Szukaj
Close this search box.

Rozwiń swoją kreatywność

DJI Osmo Mobile 6 to inteligentny stabilizator do smartfona, który wyróżnia się składaną, kompaktową konstrukcją, a po rozłożeniu uruchamia się automatycznie. To oznacza, że możesz niemal natychmiast rozpocząć nagrywanie! Wbudowany wysięgnik pozwoli Ci uzyskać doskonałe selfie i dynamiczne ujęcia, a mnóstwo funkcji i poradników ułatwi Ci tworzenie efektownych materiałów. Wiele możliwości oferuje także aplikacja DJI Mimo. Użyj wyobraźni i nagraj jeszcze ciekawszy film!

Osmo Mobile 6

Udoskonalona konstrukcja

Wybierasz się w podróż pełną przygód? Zabierz DJI Osmo Mobile 6 ze sobą! Stabilizator wyróżnia się kompaktową, składaną konstrukcją, dzięki czemu jego transport nie sprawi Ci żadnego problemu. Co więcej, magnetyczny uchwyt na telefon pozwala w jednej chwili zamontować smartfona i rozpocząć nagrywanie! Dostrzegłeś coś interesującego i chcesz uchwycić to na oryginalnym ujęciu? Żaden problem! Wystarczy, że rozłożysz DJI Osmo Mobile 6 - urządzenie automatycznie się uruchomi, a aplikacja DJI Mimo natychmiast zostanie włączona. Już nie musisz się martwić, że stracisz okazję do nagrania niepowtarzalnego filmu!

Nowy, lepszy design - 3-osiowa stabilizacja

Nagrywaj płynne ujęcia w ruchu i nie obawiaj się utraty jakości. DJI Osmo Mobile 6 integruje zaawansowaną technologię stabilizacji DJI, dzięki czemu z łatwością uzyskasz idealne materiały. Pożegnaj wstrząsy i drgania! Co więcej, DJI Osmo Mobile 6 zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale też nowoczesnym, ulepszonym designem. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i antypoślizgowej powierzchni uchwytu doskonale leży w dłoni i jest wygodny w obsłudze.

Ciesz się pełną kontrolą

Teraz możesz wygodnie sprawdzać poziom naładowania akumulatora, wskaźnik statusu systemu i tryb pracy gimbala. Pozwala na to nowy panel DJI Osmo Mobile 6. Istnieje też możliwość wygodnego przełączania się między czterema trybami (Follow, Tilt Lock, FPV i SpinShot), dzięki którym zrealizujesz nawet najbardziej śmiałe twórcze wizje. Stabilizator pozwala także bez wysiłku sterować ostrością i zoomem. Aby dostosować ogniskową, wystarczy przekręcić nowe boczne pokrętło! Możesz też swobodnie przybliżać i oddalać. Zależy Ci na większej, bardziej precyzyjnej kontroli? Przełącz się na ręczną regulację ostrości, naciskając pokrętło jeden raz. Spektakularne rezultaty są w zasięgu ręki!

Nagrywanie i edycja - teraz wszystko staje się łatwiejsze

Nie masz doświadczenia w filmowaniu? Z DJI Osmo Mobile 6 Ty też możesz stworzyć profesjonalny materiał! Pojawiające się w widoku kamery samouczki ułatwią Ci opanowanie każdej funkcji i pozwolą szybko zacząć nagrywanie. Tryb ShotGuides automatycznie rozpozna określony scenariusz i podpowie ciekawą sekwencję ujęć. Zapewni także przystępny poradnik, dzięki któremu bez trudu ją wykonasz. Wypróbuj dostępne szablony, postępuj zgodnie ze wskazówkami i nagrywaj jak profesjonalista! Oprócz DJI Mimo dostępna jest również aplikacja LightCut, która pozwoli Ci jednym kliknięciem edytować materiały za pomocą sztucznej inteligencji. Możesz też wybierać spośród mnóstwa ciekawych szablonów.

Mnóstwo inteligentnych funkcji do wypróbowania

Marzy Ci się zaginanie czasu i przestrzeni? Nie ma problemu - pożądane rezultaty osiągniesz przy użyciu funkcji Timelapse, Motionlapse i Hyperlapse. DynamicZoom oferuje tryby Move In i Move Out, dzięki którym z łatwością uzyskasz ciekawe efekty wizualne, a Gesture Control pozwoli sterować kamerą za pomocą gestów. DJI Osmo Mobile 6 zapewnia także 3 tryby panoramy - 3x3, 240° i CloneMe. Możesz też jednym kliknięciem tworzyć fantastyczne filmy. Story Mode oferuje cały wachlarz szablonów z dopasowanymi przejściami, ruchami kamery, a nawet muzyką. Już nie musisz tracić czasu na długotrwały montaż - teraz w mgnieniu oka przygotujesz ciekawy materiał i udostępnisz go znajomym!

Wbudowany wysięgnik i proste przełączanie się na tryb portretowy

Nie pozwól, by ktokolwiek poczuł się pominięty - dzięki wbudowanemu wysięgnikowi teleskopowemu z łatwością zmieścisz na zdjęciu więcej przyjaciół, swoje zwierzaki, a nawet wspaniały krajobraz. Zrobisz też mnóstwo dynamicznych selfie z wysokich i niskich kątów. Z DJI Osmo Mobile 6 zyskujesz dodatkowe kreatywne możliwości! Co więcej, aby przełączyć się między trybem krajobrazowym a portretowym, wystarczy dwukrotnie nacisnąć odpowiedni przycisk. Dzięki temu z łatwością nagrasz interesujący film lub przygotujesz świetny materiał do mediów społecznościowych!

ActiveTrack 6.0 - utrzyma wybrany obiekt w centrum kadru

Ciesz się niezawodnym śledzeniem wybranych obiektów. Ulepszony tryb ActiveTack 6.0 sprawdzi się nawet w wyjątkowo złożonych scenariuszach – na przykład podczas nagrywania wydarzeń sportowych. Co więcej, teraz przednia kamera może śledzić cele, które się obracają lub skręcają na boki. Istnieje również możliwość korzystania z zoomu podczas śledzenia. Nieważne, czy jesteś na biwaku, czy uczestniczysz w wyprawie w góry – DJI Osmo Mobile 6 pomoże Ci utrzymać wybrany obiekt w centrum kadru!

Pamiętaj o akcesoriach

W zestawie znajdziesz kilka przydatnych akcesoriów, które ułatwią Ci pracę. Magnetyczny uchwyt na telefon pozwoli Ci szybko zamontować smartfona na gimbalu - nie musisz nawet wyjmować go z etui! Przenośny, rozkładany statyw możesz z łatwością ustawić na płaskiej powierzchni, a po złożeniu wykorzystać jako przedłużenie uchwytu stabilizatora. Chcesz jeszcze więcej? Wypróbuj dodatkowe akcesoria, które są dostępne w sprzedaży oddzielnie! Oświetlenie LED z magnetyczną klamrą DJI oferuje 3 poziomy jasności i 3 ustawienia temperatury barwowej do wyboru - za jego pomocą bez trudu poradzisz sobie ze słabym światłem. Natomiast przenośny, dwukanałowy system audio DJI Mic pozwoli Ci uzupełnić kolejne filmy o czysty, naturalny dźwięk.

Przypisy

1. Automatyczne wyskakujące okienka w aplikacji DJI Mimo są obsługiwane tylko na iPhone’ach i zależą od aktualnych okoliczności. Przy pierwszym użyciu DJI Osmo Mobile 6 włącz Quick Launch w aplikacji DJI Mimo i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przeprowadzić autoryzację.

2. W sprzedaży oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

Rozłożony 276 x 111,5 x 99 mm (D x W x S)
Złożony: 189 x 84,5 x 44 mm (D x W x S)

Waga

Gimbal: ok. 309 g
Magnetyczny uchwyt na telefon: ok. 31 g

Waga kompatybilnego telefonu

170-290 g

Grubość kompatybilnego telefonu

6,9-10 mm

Szerokość kompatybilnego telefonu

67-84 mm

Gimbal

Zakres mechaniczny

Pan: -161,64° do 173,79°
Roll: -120,30° do 211,97°
Tilt: -101,64° do 78,55°

Maks. kontrolowana prędkość

120°/s

Akumulator

Typ

Li-Po 2S

Pojemność

1000 mAh

Energia

7,74 Wh

Temperatura ładowania

5°C - 40°C (41°F - 104°F)

Temperatura pracy

0°C - 40°C (32°F - 104°F)

Czas pracy

Ok. 6 h 24 min (zmierzono w idealnych warunkach z całkowicie wyważonym gimbalem)

Czas ładowania

Ok. 1 h 24 min (zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki USB-C o mocy 10 W)

Port ładowania gimbala

USB-C

Łączność

Model

Bluetooth 5.1

Aplikacja

DJI Mimo

Statyw z uchwytem

Wymiary

Długość: 138 mm
Średnica: 32 mm

Waga

Ok. 71 g

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 2, DJI OM 4, DJI OM 5, DJI Osmo Mobile 6

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI Osmo Mobile 6 (Polski)

FAQ

FAQ DJI Osmo Mobile 6

Lista kompatybilności

Lista kompatybilności DJI Osmo Mobile 6