Szukaj
Close this search box.

DJI MOTION CONTROLLER

DJI Motion Controller

Zapewnij sobie jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie lotu. DJI Motion Controller to innowacyjne urządzenie, które pozwala sterować dronem za pomocą ruchów ręki. Wyróżnia się czasem pracy do 5 godzin i zaawansowanym systemem transmisji DJI O3, możesz więc swobodnie odbywać kolejne podniebne podróże. Prosty i wygodny w obsłudze - sprawi, że na nowo odkryjesz radość płynącą z latania!

Przenieś sterowanie dronem na nowy poziom

Chcesz ułatwić sobie sterowanie dronem? Chwyć w dłoń DJI Motion Controller i ciesz się wygodną, intuicyjną kontrolą! Jak to działa? Naciśnij przycisk przyspieszenia, a dron natychmiast poleci w kierunku, który widzisz w goglach. Chcesz skręcić? Wystarczy obrócić kontroler! Przechylając urządzenie o 90°, sprawisz, że dron wzniesie się lub opadnie. Możesz też dostosować nachylenie gimbala - aby to zrobić, skieruj Motion Controller w górę lub w dół.

Ciesz się długim czasem pracy

Nie obawiaj się, że zbyt szybko rozładowany kontroler przeszkodzi Ci w odbywaniu kolejnej podniebnej podróży. DJI Motion Controller został wyposażony w wydajny akumulator, który zapewnia czas pracy sięgający 5 godzin na jednym ładowaniu. To wystarczająco dużo, aby bez problemu wykonać nawet kilka lotów! Ruszaj na niezapomnianą przygodę w obłokach i swobodnie eksploruj okolicę.

Korzystaj z zalet systemu OcuSync 3.0

Masz w sobie duszę odkrywcy? Marzysz o poznawaniu nowych, ciekawych zakątków? A może chcesz zwiedzić znajomą okolicę, patrząc na nią z niecodziennej perspektywy? DJI Motion Controller Cię nie zawiedzie! Urządzenie obsługuje zaawansowany system transmisji DJI O3, dzięki czemu może przesyłać wysokiej jakości sygnał na duże odległości. To pozwoli Ci bez przeszkód eksplorować przestworza za pomocą drona.

Wybierze najlepszą częstotliwość za Ciebie

Co sprawia, że DJI Motion Controller zapewnia tak niezawodną transmisję? Urządzenie ma wbudowany specjalny nadajnik, który obsługuje pasma 2,4 GHz i 5,8 GHz. Nie musisz jednak tracić czasu na ręczne ustawianie częstotliwości. Kontroler zajmie się tym za Ciebie! Automatycznie przełącza się między pasmami, aby zapewnić Ci optymalną jakość sygnału niemal w każdych warunkach. Koniec z opóźnieniami i innymi problemami z transmisją!

Specyfikacja produktu

Ogólne

Waga

167 g

Częstotliwość pracy

2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz

Maks. zasięg transmisji wideo

6 km (CE/SRRC/MIC);
10 km (FCC)

*Na obszarze bez zakłóceń i bez przeszkód

Moc transmisji (EIRP)

2.4 GHz: ≤28.5 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE/SRRC/MIC);
5.8 GHz: ≤31.5 dBm (FCC), ≤19 dBm (SRRC), ≤14 dBm (CE)

Zakres temperatury pracy

-10°C do 40°C

Maks. czas pracy

5 h