Szukaj
Close this search box.

Create Magnetic Moments

Przyciągnij wspomnienia

DJI OM 4 SE to składany stabilizator przeznaczony dla smartfonów. Za jego pomocą uwiecznisz najpiękniejsze chwile na płynnych filmach. To niewielkie i proste w użyciu urządzenie oferuje też szereg kreatywnych funkcji, za pomocą których uatrakcyjnisz każde nagranie. Twórz zachwycające ujęcia i dziel się wspomnieniami, z kim tylko chcesz!

Przyciągnie Twój telefon

Wybierasz się w niesamowitą podróż? A może wyjeżdżasz na ważną uroczystość rodzinną? Zabierz DJI Mavic Mini ze sobą! Ten kompaktowy dron waży zaledwie 249 g, jest więc tak lekki jak smartfon. Składana konstrukcja urządzenia dodatkowo ułatwia jego transport. DJI Mavic Mini może Ci towarzyszyć niemal wszędzie!

Magnetyczna moc

Dziecinnie prosta obsługa

Gimbal został wyposażony w magnetyczną klamrę i pierścień, które umożliwiają wygodny montaż telefonu i błyskawiczne rozpoczęcie nagrywania, gdy tylko nadarzy się okazja. Już żadna chwila Ci nie umknie!

Magnetyczna klamra

Niezawodne zabezpieczenie Twojego smartfona. Za pomocą tej wykonanej z niesamowicie cienkiego materiału, lekkiej, a zarazem wytrzymałej magnetycznej klamry stabilnie zamontujesz telefon na DJI OM 4 SE.

Magnetyczny pierścień

Sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Za jego pomocą przymocujesz smartfona do stabilizatora lub wygodnie go przytrzymasz. Może też służyć Ci jako praktyczna podpórka.

3-osiowa stabilizacja

Pożegnaj poruszone, rozmazane ujęcia

Zapomnij o kiepskiej jakości, trzęsących się nagraniach. DJI OM 4 SE łączy zaawansowaną stabilizację z mnóstwem kreatywnych trybów. Dzięki temu niemal w każdej sytuacji możesz stworzyć oryginalne, a zarazem niesamowicie płynne filmy - niezależnie od tego, jak bardzo dynamiczne ujęcia przygotowujesz!

3-osiowa stabilizacja

Twórz oryginalne filmy

Zachwyć swoich widzów fantastycznymi filmami. Twórz niepowtarzalne ujęcia, stosując kreatywne tryby DJI OM 4 takie jak DynamicZoom. Korzystając z tej funkcji, uatrakcyjnisz każde nagranie i nadasz mu jedyny w swoim rodzaju, kinowy charakter.

ActiveTrack 3.0

Śledzenie wskazanych obiektów jeszcze nigdy nie było tak proste! ActiveTrack 3.0 doskonale radzi sobie z rozpoznawaniem zwierząt, dzieci i dorosłych, a specjalny joystick pozwoli Ci ustawić kadr dokładnie tak, jak chcesz.

Inteligentne funkcje

Nowe wyzwania dla Twojej kreatywności

Sprawdź, jakie funkcje oferuje DJI OM 4 SE i przygotuj niepowtarzalne materiały.

Szerokie możliwości

Chcesz więcej? Proszę bardzo!

Dodaj swoim filmom powiewu świeżości, wykorzystując dodatkowe tryby DJI OM 4 SE.

Tryb Flashlight

DJI OM 4 SE został wyposażony w zupełnie nowy czujnik, który wykrywa jego ruchy i automatycznie dostosowuje jego pozycję. Dzięki temu wykonywanie ujęć z niskiej perspektywy staje się jeszcze łatwiejsze!

Tryb czuwania

Obawiasz się, że konieczne będzie ponowne uruchomienie DJI OM 4 SE za każdym razem, kiedy chcesz skorzystać z telefonu podczas nagrywania? Niepotrzebnie! Po prostu odłącz smartfona, a gimbal automatycznie przejdzie w tryb czuwania.

Quick Roll

W błyskawicznym tempie przełączaj się między trybem portretowym a krajobrazowym - wystarczy, że naciśniesz dwukrotnie przycisk M.

Obsłużysz go jedną ręką

DJI OM 4 został zaprojektowany w taki sposób, aby dało się wygodnie obsługiwać go jedną ręką. Jest to możliwe przede wszystkim ze względu na jego lekką wagę i intuicyjne rozmieszczenie przycisków.

Aplikacja DJI Mimo

Skorzystaj z dodatkowych akcesoriów, jakie oferuje DJI! Dołączony do zestawu magnetyczny zacisk umożliwia szybkie przymocowanie smartfonu do gimbala. Natomiast klamra z podświetleniem LED sprawdzi się w trudnych warunkach oświetleniowych. Podświetlenie posiada funkcję regulacji jasności oraz temperatury barwowej i jest sprzedawana oddzielnie.

Gdzie kupić?

Sprawdź, autoryzowanych sprzedawców DJI w Polsce

Specyfikacja produktu

Ogólne

Wymiary

Złożony: 163 x 99.5 x 46.5 mm
Rozłożony: 276 x 119 x 103.6 mm
długość x szerokość x wysokość

Waga

Gimbal: 390g
Magnetyczna klamra na telefon: 32.6g
Magnetyczny pierścień mocujący: 11.4g

Maks. Długość wbudowanego drążka przedłużającego

215 mm

Grubość kompatybilnego telefonu

6.9-10 mm

Szerokość kompatybilnego telefonu

67-88 mm

Gimbal

Pobór prądu

1,2 W *(przy idealnym wyważeniu gimbala)

Zakres mechaniczny

Oś Pan: -161.2° to 171.95°
Oś Roll: -136.7° to 198°
Oś Tilt:- 106.54° to 235.5°

Maks. kontrolowana prędkość

120°/s

Akumulator

Typ

Li-Ion

Pojemność

2450 mAh

Energia

17.64 Wh

Napięcie

7.2 V

Zakres temperatury ładowania

5° do 40°C

Temperatura pracy

0 - 40°C

Maks. czas pracy

15 godzin *(Przy idealnym wyważeniu gimbala)

Czas ładowania

2.5 godziny (ładowarka 10W)

Złącze

USB-C

Łączność

Model

Bluetooth Low Energy 5.0

Wsparcie

Aplikacje

DJI Mimo

Kompatybilne z DJI Pocket 2, DJI Pocket, DJI Osmo Mobile 3, DJI OM 4 SE i DJI OM 5.

iOS Wersja V 1.5.18

Wymaga iOS 11.0 lub nowszego.

Android Wersja V 1.5.18

Wymaga Android 7.0 lub nowszego.

Instrukcje

Instrukcja DJI OM 4 SE (Polski)