Pro został wyposażony w wiele inteligentnych funkcji, które ułatwiają tworzenie zachwycających materiałów. Do Twojej dyspozycji pozostaje na przykład: 

 • Waypoint Flight — poprawi wydajność nagrywania, a co więcej umożliwi precyzyjne planowanie tras lotu. Od teraz każda podróż będzie czymś przyjemnym!
 • Tempomat — zmniejszy Twoje zmęczenie podczas lotów na długie odległości. Dodatkowo będzie redukować drgania kamery, aby ułatwić nagrywanie płynnych filmów. 
 • MasterShots — oferuje zróżnicowane wzory ruchu kamery, idealne dla portretów, zbliżeń oraz nagrań z daleka.
 • True Vertical Shooting — pozwala na nagrywanie w pionie. Dzięki temu możesz tworzyć oryginalne filmy zoptymalizowane pod kątem mediów społecznościowych.
 • Rewolucyjne tryby — DJI Mini 4 Pro został wyposażony w trzy tryby, które umożliwią uzyskanie wspaniałych filmów. Są to Spotlight, Point of Interest oraz nowy, rewolucyjny ActiveTrack 360° z ulepszonymi możliwościami podążania za obiektami. 
 • Night Shots z ulepszonym algorytmem redukcji szumów — dzięki niemu będziesz w stanie tworzyć filmy w słabych warunkach oświetleniowych, a nawet w nocy.
 •  QuickShots — możesz tworzyć z nim złożone ujęcia, ponieważ obejmuje takie tryby jak Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang i Asteroid.
 • Hyperlapse — do wyboru masz tryby  Free, Waypoint, Circle i Course Lock z nielimitowanym czasem nagrywania. Z nimi nagrasz dynamiczne, zapierające dech w piersiach ujęcia. 
 • QuickTransfer — dzięki niemu będziesz w stanie szybko przesyłać materiały z drona na swój telefon.

Możliwości masz naprawdę dużo! Wszystko to sprawia, że DJI Mini 4 Pro sprosta nawet największym oczekiwaniom.

Szybka i łatwa edycja z aplikacją LightCut

Chcesz zmontować nagranie przez siebie ujęcia? Od dzisiaj nie będzie to problemem! Skorzystaj z aplikacji LightCut, która wspomoże Cię jeśli nie masz chęci, albo czasu na skomplikowaną edycję. Oferuje ona takie funkcje jak: 

 • One-Tap Editing — stosuje technologię AI, dzięki której wyróżnia kluczowe chwile, dodaje do nich efekty dźwiękowe oraz szablony, a następnie tworzy krótki film.
 • Efekt Tilt-Shift – nada niepowtarzalny charakter Twoim materiałom, tworząc wrażenie miniaturowego świata.

Jak widzisz, edycja materiałów może być szybka, łatwa i przyjemna! Co więcej, z aplikacją LightCut możesz połączyć się bezprzewodowo. Pozwala także zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu, ponieważ nie trzeba pobierać wszystkich zdjęć.

Dobry wybór nawet dla początkujących 

DJI Mini 4 Pro będzie dla Ciebie nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z dronami. Jest prosty w obsłudze, a co więcej zapewnia bezpieczeństwo lotu. Oto co może Ci zaoferować: 

 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód — DJI Mini 4 Pro został wyposażony w specjalne czujniki wizyjne, dzięki którym jest w stanie wykrywać obiekty pod każdym kątem. Co więcej, korzysta także z systemu APAS, który umożliwia automatyczne hamowanie i omijanie przeszkód podczas lotu. 
 • Funkcja Advanced RTH — za jej pomocą dron będzie w stanie automatycznie zaplanować bezpieczną trasę powrotu do punktu startu, przy jednoczesnym omijaniu przeszkód. 

Dzięki temu nie musisz obawiać się użytkowania DJI Mini 4 Pro nawet jeśli jesteś początkującym pilotem! Warto także zwrócić uwagę na fakt, że dron ten nie wymaga rejestracji ani dodatkowych szkoleń w większości krajów i regionów. Realizuj zatem swoje artystyczne wizje i ciesz się spokojem ducha!

3 warianty zestawów do wyboru

Myślisz, że DJI Mini 4 Pro będzie dla Ciebie odpowiedni? Ta wiadomość jest dla Ciebie! W sprzedaży znajdziesz aż trzy różne zestawy z nowym dronem DJI. Możesz wybrać z takich wariantów jak: 

 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo — rozszerzony zestaw z dronem, torbą, dwukierunkowym hubem do ładowania oraz aparaturą sterującą RC 2, która wyróżnia się lekką konstrukcją oraz ekranem o wysokiej rozdzielczości.
 • DJI Mini 4 Pro (RC 2) — zawiera drona oraz taką samą aparaturę sterującą, co poprzedni zestaw. 
 • DJI Mini 4 Pro (RC-N2) —  podstawowy zestaw z dornem oraz aparaturą sterującą RC-N2. 

Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie i wyrusz na podbój przestworzy, aby stworzyć zapierające dech w piersiach ujęcia! 

Mogą Cię również zainteresować:

Premiera DJI Ronin 4D Flex

Minął już ponad rok od premiery Ronina 4D, który zrewolucjonizował kinematografię, integrując najwyższej klasy kamerę i niezawodną 4-osiową stabilizację. To wszechstronne narzędzie oferuje wiele ciekawych

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do