120 metrów nad ziemią #3 – Jakub Klawikowski

Ruszył najnowszy cykl wywiadów – 120 metrów nad ziemią. Chcemy bliżej poznać i zaprezentować użytkowników naszych dronów, którzy podzielą się swoimi historiami i doświadczeniami z latania. W dzisiejszym wywiadzie poznacie Jakuba znanego jako asf_studio.

Kuba jest operatorem, montażystą oraz vlogerem. Od dziesięciu lat tworzy reklamy, filmy na YouTube i TV. Jest również autorem filmów dokumentalnych o tematyce sportowej, oglądanych przez setki tysięcy widzów. Tworzone przez niego teledyski zobaczyło ponad 50 milionów osób. Autor webinarów i filmów krótkometrażowych nagrywanych w Kalifornii. Z kamerą podróżował po niemal całej Europie i nie tylko. Dzieli się również kulisami pracy w filmie za pośrednictwem ponad 100 vlogów. Poznajcie Jakuba:

W naszym cyklu pojawi się jeszcze wiele, fascynujących i znanych postaci. Obserwujcie naszą stronę, aby być na bieżąco 🙂


Mogą Cię również zainteresować:

Premiera – DJI Action 2

Poznaj najnowszą kamerę sportową od DJI! DJI Action 2 jest nie tylko niesamowicie wszechstronną, ale też najpotężniejszą kamerą sportową od DJI jak do tej pory.

Złap okazję na ferie!

Tylko od 27.01 do 29.01.2023 możecie kupić DJI Mini 3 Pro w okazyjnej cenie! Mini 3 Pro (N1) już za 3 499 złMini 3 Pro

Premiera DJI RS 3 Mini

DJI prezentuje nowy stabilizator z serii RS – tym razem przyszedł czas na model Mini. DJI RS 3 Mini, bo o nim mowa, waży tylko