DJI na Małopolska Joy Ride Festiwal 2023

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja największej imprezy rowerowej w Polsce – Małopolska Joy Ride Festiwal to prawdziwe święto miłośników dwóch kółek. Olbrzymie targi, zawody, ciekawe prelekcje i szkolenia, mnóstwo wycieczek i dziesiątki namiotów z nowoczesnym sprzętem do przetestowania lub kupienia – a to dopiero początek! Wydarzenie odbędzie się w Kluszkowcach w terminie 26-28 maja. My pojawimy się na nim w roli wystawcy – może się spotkamy?

Co nas czeka?

Małopolska Joy Ride Festiwal to największe święto rowerzystów w Polsce, nic więc dziwnego, że i w tym roku będzie ono realizowane z prawdziwym rozmachem. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników mnóstwo atrakcji – amatorzy dwóch kółek będą mogli wziąć udział w wielu wycieczkach, konkursach i szkoleniach, a ponad tysiąc zawodników z Polski i innych krajów zmierzy się w dziesięciu widowiskowych konkurencjach.

W Kluszkowcach odbędą się także ogromne targi, podczas których uczestnicy będą mogli przetestować i kupić rowery, akcesoria, odzież i nie tylko. Będziemy tam na Ciebie czekać – jeśli chcesz zobaczyć sprzęt DJI i porozmawiać o jego funkcjach, a przy okazji zgarnąć firmowe gadżety, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Możliwe będzie również wypożyczenie kamery Osmo Action 3 – to idealna okazja, aby ją wypróbować i sprawdzić, co ma do zaoferowania!

Spotkajmy się na festiwalu!

Na imprezie coś dla siebie znajdą zarówno profesjonaliści i stali bywalcy, jak i początkujący rowerzyści. Rywalizacja i kibicowanie podczas zawodów, udział w wycieczkach, słuchanie prelekcji, odwiedzanie stoisk wystawców czy po prostu swobodna jazda po bike parku – z pewnością nikt nie będzie się nudził. Nie może Cię tam zabraknąć – do zobaczenia na festiwalu!

Mogą Cię również zainteresować:

Hi Five!

No to piąteczka. Do zobaczenia 8 września o godz. 15:00.

Targi Film Video Foto

Najstarsze targi w branży foto – wideo rozpoczynają się już jutro, czyli 20.04 i trwają do 22.04.2023.Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy uczestniczyć na takim wydarzeniu

Premiera DJI Mini 4 Pro 

Nadeszła dobra informacja dla fanów Mini — kolejna premiera DJI. Tym razem swój debiut ma DJI Mini 4 Pro, który jest obecnie najpotężniejszym dronem z