Szukaj
Close this search box.

Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania seria Ronin. DJI RS 3 Pro to zaawansowana, wszechstronna platforma rozszerzająca możliwości kamery i ułatwiająca nagrywanie. To właśnie dzięki niej profesjonalne ekipy mogą korzystać z optymalnych rozwiązań i usprawnić skoordynowane filmowanie. Świetny stosunek wagi do udźwigu, dotykowy wyświetlacz OLED 1,8″, dalmierz LiDAR, inteligentne funkcje i wygodna obsługa - z DJI RS 3 Pro profesjonalna stabilizacja jest zawsze w zasięgu ręki.

Gdzie kupić?

Stabilizacja w zasięgu ręki

Poznaj DJI RS 3 Pro

Stabilizacja w zasięgu ręki

Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania seria Ronin. DJI RS 3 Pro to zaawansowana, wszechstronna platforma rozszerzająca możliwości kamery i ułatwiająca nagrywanie. To właśnie dzięki niej profesjonalne ekipy mogą korzystać z optymalnych rozwiązań i usprawnić skoordynowane filmowanie. Świetny stosunek wagi do udźwigu, dotykowy wyświetlacz OLED 1,8″, dalmierz LiDAR, inteligentne funkcje i wygodna obsługa - z DJI RS 3 Pro profesjonalna stabilizacja jest zawsze w zasięgu ręki.

Ulepszona konstrukcja

DJI RS 3 Pro waży jedynie 1,5 kg (wliczając gimbal, 2-warstwowe płytki z szybkozłączkami i akumulator), a jego udźwig wynosi aż 4,5 kg. Jego ramiona zostały wykonane z włókna węglowego i charakteryzują się wydłużoną konstrukcją - świetnie sprawdzą się w wypadku profesjonalnych kamer. Pokrętło regulacji osi tilt pozwala precyzyjnie przesuwać kamerę do przodu i do tyłu z milimetrową dokładnością, a za pomocą nowej płytki Extended Lower Quick-Release Plate stabilnie zamontujesz swój sprzęt i wygodnie zainstalujesz obiektyw. Z DJI RS 3 Pro możesz też jeszcze szybciej zacząć nagrywanie. Po prostu naciśnij przycisk zasilania - osie automatycznie się zablokują / odblokują, a urządzenie złoży się lub rozłoży.

Wygodna obsługa

Wbudowany wyświetlacz OLED

Dzięki technologii Dual-Mode Bluetooth DJI RS 3 Pro pozwala wygodnie kontrolować migawkę bezprzewodowo. Po prostu sparuj wybrane urządzenia, a zyskasz możliwość obsługi nagrywania filmów i robienia zdjęć za pomocą przycisku na stabilizatorze. Możesz też błyskawicznie zmieniać tryby gimbala i tryby FPV takie jak Portrait, 3D Roll 360 i Custom - wystarczy, że przesuniesz specjalny przełącznik! DJI RS 3 Pro ma także kolorowy, dotykowy wyświetlacz OLED o przekątnej 1,8″ oraz nowy, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika. Wszystko to sprawia, że możesz z łatwością dostosowywać wybrane parametry, oznaczać śledzone obiekty i sprawdzać statusy nagrywania.

Niezrównana płynność

Trzecia generacja algorytmów stabilizacji

Ciesz się jeszcze lepszą stabilizacją niemal w każdym scenariuszu. DJI RS 3 Pro wykorzystuje trzecią generację algorytmów RS, dzięki czemu bez problemu sprosta różnym wyzwaniom i zapewni niezrównaną płynność nawet najbardziej dynamicznych ujęć. Sceny biegu? Nagrywanie z niskich kątów? Żaden problem! Testy wykazały, że DJI RS 3 Pro gwarantuje nawet o 20% lepszą stabilizację niż DJI RS 2. Zależy Ci na idealnej płynności, a chcesz nagrać bardzo dynamiczne ujęcie? A może korzystasz z obiektywu z ekwiwalentem ogniskowej 100 mm? Włącz specjalny tryb SuperSmooth! Kiedy to zrobisz, DJI RS 3 Pro zwiększy moment obrotowy silnika i zapewni jeszcze lepszą stabilizację.

LiDAR i Focus Motor

Regulacja ostrości na profesjonalnym poziomie

DJI RS 3 Pro ułatwi Ci również regulację ostrości. Stabilizator obsługuje technologię LiDAR znaną już z Ronina 4D. Został wyposażony w nowy dalmierz LiDAR (RS), który może wyświetlić do 43 200 punktów pomiarowych i wyróżnia się zasięgiem do 14 m. Ma także wbudowaną kamerę z ekwiwalentem ogniskowej 30 mm i polem widzenia (FOV) 70°. Obsługuje 2 tryby pracy - Wide i Spot. Chcesz więcej? Nowy silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022) ma 3 razy większy moment obrotowy i poziom głośności zredukowany do 50%. Jest też bardzo prosty w montażu. Ponadto połączenie dalmierza LiDAR i nowego silnika Focus Motor pozwala korzystać z autofocusa nawet na ręcznych obiektywach.

Wypróbuj ActiveTrack Pro

Zapewnij sobie jeszcze dokładniejsze i niesamowicie responsywne śledzenie obiektów. ActiveTrack Pro trzeciej generacji odczytuje obrazy bezpośrednio z kamery dalmierza LiDAR - nie musisz korzystać z transmitera Ronin Image Transmitter (wcześniej znanego pod nazwą Ronin RavenEye Image Transmitter). Co więcej, można bezpośrednio kadrować i monitorować wybrane obiekty z poziomu ekranu dotykowego DJI RS 3 Pro. Ponadto opóźnienie transmisji na żywo zostało zmniejszone do zaledwie około 40 ms. Możesz więc cieszyć się niezawodnym śledzeniem, również wtedy, gdy cel porusza się szybko. Chcesz więcej? Nawet gdy obiektów jest dużo lub znajdują się daleko, ActiveTrack Pro nadal skutecznie je rozpoznaje i śledzi - odpowiada za to akcelerator sieci neuronowych.

DJI Video Transmiter

Szybka i stabilna transmisja wideo

Zależy Ci na indywidualnych rozwiązaniach? Połącz DJI RS 3 Pro z zupełnie nowym transmiterem DJI Video Transmiter. Urządzenie może być zasilane bezpośrednio ze stabilizatora. Jest też bardzo proste w montażu i nie wymaga podłączania dodatkowych akumulatorów - dzięki temu ciężar całej konfiguracji zostaje znacznie zmniejszony. Za niezawodną transmisję obrazu i dźwięku na odległość do 6 km odpowiada zaawansowany system O3 Pro. Zapewnia on również ultraniskie opóźnienie i pozwala automatycznie przełączać się między pasmami 2,4 GHz, 5,8 GHz oraz DFS. W ten sposób gwarantuje ekipom filmowym stabilny, pozbawiony zakłóceń i niezawodny zdalny monitoring.

Sprawdź, co oferuje zdalny monitor podglądowy

Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor zapewnia transmisję na żywo 1080p/60FPS i umożliwia swobodną obsługę jednego nadajnika i wielu odbiorników. Możesz też połączyć go z Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels lub DJI Force Pro, aby precyzyjnie regulować ostrość i sterować gimbalem. Wbudowany czujnik żyroskopowy monitora pozwala zmienić go w samodzielny kontroler, za pomocą którego da się obsługiwać stabilizator bez dodatkowych akcesoriów. Co więcej, używając DJI RS 3 Pro z wysięgnikiem czy cable camem, możesz sterować nim bezprzewodowo za pomocą trybu Mirror Control. Możliwa jest także bezpośrednia obsługa podstawowego menu bezlusterkowych kamer Sony z poziomu zdalnego monitora.

Ekosystem dla profesjonalnych twórców

Zapewnij sobie większą elastyczność podczas nagrywania. Podwójne porty RSA / NATO oraz port akumulatora DJI RS 3 Pro pozwalają podłączyć szereg dodatkowych akcesoriów takich jak Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle czy nowy DJI Briefcase Handle. To nie wszystko! Teraz również producenci zewnętrzni oraz indywidualni deweloperzy mogą tworzyć swoje rozwiązania dostosowane do DJI RS 3 Pro. Pozwala na to specjalny protokół DJI RS SDK. Za jego pomocą da się bez trudu rozszerzyć stabilizator o nowe funkcje usprawniające pracę w złożonych scenariuszach.

*Obecnie DJI RS SDK jest dostępny tylko w języku chińskim i angielskim. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź DJI Forum.

Sprawdź dostępne akcesoria

Dostępne akcesoria zapewnią Ci jeszcze więcej możliwości nagrywania. Przeprojektowany uchwyt Briefcase Handle cechuje się ergonomiczną, składaną konstrukcją i został wyposażony w otwory montażowe 1/4"-20 oraz adapter zimna stopka. Możesz więc podłączyć do niego zewnętrzne monitory. Silnik regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022) pozwala na płynną regulację ostrości i zapewnia poziom głośności zredukowany aż o 50%. Za pomocą pionowego mocowania kamery bez trudu podłączysz kamerę do DJI RS 3 pionowo, pomijając jej porty. W ten sposób ułatwisz sobie wykonywanie zdjęć portretowych i zyskasz świetny materiał do social mediów!

Rozszerzony zestaw DJI RS 3 Pro Combo

Chcesz jeszcze więcej? Poszukujesz dodatkowych możliwości? Rozszerzony zestaw DJI RS 3 Pro Combo będzie dla Ciebie idealny! Zawiera kilka dodatkowych akcesoriów, za pomocą których z łatwością stworzysz perfekcyjne materiały. W opakowaniu znajdziesz między innymi wspomniany wcześniej Ronin Image Transmitter oraz nowy Focus Motor (2022), który umożliwia wygodniejszą i wyjątkowo precyzyjną regulację ostrości. W skład zestawu wchodzą również dodatkowe kable, dolna płytka montażowa z opcją szybkiego montażu (przedłużona), a także uchwyt na telefon.

Specyfikacja produktu

Gimbal

Przetestowany udźwig

4.5 kg (10 lbs)

Maksymalna prędkość kątowa gimbala przy sterowaniu ręcznym

Oś Pan: 360°/s
Oś Tilt: 360°/s
Oś Roll: 360°/s

Punkty końcowe

Oś obrotu Pan: 360° pełen zakres
Oś obrotu Roll: -95° do +240°
Oś tilt: -112° do +214°

Akumulator

Rodzaj

LiPo 4S

Pojemność

1950 mAh

Moc

(30 Wh)

Maksymalny czas pracy

12 h

Czas ładowania

Około 1.5 godziny (przy korzystaniu z ładowarki 24W; zalecane wykorzystanie ładowarek obsługujących QC 2.0 lub PD)

Sugerowana temperatura ładowania

5°C do 40°C

Cechy fizyczne

Częstotliwość pracy

2.400-2.4845 GHz

Moc nadajnika

<8 dBm

Temperatura pracy

-20° do 45° C (-4° do 113° F)

Waga

Gimbal: Około 1.143 g (2.51 lbs)
Uchwyt: Około 265 g (0.58 lbs
Przedłużenie gripa/statywu: Około 226 g (0.49 lbs)
Górna i dolna szybkozłączka:Około 107 g (0.23 lbs)

Wymiary gimbala

Rozłożony (z uchwytem oraz przedłużeniem/trójnogiem): 415 x 218 x 195 mm
Złożony (bez kamery i uchwytów): 268 x 276 x 68 mm

Dane techniczne

Mocowania Akcesoriów

Port NATO
Otwór montażowy 1/4“-20
Zimna stopka
Port transmisji obrazu / silnika follow focus(USB-C)
Port RSS (USB-C)
Port silnika follow focus (USB-C)

Połączenie

Bluetooth 5.0; USB-C

Wspierane mobilne systemy operacyjne

iOS 11 lub wyżej
Android 7.0 lub wyżej

Dostępne języki ekranu dotykowego

Angielski, Chiński uproszczony, Chiński, Niemiecki, Francuski, Koreański, Japoński, Hiszpański, Portugalski (Brazylijski), Rosyjski, Tajski

Ronin Image Transmitter

Porty

Zasilania/komunikacji (USB-C)
HDMI (Mini HDMI)
RSS Camera Control

Częstotliwość operacyjna

2.400-2.484 GHz
5.725-5.850 GHz

Waga

126 g (0.27 lbs)

Wymiary

82 x 63 x 24 mm

Moc (EIRP)

2.400-2.484 GHz:
<25 dBm (FCC)
<20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.725-5.850 GHz:

<25 dBm (FCC/SRRC)
<14 dBm (CE)

Akumulator

Pojemność: 2970 mAh
Kompatybilne ładowarki: 5V/2A
Czas ładowania: Około 2.5 godziny
Maksymalny czas pracy: Około 3.5 godziny

Zasięg transmisji

200 m (SRRC/FCC)
100 m (CE)

Opóźnienie

60 ms

Natężenie/napięcie

900 mAh / 3.7V

Temperatura operacyjna

0°-45° C (32°-113° F)

Dalmierz DJI LIDAR (RS)

Czujnik obrazu

Rozdzielczość: 240 x 180
Zasięg: 0.5 -14 m
FOV: 57,4° (w poziomie), 44,6° (w pionie), 70,1° (po przekątnej)
Częstotliwość: 25 Hz
Ogniskowa: ekwiwalent 30 mm
Zakres błędu: 1%

Czujnik ToF

Rozdzielczość: 240 x 180
Zasięg: 0.5 -14 m
FOV: 57,4° (w poziomie), 44,6° (w pionie), 70,1° (po przekątnej)
Częstotliwość: 25 Hz
Ogniskowa: ekwiwalent 30 mm
Zakres błędu: 1%

Uczenie maszynowe

Częstotliwość: 30 Hz
Śledzenie obiektów: Możliwość jednoczesnego rozpoznania do 5 obiektów i wybrania jednego z nich do śledzenia
Identyfikacja obiektów SMART: Ludzka twarz, głowa i ciało

Właściwości elektryczne

Pobór mocy: 6.8 W
Wejście: 7 do 16 V

Uczenie maszynowe

-20° - 45° C (-4° - 113° F)

Właściwości elektryczne

Wymiary: 66×57×24 mm
Waga: Około 130 g (0,28 lbs)
Wysokość płytki montażowej: 30 mm

Obiektywy, które nie wymagają kalibracji

DZOFILM Vespid Cyber 35 mm
DZOFILM Vespid Cyber 50 mm
DZOFILM Vespid Cyber 75 mm

Wsparcie

Aplikacje

DJI Ronin

Kompatybilne z DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 2, DJI RSC 2

iOS Wersja V 1.4.11

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.4.11

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI RS3 Pro (Polski)