Premiera – DJI Mavic 3

Na tę premierę czekało wielu – poznaj najnowszego drona od DJI!

DJI Mavic 3

Uchwyć legendarny materiał za pomocą kamery Hasselblad 4/3 CMOS i ciesz się płynnym lotem dzięki wielokierunkowemu wykrywaniu przeszkód. Duża matryca nie tylko zapewnia wyższą rozdzielczość i większy zakres dynamiczny, ale też efektywniej eliminuje szum w słabszych warunkach oświetleniowych.
Gdy sceny lub obiekty znajdują się daleko, użyj kamery Tele z aż 28-krotnym zoomem hybrydowym, aby zobaczyć je w zbliżeniu i zaoszczędzić czas. Za jej pomocą możesz nawet nagrywać z odległości bez zakłócania przebiegu wydarzeń!
Regulowana przysłona zaspokoi potrzeby fotografów powietrznych, którzy pracują w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.
DJI Mavic 3 nagrywa w rozdzielczości 5.1K, a czas jego lotu został wydłużony, aż do 46 minut!

Dowiedz się więcej: https://dji-polska.pl/drony/dji-mavic-3/

Arcydzieła czekają.

Mogą Cię również zainteresować:

Nagraj wakacje tak jak lubisz!

Skorzystaj z wakacyjnych zniżek DJI i nagraj wakacje tak jak lubisz! DJI OM 5 (Szary) – DJI Osmo Mobile 5 – 629 PLN / 819 PLN DJI

Rozmowy z polotem – Wiktor Woźniak

Wiktor Woźniak to pasjonat fotografii, który prowadzi profil na Instagramie @wiktorftb. Od początku przygody z dronami postawił sobie za cel stworzenia czegoś unikalnego. W 2018r.

Premiera DJI Mini 4 Pro 

Nadeszła dobra informacja dla fanów Mini — kolejna premiera DJI. Tym razem swój debiut ma DJI Mini 4 Pro, który jest obecnie najpotężniejszym dronem z