Szukaj
Close this search box.

DJI RC MOTION 2

DJI RC Motion 2

Ciesz się wygodniejszym i bardziej responsywnym doświadczeniem kontroli. DJI RC Motion 2 umożliwia intuicyjne sterowanie dronem za pomocą ruchów dłoni – bez problemu skorzystają z niego nawet początkujący użytkownicy. Połącz go z dronem DJI Avata i goglami DJI Goggles, aby cieszyć się jeszcze większą immersją. Z nowym kontrolerem DJI poczujesz się jak prawdziwy pilot i odkryjesz unikalny sposób latania!

Większa immersja, wygodniejsza kontrola

Kontroler obsługuje zaawansowaną technologię wykrywania ruchu, dzięki czemu pozwala na przykład zmienić kierunek lotu delikatnym obrotem nadgarstka. Dostępny jest również specjalnie zaprojektowany joystick. Wszystko to sprawia, że możesz swobodnie eksplorować przestworza i wykonywać nawet najbardziej złożone manewry!

Mnóstwo funkcji – intuicyjna obsługa

DJI RC Motion 2 został stworzony z myślą o Twojej wygodzie – nawet podczas długotrwałego użytkowania. Zoptymalizowano go pod kątem obsługi jedną ręką – zapewnia prosty dostęp do spustu, przycisku zmiany trybów, przycisku blokady i wielu innych funkcji. Wystarczy wycelować i lecieć! Start, lądowanie, przyspieszanie, skręcanie, cofanie i nie tylko – ciesz się swobodnym lotem i odkrywaj swoją okolicę z niecodziennej perspektywy.

Wszystko masz pod ręką

Chcesz szybko dostosować wybrane ustawienia kamery? Już nie musisz sięgać do gogli – pokrętło FN kontrolera umożliwia wygodną regulację ISO, migawki i innych parametrów. Z DJI RC Motion 2 wszystko, co może Ci się przydać, masz zawsze pod ręką!

Bez trudu wykonuj złożone manewry

DJI RC Motion 2 wyróżnia się ulepszonym joystickiem, który pozwala na płynniejszą kontrolę wysokości i kierunku drona. Zapewnia także większą dokładność podczas startu i lądowania. Za jego pomocą bez trudu wykonasz również bardziej złożone manewry, na przykład szybkie zwroty w prawo i w lewo.

DJI RC Motion 2

Ciesz się wygodniejszym i bardziej responsywnym doświadczeniem kontroli.
Kontroler DJI RC Motion 2 obsługuje zaawansowaną technologię wykrywania ruchu, dzięki czemu pozwala na przykład zmienić kierunek lotu delikatnym obrotem nadgarstka. Dostępny jest również specjalnie zaprojektowany joystick. Wszystko to sprawia, że możesz swobodnie eksplorować przestworza i wykonywać nawet najbardziej złożone manewry!

*Zawsze należy upewnić się, że latasz bezpiecznie i zgodnie z lokalnymi przepisami.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

DJI RC Motion 2

Model

RM220

Waga

Ok. 170 g

Częstotliwość robocza


2,4000-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz
Pasmo 5,8 GHz jest obecnie zakazane w niektórych państwach i regionach. Szczegółowe informacje znaleźć można w lokalnych przepisach.

Moc transmistera (EIRP)

2,400-2,4835 GHz: < 30 dBm (FCC), < 20 dBm
(CE / SRRC / MIC);
5,725-5,850 GHz: < 30 dBm (FCC), < 23 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE);

Moc transmisji (EIRP)

2.400-2.4835 GHz:
≤28.5 dBm (FCC),
≤20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.725-5.850 GHz:
≤31.5 dBm (FCC),
≤19 dBm (SRRC),
≤14 dBm (CE)

Maks. zasięg transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń)


10 km (FCC)
6 km (CE / SRRC / MIC)
W przypadku korzystania z różnych dronów kontroler automatycznie wybierze odpowiednie oprogramowanie, aby dopasować specyfikację transmisji wideo do konkretnego urządzenia.
Zmierzono w otwartym środowisku zewnętrznym bez zakłóceń.
Rzeczywiste dane mogą się różnić w zależności od środowiska pracy.

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C (od 14°F do 104°F)

Czas pracy


Ok. 5 h
Zmierzono przy temperaturze otoczenia 25°C (77°F), po połączeniu z dronem DJI Avata i w stanie stacjonarnym.

Wsparcie

Aplikacje

DJI Fly

Kompatybilne z DJI Mini 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Avata, DJI Mini 3 Pro, DJI Mavic 3, DJI Mini SE, DJI Air 2S, DJI FPV, DJI Mini 2, Mavic Air 2

iOS Wersja V 1.9.1

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.9.1

Wymaga Android 6.0 lub nowszego.

Oprogramowanie

DJI Assistant 2 (DJI FPV series)

Kompatybilne z DJI FPV

Mac

Wersja V2.1.15

Windows

Wersja V2.1.15