Szukaj
Close this search box.

Pocket-Sized Pro Audio

DJI Mic 2

Idealny sprzęt do profesjonalnych nagrań

Z ulepszonym mikrofonem DJI Mic 2 uchwycisz autentyczne dźwięki. Został on wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji takich jak wysoka jakość nagrywania dźwięku, inteligentna redukcja szumów oraz obsługa 32-bitowego zmiennoprzecinkowego nagrywania wewnętrznego. Sprawia to, że sprzęt ten pozwala na tworzenie zrównoważonych i bogatych w szczegół treści audio, dopasowanych do vlogów, wywiadów, transmisji na żywo, jednak nie tylko!

Nowy, elegancki design

DJI Mic 2 cechuje się nowym, eleganckim wyglądem. Nowe etui ładujące zostało wykonane z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu nadaje mu minimalistyczny wygląd. Zatrzask blokujący, który został dodany do urządzenia, zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność. Co więcej, zapobiega on przypadkowym upadkom, co zapewnia Ci spokój podczas użytkowania. Do Twojego wyboru pozostają dwa warianty kolorystyczne: Shadow Blask oraz Pearl White [3]. Pierwszy z nich nadaje sprzętu dyskretnego, wyglądu, który podnosi jego walory technologiczne, zaś Pearl White to elegancka alternatywa, dla osób, które szukają ciekawej kolorystyki.

Niesamowite brzmienie

Dzięki wielokierunkowemu nagrywaniu dźwięku, który został zoptymalizowany pod kątem wokalu, możesz tworzyć niesamowite materiały z DJI Mic 2. Sprzęt bez trudu poradzi sobie z wieloosobowymi scenariuszami vlogów, wywiadów czy innymi potrzebami, które są związane z nagrywaniem.

Zaawansowana technologia redukcji szumów

Hałas z otoczenia skutecznie będzie redukować nowa funkcja inteligentnej redukcji szumów [4]. Zapewnia to czyste, nieprzerwane rozmowy, nawet w miejscach tętniących życiem, takich jak zatłoczone miejsce ulice czy pomieszczenia. Co więcej, zastosuj przeciwwietrzną osłonę mikrofonu podczas wietrznej pogody lub w trakcie dynamicznych ujęć miejskich, dzięki czemu Twoje nagrania będą jeszcze lepsze!

Nagrywanie dwóch ścieżek audio

Obok głównej ścieżki audio, możesz także nagrywać drugą na poziomie -6dB. Zabezpieczy to przed nieoczekiwanymi skokami poziomu dźwięku, nawet w miejscach takich jak koncerty rockowe. DJI Mic 2 zapewni Ci niesamowite rezultaty z niezwykłą łatwością!

Szeroka kompatybilność

DJI Mic 2 cechuje się szeroką kompatybilnością z wyjściami USB-C oraz Lightning, a także z wejściem analogowym TRS 3,5 mm . Sprzęt ten będzie gotowy do pracy niezależnie od tego, czy korzystasz z kamer, smartfonów, komputerów czy tabletów! Funkcjonalność stereo jest możliwa dla iPhone’a, a także dla większości telefonów komórkowych z systemem Android. Umożliwia odtwarzanie na smartfonie bez konieczności odłączania odbiornika. Co więcej, odbiornik wyposażony jest także w dedykowany port TRS 3,5 mm, który pozwala na monitorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą wybranych słuchawek dousznych lub słuchawek 3,5 mm.

Gotowy do pracy w mgnieniu oka

Po otwarciu etui ładującego DJI Mic 2 włączy się automatycznie. To inteligentne etui automatycznie łączy odbiornik i nadajnik podczas ich ładowania, co sprawia, że można rozpocząć pracę od razu po jego otwarciu. Co więcej, jest wyposażone także w adaptery USB-C oraz Lightning, co zapewnia bezproblemową konfigurację z wybranymi urządzeniami do nagrywania.

Łatwa i szybka synchronizacja

Odbiornik z łatwością łączy się z kamerą za pomocą kabla TRS 3,5 mm oraz synchronizuje stan zasilania z kamerą. Dzięki temu zapewnia to płynną synchronizację nagrywania dźwięku, wolnego od jakichkolwiek zakłóceń technicznych.

Łatwa i komfortowa obsługa

Dostęp do najważniejszych informacji takich jak głośność i poziom naładowania, zapewnia 1,1-calowy ekran dotykowy OLED oraz precyzyjne pokrętło. Możesz przy tym precyzyjnie regulować parametry takie jak wzmocnienie, głośność, jasność i inne. Od dzisiaj z łatwością osiągniesz optymalną konfigurację! DJI Mic 2, wyposażony w silnik, wysyła informacje zwrotne podczas kluczowych operacji, takich jak włączanie lub wyłączanie zasilania, nagrywanie wewnętrzne, wyciszenie i wyłączenie wyciszenia oraz aktywacja lub dezaktywacja redukcji szumów. Sprawia to, że będziesz zawsze na bieżąco ze stanem swojego urządzenia!

Wygodne mocowanie magnetyczne

Nadajniki cechują się przyjazną konstrukcją z magnetycznym zatrzaskiem. Umożliwia to ich przymocowanie do ubrania. Wszystko to sprawia, że są bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Wygodne nagrywanie i edycja

Za pomocą trybu stereo możesz rejestrować dźwięk z dwóch źródeł jednocześnie. Dwa nadajniki mogą nagrywać niezależnie, jednak możesz również połączyć je w jedną ścieżkę. Ułatwi to nagrywanie z wielu źródeł i zwiększy wydajność podczas postprodukcji.

Wygodne przenoszenie

Torba transportowa DJI Mic 2, która została na nowo zaprojektowana, wyróżnia się kompaktową i elegancką konstrukcją z wygodnym paskiem na nadgarstek, który ułatwia transport. Z łatwością pomieści wszystkie elementy zestawu DJI Mic 2 ((2 TX + 1 RX + etui ładujące). Co więcej, praktyczna konstrukcja z klapką sprawia, że wszystkie akcesoria są uporządkowane, a do tego zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do nich.

Duża pamięć wewnętrzna

Każdy nadajnik charakteryzuje się pamięcią wynoszącą 8 GB, co oznacza, że mogą przechowywać do 14 godzin nieskompresowanego 24-bitowego dźwięku 48 kHz. Co więcej, nagrania możesz szybko i łatwo eksportować do postprodukcji. Dodatkowo nadajniki możesz wykorzystać jako samodzielne dyktafony lub jako zapasowe audio podczas filmowania. [5]

Obsługa 32-bitowego nagrywania

DJI Mic 2 gwarantuje wysoki zakres dynamiki, dzięki obsłudze 32-bitowego nagrywania wewnętrznego typu float. Zapewnia to nie tylko wysokiej jakości nagrywanie, ale także lepsze dostosowanie do złożonych środowisk dźwiękowych. Wszystko to sprawia, że urządzenie wychwytuje także niuans głosu, zaczynając od cichych szeptów, a kończąc na wysokich tonach. Zapewnia dzięki temu niezawodność w nieregularnych scenariuszach hałasu i zwiększa elastyczność podczas postprodukcji.

Zasięg działania do 160 m [2]

DJI Mic 2 cechuje się imponującym maksymalnym zasięgiem transmisji audio, który wynosi aż 160 m w otwartym środowisku bez zakłóceń. Dzięki temu spełnia on potrzeby typowych scenariuszy, takich jak transmisje na żywo, nagrywanie w studiu czy nagrywanie w plenerze.

Komfort użytkowania

DJI Mic 2 wyróżnia się dużymi właściwościami przeciwzakłóceniowymi, dzięki czemu zapewnia niezawodną transmisję w środowisku o dużym natężeniu ruchu jak np. tętniące życiem ulice, czy zatłoczone centra handlowe.

Jeszcze więcej możliwości z długim czasem pracy

Każdy mikrofon i odbiornik wykazuje długi czas pracy sięgający aż do 6 godzin [6]. Możesz jednak go wydłużyć do 18 godzin za pomocą etui ładującego. To czyni go idealnym narzędziem do transmisji na żywo i do produkcji wideo. Co więcej, po podłączeniu do smartfona, port USB-C odbiornika można podłączyć do kabla ładującego, aby naładować jednakowo telefon oraz odbiornik.

Połączenie Bluetooth

Nadajnik bez odbiornika może nawiązywać bezpośrednie połączenie z Osmo Pocket 3 lub Osmo Action 4 za pomocą technologii Bluetooth. Po sparowaniu ze smartfonem przez Bluetooth nadajnik jest zdolny do współpracy z oprogramowaniem do nagrywania wideo dostępnym od innych producentów. [7]

Połączenie z różnymi urządzeniami

Odbiornik jest zdolny do połączenia się z różnymi modelami kamer, a także posiada gotowe ustawienia dostosowane do konkretnych typów sprzętów. Dlatego można wybrać markę i model kamery i skonfigurować odbiornik jednym dotknięciem, co gwarantuje łatwe i efektywne nagrywanie dźwięku. [8] Odbiornik może również być połączony z telefonem, umożliwiając uruchamianie i zatrzymywanie nagrywania bezpośrednio za pomocą nadajnika, co zapewnia bardziej elastyczne doświadczenie twórcze.

Dodatkowe akcesoria

DJI Lavalier Mic [9]

Dzięki wyjątkowej konstrukcji z możliwością obracania można elastycznie nagrywać, a za pomocą prowadzeniu kabli można unikać ich przypadkowego odłączania. To kompaktowe urządzenie jest łatwe do ukrycia i doskonale nadaje się do wywiadów, tworzenia vlogów, przekazywania na żywo i innych zastosowań.

Etui ładujące DJI Mic 2 [9]

Etui ładujące DJI Mic 2 ułatwia proces parowania, ponieważ samoczynnie zestawia połączenie między odbiornikiem a nadajnikami podczas ładowania. To etui gwarantuje długą 18-godzinną pracę, jest też niezwykle kompaktowe i ułatwia proces ładowania.

Porównanie produktów z serii DJI Mic

DJI Mic 2

DJI Mic

Redukcja hałasu

Inteligentna redukcja szumów

Brak aktywnej redukcji szumów

Zapisz wewnętrzny

14 godzin, obsługa 32-bitowego zmiennoprzecinkowego zapisu wewnętrznego [1]

14 godzin [1]

Czas pracy

18 godzin

15 godzin

Połączenie ze smartfonem

Zarówno złącze Lightning, jak i USB-C obsługują cyfrowy dźwięk i odtwarzanie bez konieczności odłączania odbiornika; obsługuje bezpośrednie połączenie Bluetooth za pośrednictwem smartfona

Adapter Lightning (analogowy) lub USB-C (obsługuje dźwięk cyfrowy Stereo)

Połączenie z kamerą

Kabel TRS 3,5 mm (obsługuje automatyczne włączanie i wyłączanie zsynchronizowane z kamerą)

Kabel 3,5 mm TRS

Połączenie z komputerem

USB-C

USB-C

Obsługa

1,1-calowy ekran dotykowy + pokrętło

0,95-calowy ekran dotykowy

Kompatybilne akcesoria

DJI Lavalier Mic

DJI Lavalier Mic

Porównanie produktów z serii DJI Mic

Redukcja hałasu

DJI Mic 2

Inteligentna redukcja szumów

DJI Mic

Brak aktywnej redukcji szumów

Zapisz wewnętrzny

DJI Mic 2

14 godzin, obsługa 32-bitowego zmiennoprzecinkowego zapisu wewnętrznego [1]

DJI Mic

14 godzin [1]

Czas pracy

DJI Mic 2

18 godzin

DJI Mic

15 godzin

Połączenie ze smartfonem

DJI Mic 2

Zarówno złącze Lightning, jak i USB-C obsługują cyfrowy dźwięk i odtwarzanie bez konieczności odłączania odbiornika; obsługuje bezpośrednie połączenie Bluetooth za pośrednictwem smartfona

DJI Mic

Adapter Lightning (analogowy) lub USB-C (obsługuje dźwięk cyfrowy Stereo)

Połączenie z kamerą

DJI Mic 2

Kabel TRS 3,5 mm (obsługuje automatyczne włączanie i wyłączanie zsynchronizowane z kamerą)

DJI Mic

Kabel 3,5 mm TRS

Połączenie z komputerem

DJI Mic 2

USB-C

DJI Mic

USB-C

Obsługa

DJI Mic 2

1,1-calowy ekran dotykowy + pokrętło

DJI Mic

0,95-calowy ekran dotykowy

Kompatybilne akcesoria

DJI Mic 2

DJI Lavalier Mic

DJI Mic

DJI Lavalier Mic

Przypisy

1. Każdy nadajnik ma 8 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania do 14 godzin nieskompresowanego 24-bitowego dźwięku 48 kHz.

2. Zmierzone zgodnie z normą CE w środowisku bez zakłóceń (250 m zgodnie z FCC, niedostępny w Europie). Dane te służą wyłącznie jako odniesienie. Rzeczywista odległość transmisji może się różnić w zależności od środowiska.

3. Zarówno zestaw DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + etui ładujące), jak i zestaw DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX) są dostarczane z nadajnikami w kolorze Shadow Black. Nadajnik DJI Mic 2 (Pearl White) jest sprzedawany oddzielnie.

4. Gdy nadajnik DJI Mic 2 jest połączony ze smartfonem przez Bluetooth, inteligentna redukcja szumów nie jest dostępna. 

5. Gdy nadajnik DJI Mic 2 jest połączony ze smartfonem przez Bluetooth, wewnętrzne nagrywanie nie jest dostępne. 

6. Przetestowano z obydwoma nadajnikami podłączonymi do odbiornika, bez nagrywania zapasowego i odbiornikiem podłączonym do kamery za pomocą kabla Camera Audio Cable (3,5 mm TRS).

7. Więcej szczegółów na temat kompatybilności można znaleźć na stronie produktu w oficjalnej witrynie DJI.

8. Wymaga ręcznego ustawienia wzmocnienia kamery zgodnie z oficjalnymi zalecanymi wartościami.

9. Sprzedawane oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Nadajnik DJI Mic 2

Model

DMT02

Wymiary

46,06 x 30,96 x 21,83 mm

Waga

28 g

Tryb bezprzewodowy

GFSK 1 Mbps i 2 Mbps

EIRP

< 20 dBm

Częstotliwość robocza w trybie bezprzewodowym

2,400-2,4835 GHz

Protokół Bluetooth

BR / EDR

Częstotliwość robocza Bluetooth

2,400-2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth (EIRP)

< 20 dBm

Typ akumulatora

Li-ion

Pojemność akumulatora

360 mAh

Energia akumulatora

1,39 Wh

Napięcie akumulatora

3,87 V

Temperatura ładowania

Od 5°C do 45°C

Temperatura pracy

Od -10°C do 45°C

Czas ładowania

Ok. 70 min

Czas pracy

Ok. 6 h
*Przetestowano, gdy oba nadajniki były połączone z odbiornikiem (bez wewnętrznego nagrywania klipów zapasowych), a odbiornik był podłączony do kamery za pomocą kabla audio (3,5 mm TRS).

Odbiornik DJI Mic 2

Model

DMR02

Wymiary

54,20 x 28,36 x 22,49 mm

Waga

28 g

Tryb bezprzewodowy

GFSK 1 Mbps i 2 Mbps

EIRP

< 20 dBm

Częstotliwość robocza

2,400-2,4835 GHz

Typ akumulatora

Li-ion

Pojemność akumulatora

360 mAh

Energia akumulatora

1,39 Wh

Napięcie akumulatora

3,87 V

Temperatura ładowania

Od 5°C do 45°C

Temperatura pracy

Od -10°C do 45°C

Czas ładowania

Ok. 70 min

Czas pracy

Ok. 6 h
*Przetestowano, gdy oba nadajniki były połączone z odbiornikiem (bez wewnętrznego nagrywania klipów zapasowych), a odbiornik był podłączony do kamery za pomocą kabla audio (3,5 mm TRS).

Etui ładujące DJI Mic 2

Model

DMC02

Wymiary

116 x 41,5 x 59,72 mm

Waga

200 g

Typ akumulatora

18650 Li-ion

Pojemność akumulatora

3250 mAh

Energia akumulatora

11,7 Wh

Napięcie akumulatora

3,6 V

Specyfikacja ładowania

5 V, 1,5-3 A

Temperatura ładowania

Od 5°C do 40°C

Temperatura pracy

Od 5°C do 45°C

Czas ładowania

Ok. 2 h 40 min

Cykle ładowania nadajnika i odbiornika

Ok. 2 cykli podczas jednoczesnego ładowania dwóch nadajników i jednego odbiornika

Ogólne

Wzór polaryzacji

Dookólny

Pasmo przenoszenia

Low Cut wyłączony: 50 Hz - 20 kHz;
Low Cut włączony: 100 Hz - 20 kHz;

Maks. SPL

120 dB SPL

Maks. poziom wejściowy (3,5 mm)

-6 dBV (THD < 0,1%)

Równoważny poziom szumów

21 dBA

Moc wyjściowa interfejsu monitorowania

Maks. moc wyjściowa 12 mW @ 1 kHz, 32 Ω

Maks. zasięg transmisji

Do 250 m (FCC);
Do 160 m (CE);
*Zmierzono w środowisku zewnętrznym bez przeszkód i bez zakłóceń.

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 3, DJI Osmo Action, DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3 i DJI OM 4, DJI Osmo Action 3

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Pytania i odpowiedzi

DJI Osmo Action 4 obsługuje następujące ustawienia rozdzielczości:

 • 4K (4:3): 3840×2880@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@100/120FPS;
 • 4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@100/120FPS;
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240FPS;
 • 1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. Możesz przełączyć pole widzenia (FOV) na Standard (Dewarp) w sekcji ustawień wideo i audio po prawej stronie widoku kamery.

DJI Osmo Action 4 korzysta z technologii RockSteady 3.0, aby stabilizować obraz. Elektroniczna stabilizacja obrazu polega na wydłużeniu czasu otwarcia migawki, analizie obrazów rejestrowanych przez matrycę CMOS i kompensacji poprzez obcięcie krawędzi tych obrazów. W ten sposób wiele klatek jest nakładanych na siebie i ostatecznie łączonych w jedną klatkę, która jest ostra, wyraźna i dokładnie naświetlona.

HorizonSteady wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI, aby korygować drgania dla każdego obrotu w poziomie (360°) i blokować się na wyrównanym horyzoncie w każdej klatce, niezależnie od tego, jak kamera jest zamontowana lub noszona. Pozwala to na rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem po wyboistych drogach, czy gokartem po torze.

HorizonSteady obsługuje rozdzielczości 1080p@24/25/30/48/50/60FPS oraz 2.7K (16:9)@24/25/30/48/50/60FPS.

Tak. DJI Osmo Action 4 umożliwia nagrywanie filmów slow-motion do 1080p/240FPS (8x).

Tryb D-Log M został stworzony w celu przechwytywania szerokiego zakresu dynamiki z czujnika, dzięki czemu kolory są równomiernie rozłożone, a jasne i ciemne części wideo cechują się większą wiernością i wyrazistością. Nie jest to LUT, ale wideo o niższym kontraście z płaskim profilem kolorów, co daje więcej możliwości podczas postprodukcji.

Dostępne są trzy sposoby eksportowania:

 1. Połącz się z aplikacją DJI Mimo i pobierz materiał na telefon.
 2. Przełóż kartę microSD z DJI Osmo Action 4 do komputera.
 3. Podłącz DJI Osmo Action 4 do komputera lub smartfona za pomocą kabla USB-C.

Materiał jest zapisywany na karcie microSD umieszczonej w DJI Osmo Action 4.

Tak. DJI Osmo Action 4 korzysta z obiektywu stałoogniskowego – obiekty są wyraźne, gdy znajdują się w odległości co najmniej 400 mm od obiektywu.

DJI Osmo Action 4 obsługuje pomiar wielosegmentowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

Filmy nagrane za pomocą DJI Osmo Action 4 cechują się wysokim zakresem dynamiki, co oznacza, że tryb HDR nie jest potrzebny.

Czujnik temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 jest wbudowany w miejscu litery „O” w logo na przodzie kamery. Nie należy zasłaniać go podczas użytkowania. Dzięki czujnikowi temperatury barwowej DJI Osmo Action 4 zapewnia doskonałą kolorystykę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład podczas nurkowania. Czujnik koryguje temperaturę barwową podczas filmowania pod wodą i redukuje migotanie powodowane zmianą kąta nagrywania. Może też dokładniej wykrywać i redukować migotanie światła.

Gdy funkcja Low-Light Image Enhancement jest ustawiona na Auto, obsługuje wszystkie opcje stabilizacji dla 1080p@24/25/30FPS, 2.7K (16:9 lub 4:3) @24/25/30FPS, a także RockSteady dla 4K (16:9) @24/25/30FPS.

Użytkownicy mogą kontrolować DJI Osmo Action 4 za pomocą aplikacji DJI Mimo, która umożliwia dostosowywanie ustawień, wybieranie trybów nagrywania, synchronizację zdjęć i filmów, a także edycję i udostępnianie materiałów.

Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz DJI Mimo, skanując kod QR wyświetlony na ekranie kamery lub korzystając z wybranego sklepu z aplikacjami.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby włączyć DJI Osmo Action 4.
 3. Włącz aplikację DJI Mimo, dotknij ikony kamery w lewym górnym rogu na ekranie głównym, włącz Bluetooth i Wi-Fi na smartfonie, a następnie połącz się z DJI Osmo Action 4.
 4. Po połączeniu DJI Osmo Action 4 z DJI Mimo otrzymasz powiadomienie o konieczności aktywacji urządzenia.
 5. Przejdź przez proces aktywacji, postępując zgodnie z komunikatami w aplikacji.

Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać powiadomienia o aktualizacjach. Postępuj zgodnie z komunikatami, aby przeprowadzić aktualizację.

Przesuń do góry od dołu ekranu, aby go odblokować i się na niego przełączyć. Za pomocą menu kamery użytkownicy mogą wybrać jednoczesne wyświetlanie przedniego i tylnego ekranu lub korzystanie tylko z jednego ekranu.

Tak. Za jego pomocą możesz dostosowywać parametry, przełączać się między trybami, odtwarzać wideo i wiele więcej.

Zamontuj ramkę ochronną i przytrzymaj kamerę w orientacji pionowej. Możesz też używać kamery w połączeniu z akcesoriami, aby przełączać się między nagrywaniem w poziomie a natywnym nagrywaniem w pionie.

Tak. DJI Osmo Action 4 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim i chińskim (mandaryńskim). Zaleca się korzystanie z funkcji sterowania głosem z odległości jednego metra od kamery w możliwie cichym otoczeniu.

 • Dostępne komendy w języku angielskim:
 • Start Recording (Rozpocznij nagrywanie);
 • Stop Recordind (Zakończ nagrywanie);
 • Takie Photo (Zrób zdjęcie);
 • Shut Down (Wyłącz);

„Po nagraniu filmu za pomocą DJI Osmo Action i selfie sticka możesz połączyć kamerę z aplikacją DJI Mimo, aby usunąć selfie stick z materiału.* Więcej szczegółów znajdziesz w tutorialu wideo. *Aby zapewnić sobie pożądany efekt, użyj wysięgnika teleskopowego Osmo 1,5 m i staraj się nie zasłaniać nim żadnej części ciała podczas nagrywania. InvisiStick obsługuje nagrywanie filmów do 1920×1440, jeśli usuwasz selfie stick z ujęcia w chmurze, lub do 1280×960, jeśli robisz to lokalnie.”

Po prostu zapisz nagranie na telefonie, a następnie je udostępnij. Możesz też wgrać film w aplikacji DJI Mimo, a następnie wygenerować link i go udostępnić.

 1. Dotknij ikony regulacji parametrów wideo i audio po prawej stronie widoku kamery, włącz tryb PRO w prawym górnym rogu, a następnie wybierz tryb M, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 2. Włącz aplikację DJI Mimo, włącz tryb PRO w lewym górnym rogu na stronie głównej, a następnie dotknij Settings w górnej części ekranu, aby ręcznie dostosować czas otwarcia migawki, ISO i inne ustawienia kamery.
 1. Tak. Gdy kamera jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk Quick Switch, aby przejść w tryb uśpienia. Naciśnij przycisk jeden raz, aby wybudzić ekran. Naciśnij przycisk migawki / nagrywania jeden raz, aby włączyć SnapShot.
 1. Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta za pomocą kabla USB-C 3,5 mm.

Tak. Dotknij ikony głośności w prawym górnym rogu na stronie odtwarzania, aby włączyć lub wyłączyć dźwięk. Naciśnij i przytrzymaj ikonę, aby dostosować głośność.

Gdy kamera jest wyłączona, krótko naciśnij przycisk migawki / nagrywania SnapShot w górnej części urządzenia, aby rozpocząć nagrywanie. Naciśnij ponownie, aby zakończyć nagrywanie, a DJI Osmo Action 4 po trzech sekundach automatycznie się wyłączy. W ten sposób możesz w jednej chwili zacząć nagrywanie, dzięki czemu nie stracisz okazji do uchwycenia wyjątkowego momentu.

Maksymalny czas pracy DJI Osmo Action 4 wynosi 160 minut* lub do 150 minut podczas nagrywania przy niskich temperaturach do -20°C.**

*W temperaturze 25°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.
**W temperaturze -20°C, w środowisku laboratoryjnym, podczas nagrywania w 1080p/24FPS (16:9), z włączoną stabilizacją RockSteady, z wyłączonym Wi-Fi i wyłączonym ekranem. Podane tu informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia.

Tak. Możesz użyć ładowarki DJI USB-C 30 W, aby szybko naładować DJI Osmo Action 4.*

*Ładowarka DJI USB-C 30 W jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

Tak. Jeśli akumulator nie jest umieszczony w kamerze, nadal możesz z niej korzystać, podłączając ją do zasilania za pomocą kabla USB-C.

Dostępnych jest mnóstwo akcesoriów, które pozwalają korzystać z DJI Osmo Action 4 w różnych scenariuszach. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Akcesoria na stronie produktowej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie kompatybilności akcesoriów.

 1. Oficjalne akcesoria należy montować bezpośrednio na DJI Osmo Action 4 za pomocą klipsa blokującego do szybkiego montażu.
 2. Statyw i inne akcesoria można zamontować za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.
 1. Tak. Można zamontować DJI Osmo Action 4 na statywie za pomocą magnetycznego uchwytu z przegubem kulowym lub przy użyciu otworu gwintowanego 1/4″ w dolnej części wysięgnika teleskopowego 1,5 m.

Tak. Akcesoria innych producentów można montować za pomocą mocowania adaptera z szybkozłączką.

Siła magnetyczna jest bardzo duża, a dodatkowy klips pozycjonujący zwiększa odporność na uderzenia. *

*Nie należy rzucać, uderzać ani zgniatać tego produktu.

Nie. Płaska baza samoprzylepna korzysta z naklejek 3M, które nie są wielokrotnego użytku.

Na odtwarzanie nagranego materiału mogą mieć wpływ ustawienia i wydajność komputera. Jeśli wystąpi migotanie, wypróbuj następujące rozwiązania:

 • Apple Mac: przejdź do „”System Preferences > Displays > Refresh Rate”” i zmień częstotliwość odświeżania na stałą wartość (zamiast ProMotion).
 • Inne komputery: karty graficzne o niskiej wydajności mogą powodować migotanie podczas odtwarzania plików. Do oglądania filmów zaleca się wykorzystanie komputera o lepszych parametrach.

Pilot zdalnego sterowania Osmo Action GPS Bluetooth pozwala zapisywać informacje GPS i dodawać sports tracking do filmów za pomocą aplikacji DJI Mimo.

DJI Osmo Action 4 obsługuje nagrywanie filmów 4K/120FPS, co wymaga dużej mocy do działania. W efekcie po nagrywaniu filmów w wysokiej rozdzielczości i przy dużej liczbie klatek na sekundę przez długi czas użytkownicy mogą odczuwać ciepło podczas trzymania kamery.

Tak. Można zanurzyć DJI Osmo Action 4 na głębokość do 18 m bez obudowy wodoodpornej lub do 60 m z obudową wodoodporną DJI.

 1. Sprawdź, czy szklana osłona obiektywu i ekrany są nienaruszone. Zamknij pokrywę komory akumulatora i pokrywę portu USB-C, a następnie dociśnij szklaną osłonę obiektywu.
 2. Kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokości do 18 metrów. W wypadku długotrwałego nagrywania pod wodą, w środowisku o wysokim ciśnieniu lub przy wydłużonej ekspozycji na wodę zaleca się jednak montaż wodoodpornej obudowy. Z wodoodporną obudową kamera DJI Osmo Action 4 może być używana na głębokość do 60 metrów.
 3. Nie należy używać kamery w gorących źródłach ani w ekstremalnych środowiskach podwodnych. Nie należy też narażać jej na kontakt z płynami żrącymi lub nieznanego pochodzenia.
 4. Zanim wymienisz szklaną osłonę obiektywu, pozostaw DJI Osmo Action 4 do wyschnięcia na powietrzu, aby uniknąć kondensacji spowodowanej przedostaniem się wody do osłony.
 5. Po użyciu kamery pod wodą należy przepłukać ją czystą wodą, a przed ponownym użyciem pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

Zalecane modele:

 • SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3;
 • Lexar Pro 512GB SDXC UHS-I V30 R160/W120 (1066x);
 1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą odpowiedniej ściereczki. W przypadku kurzu w szczelinie na krawędzi obiektywu należy użyć dmuchawy do kurzu lub bawełnianego wacika do czyszczenia.
 2. Aby wyczyścić plamy z wody, tłuste smugi lub odciski palców, nanieś kilka kropli płynu do czyszczenia na odpowiednie chusteczki i wytrzyj obiektyw okrężnymi ruchami.

Kamera DJI Osmo Action 4 jest pyłoszczelna. Jeśli jednak do jej wnętrza dostanie się kurz i nie będzie się dało go wyczyścić, skontaktuj się z obsługą posprzedażową DJI w celu naprawy.

LightCut to aplikacja do edycji wideo rekomendowana przez DJI. Oferuje intuicyjne funkcje nagrywania i edycji dla użytkowników produktów DJI, w tym opartą na sztucznej inteligencji funkcję One-Tap Editing, różnorodne ekskluzywne szablony wideo, inspirujące kreatywne samouczki i wiele innych zasobów, które pozwalają edytować i generować filmy bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://www.dji.com/lightcut.

Aplikację LightCut można pobrać z większych sklepów z aplikacjami lub z sekcji Downloads na oficjalnej stronie DJI. Kliknij tutaj, aby pobrać: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut.

 1. Upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest aktywowana i włączona, a następnie włącz Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Włącz aplikację LightCut i dotknij ikony urządzenia w górnej części ekranu.
 3. Wybierz ID swojego urządzenia i dotknij Connect. Sprawdź kod weryfikacyjny urządzenia i dotknij Accept. Po wyświetleniu komunikatu z prośbą o dołączenie do sieci Wi-Fi dotknij, aby się połączyć.*
 4. *Podczas procesu łączenia nie należy wyłączać aplikacji. Podczas użytkowania upewnij się, że kamera DJI Osmo Action 4 jest włączona i włącz Bluetooth oraz Wi-Fi na smartfonie – DJI Osmo Action 4 automatycznie połączy się z LightCut.

 

 1. Aplikacja LightCut oferuje liczne szablony, które pasują do różnych scenariuszy ujęć zarejestrowanych za pomocą sprzętu z serii Osmo Action. Po połączeniu można łatwo wyświetlić podgląd materiału filmowego bez jego przesyłania, co pozwala na łatwą edycję i wydajne generowanie filmów.
 2. One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje szablony zgodnie z wybranymi nagraniami i inteligentnie wybierze ujęcia, aby wygenerować krótki film bez konieczności ręcznej edycji.
 3. Możesz dostosować edycję, muzykę, tekst, naklejki, prędkość, filtr (obsługiwane jest dostrajanie kolorystyki ujęć nagranych pod wodą) i inne elementy w aplikacji, aby uzyskać większą elastyczność i swobodę twórczą.

iOS: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Przesuń w lewo na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.
Android: włącz aplikację LightCut i sprawdź połączone urządzenia w sekcji My Device. Dotknij i przytrzymaj na wybranym urządzeniu, a następnie je usuń.

Upewnij się, że smartfon i DJI Osmo Action 4 są włączone. Umieść oba urządzenia blisko siebie, upewnij się też, że włączyłeś Bluetooth na smartfonie i autoryzowałeś aplikację LightCut. Następnie spróbuj ponownie wyszukać urządzenie. Jeśli nadal nie można znaleźć urządzenia, zresetuj je.

Wypróbuj następujące rozwiązania:

 1. Upewnij się, że włączyłeś Bluetooth i Wi-Fi na swoim smartfonie.
 2. Uruchom ponownie DJI Osmo Action 4 i aplikację LightCut, a następnie spróbuj ponownie.
 3. Jeśli hasło Wi-Fi DJI Osmo Action 4 zostało zmienione, wyłącz Wi-Fi na swoim smartfonie i włącz je jeszcze raz, a następnie ponownie spróbuj się połączyć.

Włącz LightCut, przejdź do One-Tap Editing i wybierz nagrane filmy. Funkcja One-Tap Editing automatycznie zarekomenduje odpowiednie szablony, które są zoptymalizowane pod kątem wielu scenariuszy, w tym przyrody, miasta, domu, sklepów, żywności, zwierząt domowych, festiwali i innych. Następnie aplikacja inteligentnie wybierze ujęcia i wygeneruje krótki film bez konieczności ręcznej edycji. Możesz też wypróbować inne szablony, zmienić wybrane klipy lub wybrać muzykę, filtry, tekst i naklejki. Łatwa edycja pozwala szybko udostępniać świetne filmy.

Nie. Aby aktywować DJI Osmo Action 4 i zaktualizować oprogramowanie, pobierz aplikację DJI Mimo.