DJI OM 4 za 599zł!

Ruszyła promocja, dzięki której możecie kupić DJI OM 4 w cenie 599zł.

Promocja potrwa od 26 lipca aż do końca sierpnia. To doskonała okazja aby nabyć tego składanego gimbala, wyposażonego w dwa rodzaje mocowania oraz statyw.


Nie można zapomnieć o inteligentnych trybach nagrywania, trybie śledzenia obiektu Active Track 3.0, możliwości szybkiej zmiany orientacji telefonu dzięki funkcji QuickRoll czy sterowania gestami. To wszystko możliwe jest dzięki dedykowanej aplikacji DJI Mimo. Ponadto możesz w niej w szybki i łatwy sposób edytować swoje filmy!


Akumulator pozwoli Ci na cieszenie się nagrywaniem aż do 15 godzin, a w momencie, w którym będziesz musiał odebrać telefon, DJI OM4 przejdzie w tryb czuwania co pozwoli na zaoszczędzenie energii.

Więcej na temat DJI OM4 dowiesz się klikając w ten link.

Gdzie kupić DJI OM4 w promocyjnej cenie?

DJI OM4 za 599zł możesz zakupić zaówno online jak i stacjonarnie:

x-kom – DJI OM4

Media Expert – DJI OM4

Media Markt – DJI OM4

Euro.com.pl – DJI OM4

DJI ARS – DJI OM4

Mogą Cię również zainteresować:

DJI RC już w sprzedaży!

DJI RC to nowoczesna aparatura sterująca, która przenosi kontrolę nad dronem na nowy poziom. Została wyposażona w specjalnie zaprojektowane drążki oraz czytelny wyświetlacz FHD, wyróżnia

Jak aktywować DJI Care Refresh po 48h

Jeżeli umknęło Ci aktywowanie DJI Care Refresh po 48h od pierwszego uruchomienia drona lub zakupiłeś usługę po jakimś czasie, to nic straconego, możesz spokojnie aktywować