DJI Mini SE, czyli Mavic Mini w nowych szatach.

DJI Mini SE to nowa, ulepszona wersja DJI Mavic Mini. Posiada konstrukcję zaczerpniętą z modelu DJI Mini 2, dzięki czemu zapewnia większą odporność na wiatr oraz został wyposażony w port USB-C. Jest to idealna propozycja na początek przygody z dronami.

Podobnie jak DJI Mavic Mini, w modelu DJI Mini SE, znajdziemy kamerę 2.7K nagrywającą z prędkością do 30 kl/s. Za stabilizację odpowiada 3-osiowy gimbal, a nagrany materiał zapisywany jest na karcie microSD.

Akumulator zastosowany w DJI Mini SE to ten sam, który możemy znaleść w DJI Mini 2. Dronem polatamy do 30 min. Warto wspomnieć, żę DJI Mini SE wspiera technologię Quick Charge.

DJI Mini SE może być dobrym pomysłem na prezent gwiazdkowy. Cena zestawu podstawowego wynosi 1499pln, a za zestaw rozszerzony, czyli Fly More Combo zapłacimy 1999pln.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z produktem: https://dji-polska.pl/drony/dji-mini-se/

Mogą Cię również zainteresować:

Co warto wiedzieć o Action 2?

Za nami premiera najnowszej kamery od DJI. Jakie są zalety i najważniejsze cechy Action 2 oraz czym różni się od swojego poprzednika? Zapraszamy do artykułu.

Aplikacja DJI Fly – pomoc

Jakiś czas temu pisaliśmy artykuł o aplikacji DJI Fly. Dziś przychodzimy z aktualizacją kompatybilnych telefonów oraz problemem aplikacji z Android 12. W pierwszej kolejności należy

Złap okazję na ferie!

Tylko od 27.01 do 29.01.2023 możecie kupić DJI Mini 3 Pro w okazyjnej cenie! Mini 3 Pro (N1) już za 3 499 złMini 3 Pro