Szukaj
Close this search box.

Premiera DJI Mini 2 SE

Rozpocznij przygodę z fotografią lotniczą i zyskaj oryginalną perspektywę patrzenia na świat, wykorzystując najnowszą propozycję DJI. Premierowy dron Mini 2 SE doskonale sprawdzi się zarówno wśród początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych użytkowników. Jego obsługa jest zaskakująco prosta, dzięki czemu możesz zdobywać doświadczenie w tworzeniu materiałów wideo i szybko się rozwijać. Dron pozwala na nagrywanie filmów 2.7K, obsługuje szereg inteligentnych funkcji i wyróżnia się czasem lotu sięgającym aż 31 minut. Jego ogromnym atutem jest wyjątkowo niska waga, która nie przekracza 249 g. Co jeszcze oferuje nowość DJI? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Uwolnij swoją kreatywność

Pozwól sobie na niekonwencjonalne doświadczenie rzeczywistości, wybierz się na podniebną wyprawę i zobacz, jak wygląda świat z perspektywy lotu ptaka. DJI Mini 2 SE wyposażony został w kamerę z matrycą CMOS 1/2,3”, która umożliwia tworzenie bogatych w szczegóły filmów 2.7K oraz robienie zdjęć 12 MP, spełniając tym samym oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających użytkowników, których charakteryzuje innowacyjne podejście do twórczości. Za skuteczną stabilizację w czasie nagrywania odpowiada 3-osiowy gimbal – nic nie stoi więc na przeszkodzie, by tworzyć dynamiczne ujęcia, które będą trzymać widzów Twoich dzieł w napięciu!

Przemierzaj przestworza 

Poznaj nowe oblicze swojego miasta i odkrywaj nieznane wcześniej malownicze zakątki. DJI Mini 2 SE może spędzić w powietrzu nawet 31 minut. Jest to wystarczająco długo, aby nagrać relację z ważnej uroczystości, stworzyć ciekawe ujęcia z wakacyjnych podróży czy też uchwycić zapierające dech w piersiach krajobrazy. Aby pokazać piękno niektórych scenerii, konieczne jest jednak odpowiednie zbliżenie. Umożliwi Ci to 4-krotny zoom, który pozwala na bezpieczne i wygodne filmowanie budowli, ludzi i zwierząt.

Mały rozmiar, duże możliwości

DJI Mini 2 SE, tak samo, jak poprzednie drony z tej serii, cechuje się kompaktową konstrukcją i wyjątkowo niską wagą, która nie przekracza 249 g. W efekcie może stać się Twoim nieodłącznym kompanem – z łatwością zmieścisz go w plecaku, torbie, a nawet w kieszeni! Mimo niewielkiego rozmiaru wyróżnia się on odpornością na wiatr o prędkości 38 km/h i zasięgiem transmisji wideo do 6 km. Zabierz go ze sobą w dowolne miejsce, eksploruj przestworza i miej dostęp do wszystkich wspomnień, które ponownie ożyją na ekranie!

Rozwijaj skrzydła

Pierwsza podniebna podróż jest dopiero przed Tobą? DJI Mini 2 SE to doskonały wybór dla początkujących użytkowników. Jego obsługa jest niezwykle prosta, a szereg inteligentnych funkcji pomoże Ci odkryć w sobie artystę. Co więcej, możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji DJI Fly, z której poziomu nadasz swojej twórczości oryginalny charakter. Oto co zyskasz, decydując się na nowość DJI:

  • QuickShots – pozwala na automatyczne wykonywanie złożonych ujęć, dzięki czemu z łatwością stworzysz profesjonalne materiały wideo, którymi możesz od razu dzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych. Wystarczy kilka kliknięć! Do Twojej dyspozycji będą tryby Dronie, Helix, Rocket, Circle i Boomerang.
  • Panorama – oferuje tryby Sphere, Wide Angle i 180°, umożliwiające wykonanie zdjęć, które zaskakują bogactwem szczegółów. Przekonasz się, że uzyskanie wymarzonego ujęcia jest łatwiejsze, niż myślisz!
  • Aplikacja DJI Fly – otwiera szereg możliwości wzbogacenia nagrań o ciekawe elementy, na przykład poprzez dodanie filtrów i ścieżek dźwiękowych. Zapewnia także wygodny dostęp do instrukcji i materiałów, które ułatwiają odbycie pierwszych lotów.
  • Rozwiązania, które dodatkowo ułatwiają start

Rozwiązania, które dodatkowo ułatwiają start

Nadal masz obawy, czy poradzisz sobie z obsługą drona? Na szczęście zadbano o każdy detal, aby maksymalnie ułatwić ten proces. DJI Mini 2 SE może automatycznie startować i lądować. Wystarczy przytrzymać odpowiednią ikonę. Co więcej, dolny system wizyjny, system podczerwieni oraz GNSS znacznie zwiększają bezpieczeństwo lotu, zapewniając dronowi stabilny zawis. Zastanawiasz się, co w sytuacji, gdy napotkasz nieprzewidziane problemy z transmisją sygnału, lub gdy poziom naładowania akumulatora będzie zbyt niski? DJI Mini 2 SE obsługuje praktyczne funkcje, takie jak Smart RTH, Low Battery RTH i Failsafe RTH, które umożliwiają automatyczny powrót do punktu startowego. Jak widzisz – przewidziano każdą okoliczność. 

Wzbogać swoje wyposażenie o praktyczne akcesoria

Jeżeli chcesz dodatkowo ułatwić proces tworzenia materiałów wideo i poszerzyć zakres możliwości DJI Mini 2 SE, możesz wypróbować dostępne w oddzielnej sprzedaży akcesoria. Producent przygotował między innymi osłonę śmigieł 360°, dzięki której maksymalne zwiększysz bezpieczeństwo lotu. Okaże się ona szczególnie przydatna podczas latania w zamkniętych pomieszczeniach i na obszarach z dużą ilością przeszkód. Warto także rozważyć zakupienie specjalnego hubu, który umożliwia przechowywanie i sekwencyjne ładowanie aż trzech akumulatorów. Możesz go także użyć, aby odnowić energię aparatury sterującej czy też telefonu. Świetnie sprawdzi się więc w czasie podróży. Szykując się na wyjazd, nie zapomnij także o zaopatrzeniu się w torbę DJI Mini Bag. Chcesz wyeksponować swojego drona? Umożliwi Ci to baza ładująca, która jednocześnie odnowi jego energię. DJI przygotowało wszystko, aby ułatwić Ci pracę.

2 warianty zestawu

DJI oferuje 2 warianty zestawu. Jeżeli uważasz, że możesz rozpocząć przygodę z DJI Mini 2 SE bez dodatkowych akcesoriów, wyposażasz się w drona i ewentualnie w późniejszym czasie rozbuduj swój sprzęt o akcesoria, które uważasz za najpotrzebniejsze. Jeżeli natomiast chcesz od razu korzystać z możliwości, które zapewniają dodatkowe elementy, postaw na zestaw Fly More Combo, w którym znajdziesz hub, dedykowaną torbę, osłonę śmigieł, a także zapasowe śmigła, akumulatory i śruby. Decyzja należy do Ciebie – wybierz odpowiednią opcję i rozpocznij podniebną wyprawę!

Mogą Cię również zainteresować:

Ponownie głośno o DJI Mini SE!

Znów jest głośno o DJI Mini SEChoć doświadczeni droniarze zazwyczaj decydują się na droższe i bardziej zaawansowane rozwiązania, to słuch o Mavicu Mini SE nie

Rozmowy z polotem – Wiktor Woźniak

Wiktor Woźniak to pasjonat fotografii, który prowadzi profil na Instagramie @wiktorftb. Od początku przygody z dronami postawił sobie za cel stworzenia czegoś unikalnego. W 2018r.

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu

Premiera DJI Avata 2

Jesteś fanem lotów FPV? DJI wychodzi Ci naprzeciw w swojej najnowszej premierze — DJI Avata 2! Dron ten oferuje ulepszoną matrycę 1/1,3”, czas lotu do