Szukaj
Close this search box.

Premiera – DJI Avata

Wypróbuj nowego drona wyścigowego DJI i spełnij swoje marzenia o lataniu. DJI Avata zapewni Ci niezwykle immersyjne doświadczenie lotu i dostarczy prawdziwego dreszczyku emocji. Wykonuj dynamiczne manewry, nagrywaj filmy 4K i ciesz się superszerokim polem widzenia 155°. Co jeszcze ma do zaoferowania nowy dron DJI? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Poczuj prawdziwą wolność latania

Nowy DJI Avata pozwoli Ci niemal dosłownie unieść się w przestworza i spojrzeć na świat z lotu ptaka. Przygotuj się na ekscytującą podniebną wyprawę – załóż gogle, chwyć w dłoń kontroler ruchu i już możesz zwiedzać okolicę w zupełnie nowy sposób! Co więcej, w odróżnieniu od większości dronów z kamerami, których pole widzenia wynosi tylko 84°, DJI Avata oferuje FOV na poziomie aż 155°. Tak poszerzona perspektywa zapewni Ci obraz bliższy temu, co widzisz własnymi oczami i dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Przygotuj swoje najlepsze ujęcie

Chcesz uwiecznić swoje wyczyny w powietrzu na widowiskowych nagraniach? Żaden problem! DJI Avata został wyposażony w wysokiej klasy kamerę z matrycą CMOS 1/1,7″, dzięki czemu pozwala rejestrować filmy 4K/60FPS. Nie musisz też obawiać się o stabilność ujęć. Dron obsługuje technologie elektronicznej stabilizacji obrazu RockSteady 2.0 i HorizonSteady, które gwarantują imponującą płynność materiałów – nawet gdy wykonujesz wyjątkowo brawurowe manewry! DJI ma też coś specjalnego dla miłośników ciekawej, żywej kolorystyki – Avata pozwala nagrywać w trybie D-Cinelike, co daje więcej możliwości podczas postprodukcji.

Pokaż, co potrafisz

Ścigaj się z wiatrem i bez trudu docieraj w miejsca, które dla innych wciąż pozostają niedostępne. DJI Avata jest niesamowicie zwrotny, a zarazem wytrzymały. Dzięki temu idealnie sprawdza się również w ciasnych przestrzeniach, a nawet wewnątrz budynków. Możesz więc swobodnie przedzierać się przez gałęzie, latać pod mostami i pędzić przez korytarze – niemal nic Cię nie ogranicza. Chcesz nagrać oryginalne ujęcie, lecąc nisko nad ziemią? Nie ma problemu! Avata został wyposażony w dolny system wizyjny i czujnik ToF, może więc wykrywać przeszkody od dołu. Dron jest też wyjątkowo solidny i ma wbudowaną osłonę śmigieł – nawet jeśli z czymś się zderzy, po prostu się odbije i poleci dalej. Nowością jest także tryb Turtle, który pozwala szybko kontynuować lot po upadku.

Ciesz się większym bezpieczeństwem lotu

DJI udowadnia, że latanie może być nie tylko ekscytujące, ale też bezpieczne. Avata obsługuje RTH, dzięki czemu nie musisz się martwić, jeśli poziom naładowania akumulatora znacznie spadnie, napotkasz jakieś problemy z sygnałem lub stracisz orientację w terenie. Możesz też bardzo szybko zatrzymać drona i sprawić, że zawiśnie w miejscu. Wystarczy nacisnąć przycisk hamowania awaryjnego umieszczony na kontrolerze ruchu! DJI Avata oferuje również niezawodny system transmisji O3+. To oznacza, że pozwala przesyłać wideo 1080p/100FPS z niezwykle niskim opóźnieniem.

Wypróbuj DJI Goggles 2

Zależy Ci na jeszcze bardziej immersyjnym doświadczeniu? Wypróbuj nowe gogle DJI Goggles 2, które wchodzą w skład określonych zestawów DJI Avata. Możesz też kupić je oddzielnie. Dlaczego warto? Gogle zostały wyposażone w dwa ekrany micro OLED, które zapewniają częstotliwość odświeżania do 100 Hz i pozwalają cieszyć się przejrzystym, wyraźnym obrazem. Dzięki temu podróże przez przestworza staną się jeszcze bardziej ekscytujące! Goggles 2 są też niesamowicie wygodne i obsługują szybkie ładowanie, a ich czas pracy sięga 2 godzin. Możliwa jest również regulacja dioptrii w przedziale od +2.0 D do -8.0 D – to oznacza, że bez trudu dostosujesz gogle do swoich potrzeb.

Różne możliwości sterowania

Ciesz się bardziej intuicyjnym doświadczeniem lotu lub ułatw sobie wykonywanie zaawansowanych manewrów. DJI Avata jest kompatybilny z różnymi kontrolerami – każdy z nich daje Ci inne możliwości. DJI Motion Controller pozwala na intuicyjne sterowanie dronem za pomocą gestów. Możesz na przykład obrócić nadgarstek, aby wykonać skręt lub nacisnąć przycisk i pędzić do przodu. Z kolei DJI FPV Remote Controller 2 (w sprzedaży oddzielnie) umożliwia wykonywanie skomplikowanych manewrów lotniczych i tworzenie jeszcze bardziej oryginalnych ujęć. Wybierz najlepszy sposób sterowania dla siebie!

Osiągnij mistrzowski poziom

DJI ma także coś dla ambitnych pilotów, którzy chcą latać coraz lepiej – szlifowanie swoich umiejętności nigdy nie było prostsze! Avata jest kompatybilny z aplikacją DJI Virtual Flight, która oferuje mnóstwo zróżnicowanych scenariuszy. Bez problemu zainstalujesz ją nie tylko na smartfonie, ale też na komputerze. Za jej pomocą możesz wygodnie ćwiczyć sterowanie dronem i jeszcze bardziej zbliżyć się do mistrzowskiego poziomu.

Wybieraj spośród 3 wariantów zestawu

Rozważasz zakup nowego drona DJI? Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację! W sprzedaży dostępne są 3 wersje zestawu, spośród których możesz wybierać. Podstawowy zestaw DJI Avata zawiera samego drona. W zestawie DJI Avata Fly Smart Combo znajdziesz też DJI Motion Controller i gogle DJI FPV Goggles V2. W skład zestawu DJI Avata Pro-View Combo wchodzi natomiast dron, DJI Motion Controller i gogle DJI Goggles 2. Który wariant najbardziej Ci się podoba? Decyzja należy do Ciebie!

Mogą Cię również zainteresować:

Premiera DJI Mini 4 Pro 

Nadeszła dobra informacja dla fanów Mini — kolejna premiera DJI. Tym razem swój debiut ma DJI Mini 4 Pro, który jest obecnie najpotężniejszym dronem z

Premiera DJI Inspire 3

DJI nie zwalnia tempa – dzisiejsza premiera jest prawdziwym wydarzeniem dla profesjonalnych twórców. Prezentujemy DJI Inspire 3 – najwyższej klasy drona z kamerą, który umożliwia

Premiera DJI SDR Transmission

Gotowi na kolejną premierę DJI? Tym razem mamy coś specjalnego dla profesjonalnych filmowców! Mowa o DJI SDR Transmission – ten zaawansowany system transmisji wideo oferuje

Premiera DJI Power 1000

DJI Power 1000 reprezentuje przełom w dziedzinie mobilnego zasilania, łącząc zaawansowaną technologię, imponującą moc oraz niezawodność, której można oczekiwać od lidera branży dronów. Dzięki wyjściu